Itálie - Serie C Group BStadio Nuovo RomagnoliData aktuální k 18. října 2026

Città di Campobasso - Perugia: statistiky zápasu

Odůvodnění:

Kompletní analýza a tip v aplikaci

Prohlédněte si sázkovou analýzu, tip, Value Bet a kompletní odůvodnění tohoto zápasu.

Zobrazit analýzu a tip

Città di Campobasso vs Perugia: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

Città di Campobasso hrají s Perugia v soutěži Serie C Group B (Itálie). Zápas je naplánován na 18. října 2026. Stadion: Stadio Nuovo Romagnoli.

Aktuální forma

Città di Campobasso: 1-3-1, 1,20 bodů na zápas. Perugia: 2-0-3, 1,20 bodů na zápas.

Gólové statistiky

Città di Campobasso dává 1,44 a inkasuje 1,56 gólů na zápas. Perugia dává 1,00 a inkasuje 1,56. Průměr ligy: 2,57 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: Città di Campobasso 67 %, Perugia 33 %. Over 2.5: Città di Campobasso 56 %, Perugia 56 %. Liga: BTTS 57 %, Over 2.5 45 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: Città di Campobasso 1,63, Perugia 1,53. Střely na zápas: Città di Campobasso 14,4, Perugia 13,2. Průměrné držení míče: Città di Campobasso 49 %, Perugia 46 %.

První a druhý poločas

Città di Campobasso: vedení v poločase 56 %, góly ve druhém poločase 0,67. Perugia: vedení v poločase 22 %, góly ve druhém poločase 0,56.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u Città di Campobasso 31-45+ (4) a u Perugia 76-90+ (3). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

Serie C Group B: 2,57 gólů na zápas, BTTS 57 %, Over 2.5 45 %.

Vzájemná bilance

Před tímto zápasem bylo k dispozici 2 předchozích vzájemných utkání: 2-0-0. Průměr gólů 1,00, BTTS 0 %.

Před zápasem

Kurzy 1X2

(2.29)
(3.25)
(2.90)

Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

Città di CampobassoPerugia
1.44Vstřelené góly / zápas1
Città di CampobassoPerugia
1.56Inkasované góly / zápas1.56
Città di CampobassoPerugia
49%Průměrné držení míče46%
Città di CampobassoPerugia
5.11Střely na branku / zápas4.56
Città di CampobassoPerugia

Statistiky týmů— kdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

14.44Střely na zápas13.22
Città di CampobassoPerugia
5.11Střely na branku4.56
Città di CampobassoPerugia
10%Proměňování střel7.6%
Città di CampobassoPerugia
49%Držení míče46%
Città di CampobassoPerugia
1.63xG týmu1.53
Città di CampobassoPerugia
1.4xG soupeře1.37
Città di CampobassoPerugia

Kvalita střelby

Città di Campobasso: ÚtočnýPerugia: Vyvážený
Città di CampobassoPerugia
Přesnost (střely na branku)35%34%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.110.12
Zakončení (góly na střelu na branku)0.280.22

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmu— kdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

Città di Campobasso
DDWDL
Rozdělení sezónních výsledků
33% W33% D33% L
Sezóna (V-R-P)
3-3-3
1.33 body / zápas · rozdíl gólů -1
Posledních 5 (V-R-P)
1-3-1
1.20 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
1-2-1
Posledních 5 doma
1-2-1
WLDD
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.6Inkasované góly: 1.8xG: 1.61xG soupeře: 1.44BTTS: 100%Over 2.5: 80%
Perugia
LLWWL
Rozdělení sezónních výsledků
44% W11% D44% L
Sezóna (V-R-P)
4-1-4
1.44 body / zápas · rozdíl gólů -5
Posledních 5 (V-R-P)
2-0-3
1.20 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
1-1-2
Posledních 5 venku
1-1-2
DLLW
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 0.8Inkasované góly: 1.6xG: 1.65xG soupeře: 1.34BTTS: 20%Over 2.5: 40%

Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

Città di Campobasso je o 44% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.

1.44 góly / zápas - Città di Campobasso · 1 góly / zápas - Perugia

Gólový profil týmu Città di Campobasso: velmi silná

Città di Campobasso skóruje v 89% zápasů (8 z 9 zápasů), zatímco Perugia udrží Clean sheet v 22% (2 z 9 zápasů).

Gólový profil týmu Perugia: silná

Perugia skóruje v 56% zápasů (5 z 9 zápasů), zatímco Città di Campobasso udrží Clean sheet v 22% (2 z 9 zápasů).

13Vstřelené góly (sezóna)9
Città di CampobassoPerugia
14Inkasované góly (sezóna)14
Città di CampobassoPerugia
3Průměr gólů v zápase2.56
Città di CampobassoPerugia
8Vstřelené góly (posledních 5)4
Città di CampobassoPerugia
9Inkasované góly (posledních 5)8
Città di CampobassoPerugia

Jak často skórují alespoň...

89%1 gól56%
Città di CampobassoPerugia
56%2 góly33%
Città di CampobassoPerugia
0%3 góly11%
Città di CampobassoPerugia
0%4 góly0%
Città di CampobassoPerugia

Jak často inkasují alespoň...

78%1 gól78%
Città di CampobassoPerugia
44%2 góly56%
Città di CampobassoPerugia
22%3 góly22%
Città di CampobassoPerugia
11%4 góly0%
Città di CampobassoPerugia

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

Gólové vzorce

0%BTTS v poločase22%
Città di CampobassoPerugia
0%BTTS v obou poločasech0%
Città di CampobassoPerugia
11%Skórovali v obou poločasech33%
Città di CampobassoPerugia

BTTS a počet gólů

56%Min. 3 góly a BTTS33%
Città di CampobassoPerugia
0%Min. 3 góly bez BTTS22%
Città di CampobassoPerugia
100%BTTS – posledních 520%
Città di CampobassoPerugia

Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

1. poločas

89%Min. 1 gól před poločasem67%
Città di CampobassoPerugia
56%Min. 2 góly před poločasem33%
Città di CampobassoPerugia
0%Min. 3 góly před poločasem0%
Città di CampobassoPerugia

2. poločas

78%Min. 1 gól po poločase89%
Città di CampobassoPerugia
56%Min. 2 góly po poločase44%
Città di CampobassoPerugia
11%Min. 3 góly po poločase22%
Città di CampobassoPerugia

Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

Città di Campobasso je o 46% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).

1.78 body / zápas - Città di Campobasso · 1.22 body / zápas - Perugia

Città di Campobasso — stav v poločase
56% vedou11% remizují33% prohrávají
Perugia — stav v poločase
22% vedou56% remizují22% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

1.78Body na zápas (1. poločas)1.22
Città di CampobassoPerugia
0.78Vstřelené góly (1. poločas)0.44
Città di CampobassoPerugia
0.67Inkasované góly (1. poločas)0.56
Città di CampobassoPerugia
1.44Průměr gólů (1. poločas)1
Città di CampobassoPerugia
67%Čisté konto před poločasem56%
Città di CampobassoPerugia
44%Bez gólu před poločasem56%
Città di CampobassoPerugia

Po poločase (2. poločas)

0.89Body na zápas (2. poločas)1.11
Città di CampobassoPerugia
0.67Vstřelené góly (2. poločas)0.56
Città di CampobassoPerugia
0.89Inkasované góly (2. poločas)1
Città di CampobassoPerugia
1.56Průměr gólů (2. poločas)1.56
Città di CampobassoPerugia
33%Čisté konto po poločase44%
Città di CampobassoPerugia
56%Bez gólu po poločase56%
Città di CampobassoPerugia

Città di Campobasso — výsledky druhých poločasů

11% W56% D33% L
16
Body v poločase
7
Góly v poločase
+1
Rozdíl gólů (1. poločas)
8
Body ve 2. poločase
-2
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.78
PPG před poločasem
Udržení vedení59%

V poločase vede v 56% zápasů a vyhraje 33%. Po poločase někdy vedení ztrácí.

Obrana po poločase+0.2

Po poločase inkasuje o 0.2 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

Perugia — výsledky druhých poločasů

33% W11% D56% L
11
Body v poločase
4
Góly v poločase
-1
Rozdíl gólů (1. poločas)
10
Body ve 2. poločase
-4
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.22
PPG před poločasem
Udržení vedení200%

V poločase vede v 22% zápasů a vyhraje 44%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase+0.4

Po poločase inkasuje o 0.4 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

Città di Campobasso — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.801.00
Vstřelené góly / zápas0.80.8
Inkasované góly / zápas0.81.0
Průměr gólů v zápase1.61.8
1 gól100%100%
2 góly60%80%
3 góly0%0%
Čisté konto60%20%
Bez gólu40%40%
Rozdíl gólů0-1
Poločas: 60% vedou - 0% remizují - 40% prohrávají
2. poločas: 20% výhry - 40% remizují - 40% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 0% - Celkem gólů v poločase: 4
Perugia — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.000.80
Vstřelené góly / zápas0.40.4
Inkasované góly / zápas0.80.8
Průměr gólů v zápase1.21.2
1 gól80%80%
2 góly40%40%
3 góly0%0%
Čisté konto40%40%
Bez gólu60%80%
Rozdíl gólů-2-2
Poločas: 20% vedou - 40% remizují - 40% prohrávají
2. poločas: 20% výhry - 20% remizují - 60% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 20% - Celkem gólů v poločase: 2

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minut— kdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

Città di Campobasso
SkórovalInkasoval
0
1
0-15
3
2
16-30
4
3
31-45
0
2
46-60
3
4
61-75
3
2
76-90

Nejnebezpečnější minuty 31-45 (4 goals). Nejvíce inkasuje v 61-75 (4). Bilance pozdních gólů (76–90): +1 - v pozdních fázích vítězí.

Perugia
SkórovalInkasoval
1
1
0-15
2
0
16-30
1
4
31-45
2
4
46-60
0
2
61-75
3
3
76-90

Nejnebezpečnější minuty 76-90 (3 goals). Nejvíce inkasuje v 31-45 (4). Bilance pozdních gólů (76–90): 0.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

2.78
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
1.5 : 1.3
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
108%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
50%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
-64%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
50%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
5%
Riziko 0:0
přibližně 1 z 20 zápasů
2-3
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

Città di Campobasso

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+0.23
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.35
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-0.5 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.19
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-0.16
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
100%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
138%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
-0.13
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
-0.1
Pozdní góly
23% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 0% padá v úvodních 15 minutách.
23%

Perugia

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+0.16
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.72
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
+5.1 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.53
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-0.19
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
88%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
108%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
-0.24
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.1
Pozdní góly
33% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 11% padá v úvodních 15 minutách.
33%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy Serie C Group B.

Týmy vs. liga

Città di CampobassoLigaPerugia
Průměr gólů v zápase▲ 3.002.57• 2.56
Skórovaly oba týmy▲ 67%57%▼ 33%
Min. 3 góly (Over 2,5)▲ 56%45%▲ 56%
Clean sheets▼ 22%26%▼ 22%
Gól před poločasem▲ 89%71%▼ 67%
Gól po poločase▲ 78%72%▲ 89%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

2.57
Průměr gólů na zápas
57%
Skórovaly oba týmy
45%
Min. 3 góly (Over 2,5)
26%
Clean sheets
1.44
Domácí góly / zápas
1.13
Góly hostů / zápas
+27%
Výhoda domácího útoku
+22%
Výhoda domácí obrany
+21%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
71%
1 gól
41%
2 góly
10%
3 góly
3%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
72%
1 gól
39%
2 góly
15%
3 góly
5%
4 góly

Vzájemné zápasy

Nedávná vzájemná utkání (2): Città di Campobasso 2 - 0 - 0 Perugia. Průměr gólů 1.00, oba týmy skórovaly v 0% zápasů.

FAQ

Kdy hrají Città di Campobasso a Perugia?

Città di Campobasso se utká s Perugia dne 18. října 2026 v soutěži Serie C Group B na stadionu Stadio Nuovo Romagnoli. Přesný čas výkopu ve vašem časovém pásmu je uveden v horní části stránky zápasu.

Jaká je bilance vzájemných zápasů Città di Campobasso a Perugia?

V posledních 2 vzájemných zápasech Città di Campobasso vyhrál 2 utkání, Perugia vyhrál 0 a 0 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 1,00 gólu a oba týmy skórovaly v 0% z nich.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem Città di Campobasso vs Perugia?

Città di Campobasso střílí v průměru 1,44 gólu na zápas a Perugia 1,00. Průměr ligy Serie C Group B činí 2,57 gólu; Over 2.5 se objevuje v 45% utkání. BTTS nastává v 67% zápasů týmu Città di Campobasso a v 33% zápasů týmu Perugia.

Jaká je aktuální forma týmů Città di Campobasso a Perugia?

V posledních pěti zápasech má Città di Campobasso 1 výher, 3 remíz a 1 porážek (1,20 bodu na zápas). Perugia má 2 výher, 0 remíz a 3 porážek (1,20 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Città di Campobasso vs Perugia?

Na této stránce porovnáte čísla za zápasem Città di Campobasso vs Perugia. Sázkovou analýzu, tip, Value Bet a jeho vysvětlení najdete v aplikaci NoFluffPicks.