Čína - Chinese Super LeagueData aktuální k 15. října 2026

Dalian Zhixing - Sichuan Jiuniu: statistiky zápasu

Odůvodnění:

Kompletní analýza a tip v aplikaci

Prohlédněte si sázkovou analýzu, tip, Value Bet a kompletní odůvodnění tohoto zápasu.

Zobrazit analýzu a tip

Dalian Zhixing vs Sichuan Jiuniu: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

Dalian Zhixing hrají s Sichuan Jiuniu v soutěži Chinese Super League (Čína). Zápas je naplánován na 17. října 2026.

Aktuální forma

Dalian Zhixing: 3-2-0, 2,20 bodů na zápas. Sichuan Jiuniu: 1-3-1, 1,20 bodů na zápas.

Gólové statistiky

Dalian Zhixing dává 1,56 a inkasuje 1,56 gólů na zápas. Sichuan Jiuniu dává 1,33 a inkasuje 1,74. Průměr ligy: 3,12 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: Dalian Zhixing 63 %, Sichuan Jiuniu 56 %. Over 2.5: Dalian Zhixing 59 %, Sichuan Jiuniu 52 %. Liga: BTTS 64 %, Over 2.5 58 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: Dalian Zhixing 1,54, Sichuan Jiuniu 1,33. Střely na zápas: Dalian Zhixing 13,8, Sichuan Jiuniu 12,2. Průměrné držení míče: Dalian Zhixing 47 %, Sichuan Jiuniu 45 %.

První a druhý poločas

Dalian Zhixing: vedení v poločase 30 %, góly ve druhém poločase 1,00. Sichuan Jiuniu: vedení v poločase 19 %, góly ve druhém poločase 0,74.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u Dalian Zhixing 76-90+ (12) a u Sichuan Jiuniu 76-90+ (10). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

Chinese Super League: 3,12 gólů na zápas, BTTS 64 %, Over 2.5 58 %.

Vzájemná bilance

Před tímto zápasem bylo k dispozici 3 předchozích vzájemných utkání: 1-2-0. Průměr gólů 2,33, BTTS 100 %.

Před zápasem

Kurzy 1X2

(-)
(-)
(-)

Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
1.56Vstřelené góly / zápas1.33
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
1.56Inkasované góly / zápas1.74
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
47%Průměrné držení míče45%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
4.85Střely na branku / zápas4.19
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu

Statistiky týmů— kdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

13.78Střely na zápas12.19
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
4.85Střely na branku4.19
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
11.3%Proměňování střel10.9%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
47%Držení míče45%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
1.54xG týmu1.33
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
1.4xG soupeře1.52
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu

Kvalita střelby

Dalian Zhixing: VyváženýSichuan Jiuniu: Vyvážený
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
Přesnost (střely na branku)35%34%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.110.11
Zakončení (góly na střelu na branku)0.320.32

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmu— kdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

Dalian Zhixing je o 83% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.

2.2 body / zápas - Dalian Zhixing · 1.2 body / zápas - Sichuan Jiuniu

Dalian Zhixing
DWDWW
Bez porážky v posledních 5 zápasech
Rozdělení sezónních výsledků
48% W15% D37% L
Sezóna (V-R-P)
13-4-10
1.59 body / zápas · rozdíl gólů 0
Posledních 5 (V-R-P)
3-2-0
2.20 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
9-1-3
Posledních 5 doma
4-1-0
WWWDW
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.8Inkasované góly: 0.6xG: 1.43xG soupeře: 1.38BTTS: 60%Over 2.5: 40%
Sichuan Jiuniu
WDLDD
Rozdělení sezónních výsledků
30% W19% D52% L
Sezóna (V-R-P)
8-5-14
1.07 body / zápas · rozdíl gólů -11
Posledních 5 (V-R-P)
1-3-1
1.20 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
2-2-9
Posledních 5 venku
1-1-3
LLLWD
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.2Inkasované góly: 1.2xG: 1.52xG soupeře: 1.28BTTS: 80%Over 2.5: 40%

Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

Dalian Zhixing je o 17% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.

1.56 góly / zápas - Dalian Zhixing · 1.33 góly / zápas - Sichuan Jiuniu

Dalian Zhixing je o 12% lepší v tématu inkasované góly na zápas.

1.56 góly / zápas - Dalian Zhixing · 1.74 góly / zápas - Sichuan Jiuniu

Gólový profil týmu Dalian Zhixing: velmi silná

Dalian Zhixing skóruje v 93% zápasů (25 z 27 zápasů), zatímco Sichuan Jiuniu udrží Clean sheet v 15% (4 z 27 zápasů).

Gólový profil týmu Sichuan Jiuniu: silná

Sichuan Jiuniu skóruje v 70% zápasů (19 z 27 zápasů), zatímco Dalian Zhixing udrží Clean sheet v 30% (8 z 27 zápasů).

42Vstřelené góly (sezóna)36
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
42Inkasované góly (sezóna)47
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
3.11Průměr gólů v zápase3.07
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
9Vstřelené góly (posledních 5)6
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
3Inkasované góly (posledních 5)6
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu

Jak často skórují alespoň...

93%1 gól70%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
41%2 góly37%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
19%3 góly19%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
4%4 góly4%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu

Jak často inkasují alespoň...

70%1 gól85%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
37%2 góly48%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
33%3 góly22%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
11%4 góly15%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

64%
Ligový průměr

Gólové vzorce

26%BTTS v poločase26%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
4%BTTS v obou poločasech7%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
22%Skórovali v obou poločasech22%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu

BTTS a počet gólů

48%Min. 3 góly a BTTS41%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
11%Min. 3 góly bez BTTS11%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
60%BTTS – posledních 580%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu

Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

1. poločas

78%Min. 1 gól před poločasem67%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
33%Min. 2 góly před poločasem41%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
26%Min. 3 góly před poločasem19%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu

2. poločas

85%Min. 1 gól po poločase85%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
52%Min. 2 góly po poločase52%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
22%Min. 3 góly po poločase19%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu

Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

Dalian Zhixing je o 15% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).

1.15 body / zápas - Dalian Zhixing · 1 body / zápas - Sichuan Jiuniu

Dalian Zhixing — stav v poločase
30% vedou26% remizují44% prohrávají
Sichuan Jiuniu — stav v poločase
19% vedou44% remizují37% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

1.15Body na zápas (1. poločas)1
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
0.56Vstřelené góly (1. poločas)0.59
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
0.85Inkasované góly (1. poločas)0.78
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
1.41Průměr gólů (1. poločas)1.37
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
44%Čisté konto před poločasem48%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
52%Bez gólu před poločasem59%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu

Po poločase (2. poločas)

1.78Body na zápas (2. poločas)1.11
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
1Vstřelené góly (2. poločas)0.74
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
0.7Inkasované góly (2. poločas)0.96
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
1.7Průměr gólů (2. poločas)1.7
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
63%Čisté konto po poločase33%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu
33%Bez gólu po poločase48%
Dalian ZhixingSichuan Jiuniu

Dalian Zhixing — výsledky druhých poločasů

48% W33% D19% L
31
Body v poločase
15
Góly v poločase
-8
Rozdíl gólů (1. poločas)
48
Body ve 2. poločase
+8
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.15
PPG před poločasem
Udržení vedení160%

V poločase vede v 30% zápasů a vyhraje 48%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase-0.2

Obrana zůstává stabilní po celý zápas.

Sichuan Jiuniu — výsledky druhých poločasů

22% W44% D33% L
27
Body v poločase
16
Góly v poločase
-5
Rozdíl gólů (1. poločas)
30
Body ve 2. poločase
-6
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.00
PPG před poločasem
Udržení vedení158%

V poločase vede v 19% zápasů a vyhraje 30%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase+0.2

Po poločase inkasuje o 0.2 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

Dalian Zhixing — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas2.002.00
Vstřelené góly / zápas0.81.0
Inkasované góly / zápas0.40.2
Průměr gólů v zápase1.21.2
1 gól80%80%
2 góly20%20%
3 góly20%20%
Čisté konto60%80%
Bez gólu40%40%
Rozdíl gólů+2+4
Poločas: 60% vedou - 20% remizují - 20% prohrávají
2. poločas: 60% výhry - 20% remizují - 20% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 20% - Celkem gólů v poločase: 4
Sichuan Jiuniu — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas0.602.00
Vstřelené góly / zápas0.21.0
Inkasované góly / zápas0.60.6
Průměr gólů v zápase0.81.6
1 gól60%100%
2 góly20%40%
3 góly0%20%
Čisté konto40%40%
Bez gólu80%20%
Rozdíl gólů-2+2
Poločas: 0% vedou - 60% remizují - 40% prohrávají
2. poločas: 60% výhry - 20% remizují - 20% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 20% - Celkem gólů v poločase: 1

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minut— kdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

Dalian Zhixing
SkórovalInkasoval
6
6
0-15
6
7
16-30
3
10
31-45
10
5
46-60
5
6
61-75
12
8
76-90

Nejnebezpečnější minuty 76-90 (12 goals). Nejvíce inkasuje v 31-45 (10). Bilance pozdních gólů (76–90): +4 - v pozdních fázích vítězí.

Sichuan Jiuniu
SkórovalInkasoval
5
3
0-15
4
9
16-30
7
9
31-45
4
4
46-60
6
3
61-75
10
19
76-90

Nejnebezpečnější minuty 76-90 (10 goals). Nejvíce inkasuje v 76-90 (19). Bilance pozdních gólů (76–90): -9 - pozdní fáze jsou slabinou.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

3.09
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
1.6 : 1.4
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
99%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
60%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
-25%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
65%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
2%
Riziko 0:0
přibližně 1 z 50 zápasů
0-1
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

Dalian Zhixing

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+0.14
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.14
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
+2.5 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
+0.02
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-0.16
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
88%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
116%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
+0.61
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.4
Pozdní góly
29% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 14% padá v úvodních 15 minutách.
29%

Sichuan Jiuniu

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.19
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.22
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-1.0 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
0.00
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-0.22
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
99%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
98%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
+0.13
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.2
Pozdní góly
28% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 14% padá v úvodních 15 minutách.
28%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy Chinese Super League.

Týmy vs. liga

Dalian ZhixingLigaSichuan Jiuniu
Průměr gólů v zápase• 3.113.12• 3.07
Skórovaly oba týmy• 63%64%▼ 56%
Min. 3 góly (Over 2,5)• 59%58%▼ 52%
Clean sheets▲ 30%20%▼ 15%
Gól před poločasem▲ 78%71%▼ 67%
Gól po poločase▼ 85%87%▼ 85%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

3.12
Průměr gólů na zápas
64%
Skórovaly oba týmy
58%
Min. 3 góly (Over 2,5)
20%
Clean sheets
1.77
Domácí góly / zápas
1.34
Góly hostů / zápas
+32%
Výhoda domácího útoku
+24%
Výhoda domácí obrany
+16%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
71%
1 gól
38%
2 góly
15%
3 góly
4%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
87%
1 gól
53%
2 góly
25%
3 góly
13%
4 góly

Vzájemné zápasy

Nedávná vzájemná utkání (3): Dalian Zhixing 1 - 2 - 0 Sichuan Jiuniu. Průměr gólů 2.33, oba týmy skórovaly v 100% zápasů.

Sichuan Jiuniu
1 : 1
Dalian Zhixing
Dalian Zhixing FC
2 : 1
Sichuan Jiuniu FC
Sichuan Jiuniu FC
1 : 1
Dalian Zhixing FC

FAQ

Kdy hrají Dalian Zhixing a Sichuan Jiuniu?

Dalian Zhixing se utká s Sichuan Jiuniu dne 17. října 2026 v soutěži Chinese Super League. Přesný čas výkopu ve vašem časovém pásmu je uveden v horní části stránky zápasu.

Jaká je bilance vzájemných zápasů Dalian Zhixing a Sichuan Jiuniu?

V posledních 3 vzájemných zápasech Dalian Zhixing vyhrál 1 utkání, Sichuan Jiuniu vyhrál 0 a 2 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 2,33 gólu a oba týmy skórovaly v 100% z nich.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem Dalian Zhixing vs Sichuan Jiuniu?

Dalian Zhixing střílí v průměru 1,56 gólu na zápas a Sichuan Jiuniu 1,33. Průměr ligy Chinese Super League činí 3,12 gólu; Over 2.5 se objevuje v 58% utkání. BTTS nastává v 63% zápasů týmu Dalian Zhixing a v 56% zápasů týmu Sichuan Jiuniu.

Jaká je aktuální forma týmů Dalian Zhixing a Sichuan Jiuniu?

V posledních pěti zápasech má Dalian Zhixing 3 výher, 2 remíz a 0 porážek (2,20 bodu na zápas). Sichuan Jiuniu má 1 výher, 3 remíz a 1 porážek (1,20 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Dalian Zhixing vs Sichuan Jiuniu?

Statistiky zápasu jsou zde veřejné; kompletní sázková analýza a doporučený tip jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.