Litva - A LygaTelšių centrinis stadionasData aktuální k 17. října 2026

Džiugas Telšiai - TransINVEST Vilnius: statistiky zápasu

Džiugas Telšiai vs TransINVEST Vilnius: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

Džiugas Telšiai hráli s TransINVEST Vilnius v soutěži A Lyga (Litva). Zápas se hrál 17. října 2026. Stadion: Telšių centrinis stadionas. Konečné skóre: 3:3.

Aktuální forma

Džiugas Telšiai: 0-1-4, 0,20 bodů na zápas. TransINVEST Vilnius: 3-1-1, 2,00 bodů na zápas.

Gólové statistiky

Džiugas Telšiai dává 1,30 a inkasuje 1,33 gólů na zápas. TransINVEST Vilnius dává 1,70 a inkasuje 1,17. Průměr ligy: 2,66 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: Džiugas Telšiai 40 %, TransINVEST Vilnius 60 %. Over 2.5: Džiugas Telšiai 43 %, TransINVEST Vilnius 70 %. Liga: BTTS 48 %, Over 2.5 53 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: Džiugas Telšiai 1,31, TransINVEST Vilnius 1,43. Střely na zápas: Džiugas Telšiai 11,4, TransINVEST Vilnius 12,2. Průměrné držení míče: Džiugas Telšiai 51 %, TransINVEST Vilnius 48 %.

První a druhý poločas

Džiugas Telšiai: vedení v poločase 20 %, góly ve druhém poločase 0,80. TransINVEST Vilnius: vedení v poločase 47 %, góly ve druhém poločase 0,93.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u Džiugas Telšiai 76-90+ (11) a u TransINVEST Vilnius 46-60 (12). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

A Lyga: 2,66 gólů na zápas, BTTS 48 %, Over 2.5 53 %.

Vzájemná bilance

Před tímto zápasem bylo k dispozici 3 předchozích vzájemných utkání: 1-1-1. Průměr gólů 2,00, BTTS 33 %.

Archivovaná předzápasová analýza

Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.

Obecná analýza zápasu

TransINVEST Vilnius vstupuje do utkání v očividně lepší formě: vyhrál 3 z posledních 5 zápasů a vstřelil v nich 11 gólů, zatímco Džiugas Telšiai nevyhrál ani jednou, dal 2 góly a 13 jich inkasoval. Hosté jsou navíc venku efektivnější než domácí na vlastním hřišti — v průměru vstřelí 2,00 gólu oproti 1,40 a jejich úspěšnost střelby činí 17 % oproti 12 %. Převahu v tvorbě šancí potvrzuje xG: 1,41 u hostů a 1,23 u domácích. Džiugas udrží čisté konto v 47 % domácích zápasů, což mu dává šanci na vyrovnané utkání, aktuální trend a 53% úspěšnost TransINVESTu ve venkovních zápasech však nahrávají vítězství hostů.

Zobrazit statistický přehled
BTTS – skórují oba týmy?

Nejsilnějším signálem proti tomu, aby skórovaly oba týmy, je nízká střelecká produktivita Džiugasu: v posledních 5 zápasech vstřelil pouze 2 góly a oba týmy skórovaly jen ve 20 % těchto utkání. TransINVEST ve stejném období inkasoval 4 góly, tedy průměrně 0,8 na zápas, což domácím dále ztěžuje cestu k prolomení obrany. Hosté mají velkou šanci vstřelit gól, protože v posledních 5 zápasech dali 11 branek, zatímco Džiugas jich 13 inkasoval. Sezónní ukazatele obou týmů na úrovni 47 % a 73 % hovoří pro scénář, kdy skórují oba celky, současná forma domácích však posouvá předpověď k variantě BTTS – ne, tedy že alespoň jeden tým neskóruje.

Zobrazit statistiky BTTS
Over/Under – analýza gólů

Nejsilnější signál se týká více než 1,5 gólu: tato hranice byla překonána v 73 % zápasů Džiugasu a v 93 % zápasů TransINVEST. Hosté vstřelí v průměru 2,0 gólu na zápas a v posledních pěti utkáních dali 11 branek; ve stejném období jich domácí 13 inkasovali, což zvyšuje šance na góly TransINVEST. Opatrnost u vyšších hranic však odůvodňuje slabá ofenziva Džiugasu, který v posledních pěti zápasech vstřelil v průměru jen 0,4 gólu, přestože jeho xG činilo 1,29. Navíc více než 3,5 gólu padlo ve 13 % domácích zápasů oproti 53 % zápasů hostů, takže tato hranice nabízí méně konzistentní signál. Při prognóze celkem 2,84 gólu zůstává více než 1,5 gólu nejpravděpodobnější volbou.

Zobrazit statistiky Over/Under
HT/FT – scénář poločasu a celého zápasu

Nejpravděpodobnější je remíza v poločase a vítězství TransINVEST Vilnius po zápase. Džiugas Telšiai remizoval v poločase ve 3 z posledních 5 utkání a ve 4 z nich udržel v prvním poločase čisté konto, což svědčí pro vyrovnaný začátek. Hosté však vedli v poločase ve 3 z posledních 5 zápasů, takže jejich vedení už po 45 minutách zůstává významnou alternativou. Po změně stran je forma hostů výrazně lepší: v posledních 5 utkáních vstřelili ve druhém poločase průměrně 1,6 gólu, zatímco domácí v něm průměrně 2,2 gólu inkasovali. Džiugas prohrál druhý poločas ve všech 5 posledních zápasech a TransINVEST vyhrál 4 z 5, což nejvíce podporuje scénář, že hosté po přestávce strhnou vítězství na svou stranu.

Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasu

Po poločasech

0 : 1
1. poločas
3 : 2
2. poločas

Statistiky zápasu

64Držení míče (%)36
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius
13Střely7
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius
4Střely na branku4
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius
1.44xG0.9
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius
4Rohy1
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius
45Nebezpečné útoky23
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius
14Fauly16
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius
2Karty0
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius

Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius
1.3Vstřelené góly / zápas1.7
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius
1.33Inkasované góly / zápas1.17
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius
51%Průměrné držení míče48%
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius
3.53Střely na branku / zápas4.13
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius

Statistiky týmů— kdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

11.37Střely na zápas12.23
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius
3.53Střely na branku4.13
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius
11.4%Proměňování střel13.9%
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius
51%Držení míče48%
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius
1.31xG týmu1.43
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius
1.2xG soupeře1.21
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius

Kvalita střelby

Džiugas Telšiai: VyváženýTransINVEST Vilnius: Efektivní zakončení
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius
Přesnost (střely na branku)31%34%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.120.12
Zakončení (góly na střelu na branku)0.370.41

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmu— kdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

TransINVEST Vilnius je o 900% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.

0.2 body / zápas - Džiugas Telšiai · 2 body / zápas - TransINVEST Vilnius

Džiugas Telšiai
LLDLL
Bez výhry v posledních 5 zápasech
Rozdělení sezónních výsledků
40% W27% D33% L
Sezóna (V-R-P)
12-8-10
1.47 body / zápas · rozdíl gólů -1
Posledních 5 (V-R-P)
0-1-4
0.20 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
7-3-5
Posledních 5 doma
1-3-1
DDWLD
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 0.4Inkasované góly: 2.6xG: 1.29xG soupeře: 1.67BTTS: 20%Over 2.5: 40%
TransINVEST Vilnius
DWLWW
Rozdělení sezónních výsledků
50% W20% D30% L
Sezóna (V-R-P)
15-6-9
1.70 body / zápas · rozdíl gólů +16
Posledních 5 (V-R-P)
3-1-1
2.00 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
8-3-4
Posledních 5 venku
2-2-1
DLWDW
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 2.2Inkasované góly: 0.8xG: 1.57xG soupeře: 1.28BTTS: 60%Over 2.5: 80%

Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

TransINVEST Vilnius je o 31% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.

1.3 góly / zápas - Džiugas Telšiai · 1.7 góly / zápas - TransINVEST Vilnius

TransINVEST Vilnius je o 14% lepší v tématu inkasované góly na zápas.

1.33 góly / zápas - Džiugas Telšiai · 1.17 góly / zápas - TransINVEST Vilnius

Gólový profil týmu Džiugas Telšiai: silná

Džiugas Telšiai skóruje v 67% zápasů (20 z 30 zápasů), zatímco TransINVEST Vilnius udrží Clean sheet v 33% (10 z 30 zápasů).

Gólový profil týmu TransINVEST Vilnius: velmi silná

TransINVEST Vilnius skóruje v 87% zápasů (26 z 30 zápasů), zatímco Džiugas Telšiai udrží Clean sheet v 37% (11 z 30 zápasů).

39Vstřelené góly (sezóna)51
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius
40Inkasované góly (sezóna)35
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius
2.63Průměr gólů v zápase2.87
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius
2Vstřelené góly (posledních 5)11
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius
13Inkasované góly (posledních 5)4
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius

Jak často skórují alespoň...

67%1 gól87%
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius
33%2 góly50%
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius
20%3 góly23%
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius
10%4 góly7%
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius

Jak často inkasují alespoň...

63%1 gól67%
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius
47%2 góly37%
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius
17%3 góly13%
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius
3%4 góly0%
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

48%
Ligový průměr

Gólové vzorce

17%BTTS v poločase20%
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius
13%BTTS v obou poločasech3%
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius
27%Skórovali v obou poločasech40%
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius

BTTS a počet gólů

30%Min. 3 góly a BTTS53%
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius
13%Min. 3 góly bez BTTS17%
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius
20%BTTS – posledních 560%
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius

Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

Celý zápas – porovnání týmů (Over)

1. poločas

53%Min. 1 gól před poločasem80%
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius
33%Min. 2 góly před poločasem33%
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius
3%Min. 3 góly před poločasem7%
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius

2. poločas

87%Min. 1 gól po poločase87%
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius
53%Min. 2 góly po poločase57%
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius
23%Min. 3 góly po poločase20%
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius

Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

TransINVEST Vilnius je o 44% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).

1.2 body / zápas - Džiugas Telšiai · 1.73 body / zápas - TransINVEST Vilnius

Džiugas Telšiai — stav v poločase
20% vedou60% remizují20% prohrávají
TransINVEST Vilnius — stav v poločase
47% vedou33% remizují20% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

1.2Body na zápas (1. poločas)1.73
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius
0.5Vstřelené góly (1. poločas)0.77
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius
0.43Inkasované góly (1. poločas)0.43
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius
0.93Průměr gólů (1. poločas)1.2
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius
63%Čisté konto před poločasem63%
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius
67%Bez gólu před poločasem37%
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius

Po poločase (2. poločas)

1.4Body na zápas (2. poločas)1.37
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius
0.8Vstřelené góly (2. poločas)0.93
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius
0.9Inkasované góly (2. poločas)0.73
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius
1.7Průměr gólů (2. poločas)1.67
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius
47%Čisté konto po poločase47%
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius
40%Bez gólu po poločase37%
Džiugas TelšiaiTransINVEST Vilnius

Džiugas Telšiai — výsledky druhých poločasů

40% W20% D40% L
36
Body v poločase
15
Góly v poločase
+2
Rozdíl gólů (1. poločas)
42
Body ve 2. poločase
-3
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.20
PPG před poločasem
Udržení vedení200%

V poločase vede v 20% zápasů a vyhraje 40%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase+0.5

Po poločase inkasuje o 0.5 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

TransINVEST Vilnius — výsledky druhých poločasů

37% W27% D37% L
52
Body v poločase
23
Góly v poločase
+10
Rozdíl gólů (1. poločas)
41
Body ve 2. poločase
+6
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.73
PPG před poločasem
Udržení vedení106%

V poločase vede v 47% zápasů a vyhraje 50%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase+0.3

Po poločase inkasuje o 0.3 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

Džiugas Telšiai — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.200.00
Vstřelené góly / zápas0.20.2
Inkasované góly / zápas0.42.2
Průměr gólů v zápase0.62.4
1 gól40%100%
2 góly20%100%
3 góly0%40%
Čisté konto80%0%
Bez gólu80%80%
Rozdíl gólů-1-10
Poločas: 20% vedou - 60% remizují - 20% prohrávají
2. poločas: 0% výhry - 0% remizují - 100% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 0% - Celkem gólů v poločase: 1
TransINVEST Vilnius — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas2.002.40
Vstřelené góly / zápas0.61.6
Inkasované góly / zápas0.20.6
Průměr gólů v zápase0.82.2
1 gól80%100%
2 góly0%80%
3 góly0%40%
Čisté konto80%60%
Bez gólu40%0%
Rozdíl gólů+2+5
Poločas: 60% vedou - 20% remizují - 20% prohrávají
2. poločas: 80% výhry - 0% remizují - 20% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 0% - Celkem gólů v poločase: 3

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minut— kdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

Džiugas Telšiai
SkórovalInkasoval
4
5
0-15
5
6
16-30
6
2
31-45
4
12
46-60
9
5
61-75
11
10
76-90

Nejnebezpečnější minuty 76-90 (11 goals). Nejvíce inkasuje v 46-60 (12). Bilance pozdních gólů (76–90): +1 - v pozdních fázích vítězí.

TransINVEST Vilnius
SkórovalInkasoval
6
3
0-15
6
3
16-30
11
7
31-45
12
5
46-60
10
7
61-75
6
10
76-90

Nejnebezpečnější minuty 46-60 (12 goals). Nejvíce inkasuje v 76-90 (10). Bilance pozdních gólů (76–90): -4 - pozdní fáze jsou slabinou.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

2.75
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
1.2 : 1.5
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
103%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
50%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
-27%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
58%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
4%
Riziko 0:0
přibližně 1 z 25 zápasů
0-1
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

Džiugas Telšiai

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+0.11
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.14
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
+0.1 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.01
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-0.13
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
89%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
112%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
-1.27
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.3
Pozdní góly
28% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 10% padá v úvodních 15 minutách.
28%

TransINVEST Vilnius

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+0.22
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
+0.31
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-10.2 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
+0.27
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.04
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
143%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
80%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
+0.30
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.2
Pozdní góly
12% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 12% padá v úvodních 15 minutách.
12%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy A Lyga.

Týmy vs. liga

Džiugas TelšiaiLigaTransINVEST Vilnius
Průměr gólů v zápase• 2.632.66▲ 2.87
Skórovaly oba týmy▼ 40%48%▲ 60%
Min. 3 góly (Over 2,5)▼ 43%53%▲ 70%
Clean sheets▲ 37%32%• 33%
Gól před poločasem▼ 53%69%▲ 80%
Gól po poločase▲ 87%78%▲ 87%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

2.66
Průměr gólů na zápas
48%
Skórovaly oba týmy
53%
Min. 3 góly (Over 2,5)
32%
Clean sheets
1.46
Domácí góly / zápas
1.19
Góly hostů / zápas
+23%
Výhoda domácího útoku
+18%
Výhoda domácí obrany
+9%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
69%
1 gól
37%
2 góly
10%
3 góly
2%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
78%
1 gól
49%
2 góly
17%
3 góly
2%
4 góly

Sestavy a události hráčů

Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.

Časová osa zápasu

Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.

  1. Džiugas TelšiaiŽlutá kartaValentino Vermeulen
  2. TransINVEST VilniusGólXabier Auzmendi ArruabarrenaAsistence: Stefan Milošević
  3. Džiugas TelšiaiGólPedro Henrique Pereira VianaAsistence: Tomas Stelmokas
  4. TransINVEST VilniusGólMykola MusolitinAsistence: Stefan Milošević
  5. Džiugas TelšiaiŽlutá kartaMilanas Rutkovskis
  6. Džiugas TelšiaiStřídáníPřišel: Denis ŽevžikovasOdešel: Deitonas Vinckus
  7. TransINVEST VilniusStřídáníPřišel: Chidera Henry NwogaOdešel: Yehor Hlushach
  8. TransINVEST VilniusGólChidera Henry Nwoga
  9. Džiugas TelšiaiGólRonald Sobowale
  10. Džiugas TelšiaiGólBrendan Ifeanyi Asomugha

Rozhodčí a trenéři

Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.

Vzájemné zápasy

Nedávná vzájemná utkání (3): Džiugas Telšiai 1 - 1 - 1 TransINVEST Vilnius. Průměr gólů 2.00, oba týmy skórovaly v 33% zápasů.

FAQ

Jaký byl výsledek zápasu Džiugas Telšiai vs TransINVEST Vilnius?

Zápas A Lyga skončil Džiugas Telšiai 3:3 TransINVEST Vilnius. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.

Jaká je bilance vzájemných zápasů Džiugas Telšiai a TransINVEST Vilnius?

V posledních 3 vzájemných zápasech Džiugas Telšiai vyhrál 1 utkání, TransINVEST Vilnius vyhrál 1 a 1 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 2,00 gólu a oba týmy skórovaly v 33% z nich.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem Džiugas Telšiai vs TransINVEST Vilnius?

Džiugas Telšiai střílí v průměru 1,30 gólu na zápas a TransINVEST Vilnius 1,70. Průměr ligy A Lyga činí 2,66 gólu; Over 2.5 se objevuje v 53% utkání. BTTS nastává v 40% zápasů týmu Džiugas Telšiai a v 60% zápasů týmu TransINVEST Vilnius.

Jaká je aktuální forma týmů Džiugas Telšiai a TransINVEST Vilnius?

V posledních pěti zápasech má Džiugas Telšiai 0 výher, 1 remíz a 4 porážek (0,20 bodu na zápas). TransINVEST Vilnius má 3 výher, 1 remíz a 1 porážek (2,00 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Džiugas Telšiai vs TransINVEST Vilnius?

Na této stránce porovnáte čísla za zápasem Džiugas Telšiai vs TransINVEST Vilnius. Sázkovou analýzu, tip, Value Bet a jeho vysvětlení najdete v aplikaci NoFluffPicks.