Peru - Primera DivisiónEstadio Inca Garcilaso de la VegaData aktuální k 02. září 2026

Deportivo Garcilaso - Real Garcilaso: statistiky zápasu

Deportivo Garcilaso vs Real Garcilaso: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

Deportivo Garcilaso hráli s Real Garcilaso v soutěži Primera División (Peru). Zápas se hrál 23. srpna 2026. Stadion: Estadio Inca Garcilaso de la Vega. Konečné skóre: 4:1.

Aktuální forma

Deportivo Garcilaso: 3-1-1, 2,00 bodů na zápas. Real Garcilaso: 3-0-2, 1,80 bodů na zápas.

Gólové statistiky

Deportivo Garcilaso dává 1,18 a inkasuje 0,91 gólů na zápas. Real Garcilaso dává 1,50 a inkasuje 1,41. Průměr ligy: 2,66 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: Deportivo Garcilaso 45 %, Real Garcilaso 64 %. Over 2.5: Deportivo Garcilaso 32 %, Real Garcilaso 59 %. Liga: BTTS 57 %, Over 2.5 51 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: Deportivo Garcilaso 1,23, Real Garcilaso 1,33. Střely na zápas: Deportivo Garcilaso 11,4, Real Garcilaso 12,3. Průměrné držení míče: Deportivo Garcilaso 46 %, Real Garcilaso 57 %.

První a druhý poločas

Deportivo Garcilaso: vedení v poločase 27 %, góly ve druhém poločase 0,77. Real Garcilaso: vedení v poločase 36 %, góly ve druhém poločase 0,73.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u Deportivo Garcilaso 76-90+ (8) a u Real Garcilaso 16-30 (7). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

Primera División: 2,66 gólů na zápas, BTTS 57 %, Over 2.5 51 %.

Vzájemná bilance

Před tímto zápasem bylo k dispozici 3 předchozích vzájemných utkání: 0-0-3. Průměr gólů 3,00, BTTS 33 %.

Archivovaná předzápasová analýza

Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.

Obecná analýza zápasu

Deportivo Garcilaso je doma velmi silný: vyhrál 73 % utkání, v průměru vstřelil 1,91 gólu a na vlastním hřišti prohrál pouze 9 % zápasů. Real Garcilaso má venku výrazné problémy, protože prohrává v 64 % utkání, inkasuje průměrně 2,09 gólu a ani jednou neudržel čisté konto. Domácí si také vytvářejí více nebezpečí před soupeřovou brankou, když v průměru zaznamenají 12,36 střely a 4,82 střely na branku na zápas oproti 9 a 3,55 v podání hostů. Převahu potvrzují také ukazatele kvality šancí: průměrné xG Deportiva činí 1,34, zatímco Real venku dovoluje soupeřům 1,80 xG. Oba týmy vyhrály 3 z posledních 5 zápasů, série domácích však zahrnuje pouze 2 inkasované góly, a proto je nejpravděpodobnější jejich vítězství.

Zobrazit statistický přehled
BTTS – skórují oba týmy?

Oba týmy mají v této sezóně úspěšnost BTTS na úrovni 64 %, což je více než ligový průměr 56 %. Deportivo Garcilaso doma střílí v průměru 1,91 gólu, zatímco Real Garcilaso na hřištích soupeřů inkasuje až 2,09 gólu a domácí v žádném domácím utkání neskončili bez vstřeleného gólu. Hosté dávají v průměru 1,09 gólu na zápas, proti domácí obraně, která soupeřům umožňuje 1,23 xG, však mají reálnou šanci skórovat. Tipu na to, že skórují oba týmy, nahrává také slabá obrana Realu, která ani jednou neudržela čisté konto, opatrnost však vyžaduje poslední série Deportiva: v posledních pěti zápasech činí BTTS jen 20 % a tým inkasoval pouhých 0,4 gólu na utkání. Bilance sezónních ukazatelů a zjevná defenzivní zranitelnost hostů však přesto mírně favorizují scénář BTTS.

Zobrazit statistiky BTTS
Over/Under – analýza gólů

Domácí střílejí na vlastním hřišti v průměru 1,91 gólu, zatímco obrana hostů inkasuje venku až 2,09 branky na zápas, což výrazně nahrává alespoň dvěma gólům. Deportivo Garcilaso si také vytváří více šancí: v průměru zaznamenává 15,64 střely a 5,18 střely na branku oproti 9,00 a 3,55 na straně Real Garcilaso. Hranice 1,5 byla překonána v 73 % zápasů obou týmů a žádný z týmů neskončil v sezoně zápas bez jediného gólu v utkání. Hosté jsou schopni přidat branku, protože v posledních pěti vystoupeních skórovali v průměru 2,4 gólu, ačkoli jejich průměrné xG za toto období činí 1,30. Vyšší hranice jsou méně jisté, protože domácí v posledních pěti zápasech vstřelili pouze 5 gólů a inkasovali jen 2, proto je over 1,5 nejsilnější volbou.

Zobrazit statistiky Over/Under
HT/FT – scénář poločasu a celého zápasu

Nejpravděpodobnější je remíza v poločase a následné vítězství Deportivo Garcilaso, protože domácí po 45 minutách remizovali v 7 z 11 utkání, tedy v 64 % případů. Jejich obrana je v prvním poločase velmi stabilní: inkasují v průměru pouze 0,18 gólu a čisté konto do přestávky udrželi v 82 % zápasů. Po změně stran Deportivo Garcilaso vstřelí v průměru 1,18 gólu, zatímco Real Garcilaso po přestávce inkasuje průměrně 1,18 branky a tuto část hry vyhrál pouze v 9 % utkání. Převaha domácích v celé sezoně je výrazná, protože vyhrávají 73 % zápasů při průměru 1,91 vstřeleného gólu, zatímco hosté prohrávají 64 % utkání a inkasují v průměru 2,09 branky. Opatrnost je namístě kvůli dobré aktuální sérii Real Garcilaso, který v pěti zápasech vedl o poločase v 80 % případů, dlouhodobá data a síla Deportivo po přestávce však hovoří ve prospěch scénáře X/1.

Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasu

Po poločasech

1 : 0
1. poločas
3 : 1
2. poločas

Statistiky zápasu

48Držení míče (%)52
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso
17Střely15
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso
9Střely na branku6
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso
1.89xG1.64
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso
4Rohy8
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso
26Nebezpečné útoky38
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso
13Fauly13
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso
1Karty5
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso

Předzápasový profilco říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

Deportivo GarcilasoReal Garcilaso
1.18Vstřelené góly / zápas1.5
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso
0.91Inkasované góly / zápas1.41
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso
46%Průměrné držení míče57%
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso
3.82Střely na branku / zápas4.36
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso

Statistiky týmůkdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

11.41Střely na zápas12.32
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso
3.82Střely na branku4.36
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso
10.4%Proměňování střel12.2%
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso
46%Držení míče57%
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso
1.23xG týmu1.33
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso
1.39xG soupeře1.52
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso

Kvalita střelby

Deportivo Garcilaso: VyváženýReal Garcilaso: Vyvážený
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso
Přesnost (střely na branku)33%35%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.110.11
Zakončení (góly na střelu na branku)0.310.34

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmukdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

Deportivo Garcilaso je o 11% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.

2 body / zápas - Deportivo Garcilaso · 1.8 body / zápas - Real Garcilaso

Deportivo Garcilaso
LWWWD
Rozdělení sezónních výsledků
45% W27% R27% P
Sezóna (V-R-P)
10-6-6
1.64 body / zápas · rozdíl gólů +6
Posledních 5 (V-R-P)
3-1-1
2.00 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
8-2-1
Posledních 5 doma
5-0-0
WWWWW
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.0Inkasované góly: 0.4xG: 0.98xG soupeře: 1.33BTTS: 20%Over 2.5: 20%
Real Garcilaso
WLWLW
Rozdělení sezónních výsledků
50% W14% R36% P
Sezóna (V-R-P)
11-3-8
1.64 body / zápas · rozdíl gólů +2
Posledních 5 (V-R-P)
3-0-2
1.80 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
3-1-7
Posledních 5 venku
1-1-3
DLWLL
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 2.4Inkasované góly: 1.4xG: 1.32xG soupeře: 1.42BTTS: 80%Over 2.5: 80%

Gólyjak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

Real Garcilaso je o 27% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.

1.18 góly / zápas - Deportivo Garcilaso · 1.5 góly / zápas - Real Garcilaso

Deportivo Garcilaso je o 55% lepší v tématu inkasované góly na zápas.

0.91 góly / zápas - Deportivo Garcilaso · 1.41 góly / zápas - Real Garcilaso

Gólový profil týmu Deportivo Garcilaso: velmi silná

Deportivo Garcilaso skóruje v 73% zápasů (16 z 22 zápasů), zatímco Real Garcilaso udrží Clean sheet v 18% (4 z 22 zápasů).

Gólový profil týmu Real Garcilaso: silná

Real Garcilaso skóruje v 82% zápasů (18 z 22 zápasů), zatímco Deportivo Garcilaso udrží Clean sheet v 41% (9 z 22 zápasů).

26Vstřelené góly (sezóna)33
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso
20Inkasované góly (sezóna)31
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso
2.09Průměr gólů v zápase2.91
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso
5Vstřelené góly (posledních 5)12
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso
2Inkasované góly (posledních 5)7
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso

Jak často skórují alespoň...

73%1 gól82%
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso
32%2 góly41%
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso
9%3 góly18%
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso
5%4 góly9%
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso

Jak často inkasují alespoň...

59%1 gól82%
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso
18%2 góly27%
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso
9%3 góly9%
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso
5%4 góly5%
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

57%
Ligový průměr

Gólové vzorce

5%BTTS v poločase27%
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso
5%BTTS v obou poločasech0%
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso
18%Skórovali v obou poločasech27%
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso

BTTS a počet gólů

32%Min. 3 góly a BTTS55%
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso
0%Min. 3 góly bez BTTS5%
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso
20%BTTS – posledních 580%
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso

Počet gólů (Over/Under)jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

1. poločas

41%Min. 1 gól před poločasem64%
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso
18%Min. 2 góly před poločasem41%
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso
0%Min. 3 góly před poločasem18%
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso

2. poločas

82%Min. 1 gól po poločase86%
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso
45%Min. 2 góly po poločase45%
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso
18%Min. 3 góly po poločase18%
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso

Poločasy zápasukdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

Real Garcilaso je o 13% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).

1.45 body / zápas - Deportivo Garcilaso · 1.64 body / zápas - Real Garcilaso

Deportivo Garcilaso — stav v poločase
27% vedou64% remizují9% prohrávají
Real Garcilaso — stav v poločase
36% vedou55% remizují9% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

1.45Body na zápas (1. poločas)1.64
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso
0.41Vstřelené góly (1. poločas)0.77
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso
0.18Inkasované góly (1. poločas)0.55
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso
0.59Průměr gólů (1. poločas)1.32
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso
86%Čisté konto před poločasem64%
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso
68%Bez gólu před poločasem45%
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso

Po poločase (2. poločas)

1.36Body na zápas (2. poločas)1.41
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso
0.77Vstřelené góly (2. poločas)0.73
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso
0.73Inkasované góly (2. poločas)0.86
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso
1.5Průměr gólů (2. poločas)1.59
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso
41%Čisté konto po poločase41%
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso
41%Bez gólu po poločase45%
Deportivo GarcilasoReal Garcilaso

Deportivo Garcilaso — výsledky druhých poločasů

32% W41% R27% P
32
Body v poločase
9
Góly v poločase
+5
Rozdíl gólů (1. poločas)
30
Body ve 2. poločase
+1
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.45
PPG před poločasem
Udržení vedení167%

V poločase vede v 27% zápasů a vyhraje 45%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase+0.6

Po poločase inkasuje o 0.6 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

Real Garcilaso — výsledky druhých poločasů

36% W32% R32% P
36
Body v poločase
17
Góly v poločase
+5
Rozdíl gólů (1. poločas)
31
Body ve 2. poločase
-3
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.64
PPG před poločasem
Udržení vedení139%

V poločase vede v 36% zápasů a vyhraje 50%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase+0.3

Po poločase inkasuje o 0.3 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

Deportivo Garcilaso — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.801.40
Vstřelené góly / zápas0.60.4
Inkasované góly / zápas0.00.4
Průměr gólů v zápase0.60.8
1 gól40%80%
2 góly20%0%
3 góly0%0%
Čisté konto100%60%
Bez gólu60%60%
Rozdíl gólů+30
Poločas: 40% vedou - 60% remizují - 0% prohrávají
2. poločas: 40% výhry - 20% remizují - 40% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 0% - Celkem gólů v poločase: 3
Real Garcilaso — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas2.401.60
Vstřelené góly / zápas1.21.2
Inkasované góly / zápas0.21.2
Průměr gólů v zápase1.42.4
1 gól100%80%
2 góly40%80%
3 góly0%60%
Čisté konto80%20%
Bez gólu20%40%
Rozdíl gólů+50
Poločas: 80% vedou - 0% remizují - 20% prohrávají
2. poločas: 40% výhry - 40% remizují - 20% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 0% - Celkem gólů v poločase: 6

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minutkdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

Deportivo Garcilaso
SkórovalInkasoval
6
0
0-15
2
2
16-30
1
2
31-45
6
4
46-60
3
4
61-75
8
8
76-90

Nejnebezpečnější minuty 76-90 (8 goals). Nejvíce inkasuje v 76-90 (8). Bilance pozdních gólů (76–90): 0.

Real Garcilaso
SkórovalInkasoval
6
3
0-15
7
6
16-30
4
3
31-45
3
6
46-60
6
6
61-75
7
7
76-90

Nejnebezpečnější minuty 16-30 (7 goals). Nejvíce inkasuje v 76-90 (7). Bilance pozdních gólů (76–90): 0.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazateleco ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

2.50
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
1.3 : 1.2
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
94%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
55%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
+20%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
60%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
5%
Riziko 0:0
přibližně 1 z 20 zápasů
0-1
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

Deportivo Garcilaso

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.16
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
+0.43
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-5.5 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.05
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.48
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
72%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
91%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
+0.36
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.4
Pozdní góly
31% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 23% padá v úvodních 15 minutách.
31%

Real Garcilaso

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.19
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
+0.28
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
+0.9 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
+0.17
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.11
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
150%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
85%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
+0.16
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
-0.0
Pozdní góly
21% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 18% padá v úvodních 15 minutách.
21%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligyjde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy Primera División.

Týmy vs. liga

Deportivo GarcilasoLigaReal Garcilaso
Průměr gólů v zápase 2.092.66 2.91
Skórovaly oba týmy 45%57% 64%
Min. 3 góly (Over 2,5) 32%51% 59%
Clean sheets 41%25% 18%
Gól před poločasem 41%66% 64%
Gól po poločase 82%79% 86%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

2.66
Průměr gólů na zápas
57%
Skórovaly oba týmy
51%
Min. 3 góly (Over 2,5)
25%
Clean sheets
1.65
Domácí góly / zápas
1.00
Góly hostů / zápas
+65%
Výhoda domácího útoku
+39%
Výhoda domácí obrany
+32%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
66%
1 gól
32%
2 góly
9%
3 góly
3%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
79%
1 gól
49%
2 góly
20%
3 góly
7%
4 góly

Sestavy a události hráčů

Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.

Časová osa zápasu

Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.

  1. Real GarcilasoČervená kartaPedro Anthony Díaz Mendoza
  2. Real GarcilasoStřídáníPřišel: Andy Gabriel Vidal ChihuánOdešel: José Miguel Manzaneda Pineda
  3. Deportivo GarcilasoGólLuiz Humberto da Silva SilvaAsistence: Facundo Castelli
  4. Real GarcilasoŽlutá kartaIván Leonardo Colman
  5. Deportivo GarcilasoŽlutá kartaXavi Moreno Layme
  6. Deportivo GarcilasoGólFacundo Castelli
  7. Real GarcilasoStřídáníPřišel: Lucas Andrés ColittoOdešel: Carlos Stéfano Diez Lino
  8. Deportivo GarcilasoStřídáníPřišel: Adrián Ademir Ascues EarlOdešel: José Anthony Rosell Delgado
  9. Deportivo GarcilasoGólKevin Armando Sandoval LaynesAsistence: Facundo Castelli
  10. Real GarcilasoŽlutá kartaAldair Amarildo Fuentes Siguas
  11. Deportivo GarcilasoStřídáníPřišel: Joao Neitan Mendoza AyalaOdešel: Luiz Humberto da Silva Silva
  12. Deportivo GarcilasoGólChristopher Robin Olivares Burga
  13. Real GarcilasoŽlutá kartaAldair Amarildo Fuentes Siguas

Rozhodčí a trenéři

Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.

Vzájemné zápasy

Nedávná vzájemná utkání (3): Deportivo Garcilaso 0 - 0 - 3 Real Garcilaso. Průměr gólů 3.00, oba týmy skórovaly v 33% zápasů.

Real Garcilaso
1 : 0
Deportivo Garcilaso
Asociación Civil Real Atlético Garcilaso
4 : 0
Club Deportivo Garcilaso
Club Deportivo Garcilaso
1 : 3
Asociación Civil Real Atlético Garcilaso

FAQ

Jaký byl výsledek zápasu Deportivo Garcilaso vs Real Garcilaso?

Zápas Primera División skončil Deportivo Garcilaso 4:1 Real Garcilaso. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.

Jaká je bilance vzájemných zápasů Deportivo Garcilaso a Real Garcilaso?

V posledních 3 vzájemných zápasech Deportivo Garcilaso vyhrál 0 utkání, Real Garcilaso vyhrál 3 a 0 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 3,00 gólu a oba týmy skórovaly v 33% z nich.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem Deportivo Garcilaso vs Real Garcilaso?

Deportivo Garcilaso střílí v průměru 1,18 gólu na zápas a Real Garcilaso 1,50. Průměr ligy Primera División činí 2,66 gólu; Over 2.5 se objevuje v 51% utkání. BTTS nastává v 45% zápasů týmu Deportivo Garcilaso a v 64% zápasů týmu Real Garcilaso.

Jaká je aktuální forma týmů Deportivo Garcilaso a Real Garcilaso?

V posledních pěti zápasech má Deportivo Garcilaso 3 výher, 1 remíz a 1 porážek (2,00 bodu na zápas). Real Garcilaso má 3 výher, 0 remíz a 2 porážek (1,80 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Deportivo Garcilaso vs Real Garcilaso?

Na této stránce porovnáte čísla za zápasem Deportivo Garcilaso vs Real Garcilaso. Sázkovou analýzu, tip, Value Bet a jeho vysvětlení najdete v aplikaci NoFluffPicks.