Ekvádor - Primera Categoría Serie BData aktuální k 15. října 2026

Cumbayá - 22 de Julio: statistiky zápasu

Odůvodnění:

Kompletní analýza a tip v aplikaci

Prohlédněte si sázkovou analýzu, tip, Value Bet a kompletní odůvodnění tohoto zápasu.

Zobrazit analýzu a tip

Cumbayá vs 22 de Julio: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

Cumbayá hrají s 22 de Julio v soutěži Primera Categoría Serie B (Ekvádor). Zápas je naplánován na 15. října 2026.

Aktuální forma

Cumbayá: 2-1-2, 1,40 bodů na zápas. 22 de Julio: 0-1-4, 0,20 bodů na zápas.

Gólové statistiky

Cumbayá dává 1,17 a inkasuje 1,03 gólů na zápas. 22 de Julio dává 0,59 a inkasuje 2,00. Průměr ligy: 2,02 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: Cumbayá 41 %, 22 de Julio 28 %. Over 2.5: Cumbayá 45 %, 22 de Julio 41 %. Liga: BTTS 37 %, Over 2.5 34 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: Cumbayá 1,22, 22 de Julio 0,85. Střely na zápas: Cumbayá 8,1, 22 de Julio 4,7. Průměrné držení míče: Cumbayá 47 %, 22 de Julio 29 %.

První a druhý poločas

Cumbayá: vedení v poločase 31 %, góly ve druhém poločase 0,52. 22 de Julio: vedení v poločase 7 %, góly ve druhém poločase 0,28.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u Cumbayá 16-30 (8) a u 22 de Julio 76-90+ (6). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

Primera Categoría Serie B: 2,02 gólů na zápas, BTTS 37 %, Over 2.5 34 %.

Vzájemná bilance

Před tímto zápasem bylo k dispozici 7 předchozích vzájemných utkání: 5-0-2. Průměr gólů 3,71, BTTS 43 %.

Před zápasem

Kurzy 1X2

(-)
(-)
(-)

Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

Cumbayá22 de Julio
1.17Vstřelené góly / zápas0.59
Cumbayá22 de Julio
1.03Inkasované góly / zápas2
Cumbayá22 de Julio
47%Průměrné držení míče29%
Cumbayá22 de Julio
3.45Střely na branku / zápas1.55
Cumbayá22 de Julio

Statistiky týmů— kdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

8.14Střely na zápas4.69
Cumbayá22 de Julio
3.45Střely na branku1.55
Cumbayá22 de Julio
14.4%Proměňování střel12.5%
Cumbayá22 de Julio
47%Držení míče29%
Cumbayá22 de Julio
1.22xG týmu0.85
Cumbayá22 de Julio
1.13xG soupeře1.7
Cumbayá22 de Julio

Kvalita střelby

Cumbayá: Protiútoky22 de Julio: Protiútoky
Cumbayá22 de Julio
Přesnost (střely na branku)42%33%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.150.18
Zakončení (góly na střelu na branku)0.340.38

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmu— kdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

Cumbayá je o 600% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.

1.4 body / zápas - Cumbayá · 0.2 body / zápas - 22 de Julio

Cumbayá
LWWLD
Rozdělení sezónních výsledků
24% W45% D31% L
Sezóna (V-R-P)
7-13-9
1.17 body / zápas · rozdíl gólů +4
Posledních 5 (V-R-P)
2-1-2
1.40 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
3-8-3
Posledních 5 doma
0-3-2
DDDLL
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 2.2Inkasované góly: 1.2xG: 1.14xG soupeře: 1.30BTTS: 40%Over 2.5: 60%
22 de Julio
LLDLL
Bez výhry v posledních 5 zápasech
Rozdělení sezónních výsledků
14% W14% D72% L
Sezóna (V-R-P)
4-4-21
0.55 body / zápas · rozdíl gólů -41
Posledních 5 (V-R-P)
0-1-4
0.20 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
1-2-11
Posledních 5 venku
0-1-4
LLLDL
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.4Inkasované góly: 4.2xG: 1.02xG soupeře: 1.77BTTS: 80%Over 2.5: 100%

Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

Cumbayá je o 98% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.

1.17 góly / zápas - Cumbayá · 0.59 góly / zápas - 22 de Julio

Cumbayá je o 94% lepší v tématu inkasované góly na zápas.

1.03 góly / zápas - Cumbayá · 2 góly / zápas - 22 de Julio

Gólový profil týmu Cumbayá: silná

Cumbayá skóruje v 59% zápasů (17 z 29 zápasů), zatímco 22 de Julio udrží Clean sheet v 17% (5 z 29 zápasů).

Gólový profil týmu 22 de Julio: smíšená

22 de Julio skóruje v 38% zápasů (11 z 29 zápasů), zatímco Cumbayá udrží Clean sheet v 38% (11 z 29 zápasů).

34Vstřelené góly (sezóna)17
Cumbayá22 de Julio
30Inkasované góly (sezóna)58
Cumbayá22 de Julio
2.21Průměr gólů v zápase2.59
Cumbayá22 de Julio
11Vstřelené góly (posledních 5)7
Cumbayá22 de Julio
6Inkasované góly (posledních 5)21
Cumbayá22 de Julio

Jak často skórují alespoň...

59%1 gól38%
Cumbayá22 de Julio
24%2 góly21%
Cumbayá22 de Julio
17%3 góly0%
Cumbayá22 de Julio
7%4 góly0%
Cumbayá22 de Julio

Jak často inkasují alespoň...

62%1 gól83%
Cumbayá22 de Julio
28%2 góly48%
Cumbayá22 de Julio
14%3 góly34%
Cumbayá22 de Julio
0%4 góly17%
Cumbayá22 de Julio

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

Gólové vzorce

10%BTTS v poločase10%
Cumbayá22 de Julio
3%BTTS v obou poločasech7%
Cumbayá22 de Julio
17%Skórovali v obou poločasech7%
Cumbayá22 de Julio

BTTS a počet gólů

24%Min. 3 góly a BTTS24%
Cumbayá22 de Julio
21%Min. 3 góly bez BTTS17%
Cumbayá22 de Julio
40%BTTS – posledních 580%
Cumbayá22 de Julio

Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

1. poločas

45%Min. 1 gól před poločasem55%
Cumbayá22 de Julio
24%Min. 2 góly před poločasem24%
Cumbayá22 de Julio
14%Min. 3 góly před poločasem10%
Cumbayá22 de Julio

2. poločas

59%Min. 1 gól po poločase59%
Cumbayá22 de Julio
31%Min. 2 góly po poločase34%
Cumbayá22 de Julio
21%Min. 3 góly po poločase24%
Cumbayá22 de Julio

Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

Cumbayá je o 120% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).

1.52 body / zápas - Cumbayá · 0.69 body / zápas - 22 de Julio

Cumbayá — stav v poločase
31% vedou59% remizují10% prohrávají
22 de Julio — stav v poločase
7% vedou48% remizují45% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

1.52Body na zápas (1. poločas)0.69
Cumbayá22 de Julio
0.62Vstřelené góly (1. poločas)0.21
Cumbayá22 de Julio
0.28Inkasované góly (1. poločas)0.76
Cumbayá22 de Julio
0.9Průměr gólů (1. poločas)0.97
Cumbayá22 de Julio
79%Čisté konto před poločasem52%
Cumbayá22 de Julio
66%Bez gólu před poločasem83%
Cumbayá22 de Julio

Po poločase (2. poločas)

1.1Body na zápas (2. poločas)0.52
Cumbayá22 de Julio
0.52Vstřelené góly (2. poločas)0.28
Cumbayá22 de Julio
0.59Inkasované góly (2. poločas)1.03
Cumbayá22 de Julio
1.1Průměr gólů (2. poločas)1.31
Cumbayá22 de Julio
59%Čisté konto po poločase41%
Cumbayá22 de Julio
62%Bez gólu po poločase79%
Cumbayá22 de Julio

Cumbayá — výsledky druhých poločasů

21% W48% D31% L
44
Body v poločase
18
Góly v poločase
+10
Rozdíl gólů (1. poločas)
32
Body ve 2. poločase
-2
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.52
PPG před poločasem
Udržení vedení77%

V poločase vede v 31% zápasů a vyhraje 24%. Po poločase někdy vedení ztrácí.

Obrana po poločase+0.3

Po poločase inkasuje o 0.3 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

22 de Julio — výsledky druhých poločasů

3% W41% D55% L
20
Body v poločase
6
Góly v poločase
-16
Rozdíl gólů (1. poločas)
15
Body ve 2. poločase
-22
Rozdíl gólů (2. poločas)
0.69
PPG před poločasem
Udržení vedení200%

V poločase vede v 7% zápasů a vyhraje 14%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase+0.3

Po poločase inkasuje o 0.3 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

Cumbayá — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.801.60
Vstřelené góly / zápas1.40.8
Inkasované góly / zápas0.20.4
Průměr gólů v zápase1.61.2
1 gól60%60%
2 góly40%40%
3 góly20%20%
Čisté konto80%60%
Bez gólu40%60%
Rozdíl gólů+6+2
Poločas: 40% vedou - 60% remizují - 0% prohrávají
2. poločas: 40% výhry - 40% remizují - 20% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 20% - Celkem gólů v poločase: 7
22 de Julio — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas0.000.60
Vstřelené góly / zápas0.41.0
Inkasované góly / zápas2.22.0
Průměr gólů v zápase2.63.0
1 gól100%100%
2 góly60%100%
3 góly60%80%
Čisté konto0%0%
Bez gólu60%20%
Rozdíl gólů-9-5
Poločas: 0% vedou - 0% remizují - 100% prohrávají
2. poločas: 20% výhry - 0% remizují - 80% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 40% - Celkem gólů v poločase: 2

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minut— kdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

Cumbayá
SkórovalInkasoval
4
9
0-15
8
3
16-30
7
1
31-45
5
4
46-60
3
5
61-75
7
8
76-90

Nejnebezpečnější minuty 16-30 (8 goals). Nejvíce inkasuje v 0-15 (9). Bilance pozdních gólů (76–90): -1 - pozdní fáze jsou slabinou.

22 de Julio
SkórovalInkasoval
4
10
0-15
1
8
16-30
4
10
31-45
1
11
46-60
1
6
61-75
6
13
76-90

Nejnebezpečnější minuty 76-90 (6 goals). Nejvíce inkasuje v 76-90 (13). Bilance pozdních gólů (76–90): -7 - pozdní fáze jsou slabinou.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

2.40
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
1.6 : 0.8
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
119%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
35%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
+55%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
22%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
25%
Riziko 0:0
přibližně 1 z 4 zápasů
0-1
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

Cumbayá

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+0.09
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
+0.05
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-14.9 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.05
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.10
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
100%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
121%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
+0.23
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
-0.1
Pozdní góly
21% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 12% padá v úvodních 15 minutách.
21%

22 de Julio

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.85
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.56
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
+9.1 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.26
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-0.30
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
69%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
171%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
-0.35
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.1
Pozdní góly
35% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 24% padá v úvodních 15 minutách.
35%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy Primera Categoría Serie B.

Týmy vs. liga

CumbayáLiga22 de Julio
Průměr gólů v zápase▲ 2.212.02▲ 2.59
Skórovaly oba týmy▲ 41%37%▼ 28%
Min. 3 góly (Over 2,5)▲ 45%34%▲ 41%
Clean sheets▼ 38%40%▼ 17%
Gól před poločasem▼ 45%58%▼ 55%
Gól po poločase• 59%60%• 59%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

2.02
Průměr gólů na zápas
37%
Skórovaly oba týmy
34%
Min. 3 góly (Over 2,5)
40%
Clean sheets
1.17
Domácí góly / zápas
0.85
Góly hostů / zápas
+38%
Výhoda domácího útoku
+27%
Výhoda domácí obrany
+21%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
58%
1 gól
24%
2 góly
9%
3 góly
2%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
60%
1 gól
28%
2 góly
11%
3 góly
2%
4 góly

Vzájemné zápasy

Nedávná vzájemná utkání (7): Cumbayá 5 - 0 - 2 22 de Julio. Průměr gólů 3.71, oba týmy skórovaly v 43% zápasů.

22 de Julio
1 : 7
Cumbayá
Cumbayá
4 : 0
22 de Julio
22 de Julio
2 : 1
Cumbayá
22 de Julio
1 : 3
Cumbayá FC
Cumbayá FC
2 : 0
22 de Julio
22 de Julio
1 : 0
Cumbayá FC
Cumbayá FC
4 : 0
22 de Julio

FAQ

Kdy hrají Cumbayá a 22 de Julio?

Cumbayá se utká s 22 de Julio dne 15. října 2026 v soutěži Primera Categoría Serie B. Přesný čas výkopu ve vašem časovém pásmu je uveden v horní části stránky zápasu.

Jaká je bilance vzájemných zápasů Cumbayá a 22 de Julio?

V posledních 7 vzájemných zápasech Cumbayá vyhrál 5 utkání, 22 de Julio vyhrál 2 a 0 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 3,71 gólu a oba týmy skórovaly v 43% z nich.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem Cumbayá vs 22 de Julio?

Cumbayá střílí v průměru 1,17 gólu na zápas a 22 de Julio 0,59. Průměr ligy Primera Categoría Serie B činí 2,02 gólu; Over 2.5 se objevuje v 34% utkání. BTTS nastává v 41% zápasů týmu Cumbayá a v 28% zápasů týmu 22 de Julio.

Jaká je aktuální forma týmů Cumbayá a 22 de Julio?

V posledních pěti zápasech má Cumbayá 2 výher, 1 remíz a 2 porážek (1,40 bodu na zápas). 22 de Julio má 0 výher, 1 remíz a 4 porážek (0,20 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Cumbayá vs 22 de Julio?

Tato stránka vysvětluje statistický kontext: formu, bilanci vzájemných zápasů, góly, BTTS a Over/Under. Sázkový tip, Value Bet a kompletní zdůvodnění jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.