Carlisle United - Kidderminster Harriers: statistiky zápasu
Carlisle United vs Kidderminster Harriers: forma, góly a klíčové statistiky
O čem tento zápas je
Carlisle United hráli s Kidderminster Harriers v soutěži National League (Anglie). Zápas se hrál 10. října 2026. Stadion: Brunton Park. Konečné skóre: 0:0.
Aktuální forma
Carlisle United: 2-1-2, 1,40 bodů na zápas. Kidderminster Harriers: 1-2-2, 1,00 bodů na zápas.
Gólové statistiky
Carlisle United dává 1,92 a inkasuje 1,67 gólů na zápas. Kidderminster Harriers dává 1,25 a inkasuje 1,00. Průměr ligy: 3,08 gólů.
BTTS a Over/Under
BTTS: Carlisle United 83 %, Kidderminster Harriers 50 %. Over 2.5: Carlisle United 58 %, Kidderminster Harriers 33 %. Liga: BTTS 64 %, Over 2.5 60 %.
xG, střely a držení míče
xG na zápas: Carlisle United 1,98, Kidderminster Harriers 1,10. Střely na zápas: Carlisle United 15,1, Kidderminster Harriers 6,9. Průměrné držení míče: Carlisle United 54 %, Kidderminster Harriers 49 %.
První a druhý poločas
Carlisle United: vedení v poločase 58 %, góly ve druhém poločase 0,92. Kidderminster Harriers: vedení v poločase 33 %, góly ve druhém poločase 0,75.
Góly podle minut
Nejčastější historický interval skórování je u Carlisle United 76-90+ (6) a u Kidderminster Harriers 46-60 (4). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.
Kontext ligy
National League: 3,08 gólů na zápas, BTTS 64 %, Over 2.5 60 %.
Vzájemná bilance
V databázi není k dispozici odpovídající vzorek vzájemných zápasů.
Archivovaná předzápasová analýza
Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.
Obecná analýza zápasu
Carlisle United je na 14. místě a Kidderminster Harriers na 8., statistiky z domácích a venkovních zápasů však hovoří ve prospěch domácích. Carlisle doma střílí v průměru 2,5 gólu a vytváří xG na úrovni 2,30, zatímco hosté venku dávají 1,6 gólu při xG pouhých 0,85. Rozdíl v tvorbě šancí je patrný také v počtu střel na branku: Carlisle jich má 8,5, oproti 2,6 u Kidderminsteru na zápas. V posledních pěti utkáních domácí vstřelili 8 gólů a získali 7 bodů, zatímco hosté dali pouze 3 góly a získali 5 bodů. Rizikem pro Carlisle je obrana, která doma inkasuje v průměru 2,33 gólu, takže vítězství domácích zůstává nejpravděpodobnějším, nikoli však jistým výsledkem.
Zobrazit statistický přehledBTTS – skórují oba týmy?
Nejsilnější signál naznačuje, že Kidderminster nemusí skórovat: hosté nedali gól ve 40 % svých zápasů a Carlisle udrželo čisté konto ve 43 %. Přestože Kidderminster v sezoně vstřeluje v průměru 1,6 gólu, v posledních pěti zápasech jeho průměr klesl na 0,6 gólu při xG pouhých 0,87. Na druhou stranu by Carlisle mělo mít příležitosti ke skórování, protože hosté inkasují v průměru 1,6 gólu a jejich soupeři si proti nim vytvářejí šance v hodnotě 1,76 xG. Podíl zápasů, v nichž skórovaly oba týmy, činí u Carlisle 43 % a u Kidderminster 60 %, slabší nedávná ofenziva hostů však hodnocení přiklání k sázce BTTS „ne“ (oba týmy neskórují).
Zobrazit statistiky BTTSOver/Under – analýza gólů
Nejsilnější signál ukazuje na méně než 3,5 gólu: žádný z dosavadních domácích zápasů Carlisle nepřekročil ani hranici 2,5 gólu, přestože v zápasech Kidderminster na hřištích soupeřů padly alespoň 4 góly v 60 % případů. Domácí inkasují v průměru jen 0,57 gólu a hosté v posledních 5 zápasech vstřelili průměrně 0,6 gólu, což omezuje gólovou prognózu Kidderminster. Carlisle však může využít obranu soupeře, která na hřištích soupeřů inkasuje průměrně 1,6 gólu a dovoluje soupeřům vytvořit si šance v hodnotě 1,76 xG. Předpokládaný celkový počet 2,35 gólu poskytuje větší bezpečnostní rezervu pro hranici 3,5 než pro 2,5, přestože ligový průměr činí 3,08 gólu.
Zobrazit statistiky Over/UnderHT/FT – scénář poločasu a celého zápasu
Carlisle vedlo o poločase ve 4 ze 7 domácích zápasů a ani jednou neprohrávalo, zatímco Kidderminster odcházelo do kabin s mankem ve 3 z 5 venkovních utkání. Domácí před přestávkou inkasují v průměru pouhých 0,14 gólu, zatímco hosté v tomto období vstřelí 0,2 gólu a 1,4 inkasují, což svědčí ve prospěch vedení Carlisle po 45 minutách. Udržení náskoku podporují také statistiky za celé zápasy: Carlisle doma inkasuje v průměru 0,57 gólu, zatímco Kidderminster venku 1,6, přičemž xG domácích činí 1,27 oproti 1,76 xG, které hosté soupeřům dovolují. Rizikem pro tip 1/1 je druhý poločas, v němž hosté vstřelí v průměru 1,4 gólu, zatímco domácí pouze 0,29, proto zůstává významnou alternativou varianta vedení Carlisle o poločase a remízy na konci.
Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasuPo poločasech
Statistiky zápasu
Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?
Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.
Statistiky týmů— kdo je efektivnější?
Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.
Kvalita střelby
| Carlisle United | Kidderminster Harriers | |
|---|---|---|
| Přesnost (střely na branku) | 45% | 40% |
| Kvalita šancí (xG na střelu) | 0.13 | 0.16 |
| Zakončení (góly na střelu na branku) | 0.28 | 0.45 |
xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.
* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.
Forma týmu— kdo je v lepší formě?
Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.
Carlisle United je o 40% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.
1.4 body / zápas - Carlisle United · 1 body / zápas - Kidderminster Harriers
Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?
Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.
Carlisle United je o 54% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.
1.92 góly / zápas - Carlisle United · 1.25 góly / zápas - Kidderminster Harriers
Kidderminster Harriers je o 67% lepší v tématu inkasované góly na zápas.
1.67 góly / zápas - Carlisle United · 1 góly / zápas - Kidderminster Harriers
Carlisle United skóruje v 92% zápasů (11 z 12 zápasů), zatímco Kidderminster Harriers udrží Clean sheet v 33% (4 z 12 zápasů).
Kidderminster Harriers skóruje v 75% zápasů (9 z 12 zápasů), zatímco Carlisle United udrží Clean sheet v 8% (1 z 12 zápasů).
Jak často skórují alespoň...
Jak často inkasují alespoň...
* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.
Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?
Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.
Gólové vzorce
BTTS a počet gólů
Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?
Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.
Celý zápas – porovnání týmů (Over)
Over / Under - Carlisle United
Over / Under - Kidderminster Harriers
1. poločas
2. poločas
Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?
Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.
Carlisle United je o 41% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).
2 body / zápas - Carlisle United · 1.42 body / zápas - Kidderminster Harriers
Před poločasem (1. poločas)
Po poločase (2. poločas)
Carlisle United — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 58% zápasů a vyhraje 33%. Po poločase někdy vedení ztrácí.
Po poločase inkasuje o 0.8 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.
Kidderminster Harriers — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 33% zápasů a vyhraje 42%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
Obrana zůstává stabilní po celý zápas.
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 1.60 | 1.20 |
| Vstřelené góly / zápas | 1.0 | 0.6 |
| Inkasované góly / zápas | 0.6 | 1.0 |
| Průměr gólů v zápase | 1.6 | 1.6 |
| 1 gól | 100% | 60% |
| 2 góly | 60% | 40% |
| 3 góly | 0% | 20% |
| Čisté konto | 40% | 60% |
| Bez gólu | 20% | 40% |
| Rozdíl gólů | +2 | -2 |
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 1.60 | 0.60 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.4 | 0.2 |
| Inkasované góly / zápas | 0.4 | 0.6 |
| Průměr gólů v zápase | 0.8 | 0.8 |
| 1 gól | 60% | 60% |
| 2 góly | 20% | 20% |
| 3 góly | 0% | 0% |
| Čisté konto | 80% | 40% |
| Bez gólu | 60% | 80% |
| Rozdíl gólů | 0 | -2 |
* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.
Góly podle minut— kdy padají góly?
Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.
Nejnebezpečnější minuty 76-90 (6 goals). Nejvíce inkasuje v 76-90 (10). Bilance pozdních gólů (76–90): -4 - pozdní fáze jsou slabinou.
Nejnebezpečnější minuty 46-60 (4 goals). Nejvíce inkasuje v 16-30 (5). Bilance pozdních gólů (76–90): +2 - v pozdních fázích vítězí.
* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.
Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?
Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.
Profil zápasu
Carlisle United
Kidderminster Harriers
* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.
Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?
Porovnání obou týmů s průměry ligy National League.
Týmy vs. liga
| Carlisle United | Liga | Kidderminster Harriers | |
|---|---|---|---|
| Průměr gólů v zápase | ▲ 3.58 | 3.08 | ▼ 2.25 |
| Skórovaly oba týmy | ▲ 83% | 64% | ▼ 50% |
| Min. 3 góly (Over 2,5) | ▼ 58% | 60% | ▼ 33% |
| Clean sheets | ▼ 8% | 18% | ▲ 33% |
| Gól před poločasem | ▲ 92% | 73% | ▲ 75% |
| Gól po poločase | ▼ 83% | 88% | ▼ 67% |
^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.
Sestavy a události hráčů
Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.
Domácí tým
Základní sestava
Hostující tým
Základní sestava
Časová osa zápasu
Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.
Rozhodčí a trenéři
Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.
FAQ
Jaký byl výsledek zápasu Carlisle United vs Kidderminster Harriers?
Zápas National League skončil Carlisle United 0:0 Kidderminster Harriers. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.
Co ukazují gólové statistiky před zápasem Carlisle United vs Kidderminster Harriers?
Carlisle United střílí v průměru 1,92 gólu na zápas a Kidderminster Harriers 1,25. Průměr ligy National League činí 3,08 gólu; Over 2.5 se objevuje v 60% utkání. BTTS nastává v 83% zápasů týmu Carlisle United a v 50% zápasů týmu Kidderminster Harriers.
Jaká je aktuální forma týmů Carlisle United a Kidderminster Harriers?
V posledních pěti zápasech má Carlisle United 2 výher, 1 remíz a 2 porážek (1,40 bodu na zápas). Kidderminster Harriers má 1 výher, 2 remíz a 2 porážek (1,00 bodu na zápas).
Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Carlisle United vs Kidderminster Harriers?
Statistiky zápasu jsou zde veřejné; kompletní sázková analýza a doporučený tip jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.


