Skotsko - League OneK Park Training AcademyData aktuální k 17. října 2026

East Kilbride - Cove Rangers: statistiky zápasu

Erb týmu East Kilbride
East Kilbride
3 : 0poločas 0:0
Erb týmu Cove Rangers
Cove Rangers

East Kilbride vs Cove Rangers: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

East Kilbride hráli s Cove Rangers v soutěži League One (Skotsko). Zápas se hrál 15. srpna 2026. Stadion: K Park Training Academy. Konečné skóre: 3:0.

Aktuální forma

East Kilbride: 1-1-0, 2,00 bodů na zápas. Cove Rangers: 0-1-1, 0,50 bodů na zápas.

Gólové statistiky

East Kilbride dává 3,00 a inkasuje 1,00 gólů na zápas. Cove Rangers dává 0,00 a inkasuje 1,00. Průměr ligy: 2,10 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: East Kilbride 100 %, Cove Rangers 0 %. Over 2.5: East Kilbride 50 %, Cove Rangers 0 %. Liga: BTTS 30 %, Over 2.5 30 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: East Kilbride 1,66, Cove Rangers 1,19. Střely na zápas: East Kilbride 14,0, Cove Rangers 8,5. Průměrné držení míče: East Kilbride 53 %, Cove Rangers 46 %.

První a druhý poločas

East Kilbride: vedení v poločase 50 %, góly ve druhém poločase 1,50. Cove Rangers: vedení v poločase 0 %, góly ve druhém poločase 0,00.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u East Kilbride 61-75 (3) a u Cove Rangers 0-15 (0). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

League One: 2,10 gólů na zápas, BTTS 30 %, Over 2.5 30 %.

Vzájemná bilance

V databázi není k dispozici odpovídající vzorek vzájemných zápasů.

Archivovaná předzápasová analýza

Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.

Obecná analýza zápasu

East Kilbride je jasným favoritem po domácím vítězství v jediném dosavadním utkání, v němž vstřelil 5 gólů a zaznamenal průměrně 18 střel, z toho 7 na branku. Domácí si doma vytvářejí šance v průměrné hodnotě 2,00 xG, zatímco Cove Rangers na hřištích soupeřů dovoluje protivníkům 2,14 xG a inkasuje průměrně 2 góly. Hosté neskórovali ani ve dvou ligových zápasech této sezony, ani v posledních pěti utkáních, přičemž čtyři z nich prohráli a pouze jednou remizovali. Ačkoli má Cove Rangers v zápasech venku průměrně 74 % držení míče, nepromítá se to do efektivity: při průměru 7 střel na zápas nevstřelil ani jeden gól a v každém venkovním utkání zůstal bez branky. Slabší recentní defenziva East Kilbride, která v pěti zápasech inkasovala 12 gólů, ponechává určitý prostor pro remízu, převaha domácích v kvalitě šancí a zakončení však jednoznačně ukazuje na výsledek 1.

Zobrazit statistický přehled
BTTS – skórují oba týmy?

Nejsilnějším signálem je ofenziva Cove Rangers: tým nevstřelil gól ani v dosavadní sezoně, ani v posledních pěti zápasech, přičemž jeho průměrné xG za toto období činí pouhých 0,97. Hosté neskórovali ve 100 % utkání jak v sezoně, tak v poslední sérii, přestože jejich soupeři inkasovali průměrně 2,6 gólu na zápas. East Kilbride má dobrou šanci skórovat, protože v průměru vysílá 6 střel na branku, zatímco obrana Cove Rangers dovoluje průměrně 2,14 xG a v posledních pěti vystoupeních 1,89 xG. Domácí však v sezoně inkasovali v průměru pouze 0,8 xG a ve 100 % těchto zápasů udrželi čisté konto, což výhled na gól hostů dále zhoršuje. Ačkoli East Kilbride měl BTTS ve 100 % posledních pěti utkání, nulový střelecký zisk Cove Rangers a ligový podíl BTTS na úrovni 30 % výrazněji podporují variantu, že alespoň jeden tým neskóruje.

Zobrazit statistiky BTTS
Over/Under – analýza gólů

East Kilbride v posledních pěti zápasech střílelo v průměru 3,2 gólu, zatímco Cove Rangers v tomto období inkasovalo až 2,6 branky na utkání. Kvalita šancí rovněž výrazně nahrává domácím: jejich průměrné xG z pěti kol činí 1,70, zatímco soupeři jim v průměru dovolují 1,89 xG. East Kilbride vstřelilo alespoň tři góly v utkání v 80 % posledních pěti vystoupení, ačkoli bezgólová série Cove Rangers snižuje jistotu sázky na vyšší hranice. Hosté v posledních pěti zápasech neskórovali, ale domácí inkasovali v průměru 2,4 branky, proto je stále třeba zohlednit jejich šanci na skórování. Nejsilnější volbou je over 1,5, protože ofenzivní převaha East Kilbride nad slabou obranou Cove Rangers by sama o sobě měla vytvořit vysokou pravděpodobnost alespoň dvou gólů.

Zobrazit statistiky Over/Under
HT/FT – scénář poločasu a celého zápasu

East Kilbride v posledních 5 zápasech vedlo o poločase v 60 % utkání a před přestávkou vstřelilo v průměru 1,6 gólu, zatímco Cove Rangers v tomto období v prvních poločasech neskórovalo ani jednou. Domácí před přestávkou inkasovali pouze 0,4 gólu na zápas, hosté však 1,2, což výrazně podporuje scénář vedení domácích již po 45 minutách. V celkovém hodnocení posledních 5 vystoupení East Kilbride vstřelilo v průměru 3,2 gólu a vyhrálo 40 % zápasů, zatímco Cove Rangers mělo průměr 0,0 gólu, 80 % porážek a pouhých 0,2 bodu na utkání. Navíc xG domácích činí 1,27, zatímco defenzivní xG hostů je na úrovni 2,14, a East Kilbride vysílá v průměru 6 střel na branku oproti 4 soupeřovým. Nejpravděpodobnější je proto varianta 1/1: vedení domácích o poločase a udržení náskoku až do závěrečného hvizdu.

Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasu

Po poločasech

0 : 0
1. poločas
3 : 0
2. poločas

Statistiky zápasu

59Držení míče (%)41
East KilbrideCove Rangers
10Střely4
East KilbrideCove Rangers
6Střely na branku3
East KilbrideCove Rangers
1.65xG0.79
East KilbrideCove Rangers
7Rohy2
East KilbrideCove Rangers
83Nebezpečné útoky43
East KilbrideCove Rangers
14Fauly14
East KilbrideCove Rangers
1Karty4
East KilbrideCove Rangers

Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

East KilbrideCove Rangers
3Vstřelené góly / zápas0
East KilbrideCove Rangers
1Inkasované góly / zápas1
East KilbrideCove Rangers
53%Průměrné držení míče46%
East KilbrideCove Rangers
5.5Střely na branku / zápas5
East KilbrideCove Rangers

Statistiky týmů— kdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

14Střely na zápas8.5
East KilbrideCove Rangers
5.5Střely na branku5
East KilbrideCove Rangers
21.4%Proměňování střel0%
East KilbrideCove Rangers
53%Držení míče46%
East KilbrideCove Rangers
1.66xG týmu1.19
East KilbrideCove Rangers
0.89xG soupeře1.47
East KilbrideCove Rangers

Kvalita střelby

East Kilbride: ÚtočnýCove Rangers: Vyvážený
East KilbrideCove Rangers
Přesnost (střely na branku)39%59%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.120.14
Zakončení (góly na střelu na branku)0.550.00

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmu— kdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

East Kilbride je o 300% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.

2 body / zápas - East Kilbride · 0.5 body / zápas - Cove Rangers

East Kilbride
WD
Bez porážky v posledních 5 zápasech
Rozdělení sezónních výsledků
50% W50% D0% L
Sezóna (V-R-P)
1-1-0
2.00 body / zápas · rozdíl gólů +4
Posledních 5 (V-R-P)
1-1-0
2.00 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
1-0-0
Posledních 5 doma
1-0-0
W
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 3.0Inkasované góly: 1.0xG: 1.66xG soupeře: 0.89BTTS: 100%Over 2.5: 50%
Cove Rangers
DL
Bez výhry v posledních 5 zápasech
Rozdělení sezónních výsledků
0% W50% D50% L
Sezóna (V-R-P)
0-1-1
0.50 body / zápas · rozdíl gólů -2
Posledních 5 (V-R-P)
0-1-1
0.50 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
0-0-1
Posledních 5 venku
0-0-1
L
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 0.0Inkasované góly: 1.0xG: 1.19xG soupeře: 1.47BTTS: 0%Over 2.5: 0%

Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

Gólový profil týmu East Kilbride: velmi silná

East Kilbride skóruje v 100% zápasů (2 z 2 zápasů), zatímco Cove Rangers udrží Clean sheet v 50% (1 z 2 zápasů).

Gólový profil týmu Cove Rangers: smíšená

Cove Rangers skóruje v 0% zápasů (0 z 2 zápasů), zatímco East Kilbride udrží Clean sheet v 0% (0 z 2 zápasů).

6Vstřelené góly (sezóna)0
East KilbrideCove Rangers
2Inkasované góly (sezóna)2
East KilbrideCove Rangers
4Průměr gólů v zápase1
East KilbrideCove Rangers
6Vstřelené góly (posledních 5)0
East KilbrideCove Rangers
2Inkasované góly (posledních 5)2
East KilbrideCove Rangers

Jak často skórují alespoň...

100%1 gól0%
East KilbrideCove Rangers
50%2 góly0%
East KilbrideCove Rangers
50%3 góly0%
East KilbrideCove Rangers
50%4 góly0%
East KilbrideCove Rangers

Jak často inkasují alespoň...

100%1 gól50%
East KilbrideCove Rangers
0%2 góly50%
East KilbrideCove Rangers
0%3 góly0%
East KilbrideCove Rangers
0%4 góly0%
East KilbrideCove Rangers

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

Gólové vzorce

50%BTTS v poločase0%
East KilbrideCove Rangers
0%BTTS v obou poločasech0%
East KilbrideCove Rangers
50%Skórovali v obou poločasech0%
East KilbrideCove Rangers

BTTS a počet gólů

50%Min. 3 góly a BTTS0%
East KilbrideCove Rangers
0%Min. 3 góly bez BTTS0%
East KilbrideCove Rangers
100%BTTS – posledních 50%
East KilbrideCove Rangers

Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

1. poločas

50%Min. 1 gól před poločasem0%
East KilbrideCove Rangers
50%Min. 2 góly před poločasem0%
East KilbrideCove Rangers
50%Min. 3 góly před poločasem0%
East KilbrideCove Rangers

2. poločas

100%Min. 1 gól po poločase50%
East KilbrideCove Rangers
100%Min. 2 góly po poločase50%
East KilbrideCove Rangers
0%Min. 3 góly po poločase0%
East KilbrideCove Rangers

Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

East Kilbride je o 100% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).

2 body / zápas - East Kilbride · 1 body / zápas - Cove Rangers

East Kilbride — stav v poločase
50% vedou50% remizují0% prohrávají
Cove Rangers — stav v poločase
0% vedou100% remizují0% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

2Body na zápas (1. poločas)1
East KilbrideCove Rangers
1.5Vstřelené góly (1. poločas)0
East KilbrideCove Rangers
0.5Inkasované góly (1. poločas)0
East KilbrideCove Rangers
2Průměr gólů (1. poločas)0
East KilbrideCove Rangers
50%Čisté konto před poločasem100%
East KilbrideCove Rangers
50%Bez gólu před poločasem100%
East KilbrideCove Rangers

Po poločase (2. poločas)

2Body na zápas (2. poločas)0.5
East KilbrideCove Rangers
1.5Vstřelené góly (2. poločas)0
East KilbrideCove Rangers
0.5Inkasované góly (2. poločas)1
East KilbrideCove Rangers
2Průměr gólů (2. poločas)1
East KilbrideCove Rangers
50%Čisté konto po poločase50%
East KilbrideCove Rangers
0%Bez gólu po poločase100%
East KilbrideCove Rangers

East Kilbride — výsledky druhých poločasů

50% W50% D0% L
4
Body v poločase
3
Góly v poločase
+2
Rozdíl gólů (1. poločas)
4
Body ve 2. poločase
+2
Rozdíl gólů (2. poločas)
2.00
PPG před poločasem
Udržení vedení100%

V poločase vede v 50% zápasů a vyhraje 50%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase0.0

Obrana zůstává stabilní po celý zápas.

Cove Rangers — výsledky druhých poločasů

0% W50% D50% L
2
Body v poločase
0
Góly v poločase
0
Rozdíl gólů (1. poločas)
1
Body ve 2. poločase
-2
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.00
PPG před poločasem
Obrana po poločase+1.0

Po poločase inkasuje o 1.0 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

East Kilbride — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas2.002.00
Vstřelené góly / zápas1.51.5
Inkasované góly / zápas0.50.5
Průměr gólů v zápase2.02.0
1 gól50%100%
2 góly50%100%
3 góly50%0%
Čisté konto50%50%
Bez gólu50%0%
Rozdíl gólů+2+2
Poločas: 50% vedou - 50% remizují - 0% prohrávají
2. poločas: 50% výhry - 50% remizují - 0% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 50% - Celkem gólů v poločase: 3
Cove Rangers — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.000.50
Vstřelené góly / zápas0.00.0
Inkasované góly / zápas0.01.0
Průměr gólů v zápase0.01.0
1 gól0%50%
2 góly0%50%
3 góly0%0%
Čisté konto100%50%
Bez gólu100%100%
Rozdíl gólů0-2
Poločas: 0% vedou - 100% remizují - 0% prohrávají
2. poločas: 0% výhry - 50% remizují - 50% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 0% - Celkem gólů v poločase: 0

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minut— kdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

East Kilbride
SkórovalInkasoval
1
0
0-15
1
1
16-30
1
0
31-45
0
0
46-60
3
0
61-75
0
1
76-90

Nejnebezpečnější minuty 61-75 (3 goals). Nejvíce inkasuje v 16-30 (1). Bilance pozdních gólů (76–90): -1 - pozdní fáze jsou slabinou.

Cove Rangers
SkórovalInkasoval
0
0
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
0
0
46-60
0
0
61-75
0
2
76-90

Nejvíce inkasuje v 76-90 (2). Bilance pozdních gólů (76–90): -2 - pozdní fáze jsou slabinou.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

2.50
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
2.0 : 0.5
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
119%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
50%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
-100%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
0%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
0%
Riziko 0:0
prakticky nulové
0-1
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

East Kilbride

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+0.77
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
+1.23
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-1.4 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
+1.34
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-0.11
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
273%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
100%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
0.00
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
0.0
Pozdní góly
0% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 17% padá v úvodních 15 minutách.
0%

Cove Rangers

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.28
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.72
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
+1.0 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-1.19
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.47
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
0%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
91%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
0.00
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
0.0
Pozdní góly
0% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 0% padá v úvodních 15 minutách.
0%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy League One.

Týmy vs. liga

East KilbrideLigaCove Rangers
Průměr gólů v zápase▲ 4.002.10▼ 1.00
Skórovaly oba týmy▲ 100%30%▼ 0%
Min. 3 góly (Over 2,5)▲ 50%30%▼ 0%
Clean sheets▼ 0%45%▲ 50%
Gól před poločasem• 50%50%▼ 0%
Gól po poločase▲ 100%60%▼ 50%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

2.10
Průměr gólů na zápas
30%
Skórovaly oba týmy
30%
Min. 3 góly (Over 2,5)
45%
Clean sheets
1.10
Domácí góly / zápas
1.00
Góly hostů / zápas
+10%
Výhoda domácího útoku
+9%
Výhoda domácí obrany
+10%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
50%
1 gól
30%
2 góly
10%
3 góly
10%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
60%
1 gól
40%
2 góly
10%
3 góly
0%
4 góly

Sestavy a události hráčů

Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.

Časová osa zápasu

Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.

  1. East KilbrideStřídáníPřišel: Craig McGuffieOdešel: Owen Moffat
  2. Cove RangersStřídáníPřišel: Joseph TeasdaleOdešel: Destiny Oladipo
  3. East KilbrideGólCameron Elliott
  4. East KilbrideGólCameron Elliott
  5. Cove RangersŽlutá kartaMax Barry
  6. Cove RangersŽlutá kartaRobbie Mutch
  7. East KilbrideŽlutá kartaSean Ward
  8. Cove RangersStřídáníPřišel: Edmond OppongOdešel: Reuben McAllister
  9. East KilbrideStřídáníPřišel: Alexander SmithOdešel: João Baldé
  10. Cove RangersČervená kartaArron Darge
  11. East KilbrideGólAlexander SmithAsistence: Cameron Elliott

Rozhodčí a trenéři

Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.

FAQ

Jaký byl výsledek zápasu East Kilbride vs Cove Rangers?

Zápas League One skončil East Kilbride 3:0 Cove Rangers. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem East Kilbride vs Cove Rangers?

East Kilbride střílí v průměru 3,00 gólu na zápas a Cove Rangers 0,00. Průměr ligy League One činí 2,10 gólu; Over 2.5 se objevuje v 30% utkání. BTTS nastává v 100% zápasů týmu East Kilbride a v 0% zápasů týmu Cove Rangers.

Jaká je aktuální forma týmů East Kilbride a Cove Rangers?

V posledních pěti zápasech má East Kilbride 1 výher, 1 remíz a 0 porážek (2,00 bodu na zápas). Cove Rangers má 0 výher, 1 remíz a 1 porážek (0,50 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu East Kilbride vs Cove Rangers?

Statistiky zápasu jsou zde veřejné; kompletní sázková analýza a doporučený tip jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.