Srbsko - SuperLigaStadion na Banovom brduData aktuální k 16. října 2026

Čukarički - Zemun: statistiky zápasu

Odůvodnění:

Kompletní analýza a tip v aplikaci

Prohlédněte si sázkovou analýzu, tip, Value Bet a kompletní odůvodnění tohoto zápasu.

Zobrazit analýzu a tip

Čukarički vs Zemun: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

Čukarički hrají s Zemun v soutěži SuperLiga (Srbsko). Zápas je naplánován na 17. října 2026. Stadion: Stadion na Banovom brdu.

Aktuální forma

Čukarički: 0-2-3, 0,40 bodů na zápas. Zemun: 0-2-3, 0,40 bodů na zápas.

Gólové statistiky

Čukarički dává 1,27 a inkasuje 1,82 gólů na zápas. Zemun dává 0,55 a inkasuje 2,00. Průměr ligy: 2,65 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: Čukarički 45 %, Zemun 36 %. Over 2.5: Čukarički 64 %, Zemun 55 %. Liga: BTTS 45 %, Over 2.5 51 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: Čukarički 1,33, Zemun 1,05. Střely na zápas: Čukarički 11,8, Zemun 8,6. Průměrné držení míče: Čukarički 42 %, Zemun 38 %.

První a druhý poločas

Čukarički: vedení v poločase 55 %, góly ve druhém poločase 0,27. Zemun: vedení v poločase 9 %, góly ve druhém poločase 0,36.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u Čukarički 16-30 (6) a u Zemun 46-60 (2). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

SuperLiga: 2,65 gólů na zápas, BTTS 45 %, Over 2.5 51 %.

Vzájemná bilance

V databázi není k dispozici odpovídající vzorek vzájemných zápasů.

Před zápasem

Kurzy 1X2

(1.37)
(4.60)
(7.60)

Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

1.27Vstřelené góly / zápas0.55
ČukaričkiZemun
1.82Inkasované góly / zápas2
ČukaričkiZemun
42%Průměrné držení míče38%
ČukaričkiZemun
4.18Střely na branku / zápas2.55
ČukaričkiZemun

Statistiky týmů— kdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

11.82Střely na zápas8.55
ČukaričkiZemun
4.18Střely na branku2.55
ČukaričkiZemun
10.8%Proměňování střel6.4%
ČukaričkiZemun
42%Držení míče38%
ČukaričkiZemun
1.33xG týmu1.05
ČukaričkiZemun
1.75xG soupeře2.52
ČukaričkiZemun

Kvalita střelby

Čukarički: VyváženýZemun: Vyvážený
ČukaričkiZemun
Přesnost (střely na branku)35%30%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.110.12
Zakončení (góly na střelu na branku)0.300.22

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmu— kdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

Čukarički
LLDLD
Bez výhry v posledních 5 zápasech
Rozdělení sezónních výsledků
27% W27% D45% L
Sezóna (V-R-P)
3-3-5
1.09 body / zápas · rozdíl gólů -6
Posledních 5 (V-R-P)
0-2-3
0.40 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
2-2-2
Posledních 5 doma
2-2-1
WWLDD
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.0Inkasované góly: 2.6xG: 1.52xG soupeře: 1.59BTTS: 80%Over 2.5: 80%
Zemun
LLDDL
Bez výhry v posledních 5 zápasech
Rozdělení sezónních výsledků
0% W27% D73% L
Sezóna (V-R-P)
0-3-8
0.27 body / zápas · rozdíl gólů -16
Posledních 5 (V-R-P)
0-2-3
0.40 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
0-1-4
Posledních 5 venku
0-1-4
LLLLD
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 0.8Inkasované góly: 2.0xG: 1.06xG soupeře: 2.73BTTS: 60%Over 2.5: 60%

Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

Čukarički je o 131% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.

1.27 góly / zápas - Čukarički · 0.55 góly / zápas - Zemun

Čukarički je o 10% lepší v tématu inkasované góly na zápas.

1.82 góly / zápas - Čukarički · 2 góly / zápas - Zemun

Gólový profil týmu Čukarički: velmi silná

Čukarički skóruje v 73% zápasů (8 z 11 zápasů), zatímco Zemun udrží Clean sheet v 0% (0 z 11 zápasů).

Gólový profil týmu Zemun: smíšená

Zemun skóruje v 36% zápasů (4 z 11 zápasů), zatímco Čukarički udrží Clean sheet v 27% (3 z 11 zápasů).

14Vstřelené góly (sezóna)6
ČukaričkiZemun
20Inkasované góly (sezóna)22
ČukaričkiZemun
3.09Průměr gólů v zápase2.55
ČukaričkiZemun
5Vstřelené góly (posledních 5)4
ČukaričkiZemun
13Inkasované góly (posledních 5)10
ČukaričkiZemun

Jak často skórují alespoň...

73%1 gól36%
ČukaričkiZemun
45%2 góly18%
ČukaričkiZemun
9%3 góly0%
ČukaričkiZemun
0%4 góly0%
ČukaričkiZemun

Jak často inkasují alespoň...

73%1 gól100%
ČukaričkiZemun
55%2 góly64%
ČukaričkiZemun
27%3 góly27%
ČukaričkiZemun
18%4 góly9%
ČukaričkiZemun

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

Gólové vzorce

18%BTTS v poločase9%
ČukaričkiZemun
0%BTTS v obou poločasech0%
ČukaričkiZemun
18%Skórovali v obou poločasech0%
ČukaričkiZemun

BTTS a počet gólů

36%Min. 3 góly a BTTS27%
ČukaričkiZemun
27%Min. 3 góly bez BTTS27%
ČukaričkiZemun
80%BTTS – posledních 560%
ČukaričkiZemun

Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

1. poločas

100%Min. 1 gól před poločasem82%
ČukaričkiZemun
55%Min. 2 góly před poločasem18%
ČukaričkiZemun
27%Min. 3 góly před poločasem0%
ČukaričkiZemun

2. poločas

64%Min. 1 gól po poločase82%
ČukaričkiZemun
36%Min. 2 góly po poločase45%
ČukaričkiZemun
27%Min. 3 góly po poločase27%
ČukaričkiZemun

Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

Čukarički je o 215% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).

1.73 body / zápas - Čukarički · 0.55 body / zápas - Zemun

Čukarički — stav v poločase
55% vedou9% remizují36% prohrávají
Zemun — stav v poločase
9% vedou27% remizují64% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

1.73Body na zápas (1. poločas)0.55
ČukaričkiZemun
1Vstřelené góly (1. poločas)0.18
ČukaričkiZemun
0.82Inkasované góly (1. poločas)0.82
ČukaričkiZemun
1.82Průměr gólů (1. poločas)1
ČukaričkiZemun
45%Čisté konto před poločasem27%
ČukaričkiZemun
36%Bez gólu před poločasem82%
ČukaričkiZemun

Po poločase (2. poločas)

0.91Body na zápas (2. poločas)0.73
ČukaričkiZemun
0.27Vstřelené góly (2. poločas)0.36
ČukaričkiZemun
1Inkasované góly (2. poločas)1.18
ČukaričkiZemun
1.27Průměr gólů (2. poločas)1.55
ČukaričkiZemun
55%Čisté konto po poločase18%
ČukaričkiZemun
73%Bez gólu po poločase82%
ČukaričkiZemun

Čukarički — výsledky druhých poločasů

18% W36% D45% L
19
Body v poločase
11
Góly v poločase
+2
Rozdíl gólů (1. poločas)
10
Body ve 2. poločase
-8
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.73
PPG před poločasem
Udržení vedení49%

V poločase vede v 55% zápasů a vyhraje 27%. Po poločase někdy vedení ztrácí.

Obrana po poločase+0.2

Po poločase inkasuje o 0.2 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

Zemun — výsledky druhých poločasů

18% W18% D64% L
6
Body v poločase
2
Góly v poločase
-7
Rozdíl gólů (1. poločas)
8
Body ve 2. poločase
-9
Rozdíl gólů (2. poločas)
0.55
PPG před poločasem
Udržení vedení0%

V poločase vede v 9% zápasů a vyhraje 0%. Po poločase někdy vedení ztrácí.

Obrana po poločase+0.4

Po poločase inkasuje o 0.4 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

Čukarički — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.400.80
Vstřelené góly / zápas0.80.2
Inkasované góly / zápas1.41.2
Průměr gólů v zápase2.21.4
1 gól100%80%
2 góly80%40%
3 góly40%20%
Čisté konto20%40%
Bez gólu40%80%
Rozdíl gólů-3-5
Poločas: 40% vedou - 20% remizují - 40% prohrávají
2. poločas: 20% výhry - 20% remizují - 60% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 40% - Celkem gólů v poločase: 4
Zemun — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.000.60
Vstřelené góly / zápas0.40.4
Inkasované góly / zápas0.61.4
Průměr gólů v zápase1.01.8
1 gól80%100%
2 góly20%60%
3 góly0%20%
Čisté konto40%0%
Bez gólu60%80%
Rozdíl gólů-1-5
Poločas: 20% vedou - 40% remizují - 40% prohrávají
2. poločas: 20% výhry - 0% remizují - 80% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 20% - Celkem gólů v poločase: 2

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minut— kdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

Čukarički
SkórovalInkasoval
4
2
0-15
6
1
16-30
1
6
31-45
1
4
46-60
0
1
61-75
2
6
76-90

Nejnebezpečnější minuty 16-30 (6 goals). Nejvíce inkasuje v 31-45 (6). Bilance pozdních gólů (76–90): -4 - pozdní fáze jsou slabinou.

Zemun
SkórovalInkasoval
1
3
0-15
1
3
16-30
0
3
31-45
2
3
46-60
0
6
61-75
2
4
76-90

Nejnebezpečnější minuty 46-60 (2 goals). Nejvíce inkasuje v 61-75 (6). Bilance pozdních gólů (76–90): -2 - pozdní fáze jsou slabinou.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

2.82
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
1.6 : 1.2
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
106%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
41%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
-100%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
26%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
17%
Riziko 0:0
přibližně 1 z 6 zápasů
2-3
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

Čukarički

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.42
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.13
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
+1.1 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.06
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-0.07
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
79%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
173%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
-0.69
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
-0.7
Pozdní góly
14% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 29% padá v úvodních 15 minutách.
14%

Zemun

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-1.47
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
+0.02
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
+0.7 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.50
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.52
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
52%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
125%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
+0.13
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.2
Pozdní góly
33% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 17% padá v úvodních 15 minutách.
33%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy SuperLiga.

Týmy vs. liga

ČukaričkiLigaZemun
Průměr gólů v zápase▲ 3.092.65▼ 2.55
Skórovaly oba týmy• 45%45%▼ 36%
Min. 3 góly (Over 2,5)▲ 64%51%▲ 55%
Clean sheets▼ 27%32%▼ 0%
Gól před poločasem▲ 100%72%▲ 82%
Gól po poločase▼ 64%72%▲ 82%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

2.65
Průměr gólů na zápas
45%
Skórovaly oba týmy
51%
Min. 3 góly (Over 2,5)
32%
Clean sheets
1.60
Domácí góly / zápas
1.05
Góly hostů / zápas
+52%
Výhoda domácího útoku
+34%
Výhoda domácí obrany
+25%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
72%
1 gól
29%
2 góly
15%
3 góly
3%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
72%
1 gól
44%
2 góly
24%
3 góly
5%
4 góly

FAQ

Kdy hrají Čukarički a Zemun?

Čukarički se utká s Zemun dne 17. října 2026 v soutěži SuperLiga na stadionu Stadion na Banovom brdu. Přesný čas výkopu ve vašem časovém pásmu je uveden v horní části stránky zápasu.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem Čukarički vs Zemun?

Čukarički střílí v průměru 1,27 gólu na zápas a Zemun 0,55. Průměr ligy SuperLiga činí 2,65 gólu; Over 2.5 se objevuje v 51% utkání. BTTS nastává v 45% zápasů týmu Čukarički a v 36% zápasů týmu Zemun.

Jaká je aktuální forma týmů Čukarički a Zemun?

V posledních pěti zápasech má Čukarički 0 výher, 2 remíz a 3 porážek (0,40 bodu na zápas). Zemun má 0 výher, 2 remíz a 3 porážek (0,40 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Čukarički vs Zemun?

Tato stránka vysvětluje statistický kontext: formu, bilanci vzájemných zápasů, góly, BTTS a Over/Under. Sázkový tip, Value Bet a kompletní zdůvodnění jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.