Uruguay - Primera DivisiónEstadio Luis FranziniData aktuální k 15. října 2026

Defensor Sporting - Liverpool FC Montevideo: statistiky zápasu

Defensor Sporting vs Liverpool FC Montevideo: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

Defensor Sporting hráli s Liverpool FC Montevideo v soutěži Primera División (Uruguay). Zápas se hrál 16. srpna 2026. Stadion: Estadio Luis Franzini. Konečné skóre: 0:4.

Aktuální forma

Defensor Sporting: 1-2-2, 1,00 bodů na zápas. Liverpool FC Montevideo: 2-2-1, 1,60 bodů na zápas.

Gólové statistiky

Defensor Sporting dává 0,83 a inkasuje 0,91 gólů na zápas. Liverpool FC Montevideo dává 1,13 a inkasuje 1,00. Průměr ligy: 2,35 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: Defensor Sporting 52 %, Liverpool FC Montevideo 43 %. Over 2.5: Defensor Sporting 26 %, Liverpool FC Montevideo 39 %. Liga: BTTS 51 %, Over 2.5 44 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: Defensor Sporting 1,48, Liverpool FC Montevideo 1,45. Střely na zápas: Defensor Sporting 12,4, Liverpool FC Montevideo 11,3. Průměrné držení míče: Defensor Sporting 53 %, Liverpool FC Montevideo 51 %.

První a druhý poločas

Defensor Sporting: vedení v poločase 4 %, góly ve druhém poločase 0,43. Liverpool FC Montevideo: vedení v poločase 26 %, góly ve druhém poločase 0,39.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u Defensor Sporting 31-45+ (5) a u Liverpool FC Montevideo 31-45+ (8). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

Primera División: 2,35 gólů na zápas, BTTS 51 %, Over 2.5 44 %.

Vzájemná bilance

Před tímto zápasem bylo k dispozici 5 předchozích vzájemných utkání: 2-0-3. Průměr gólů 3,00, BTTS 60 %.

Archivovaná předzápasová analýza

Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.

Obecná analýza zápasu

Očekává se velmi vyrovnané utkání, protože Defensor Sporting vyhrává 42 % domácích zápasů a Liverpool FC Montevideo stejný podíl venkovních utkání. Domácí si na vlastním stadionu vytvářejí o něco lepší šance, s průměrným xG 1,70 oproti 1,45 na straně hostů, a také vysílají více střel na zápas: 14,42 oproti 11,25. Liverpool má však lepší aktuální formu, když v posledních pěti zápasech získal 8 bodů, zatímco Defensor pouze 5, přičemž hosté v tomto období inkasovali jen 3 góly. Obě obrany na příslušných hřištích inkasují v průměru přesně 0,92 gólu na utkání a ve 33 % případů udrží čisté konto, což snižuje vyhlídky na vysoký počet branek. Při podobné efektivitě a solidní defenzivě se jako nejpravděpodobnější jeví remíza, pravděpodobně s malým počtem gólů.

Zobrazit statistický přehled
BTTS – skórují oba týmy?

Silnější je mírný signál pro BTTS ne, protože Defensor Sporting udržel čisté konto v 55 % zápasů a v jeho utkáních došlo k BTTS pouze ve 36 % případů oproti ligovému průměru 51 %. Liverpool skóruje v průměru 1,17 gólu na zápas, v posledních pěti vystoupeních však vstřelil jen 4 góly, tedy 0,8 gólu na utkání, zatímco Defensor inkasuje v průměru 1,09 gólu. Hosté jsou v poslední době také velmi pevní v defenzivě, když v pěti zápasech inkasovali 3 góly (0,6 na utkání), což omezuje šance domácích navzdory jejich xG 1,61 za toto období. Argumentem pro góly na obou stranách jsou vysoké nedávné xG Liverpoolu na úrovni 1,70 a také 80% BTTS Defensoru v posledních pěti zápasech, ale nízká sezonní produktivita domácích a solidní obrana hostů naklánějí hodnocení ke scénáři, v němž alespoň jeden tým neskóruje.

Zobrazit statistiky BTTS
Over/Under – analýza gólů

Profil sezony obou týmů jasně ukazuje na nízký počet branek: Defensor střílí v průměru 1,09 gólu, zatímco Liverpool 1,17. Domácí udrží čisté konto v 55 % zápasů, zatímco Liverpool na hřištích soupeřů inkasuje pouze 0,92 gólu na zápas, což omezuje ofenzivní potenciál Defensoru. Hranice 3,5 byla podstřelena v 82 % zápasů Defensoru a dokonce v 92 % zápasů Liverpoolu, zatímco více než 3,5 gólu padlo pouze v 18 %, respektive 8 % utkání. Ani posledních pět zápasů nenaznačuje gólovou přestřelku, protože Liverpool v nich vstřelil 4 góly a 3 inkasoval, přičemž prognóza 2,18 gólu výrazně favorizuje under 3,5.

Zobrazit statistiky Over/Under
HT/FT – scénář poločasu a celého zápasu

Nejsilnějším signálem je remíza v poločase: Defensor Sporting remizoval po 45 minutách v 82 % zápasů, zatímco Liverpool v 80 % svých posledních pěti utkání. Domácí vstřelí před přestávkou v průměru pouhých 0,55 gólu, zatímco Liverpool v tomto období inkasuje průměrně 0,58 gólu na zápas, což nahrává opatrnému začátku. Ani po přestávce není patrný velký gólový potenciál, protože Liverpool vstřelí v průměru 0,25 gólu a v 75 % zápasů remizuje ve druhém poločase. Celosezónní průměr celkového počtu gólů je nízký a podobný: 2,18 u Defensoru a 2,08 u Liverpoolu. Oba týmy také často remizují celé zápasy, konkrétně v 36 % a 33 % případů. Liverpool má o něco lepší průměr bodů, 1,58 oproti 1,18, jeho posledních pět zápasů však přineslo jen 0,8 vstřeleného gólu na utkání, proto je scénář X/X přesvědčivější než výhra hostů.

Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasu

Po poločasech

0 : 1
1. poločas
0 : 3
2. poločas

Statistiky zápasu

51Držení míče (%)49
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo
5Střely17
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo
4Střely na branku8
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo
1.05xG1.94
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo
8Rohy4
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo
61Nebezpečné útoky43
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo
-1Fauly-1
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo
5Karty5
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo

Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

Defensor SportingLiverpool FC Montevideo
0.83Vstřelené góly / zápas1.13
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo
0.91Inkasované góly / zápas1
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo
53%Průměrné držení míče51%
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo
3.52Střely na branku / zápas4.3
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo

Statistiky týmů— kdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

12.39Střely na zápas11.3
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo
3.52Střely na branku4.3
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo
6.7%Proměňování střel10%
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo
53%Držení míče51%
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo
1.48xG týmu1.45
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo
1.55xG soupeře1.28
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo

Kvalita střelby

Defensor Sporting: VyváženýLiverpool FC Montevideo: Vyvážený
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo
Přesnost (střely na branku)28%38%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.120.13
Zakončení (góly na střelu na branku)0.240.26

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmu— kdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

Liverpool FC Montevideo je o 60% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.

1 body / zápas - Defensor Sporting · 1.6 body / zápas - Liverpool FC Montevideo

Defensor Sporting
DDLWL
Rozdělení sezónních výsledků
26% W39% D35% L
Sezóna (V-R-P)
6-9-8
1.17 body / zápas · rozdíl gólů -2
Posledních 5 (V-R-P)
1-2-2
1.00 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
5-3-4
Posledních 5 doma
1-1-3
LDLWL
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.0Inkasované góly: 1.2xG: 1.67xG soupeře: 1.60BTTS: 80%Over 2.5: 40%
Liverpool FC Montevideo
DLWDW
Rozdělení sezónních výsledků
35% W35% D30% L
Sezóna (V-R-P)
8-8-7
1.39 body / zápas · rozdíl gólů +3
Posledních 5 (V-R-P)
2-2-1
1.60 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
5-4-3
Posledních 5 venku
2-1-2
LLWWD
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 0.8Inkasované góly: 0.6xG: 1.71xG soupeře: 0.89BTTS: 40%Over 2.5: 40%

Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

Liverpool FC Montevideo je o 36% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.

0.83 góly / zápas - Defensor Sporting · 1.13 góly / zápas - Liverpool FC Montevideo

Defensor Sporting je o 10% lepší v tématu inkasované góly na zápas.

0.91 góly / zápas - Defensor Sporting · 1 góly / zápas - Liverpool FC Montevideo

Gólový profil týmu Defensor Sporting: smíšená

Defensor Sporting skóruje v 65% zápasů (15 z 23 zápasů), zatímco Liverpool FC Montevideo udrží Clean sheet v 43% (10 z 23 zápasů).

Gólový profil týmu Liverpool FC Montevideo: silná

Liverpool FC Montevideo skóruje v 70% zápasů (16 z 23 zápasů), zatímco Defensor Sporting udrží Clean sheet v 26% (6 z 23 zápasů).

19Vstřelené góly (sezóna)26
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo
21Inkasované góly (sezóna)23
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo
1.74Průměr gólů v zápase2.13
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo
5Vstřelené góly (posledních 5)4
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo
6Inkasované góly (posledních 5)3
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo

Jak často skórují alespoň...

65%1 gól70%
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo
17%2 góly30%
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo
0%3 góly13%
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo
0%4 góly0%
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo

Jak často inkasují alespoň...

74%1 gól57%
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo
17%2 góly30%
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo
0%3 góly13%
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo
0%4 góly0%
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

43%
Liverpool FC Montevideo - BTTSBTTS – procento zápasů, ve kterých skórovaly oba týmy.10 z 23 zápasů
51%
Ligový průměr

Gólové vzorce

35%BTTS v poločase30%
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo
0%BTTS v obou poločasech9%
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo
17%Skórovali v obou poločasech13%
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo

BTTS a počet gólů

26%Min. 3 góly a BTTS35%
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo
0%Min. 3 góly bez BTTS4%
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo
80%BTTS – posledních 540%
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo

Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

Celý zápas – porovnání týmů (Over)

1. poločas

57%Min. 1 gól před poločasem65%
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo
35%Min. 2 góly před poločasem39%
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo
4%Min. 3 góly před poločasem17%
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo

2. poločas

65%Min. 1 gól po poločase57%
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo
13%Min. 2 góly po poločase22%
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo
0%Min. 3 góly po poločase4%
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo

Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

Liverpool FC Montevideo je o 55% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).

0.87 body / zápas - Defensor Sporting · 1.35 body / zápas - Liverpool FC Montevideo

Defensor Sporting — stav v poločase
4% vedou74% remizují22% prohrávají
Liverpool FC Montevideo — stav v poločase
26% vedou57% remizují17% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

0.87Body na zápas (1. poločas)1.35
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo
0.39Vstřelené góly (1. poločas)0.74
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo
0.57Inkasované góly (1. poločas)0.57
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo
0.96Průměr gólů (1. poločas)1.3
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo
48%Čisté konto před poločasem57%
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo
61%Bez gólu před poločasem48%
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo

Po poločase (2. poločas)

1.48Body na zápas (2. poločas)1.09
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo
0.43Vstřelené góly (2. poločas)0.39
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo
0.35Inkasované góly (2. poločas)0.43
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo
0.78Průměr gólů (2. poločas)0.83
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo
70%Čisté konto po poločase61%
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo
57%Bez gólu po poločase70%
Defensor SportingLiverpool FC Montevideo

Defensor Sporting — výsledky druhých poločasů

35% W43% D22% L
20
Body v poločase
9
Góly v poločase
-4
Rozdíl gólů (1. poločas)
34
Body ve 2. poločase
+2
Rozdíl gólů (2. poločas)
0.87
PPG před poločasem
Udržení vedení650%

V poločase vede v 4% zápasů a vyhraje 26%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase-0.2

Obrana zůstává stabilní po celý zápas.

Liverpool FC Montevideo — výsledky druhých poločasů

17% W57% D26% L
31
Body v poločase
17
Góly v poločase
+4
Rozdíl gólů (1. poločas)
25
Body ve 2. poločase
-1
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.35
PPG před poločasem
Udržení vedení135%

V poločase vede v 26% zápasů a vyhraje 35%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase-0.1

Obrana zůstává stabilní po celý zápas.

Defensor Sporting — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas0.801.20
Vstřelené góly / zápas0.60.4
Inkasované góly / zápas0.80.4
Průměr gólů v zápase1.40.8
1 gól60%60%
2 góly60%20%
3 góly20%0%
Čisté konto40%60%
Bez gólu40%60%
Rozdíl gólů-10
Poločas: 0% vedou - 80% remizují - 20% prohrávají
2. poločas: 20% výhry - 60% remizují - 20% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 60% - Celkem gólů v poločase: 3
Liverpool FC Montevideo — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.401.20
Vstřelené góly / zápas0.60.2
Inkasované góly / zápas0.40.2
Průměr gólů v zápase1.00.4
1 gól40%40%
2 góly40%0%
3 góly20%0%
Čisté konto60%80%
Bez gólu60%80%
Rozdíl gólů+10
Poločas: 20% vedou - 80% remizují - 0% prohrávají
2. poločas: 20% výhry - 60% remizují - 20% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 40% - Celkem gólů v poločase: 3

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minut— kdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

Defensor Sporting
SkórovalInkasoval
2
4
0-15
2
4
16-30
5
5
31-45
2
2
46-60
4
1
61-75
4
5
76-90

Nejnebezpečnější minuty 31-45 (5 goals). Nejvíce inkasuje v 31-45 (5). Bilance pozdních gólů (76–90): -1 - pozdní fáze jsou slabinou.

Liverpool FC Montevideo
SkórovalInkasoval
6
2
0-15
3
3
16-30
8
8
31-45
2
3
46-60
4
2
61-75
3
5
76-90

Nejnebezpečnější minuty 31-45 (8 goals). Nejvíce inkasuje v 31-45 (8). Bilance pozdních gólů (76–90): -2 - pozdní fáze jsou slabinou.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

1.94
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
0.9 : 1.0
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
82%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
48%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
+55%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
45%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
11%
Riziko 0:0
přibližně 1 z 9 zápasů
0-1
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

Defensor Sporting

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.07
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.01
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-4.1 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.65
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.64
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
64%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
87%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
-0.17
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.0
Pozdní góly
21% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 11% padá v úvodních 15 minutách.
21%

Liverpool FC Montevideo

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+0.17
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.04
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-6.7 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.32
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.28
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
108%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
77%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
+0.21
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
-0.3
Pozdní góly
12% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 23% padá v úvodních 15 minutách.
12%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy Primera División.

Týmy vs. liga

Defensor SportingLigaLiverpool FC Montevideo
Průměr gólů v zápase▼ 1.742.35▼ 2.13
Skórovaly oba týmy• 52%51%▼ 43%
Min. 3 góly (Over 2,5)▼ 26%44%▼ 39%
Clean sheets▼ 26%29%▲ 43%
Gól před poločasem▼ 57%67%▼ 65%
Gól po poločase▼ 65%72%▼ 57%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

2.35
Průměr gólů na zápas
51%
Skórovaly oba týmy
44%
Min. 3 góly (Over 2,5)
29%
Clean sheets
1.30
Domácí góly / zápas
1.05
Góly hostů / zápas
+24%
Výhoda domácího útoku
+19%
Výhoda domácí obrany
+7%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
67%
1 gól
31%
2 góly
10%
3 góly
4%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
72%
1 gól
34%
2 góly
13%
3 góly
2%
4 góly

Sestavy a události hráčů

Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.

Časová osa zápasu

Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.

  1. Liverpool FC MontevideoGólRúben Daniel Bentancourt Morales
  2. Defensor SportingŽlutá kartaTomás Agustín Pozzo
  3. Liverpool FC MontevideoŽlutá kartaRúben Daniel Bentancourt Morales
  4. Liverpool FC MontevideoŽlutá kartaAgustín Cayetano Arbelo
  5. Liverpool FC MontevideoŽlutá kartaLucas Acosta Moreno
  6. Liverpool FC MontevideoStřídáníPřišel: Diego Romero LanzOdešel: Federico Andrés Martínez Berroa
  7. Defensor SportingŽlutá kartaTomás Agustín Pozzo
  8. Defensor SportingŽlutá kartaMartín Ernesto Rabuñal Rey
  9. Liverpool FC MontevideoŽlutá kartaKevin Mathías Lewis Rodríguez
  10. Liverpool FC MontevideoGólFacundo Barcelo Viera
  11. Defensor SportingŽlutá kartaEdgar Joel Elizalde Ferreira
  12. Defensor SportingŽlutá kartaErico Cuello Gutiérrez
  13. Defensor SportingStřídáníPřišel: Alan Facundo Torterolo del ArcoOdešel: Martín Ernesto Rabuñal Rey
  14. Liverpool FC MontevideoGólFacundo Barcelo Viera
  15. Liverpool FC MontevideoGólDiego Romero Lanz
  16. Liverpool FC MontevideoŽlutá kartaDiego Romero Lanz

Rozhodčí a trenéři

Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.

Vzájemné zápasy

Nedávná vzájemná utkání (5): Defensor Sporting 2 - 0 - 3 Liverpool FC Montevideo. Průměr gólů 3.00, oba týmy skórovaly v 60% zápasů.

Defensor Sporting
1 : 2
Liverpool FC Montevideo
Liverpool FC Montevideo
1 : 2
Defensor Sporting
Liverpool FC Montevideo
2 : 0
Defensor Sporting Club
Defensor Sporting Club
4 : 2
Liverpool FC Montevideo
Defensor Sporting Club
0 : 1
Liverpool FC Montevideo

FAQ

Jaký byl výsledek zápasu Defensor Sporting vs Liverpool FC Montevideo?

Zápas Primera División skončil Defensor Sporting 0:4 Liverpool FC Montevideo. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.

Jaká je bilance vzájemných zápasů Defensor Sporting a Liverpool FC Montevideo?

V posledních 5 vzájemných zápasech Defensor Sporting vyhrál 2 utkání, Liverpool FC Montevideo vyhrál 3 a 0 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 3,00 gólu a oba týmy skórovaly v 60% z nich.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem Defensor Sporting vs Liverpool FC Montevideo?

Defensor Sporting střílí v průměru 0,83 gólu na zápas a Liverpool FC Montevideo 1,13. Průměr ligy Primera División činí 2,35 gólu; Over 2.5 se objevuje v 44% utkání. BTTS nastává v 52% zápasů týmu Defensor Sporting a v 43% zápasů týmu Liverpool FC Montevideo.

Jaká je aktuální forma týmů Defensor Sporting a Liverpool FC Montevideo?

V posledních pěti zápasech má Defensor Sporting 1 výher, 2 remíz a 2 porážek (1,00 bodu na zápas). Liverpool FC Montevideo má 2 výher, 2 remíz a 1 porážek (1,60 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Defensor Sporting vs Liverpool FC Montevideo?

Statistiky zápasu jsou zde veřejné; kompletní sázková analýza a doporučený tip jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.