Slovensko - Super LigaData aktuální k 18. října 2026

Dukla Banská Bystrica - Podbrezová: statistiky zápasu

Odůvodnění:

Kompletní analýza a tip v aplikaci

Prohlédněte si sázkovou analýzu, tip, Value Bet a kompletní odůvodnění tohoto zápasu.

Zobrazit analýzu a tip

Dukla Banská Bystrica vs Podbrezová: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

Dukla Banská Bystrica hrají s Podbrezová v soutěži Super Liga (Slovensko). Zápas je naplánován na 18. října 2026.

Aktuální forma

Dukla Banská Bystrica: 2-1-2, 1,40 bodů na zápas. Podbrezová: 1-2-2, 1,00 bodů na zápas.

Gólové statistiky

Dukla Banská Bystrica dává 1,00 a inkasuje 2,10 gólů na zápas. Podbrezová dává 1,40 a inkasuje 1,90. Průměr ligy: 3,28 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: Dukla Banská Bystrica 30 %, Podbrezová 60 %. Over 2.5: Dukla Banská Bystrica 60 %, Podbrezová 70 %. Liga: BTTS 59 %, Over 2.5 64 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: Dukla Banská Bystrica 1,36, Podbrezová 1,79. Střely na zápas: Dukla Banská Bystrica 12,3, Podbrezová 16,7. Průměrné držení míče: Dukla Banská Bystrica 40 %, Podbrezová 49 %.

První a druhý poločas

Dukla Banská Bystrica: vedení v poločase 20 %, góly ve druhém poločase 0,70. Podbrezová: vedení v poločase 40 %, góly ve druhém poločase 0,80.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u Dukla Banská Bystrica 76-90+ (5) a u Podbrezová 61-75 (4). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

Super Liga: 3,28 gólů na zápas, BTTS 59 %, Over 2.5 64 %.

Vzájemná bilance

V databázi není k dispozici odpovídající vzorek vzájemných zápasů.

Před zápasem

Kurzy 1X2

(3.57)
(3.78)
(1.87)

Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

Dukla Banská BystricaPodbrezová
1Vstřelené góly / zápas1.4
Dukla Banská BystricaPodbrezová
2.1Inkasované góly / zápas1.9
Dukla Banská BystricaPodbrezová
40%Průměrné držení míče49%
Dukla Banská BystricaPodbrezová
3.5Střely na branku / zápas5.3
Dukla Banská BystricaPodbrezová

Statistiky týmů— kdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

12.3Střely na zápas16.7
Dukla Banská BystricaPodbrezová
3.5Střely na branku5.3
Dukla Banská BystricaPodbrezová
8.1%Proměňování střel8.4%
Dukla Banská BystricaPodbrezová
40%Držení míče49%
Dukla Banská BystricaPodbrezová
1.36xG týmu1.79
Dukla Banská BystricaPodbrezová
1.9xG soupeře1.49
Dukla Banská BystricaPodbrezová

Kvalita střelby

Dukla Banská Bystrica: VyváženýPodbrezová: Útočný
Dukla Banská BystricaPodbrezová
Přesnost (střely na branku)28%32%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.110.11
Zakončení (góly na střelu na branku)0.290.26

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmu— kdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

Dukla Banská Bystrica je o 40% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.

1.4 body / zápas - Dukla Banská Bystrica · 1 body / zápas - Podbrezová

Dukla Banská Bystrica
DLWLW
Rozdělení sezónních výsledků
30% W10% D60% L
Sezóna (V-R-P)
3-1-6
1.00 body / zápas · rozdíl gólů -11
Posledních 5 (V-R-P)
2-1-2
1.40 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
1-1-2
Posledních 5 doma
1-1-2
LLDW
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.2Inkasované góly: 1.6xG: 1.27xG soupeře: 1.84BTTS: 40%Over 2.5: 60%
Podbrezová
DLDWL
Rozdělení sezónních výsledků
40% W20% D40% L
Sezóna (V-R-P)
4-2-4
1.40 body / zápas · rozdíl gólů -5
Posledních 5 (V-R-P)
1-2-2
1.00 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
2-0-3
Posledních 5 venku
2-0-3
LWLLW
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.2Inkasované góly: 1.8xG: 1.91xG soupeře: 1.43BTTS: 80%Over 2.5: 60%

Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

Podbrezová je o 40% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.

1 góly / zápas - Dukla Banská Bystrica · 1.4 góly / zápas - Podbrezová

Podbrezová je o 11% lepší v tématu inkasované góly na zápas.

2.1 góly / zápas - Dukla Banská Bystrica · 1.9 góly / zápas - Podbrezová

Gólový profil týmu Dukla Banská Bystrica: silná

Dukla Banská Bystrica skóruje v 50% zápasů (5 z 10 zápasů), zatímco Podbrezová udrží Clean sheet v 20% (2 z 10 zápasů).

Gólový profil týmu Podbrezová: velmi silná

Podbrezová skóruje v 80% zápasů (8 z 10 zápasů), zatímco Dukla Banská Bystrica udrží Clean sheet v 20% (2 z 10 zápasů).

10Vstřelené góly (sezóna)14
Dukla Banská BystricaPodbrezová
21Inkasované góly (sezóna)19
Dukla Banská BystricaPodbrezová
3.1Průměr gólů v zápase3.3
Dukla Banská BystricaPodbrezová
6Vstřelené góly (posledních 5)6
Dukla Banská BystricaPodbrezová
8Inkasované góly (posledních 5)9
Dukla Banská BystricaPodbrezová

Jak často skórují alespoň...

50%1 gól80%
Dukla Banská BystricaPodbrezová
30%2 góly40%
Dukla Banská BystricaPodbrezová
20%3 góly10%
Dukla Banská BystricaPodbrezová
0%4 góly10%
Dukla Banská BystricaPodbrezová

Jak často inkasují alespoň...

80%1 gól80%
Dukla Banská BystricaPodbrezová
70%2 góly50%
Dukla Banská BystricaPodbrezová
40%3 góly40%
Dukla Banská BystricaPodbrezová
20%4 góly10%
Dukla Banská BystricaPodbrezová

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

59%
Ligový průměr

Gólové vzorce

10%BTTS v poločase10%
Dukla Banská BystricaPodbrezová
10%BTTS v obou poločasech0%
Dukla Banská BystricaPodbrezová
20%Skórovali v obou poločasech20%
Dukla Banská BystricaPodbrezová

BTTS a počet gólů

30%Min. 3 góly a BTTS50%
Dukla Banská BystricaPodbrezová
30%Min. 3 góly bez BTTS20%
Dukla Banská BystricaPodbrezová
40%BTTS – posledních 580%
Dukla Banská BystricaPodbrezová

Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

1. poločas

80%Min. 1 gól před poločasem90%
Dukla Banská BystricaPodbrezová
50%Min. 2 góly před poločasem50%
Dukla Banská BystricaPodbrezová
30%Min. 3 góly před poločasem10%
Dukla Banská BystricaPodbrezová

2. poločas

70%Min. 1 gól po poločase80%
Dukla Banská BystricaPodbrezová
30%Min. 2 góly po poločase70%
Dukla Banská BystricaPodbrezová
20%Min. 3 góly po poločase10%
Dukla Banská BystricaPodbrezová

Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

Podbrezová je o 44% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).

0.9 body / zápas - Dukla Banská Bystrica · 1.3 body / zápas - Podbrezová

Dukla Banská Bystrica — stav v poločase
20% vedou30% remizují50% prohrávají
Podbrezová — stav v poločase
40% vedou10% remizují50% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

0.9Body na zápas (1. poločas)1.3
Dukla Banská BystricaPodbrezová
0.3Vstřelené góly (1. poločas)0.6
Dukla Banská BystricaPodbrezová
1.3Inkasované góly (1. poločas)0.9
Dukla Banská BystricaPodbrezová
1.6Průměr gólů (1. poločas)1.5
Dukla Banská BystricaPodbrezová
40%Čisté konto před poločasem40%
Dukla Banská BystricaPodbrezová
70%Bez gólu před poločasem60%
Dukla Banská BystricaPodbrezová

Po poločase (2. poločas)

1.1Body na zápas (2. poločas)1.4
Dukla Banská BystricaPodbrezová
0.7Vstřelené góly (2. poločas)0.8
Dukla Banská BystricaPodbrezová
0.8Inkasované góly (2. poločas)1
Dukla Banská BystricaPodbrezová
1.5Průměr gólů (2. poločas)1.8
Dukla Banská BystricaPodbrezová
40%Čisté konto po poločase50%
Dukla Banská BystricaPodbrezová
60%Bez gólu po poločase40%
Dukla Banská BystricaPodbrezová

Dukla Banská Bystrica — výsledky druhých poločasů

20% W50% D30% L
9
Body v poločase
3
Góly v poločase
-10
Rozdíl gólů (1. poločas)
11
Body ve 2. poločase
-1
Rozdíl gólů (2. poločas)
0.90
PPG před poločasem
Udržení vedení150%

V poločase vede v 20% zápasů a vyhraje 30%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase-0.5

Obrana zůstává stabilní po celý zápas.

Podbrezová — výsledky druhých poločasů

30% W50% D20% L
13
Body v poločase
6
Góly v poločase
-3
Rozdíl gólů (1. poločas)
14
Body ve 2. poločase
-2
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.30
PPG před poločasem
Udržení vedení100%

V poločase vede v 40% zápasů a vyhraje 40%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase+0.1

Obrana zůstává stabilní po celý zápas.

Dukla Banská Bystrica — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.600.80
Vstřelené góly / zápas0.60.6
Inkasované góly / zápas0.80.8
Průměr gólů v zápase1.41.4
1 gól80%60%
2 góly40%40%
3 góly20%20%
Čisté konto60%40%
Bez gólu40%60%
Rozdíl gólů-1-1
Poločas: 40% vedou - 40% remizují - 20% prohrávají
2. poločas: 0% výhry - 80% remizují - 20% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 20% - Celkem gólů v poločase: 3
Podbrezová — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas0.601.80
Vstřelené góly / zápas0.21.0
Inkasované góly / zápas1.40.4
Průměr gólů v zápase1.61.4
1 gól100%80%
2 góly60%60%
3 góly0%0%
Čisté konto20%60%
Bez gólu80%20%
Rozdíl gólů-6+3
Poločas: 20% vedou - 0% remizují - 80% prohrávají
2. poločas: 40% výhry - 60% remizují - 0% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 0% - Celkem gólů v poločase: 1

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minut— kdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

Dukla Banská Bystrica
SkórovalInkasoval
1
3
0-15
1
4
16-30
1
6
31-45
1
3
46-60
1
2
61-75
5
3
76-90

Nejnebezpečnější minuty 76-90 (5 goals). Nejvíce inkasuje v 31-45 (6). Bilance pozdních gólů (76–90): +2 - v pozdních fázích vítězí.

Podbrezová
SkórovalInkasoval
1
3
0-15
3
1
16-30
2
5
31-45
2
4
46-60
4
3
61-75
2
3
76-90

Nejnebezpečnější minuty 61-75 (4 goals). Nejvíce inkasuje v 31-45 (5). Bilance pozdních gólů (76–90): -1 - pozdní fáze jsou slabinou.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

3.20
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
1.4 : 1.8
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
98%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
45%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
-100%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
40%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
10%
Riziko 0:0
přibližně 1 z 10 zápasů
0-1
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

Dukla Banská Bystrica

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.54
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.56
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
+4.5 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.36
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-0.20
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
61%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
128%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
+0.40
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.4
Pozdní góly
50% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 10% padá v úvodních 15 minutách.
50%

Podbrezová

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+0.30
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.80
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
+3.4 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.39
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-0.41
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
85%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
116%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
-0.40
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.2
Pozdní góly
14% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 7% padá v úvodních 15 minutách.
14%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy Super Liga.

Týmy vs. liga

Dukla Banská BystricaLigaPodbrezová
Průměr gólů v zápase▼ 3.103.28• 3.30
Skórovaly oba týmy▼ 30%59%• 60%
Min. 3 góly (Over 2,5)▼ 60%64%▲ 70%
Clean sheets• 20%21%• 20%
Gól před poločasem▼ 80%82%▲ 90%
Gól po poločase▼ 70%82%▼ 80%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

3.28
Průměr gólů na zápas
59%
Skórovaly oba týmy
64%
Min. 3 góly (Over 2,5)
21%
Clean sheets
1.64
Domácí góly / zápas
1.64
Góly hostů / zápas
+0%
Výhoda domácího útoku
+0%
Výhoda domácí obrany
+-2%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
82%
1 gól
43%
2 góly
21%
3 góly
3%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
82%
1 gól
56%
2 góly
20%
3 góly
15%
4 góly

FAQ

Kdy hrají Dukla Banská Bystrica a Podbrezová?

Dukla Banská Bystrica se utká s Podbrezová dne 18. října 2026 v soutěži Super Liga. Přesný čas výkopu ve vašem časovém pásmu je uveden v horní části stránky zápasu.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem Dukla Banská Bystrica vs Podbrezová?

Dukla Banská Bystrica střílí v průměru 1,00 gólu na zápas a Podbrezová 1,40. Průměr ligy Super Liga činí 3,28 gólu; Over 2.5 se objevuje v 64% utkání. BTTS nastává v 30% zápasů týmu Dukla Banská Bystrica a v 60% zápasů týmu Podbrezová.

Jaká je aktuální forma týmů Dukla Banská Bystrica a Podbrezová?

V posledních pěti zápasech má Dukla Banská Bystrica 2 výher, 1 remíz a 2 porážek (1,40 bodu na zápas). Podbrezová má 1 výher, 2 remíz a 2 porážek (1,00 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Dukla Banská Bystrica vs Podbrezová?

Tato stránka vysvětluje statistický kontext: formu, bilanci vzájemných zápasů, góly, BTTS a Over/Under. Sázkový tip, Value Bet a kompletní zdůvodnění jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.