Estudiantes Río Cuarto - Racing Club: statistiky zápasu
Estudiantes Río Cuarto vs Racing Club: forma, góly a klíčové statistiky
O čem tento zápas je
Estudiantes Río Cuarto hráli s Racing Club v soutěži Primera División (Argentina). Zápas se hrál 5. října 2026. Stadion: Estadio Ciudad de Río Cuarto. Konečné skóre: 1:2.
Aktuální forma
Estudiantes Río Cuarto: 0-2-3, 0,40 bodů na zápas. Racing Club: 1-1-3, 0,80 bodů na zápas.
Gólové statistiky
Estudiantes Río Cuarto dává 0,38 a inkasuje 1,42 gólů na zápas. Racing Club dává 1,07 a inkasuje 1,18. Průměr ligy: 2,14 gólů.
BTTS a Over/Under
BTTS: Estudiantes Río Cuarto 27 %, Racing Club 61 %. Over 2.5: Estudiantes Río Cuarto 31 %, Racing Club 50 %. Liga: BTTS 46 %, Over 2.5 38 %.
xG, střely a držení míče
xG na zápas: Estudiantes Río Cuarto 1,25, Racing Club 1,46. Střely na zápas: Estudiantes Río Cuarto 10,9, Racing Club 12,9. Průměrné držení míče: Estudiantes Río Cuarto 47 %, Racing Club 57 %.
První a druhý poločas
Estudiantes Río Cuarto: vedení v poločase 8 %, góly ve druhém poločase 0,23. Racing Club: vedení v poločase 21 %, góly ve druhém poločase 0,57.
Góly podle minut
Nejčastější historický interval skórování je u Estudiantes Río Cuarto 61-75 (3) a u Racing Club 76-90+ (9). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.
Kontext ligy
Primera División: 2,14 gólů na zápas, BTTS 46 %, Over 2.5 38 %.
Vzájemná bilance
Před tímto zápasem bylo k dispozici 1 předchozích vzájemných utkání: 0-0-1. Průměr gólů 2,00, BTTS 0 %.
Archivovaná předzápasová analýza
Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.
Obecná analýza zápasu
Racing Club má výhodu v efektivitě: venku vstřelí v průměru 1 gól na zápas při úspěšnosti střel 9 %, zatímco Estudiantes Río Cuarto doma dává 0,38 gólu při úspěšnosti 3 %. Domácí nevyhráli žádný z posledních 5 zápasů a za celou sezonu zaznamenali pouze 2 výhry oproti 19 porážkám. Racing je také ve špatné formě — prohrál 4 z posledních 5 zápasů a inkasoval v nich 11 gólů — takže jeho vítězství není vůbec jisté. Oba týmy si v příslušných domácích a venkovních zápasech vytvářejí šance s průměrnou hodnotou xG 1,30, ale Estudiantes doma nevstřelilo gól v 69 % zápasů, zatímco Racing venku vyšel střelecky naprázdno v 27 % utkání. Tento rozdíl v proměňování šancí hovoří ve prospěch hostů, jejich nedávné výsledky a 47 % porážek na hřištích soupeřů však ponechávají značnou šanci na remízu.
Zobrazit statistický přehledBTTS – skórují oba týmy?
Scénář, ve kterém skórují oba týmy, podporují výsledky jejich posledních 5 zápasů: góly padly na obou stranách v 60 % utkání Estudiantes a ve 100 % utkání Racingu. Racing v tomto období vstřelil průměrně 1,6 gólu, zatímco Estudiantes inkasovalo 1,4 gólu, což zvyšuje šanci, že se prosadí hosté. Racing naopak v poslední době inkasoval průměrně 2,2 gólu na zápas, takže domácí mají příležitost skórovat i přes skromný průměr 0,6 gólu v posledních 5 vystoupeních. Za celou sezonu se BTTS vyskytlo v 69 % zápasů Estudiantes a v 53 % zápasů Racingu, jistotu tipu však snižuje skutečnost, že hosté udrželi čisté konto ve 40 % utkání. Převaha signálů z posledních zápasů a sezonní bilance Estudiantes hovoří pro volbu „ano“.
Zobrazit statistiky BTTSOver/Under – analýza gólů
Nejsilnějším signálem je méně než 3,5 gólu: takový výsledek se objevil v 85 % zápasů Estudiantes Río Cuarto a v 87 % utkání Racing Clubu. Průměrný počet vstřelených gólů přitom činí 1,15 a 1,00 na zápas, což omezuje důvody pro očekávání velmi vysokého skóre. Opatrnost je však na místě, protože Racing v posledních pěti zápasech vstřelil v průměru 1,6 gólu, inkasoval 2,2 a pokaždé padly alespoň tři góly. Domácí ve stejném období skórovali jen 0,6 gólu na zápas, ačkoli průměrné xG obou týmů, 1,65 a 1,30, naznačuje určitý ofenzivní potenciál. Při prognóze celkem 2,60 gólu proto zůstává hranice 2,5 vyrovnaná, zatímco méně než 3,5 gólu má výraznější podporu.
Zobrazit statistiky Over/UnderHT/FT – scénář poločasu a celého zápasu
Remíza v poločase je nejpravděpodobnější: Estudiantes odcházelo do šaten za nerozhodného stavu ve 4 z posledních 5 zápasů, Racing ve 3 z 5; za celou sezonu to bylo 46 % a 53 % utkání. Pozdější výhře domácích nahrává jejich vyšší průměrné útočné xG, 1,65 oproti 1,30 u Racingu, i větší počet střel: 15,15 oproti 11 na zápas. Estudiantes po přestávce inkasuje v průměru 0,46 gólu, zatímco Racing 0,80, což zvyšuje šanci, že domácí rozhodnou vyrovnaný zápas ve druhém poločase. Tip X/1 je však stále jen mírným doporučením, protože Estudiantes nevyhrálo žádný z posledních 5 zápasů a Racing v tomto období vstřelil v průměru 1,6 gólu oproti 0,6 u domácích.
Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasuPo poločasech
Statistiky zápasu
Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?
Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.
Statistiky týmů— kdo je efektivnější?
Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.
Kvalita střelby
| Estudiantes Río Cuarto | Racing Club | |
|---|---|---|
| Přesnost (střely na branku) | 22% | 29% |
| Kvalita šancí (xG na střelu) | 0.11 | 0.11 |
| Zakončení (góly na střelu na branku) | 0.16 | 0.29 |
xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.
* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.
Forma týmu— kdo je v lepší formě?
Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.
Racing Club je o 100% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.
0.4 body / zápas - Estudiantes Río Cuarto · 0.8 body / zápas - Racing Club
Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?
Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.
Racing Club je o 182% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.
0.38 góly / zápas - Estudiantes Río Cuarto · 1.07 góly / zápas - Racing Club
Racing Club je o 20% lepší v tématu inkasované góly na zápas.
1.42 góly / zápas - Estudiantes Río Cuarto · 1.18 góly / zápas - Racing Club
Estudiantes Río Cuarto skóruje v 35% zápasů (9 z 26 zápasů), zatímco Racing Club udrží Clean sheet v 29% (8 z 28 zápasů).
Racing Club skóruje v 75% zápasů (21 z 28 zápasů), zatímco Estudiantes Río Cuarto udrží Clean sheet v 23% (6 z 26 zápasů).
Jak často skórují alespoň...
Jak často inkasují alespoň...
* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.
Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?
Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.
Gólové vzorce
BTTS a počet gólů
Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?
Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.
Celý zápas – porovnání týmů (Over)
Over / Under - Estudiantes Río Cuarto
Over / Under - Racing Club
1. poločas
2. poločas
Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?
Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.
Racing Club je o 41% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).
0.81 body / zápas - Estudiantes Río Cuarto · 1.14 body / zápas - Racing Club
Před poločasem (1. poločas)
Po poločase (2. poločas)
Estudiantes Río Cuarto — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 8% zápasů a vyhraje 8%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
Po poločase inkasuje o 0.5 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.
Racing Club — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 21% zápasů a vyhraje 29%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
Obrana zůstává stabilní po celý zápas.
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 0.80 | 0.40 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.2 | 0.4 |
| Inkasované góly / zápas | 0.4 | 1.0 |
| Průměr gólů v zápase | 0.6 | 1.4 |
| 1 gól | 40% | 60% |
| 2 góly | 20% | 40% |
| 3 góly | 0% | 40% |
| Čisté konto | 60% | 40% |
| Bez gólu | 80% | 60% |
| Rozdíl gólů | -1 | -3 |
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 0.80 | 1.00 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.6 | 0.8 |
| Inkasované góly / zápas | 0.8 | 1.0 |
| Průměr gólů v zápase | 1.4 | 1.8 |
| 1 gól | 80% | 80% |
| 2 góly | 60% | 80% |
| 3 góly | 0% | 20% |
| Čisté konto | 20% | 40% |
| Bez gólu | 40% | 40% |
| Rozdíl gólů | -1 | -1 |
* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.
Góly podle minut— kdy padají góly?
Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.
Nejnebezpečnější minuty 61-75 (3 goals). Nejvíce inkasuje v 76-90 (11). Bilance pozdních gólů (76–90): -9 - pozdní fáze jsou slabinou.
Nejnebezpečnější minuty 76-90 (9 goals). Nejvíce inkasuje v 76-90 (10). Bilance pozdních gólů (76–90): -1 - pozdní fáze jsou slabinou.
* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.
Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?
Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.
Profil zápasu
Estudiantes Río Cuarto
Racing Club
* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.
Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?
Porovnání obou týmů s průměry ligy Primera División.
Týmy vs. liga
| Estudiantes Río Cuarto | Liga | Racing Club | |
|---|---|---|---|
| Průměr gólů v zápase | ▼ 1.81 | 2.14 | ▲ 2.25 |
| Skórovaly oba týmy | ▼ 27% | 46% | ▲ 61% |
| Min. 3 góly (Over 2,5) | ▼ 31% | 38% | ▲ 50% |
| Clean sheets | ▼ 23% | 33% | ▼ 29% |
| Gól před poločasem | ▼ 46% | 60% | ▲ 68% |
| Gól po poločase | ▼ 69% | 73% | ▼ 71% |
^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.
Sestavy a události hráčů
Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.
Domácí tým
Základní sestava
Náhradníci
Hostující tým
Základní sestava
Náhradníci
Časová osa zápasu
Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.
Rozhodčí a trenéři
Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.
Vzájemné zápasy
Předchozí vzájemný zápas: Estudiantes Río Cuarto 0 - 0 - 1 Racing Club. Průměr gólů 2.00, oba týmy skórovaly v 0% zápasů.
FAQ
Jaký byl výsledek zápasu Estudiantes Río Cuarto vs Racing Club?
Zápas Primera División skončil Estudiantes Río Cuarto 1:2 Racing Club. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.
Co ukazují gólové statistiky před zápasem Estudiantes Río Cuarto vs Racing Club?
Estudiantes Río Cuarto střílí v průměru 0,38 gólu na zápas a Racing Club 1,07. Průměr ligy Primera División činí 2,14 gólu; Over 2.5 se objevuje v 38% utkání. BTTS nastává v 27% zápasů týmu Estudiantes Río Cuarto a v 61% zápasů týmu Racing Club.
Jaká je aktuální forma týmů Estudiantes Río Cuarto a Racing Club?
V posledních pěti zápasech má Estudiantes Río Cuarto 0 výher, 2 remíz a 3 porážek (0,40 bodu na zápas). Racing Club má 1 výher, 1 remíz a 3 porážek (0,80 bodu na zápas).
Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Estudiantes Río Cuarto vs Racing Club?
Tato stránka vysvětluje statistický kontext: formu, bilanci vzájemných zápasů, góly, BTTS a Over/Under. Sázkový tip, Value Bet a kompletní zdůvodnění jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.


