Chaco For Ever - Defensores de Belgrano: statistiky zápasu
Chaco For Ever vs Defensores de Belgrano: forma, góly a klíčové statistiky
O čem tento zápas je
Chaco For Ever hráli s Defensores de Belgrano v soutěži Prim B Nacional (Argentina). Zápas se hrál 4. října 2026. Stadion: Estadio Juan Alberto García. Konečné skóre: 2:2.
Aktuální forma
Chaco For Ever: 2-2-1, 1,60 bodů na zápas. Defensores de Belgrano: 3-1-1, 2,00 bodů na zápas.
Gólové statistiky
Chaco For Ever dává 0,90 a inkasuje 1,00 gólů na zápas. Defensores de Belgrano dává 0,74 a inkasuje 0,87. Průměr ligy: 1,93 gólů.
BTTS a Over/Under
BTTS: Chaco For Ever 39 %, Defensores de Belgrano 35 %. Over 2.5: Chaco For Ever 29 %, Defensores de Belgrano 26 %. Liga: BTTS 39 %, Over 2.5 32 %.
xG, střely a držení míče
xG na zápas: Chaco For Ever 1,25, Defensores de Belgrano 1,24. Střely na zápas: Chaco For Ever 9,7, Defensores de Belgrano 9,8. Průměrné držení míče: Chaco For Ever 49 %, Defensores de Belgrano 50 %.
První a druhý poločas
Chaco For Ever: vedení v poločase 23 %, góly ve druhém poločase 0,58. Defensores de Belgrano: vedení v poločase 23 %, góly ve druhém poločase 0,32.
Góly podle minut
Nejčastější historický interval skórování je u Chaco For Ever 76-90+ (7) a u Defensores de Belgrano 31-45+ (6). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.
Kontext ligy
Prim B Nacional: 1,93 gólů na zápas, BTTS 39 %, Over 2.5 32 %.
Vzájemná bilance
Před tímto zápasem bylo k dispozici 3 předchozích vzájemných utkání: 1-2-0. Průměr gólů 0,33, BTTS 0 %.
Archivovaná předzápasová analýza
Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.
Obecná analýza zápasu
Chaco For Ever má výraznou výhodu domácího prostředí: doma vyhrává 47 % zápasů, zatímco Defensores de Belgrano prohrává 47 % venkovních utkání. Domácí dávají na vlastním hřišti průměrně 1,27 gólu při xG 1,48, zatímco hosté venku jen 0,67 gólu při xG 1,23 a v 47 % těchto zápasů neskórují. Obě obrany jsou solidní — Chaco doma inkasuje průměrně 0,80 gólu a Defensores venku 0,87 — proto zůstává remíza reálným scénářem. Hosté jsou v poslední době efektivnější, protože v pěti zápasech vstřelili 7 gólů a třikrát vyhráli, zatímco domácí dali 3 góly a zvítězili dvakrát. Výhoda Chaca v efektivitě a počtu vytvořených šancí na domácím hřišti však tuto odchylku v aktuální formě převáží.
Zobrazit statistický přehledBTTS – skórují oba týmy?
Pravděpodobnější je, že alespoň jeden z týmů neskóruje: v sezoně oba skórovaly v průměru méně než jeden gól na zápas, konkrétně 0,81 a 0,67. Chaco For Ever nevstřelilo gól ve 44 % zápasů a Defensores de Belgrano ve 47 %, což výrazně snižuje šanci, že skórují oba týmy. Hosté udrželi čisté konto ve 47 % zápasů, domácí ve 31 %, a průměrně inkasují pouze 0,87 a 0,88 gólu. V posledních pěti zápasech domácí inkasovali v průměru 0,4 gólu a hosté 0,6, takže i jejich aktuální defenzivní forma hovoří pro tip „ne“ (BTTS No – alespoň jeden tým neskóruje). Určitou protiváhu představuje 1,4 gólu hostů na zápas v tomto období, sezonní podíl zápasů, v nichž skórovaly oba týmy, však činí pouze 44 % u domácích a 27 % u hostů.
Zobrazit statistiky BTTSOver/Under – analýza gólů
Nejlepší volbou je méně než 3,5 gólu: v dosavadních vzájemných zápasech obou týmů tato hranice nebyla překonána ani jednou, to však nezaručuje, že se výsledek zopakuje. Nízkému počtu branek nahrávají také sezonní průměry: Chaco For Ever střílí 0,81 gólu na zápas, zatímco Defensores de Belgrano 0,67. Výhodně vypadá i hranice 2,5 gólu, protože pod ní skončilo 75 % zápasů prvního týmu a 73 % zápasů druhého týmu. V posledních pěti zápasech domácí průměrně vstřelili 0,6 gólu a 0,4 inkasovali, zatímco hosté zaznamenali průměrně 1,4 vstřeleného a 0,6 inkasovaného gólu; lepší produktivita hostů však snižuje jistotu tipování nižší hranice. Předpověď celkem 1,95 gólu naznačuje, že méně než 3,5 je bezpečnější volbou než méně než 2,5.
Zobrazit statistiky Over/UnderHT/FT – scénář poločasu a celého zápasu
Nejpravděpodobnějším scénářem je remíza o poločase i po závěrečném hvizdu, protože oba týmy před přestávkou střílejí málo gólů: domácí průměrně 0,44 a hosté 0,40. Defensores remizovali o poločase v 67 % zápasů této sezony, Chaco pak ve 3 z posledních 5 utkání; domácí v těchto pěti zápasech ani jednou neinkasovali v prvním poločase. Ani po přestávce nelze očekávat mnoho gólů, když Chaco v této části hry skóruje průměrně 0,38 gólu a Defensores 0,27. Pro pokračování remízy hovoří také 50 % remíz domácích v sezoně a nízký průměrný počet gólů v zápasech obou týmů: 1,69, respektive 1,53. Rizikem tohoto tipu je lepší aktuální forma hostů — vyhráli 3 z 5 zápasů a skórovali průměrně 1,4 gólu — remíza tak zůstává nejsilnějším jednotlivým scénářem, ale není jednoznačným favoritem.
Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasuPo poločasech
Statistiky zápasu
Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?
Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.
Statistiky týmů— kdo je efektivnější?
Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.
Kvalita střelby
| Chaco For Ever | Defensores de Belgrano | |
|---|---|---|
| Přesnost (střely na branku) | 30% | 32% |
| Kvalita šancí (xG na střelu) | 0.13 | 0.13 |
| Zakončení (góly na střelu na branku) | 0.31 | 0.24 |
xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.
* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.
Forma týmu— kdo je v lepší formě?
Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.
Defensores de Belgrano je o 25% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.
1.6 body / zápas - Chaco For Ever · 2 body / zápas - Defensores de Belgrano
Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?
Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.
Chaco For Ever je o 22% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.
0.9 góly / zápas - Chaco For Ever · 0.74 góly / zápas - Defensores de Belgrano
Defensores de Belgrano je o 15% lepší v tématu inkasované góly na zápas.
1 góly / zápas - Chaco For Ever · 0.87 góly / zápas - Defensores de Belgrano
Chaco For Ever skóruje v 65% zápasů (20 z 31 zápasů), zatímco Defensores de Belgrano udrží Clean sheet v 39% (12 z 31 zápasů).
Defensores de Belgrano skóruje v 55% zápasů (17 z 31 zápasů), zatímco Chaco For Ever udrží Clean sheet v 39% (12 z 31 zápasů).
Jak často skórují alespoň...
Jak často inkasují alespoň...
* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.
Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?
Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.
Gólové vzorce
BTTS a počet gólů
Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?
Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.
Celý zápas – porovnání týmů (Over)
Over / Under - Chaco For Ever
Over / Under - Defensores de Belgrano
1. poločas
2. poločas
Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?
Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.
Defensores de Belgrano je o 5% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).
1.13 body / zápas - Chaco For Ever · 1.19 body / zápas - Defensores de Belgrano
Před poločasem (1. poločas)
Po poločase (2. poločas)
Chaco For Ever — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 23% zápasů a vyhraje 29%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
Po poločase inkasuje o 0.1 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.
Defensores de Belgrano — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 23% zápasů a vyhraje 26%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
Obrana zůstává stabilní po celý zápas.
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 1.80 | 0.80 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.4 | 0.2 |
| Inkasované góly / zápas | 0.0 | 0.4 |
| Průměr gólů v zápase | 0.4 | 0.6 |
| 1 gól | 40% | 20% |
| 2 góly | 0% | 20% |
| 3 góly | 0% | 20% |
| Čisté konto | 100% | 80% |
| Bez gólu | 60% | 80% |
| Rozdíl gólů | +2 | -1 |
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 1.80 | 1.60 |
| Vstřelené góly / zápas | 1.0 | 0.4 |
| Inkasované góly / zápas | 0.4 | 0.2 |
| Průměr gólů v zápase | 1.4 | 0.6 |
| 1 gól | 100% | 60% |
| 2 góly | 40% | 0% |
| 3 góly | 0% | 0% |
| Čisté konto | 60% | 80% |
| Bez gólu | 40% | 60% |
| Rozdíl gólů | +3 | +1 |
* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.
Góly podle minut— kdy padají góly?
Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.
Nejnebezpečnější minuty 76-90 (7 goals). Nejvíce inkasuje v 46-60 (9). Bilance pozdních gólů (76–90): +2 - v pozdních fázích vítězí.
Nejnebezpečnější minuty 31-45 (6 goals). Nejvíce inkasuje v 46-60 (7). Bilance pozdních gólů (76–90): +1 - v pozdních fázích vítězí.
* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.
Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?
Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.
Profil zápasu
Chaco For Ever
Defensores de Belgrano
* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.
Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?
Porovnání obou týmů s průměry ligy Prim B Nacional.
Týmy vs. liga
| Chaco For Ever | Liga | Defensores de Belgrano | |
|---|---|---|---|
| Průměr gólů v zápase | • 1.90 | 1.93 | ▼ 1.61 |
| Skórovaly oba týmy | • 39% | 39% | ▼ 35% |
| Min. 3 góly (Over 2,5) | ▼ 29% | 32% | ▼ 26% |
| Clean sheets | • 39% | 38% | • 39% |
| Gól před poločasem | • 55% | 56% | ▲ 58% |
| Gól po poločase | ▲ 74% | 70% | ▼ 61% |
^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.
Sestavy a události hráčů
Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.
Domácí tým
Základní sestava
Hostující tým
Základní sestava
Časová osa zápasu
Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.
Rozhodčí a trenéři
Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.
Vzájemné zápasy
Nedávná vzájemná utkání (3): Chaco For Ever 1 - 2 - 0 Defensores de Belgrano. Průměr gólů 0.33, oba týmy skórovaly v 0% zápasů.
FAQ
Jaký byl výsledek zápasu Chaco For Ever vs Defensores de Belgrano?
Zápas Prim B Nacional skončil Chaco For Ever 2:2 Defensores de Belgrano. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.
Jaká je bilance vzájemných zápasů Chaco For Ever a Defensores de Belgrano?
V posledních 3 vzájemných zápasech Chaco For Ever vyhrál 1 utkání, Defensores de Belgrano vyhrál 0 a 2 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 0,33 gólu a oba týmy skórovaly v 0% z nich.
Co ukazují gólové statistiky před zápasem Chaco For Ever vs Defensores de Belgrano?
Chaco For Ever střílí v průměru 0,90 gólu na zápas a Defensores de Belgrano 0,74. Průměr ligy Prim B Nacional činí 1,93 gólu; Over 2.5 se objevuje v 32% utkání. BTTS nastává v 39% zápasů týmu Chaco For Ever a v 35% zápasů týmu Defensores de Belgrano.
Jaká je aktuální forma týmů Chaco For Ever a Defensores de Belgrano?
V posledních pěti zápasech má Chaco For Ever 2 výher, 2 remíz a 1 porážek (1,60 bodu na zápas). Defensores de Belgrano má 3 výher, 1 remíz a 1 porážek (2,00 bodu na zápas).
Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Chaco For Ever vs Defensores de Belgrano?
Tato stránka vysvětluje statistický kontext: formu, bilanci vzájemných zápasů, góly, BTTS a Over/Under. Sázkový tip, Value Bet a kompletní zdůvodnění jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.


