Jihoafrická republika - Premier Soccer LeagueNelson Mandela Bay StadiumData aktuální k 15. října 2026

Chippa United - Kruger United: statistiky zápasu

Odůvodnění:

Kompletní analýza a tip v aplikaci

Prohlédněte si sázkovou analýzu, tip, Value Bet a kompletní odůvodnění tohoto zápasu.

Zobrazit analýzu a tip

Chippa United vs Kruger United: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

Chippa United hrají s Kruger United v soutěži Premier Soccer League (Jihoafrická republika). Zápas je naplánován na 17. října 2026. Stadion: Nelson Mandela Bay Stadium.

Aktuální forma

Chippa United: 1-3-1, 1,20 bodů na zápas. Kruger United: 1-0-4, 0,60 bodů na zápas.

Gólové statistiky

Chippa United dává 0,57 a inkasuje 0,86 gólů na zápas. Kruger United dává 0,43 a inkasuje 1,71. Průměr ligy: 2,34 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: Chippa United 43 %, Kruger United 29 %. Over 2.5: Chippa United 14 %, Kruger United 43 %. Liga: BTTS 46 %, Over 2.5 36 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: Chippa United 1,12, Kruger United 1,47. Střely na zápas: Chippa United 9,3, Kruger United 12,7. Průměrné držení míče: Chippa United 43 %, Kruger United 51 %.

První a druhý poločas

Chippa United: vedení v poločase 14 %, góly ve druhém poločase 0,43. Kruger United: vedení v poločase 0 %, góly ve druhém poločase 0,29.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u Chippa United 16-30 (1) a u Kruger United 31-45+ (1). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

Premier Soccer League: 2,34 gólů na zápas, BTTS 46 %, Over 2.5 36 %.

Vzájemná bilance

V databázi není k dispozici odpovídající vzorek vzájemných zápasů.

Před zápasem

Kurzy 1X2

(-)
(-)
(-)

Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

Chippa UnitedKruger United
0.57Vstřelené góly / zápas0.43
Chippa UnitedKruger United
0.86Inkasované góly / zápas1.71
Chippa UnitedKruger United
43%Průměrné držení míče51%
Chippa UnitedKruger United
2Střely na branku / zápas3.57
Chippa UnitedKruger United

Statistiky týmů— kdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

9.29Střely na zápas12.71
Chippa UnitedKruger United
2Střely na branku3.57
Chippa UnitedKruger United
6.2%Proměňování střel3.4%
Chippa UnitedKruger United
43%Držení míče51%
Chippa UnitedKruger United
1.12xG týmu1.47
Chippa UnitedKruger United
1.7xG soupeře1.56
Chippa UnitedKruger United

Kvalita střelby

Chippa United: VyváženýKruger United: Vyvážený
Chippa UnitedKruger United
Přesnost (střely na branku)22%28%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.120.12
Zakončení (góly na střelu na branku)0.280.12

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmu— kdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

Chippa United je o 100% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.

1.2 body / zápas - Chippa United · 0.6 body / zápas - Kruger United

Chippa United
LDDDW
Rozdělení sezónních výsledků
14% W71% D14% L
Sezóna (V-R-P)
1-5-1
1.14 body / zápas · rozdíl gólů -2
Posledních 5 (V-R-P)
1-3-1
1.20 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
0-3-1
Posledních 5 doma
0-3-1
DLDD
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 0.6Inkasované góly: 1.0xG: 1.12xG soupeře: 1.71BTTS: 40%Over 2.5: 20%
Kruger United
LLLWL
Rozdělení sezónních výsledků
14% W14% D71% L
Sezóna (V-R-P)
1-1-5
0.57 body / zápas · rozdíl gólů -9
Posledních 5 (V-R-P)
1-0-4
0.60 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
1-1-1
Posledních 5 venku
1-1-1
DLW
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 0.4Inkasované góly: 1.8xG: 1.66xG soupeře: 1.60BTTS: 20%Over 2.5: 40%

Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

Chippa United je o 33% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.

0.57 góly / zápas - Chippa United · 0.43 góly / zápas - Kruger United

Chippa United je o 99% lepší v tématu inkasované góly na zápas.

0.86 góly / zápas - Chippa United · 1.71 góly / zápas - Kruger United

Gólový profil týmu Chippa United: silná

Chippa United skóruje v 57% zápasů (4 z 7 zápasů), zatímco Kruger United udrží Clean sheet v 29% (2 z 7 zápasů).

Gólový profil týmu Kruger United: smíšená

Kruger United skóruje v 43% zápasů (3 z 7 zápasů), zatímco Chippa United udrží Clean sheet v 43% (3 z 7 zápasů).

4Vstřelené góly (sezóna)3
Chippa UnitedKruger United
6Inkasované góly (sezóna)12
Chippa UnitedKruger United
1.43Průměr gólů v zápase2.14
Chippa UnitedKruger United
3Vstřelené góly (posledních 5)2
Chippa UnitedKruger United
5Inkasované góly (posledních 5)9
Chippa UnitedKruger United

Jak často skórují alespoň...

57%1 gól43%
Chippa UnitedKruger United
0%2 góly0%
Chippa UnitedKruger United
0%3 góly0%
Chippa UnitedKruger United
0%4 góly0%
Chippa UnitedKruger United

Jak často inkasují alespoň...

57%1 gól71%
Chippa UnitedKruger United
14%2 góly57%
Chippa UnitedKruger United
14%3 góly29%
Chippa UnitedKruger United
0%4 góly14%
Chippa UnitedKruger United

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

Gólové vzorce

0%BTTS v poločase14%
Chippa UnitedKruger United
0%BTTS v obou poločasech0%
Chippa UnitedKruger United
0%Skórovali v obou poločasech0%
Chippa UnitedKruger United

BTTS a počet gólů

0%Min. 3 góly a BTTS29%
Chippa UnitedKruger United
14%Min. 3 góly bez BTTS14%
Chippa UnitedKruger United
40%BTTS – posledních 520%
Chippa UnitedKruger United

Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

1. poločas

14%Min. 1 gól před poločasem57%
Chippa UnitedKruger United
0%Min. 2 góly před poločasem14%
Chippa UnitedKruger United
0%Min. 3 góly před poločasem0%
Chippa UnitedKruger United

2. poločas

71%Min. 1 gól po poločase71%
Chippa UnitedKruger United
43%Min. 2 góly po poločase43%
Chippa UnitedKruger United
14%Min. 3 góly po poločase29%
Chippa UnitedKruger United

Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

Chippa United je o 126% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).

1.29 body / zápas - Chippa United · 0.57 body / zápas - Kruger United

Chippa United — stav v poločase
14% vedou86% remizují0% prohrávají
Kruger United — stav v poločase
0% vedou57% remizují43% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

1.29Body na zápas (1. poločas)0.57
Chippa UnitedKruger United
0.14Vstřelené góly (1. poločas)0.14
Chippa UnitedKruger United
0Inkasované góly (1. poločas)0.57
Chippa UnitedKruger United
0.14Průměr gólů (1. poločas)0.71
Chippa UnitedKruger United
100%Čisté konto před poločasem43%
Chippa UnitedKruger United
86%Bez gólu před poločasem86%
Chippa UnitedKruger United

Po poločase (2. poločas)

1Body na zápas (2. poločas)0.71
Chippa UnitedKruger United
0.43Vstřelené góly (2. poločas)0.29
Chippa UnitedKruger United
0.86Inkasované góly (2. poločas)1.14
Chippa UnitedKruger United
1.29Průměr gólů (2. poločas)1.43
Chippa UnitedKruger United
43%Čisté konto po poločase43%
Chippa UnitedKruger United
57%Bez gólu po poločase71%
Chippa UnitedKruger United

Chippa United — výsledky druhých poločasů

14% W57% D29% L
9
Body v poločase
1
Góly v poločase
+1
Rozdíl gólů (1. poločas)
7
Body ve 2. poločase
-3
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.29
PPG před poločasem
Udržení vedení100%

V poločase vede v 14% zápasů a vyhraje 14%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase+0.9

Po poločase inkasuje o 0.9 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

Kruger United — výsledky druhých poločasů

14% W29% D57% L
4
Body v poločase
1
Góly v poločase
-3
Rozdíl gólů (1. poločas)
5
Body ve 2. poločase
-6
Rozdíl gólů (2. poločas)
0.57
PPG před poločasem
Obrana po poločase+0.6

Po poločase inkasuje o 0.6 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

Chippa United — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.001.20
Vstřelené góly / zápas0.00.6
Inkasované góly / zápas0.01.0
Průměr gólů v zápase0.01.6
1 gól0%80%
2 góly0%60%
3 góly0%20%
Čisté konto100%40%
Bez gólu100%40%
Rozdíl gólů0-2
Poločas: 0% vedou - 100% remizují - 0% prohrávají
2. poločas: 20% výhry - 60% remizují - 20% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 0% - Celkem gólů v poločase: 0
Kruger United — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas0.400.80
Vstřelené góly / zápas0.00.4
Inkasované góly / zápas0.61.2
Průměr gólů v zápase0.61.6
1 gól60%80%
2 góly0%40%
3 góly0%40%
Čisté konto40%40%
Bez gólu100%60%
Rozdíl gólů-3-4
Poločas: 0% vedou - 40% remizují - 60% prohrávají
2. poločas: 20% výhry - 20% remizují - 60% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 0% - Celkem gólů v poločase: 0

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minut— kdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

Chippa United
SkórovalInkasoval
0
0
0-15
1
0
16-30
0
0
31-45
1
2
46-60
1
2
61-75
1
2
76-90

Nejnebezpečnější minuty 16-30 (1 goal). Nejvíce inkasuje v 46-60 (2). Bilance pozdních gólů (76–90): -1 - pozdní fáze jsou slabinou.

Kruger United
SkórovalInkasoval
0
3
0-15
0
1
16-30
1
0
31-45
1
3
46-60
1
2
61-75
0
3
76-90

Nejnebezpečnější minuty 31-45 (1 goal). Nejvíce inkasuje v 0-15 (3). Bilance pozdních gólů (76–90): -3 - pozdní fáze jsou slabinou.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

1.78
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
1.1 : 0.6
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
76%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
36%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
-100%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
25%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
25%
Riziko 0:0
přibližně 1 z 4 zápasů
0-1
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

Chippa United

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.58
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
+0.29
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
+1.5 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.55
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.84
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
45%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
80%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
+0.06
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.3
Pozdní góly
25% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 0% padá v úvodních 15 minutách.
25%

Kruger United

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.09
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-1.19
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
+2.8 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-1.04
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-0.15
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
40%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
136%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
+0.03
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.1
Pozdní góly
0% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 0% padá v úvodních 15 minutách.
0%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy Premier Soccer League.

Týmy vs. liga

Chippa UnitedLigaKruger United
Průměr gólů v zápase▼ 1.432.34▼ 2.14
Skórovaly oba týmy▼ 43%46%▼ 29%
Min. 3 góly (Over 2,5)▼ 14%36%▲ 43%
Clean sheets▲ 43%34%▼ 29%
Gól před poločasem▼ 14%57%• 57%
Gól po poločase• 71%72%• 71%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

2.34
Průměr gólů na zápas
46%
Skórovaly oba týmy
36%
Min. 3 góly (Over 2,5)
34%
Clean sheets
1.26
Domácí góly / zápas
1.08
Góly hostů / zápas
+17%
Výhoda domácího útoku
+14%
Výhoda domácí obrany
+1%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
57%
1 gól
23%
2 góly
5%
3 góly
2%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
72%
1 gól
44%
2 góly
21%
3 góly
8%
4 góly

FAQ

Kdy hrají Chippa United a Kruger United?

Chippa United se utká s Kruger United dne 17. října 2026 v soutěži Premier Soccer League na stadionu Nelson Mandela Bay Stadium. Přesný čas výkopu ve vašem časovém pásmu je uveden v horní části stránky zápasu.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem Chippa United vs Kruger United?

Chippa United střílí v průměru 0,57 gólu na zápas a Kruger United 0,43. Průměr ligy Premier Soccer League činí 2,34 gólu; Over 2.5 se objevuje v 36% utkání. BTTS nastává v 43% zápasů týmu Chippa United a v 29% zápasů týmu Kruger United.

Jaká je aktuální forma týmů Chippa United a Kruger United?

V posledních pěti zápasech má Chippa United 1 výher, 3 remíz a 1 porážek (1,20 bodu na zápas). Kruger United má 1 výher, 0 remíz a 4 porážek (0,60 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Chippa United vs Kruger United?

Na této stránce porovnáte čísla za zápasem Chippa United vs Kruger United. Sázkovou analýzu, tip, Value Bet a jeho vysvětlení najdete v aplikaci NoFluffPicks.