Estudiantes Río Cuarto - Sarmiento: statistiky zápasu
Estudiantes Río Cuarto vs Sarmiento: forma, góly a klíčové statistiky
O čem tento zápas je
Estudiantes Río Cuarto hráli s Sarmiento v soutěži Primera División (Argentina). Zápas se hrál 4. září 2026. Stadion: Estadio Ciudad de Río Cuarto. Konečné skóre: 0:2.
Aktuální forma
Estudiantes Río Cuarto: 0-3-2, 0,60 bodů na zápas. Sarmiento: 4-0-1, 2,40 bodů na zápas.
Gólové statistiky
Estudiantes Río Cuarto dává 0,35 a inkasuje 1,35 gólů na zápas. Sarmiento dává 1,13 a inkasuje 1,39. Průměr ligy: 2,08 gólů.
BTTS a Over/Under
BTTS: Estudiantes Río Cuarto 22 %, Sarmiento 48 %. Over 2.5: Estudiantes Río Cuarto 26 %, Sarmiento 52 %. Liga: BTTS 44 %, Over 2.5 36 %.
xG, střely a držení míče
xG na zápas: Estudiantes Río Cuarto 1,19, Sarmiento 1,28. Střely na zápas: Estudiantes Río Cuarto 10,4, Sarmiento 10,6. Průměrné držení míče: Estudiantes Río Cuarto 46 %, Sarmiento 46 %.
První a druhý poločas
Estudiantes Río Cuarto: vedení v poločase 9 %, góly ve druhém poločase 0,17. Sarmiento: vedení v poločase 43 %, góly ve druhém poločase 0,57.
Góly podle minut
Nejčastější historický interval skórování je u Estudiantes Río Cuarto 31-45+ (2) a u Sarmiento 76-90+ (7). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.
Kontext ligy
Primera División: 2,08 gólů na zápas, BTTS 44 %, Over 2.5 36 %.
Vzájemná bilance
Před tímto zápasem bylo k dispozici 1 předchozích vzájemných utkání: 0-0-1. Průměr gólů 1,00, BTTS 0 %.
Archivovaná předzápasová analýza
Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.
Obecná analýza zápasu
Estudiantes Río Cuarto má slabou sérii: v posledních 5 zápasech ani jednou nevyhrálo, vstřelilo pouze 2 góly a vybojovalo 3 remízy. Sarmiento se prezentuje výrazně lepší aktuální formou, když vyhrálo 4 z posledních 5 utkání a v tomto období vstřelilo 9 branek. Výhodu hostů však oslabují velmi špatné venkovní výsledky: prohráli 82 % těchto zápasů, inkasují v průměru 2,00 gólu a ani jednou neudrželi čisté konto. Také domácí mají vážný problém s produktivitou na vlastním hřišti, kde střílejí v průměru 0,42 branky a v 67 % utkání neskórovali, přestože jejich defenziva dovoluje soupeřům v průměru pouze 0,92 gólu. Rozdíl mezi domácím xG Estudiantes na úrovni 1,25 a venkovním xG Sarmiento ve výši 1,07 naznačuje opatrné utkání, v němž je remíza nejpravděpodobnějším výsledkem.
Zobrazit statistický přehledBTTS – skórují oba týmy?
Signál pro BTTS „ne“ vychází především ze slabé aktuální produktivity Estudiantes Río Cuarto: v posledních 5 zápasech vstřelili pouze 2 góly, tedy v průměru 0,4 na utkání, a jejich BTTS činilo 40 %. Domácí udrželi čisté konto v 58 % sezonních zápasů a inkasovali v průměru 0,83 gólu, což může omezit Sarmiento, přestože hosté v poslední době stříleli 1,8 gólu na zápas. Sarmiento sice v sezoně ani jednou neudrželo čisté konto a v průměru inkasuje 2,0 gólu, nízké poslední xG Estudiantes na úrovni 0,92 však zpochybňuje jistotu, že domácí této slabiny využijí. BTTS hostů na úrovni 55 % a 60 % v pěti posledních vystoupeních udržuje scénář, že skórují oba týmy, blízko rovnováhy, ale nižší hodnota BTTS domácích než ligový průměr 44 % mírně hovoří ve prospěch toho, že alespoň jeden tým neskóruje.
Zobrazit statistiky BTTSOver/Under – analýza gólů
Estudiantes Río Cuarto doma v průměru vstřelí 1,42 gólu, ale v posledních pěti zápasech skóroval pouze 2krát, tedy 0,4 gólu na utkání, při xG pouhých 0,92. Sarmiento na hřištích soupeřů inkasuje v průměru 2,00 gólu, jeho posledních pět zápasů však přineslo pouze 1,2 inkasovaného gólu na utkání, což omezuje potenciál domácích. Hosté jsou v lepší ofenzivní formě, v posledních pěti vystoupeních mají průměr 1,8 gólu, ale Estudiantes udrželo čisté konto v 58 % domácích zápasů a doma inkasuje v průměru 0,83 gólu. Hranici 3.5 podporují také profily obou týmů: pod 3.5 gólu skončilo 83 % zápasů Estudiantes a 73 % utkání Sarmienta. Prognóza 2,10 gólu ukazuje na zápas s šancí na dva nebo tři góly, zatímco scénář se alespoň čtyřmi brankami zůstává výrazně méně pravděpodobný.
Zobrazit statistiky Over/UnderHT/FT – scénář poločasu a celého zápasu
Estudiantes Río Cuarto má v této sezóně doma vynikající statistiky: vyhrál 67 % zápasů, průměrně získal 2,08 bodu na utkání a inkasoval pouze 0,83 gólu, jeho aktuální forma však výrazně oslabila. Domácí nevyhráli žádné z posledních 5 utkání, v nichž vstřelili průměrně pouhých 0,4 gólu na zápas, a o poločase remizovali ve všech 5 utkáních. Sarmiento naopak vyhrálo 4 z posledních 5 zápasů, v průměru vstřelilo 1,8 gólu a v 60 % těchto utkání vedlo po prvním poločase. Scénář remízy v poločase podporuje nízká ofenzivní produkce domácích před přestávkou, která v poslední době činila 0,2 gólu, zatímco hosté po změně stran stříleli průměrně 1,0 gólu. Nejpravděpodobnější je proto vyrovnaný začátek a následné překlopení výsledku ve prospěch Sarmienta ve druhém poločase.
Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasuPo poločasech
Statistiky zápasu
Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?
Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.
Statistiky týmů— kdo je efektivnější?
Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.
Kvalita střelby
| Estudiantes Río Cuarto | Sarmiento | |
|---|---|---|
| Přesnost (střely na branku) | 21% | 37% |
| Kvalita šancí (xG na střelu) | 0.11 | 0.12 |
| Zakončení (góly na střelu na branku) | 0.16 | 0.29 |
xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.
* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.
Forma týmu— kdo je v lepší formě?
Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.
Sarmiento je o 300% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.
0.6 body / zápas - Estudiantes Río Cuarto · 2.4 body / zápas - Sarmiento
Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?
Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.
Sarmiento je o 223% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.
0.35 góly / zápas - Estudiantes Río Cuarto · 1.13 góly / zápas - Sarmiento
Estudiantes Río Cuarto skóruje v 30% zápasů (7 z 23 zápasů), zatímco Sarmiento udrží Clean sheet v 30% (7 z 23 zápasů).
Sarmiento skóruje v 74% zápasů (17 z 23 zápasů), zatímco Estudiantes Río Cuarto udrží Clean sheet v 26% (6 z 23 zápasů).
Jak často skórují alespoň...
Jak často inkasují alespoň...
* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.
Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?
Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.
Gólové vzorce
BTTS a počet gólů
Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?
Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.
Celý zápas – porovnání týmů (Over)
Over / Under - Estudiantes Río Cuarto
Over / Under - Sarmiento
1. poločas
2. poločas
Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?
Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.
Sarmiento je o 89% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).
0.83 body / zápas - Estudiantes Río Cuarto · 1.57 body / zápas - Sarmiento
Před poločasem (1. poločas)
Po poločase (2. poločas)
Estudiantes Río Cuarto — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 9% zápasů a vyhraje 9%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
Po poločase inkasuje o 0.4 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.
Sarmiento — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 43% zápasů a vyhraje 43%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
Po poločase inkasuje o 0.5 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 1.00 | 0.60 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.2 | 0.2 |
| Inkasované góly / zápas | 0.2 | 0.6 |
| Průměr gólů v zápase | 0.4 | 0.8 |
| 1 gól | 20% | 40% |
| 2 góly | 20% | 20% |
| 3 góly | 0% | 20% |
| Čisté konto | 80% | 60% |
| Bez gólu | 80% | 80% |
| Rozdíl gólů | 0 | -2 |
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 2.00 | 2.00 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.8 | 1.0 |
| Inkasované góly / zápas | 0.4 | 0.8 |
| Průměr gólů v zápase | 1.2 | 1.8 |
| 1 gól | 80% | 80% |
| 2 góly | 20% | 40% |
| 3 góly | 20% | 40% |
| Čisté konto | 60% | 60% |
| Bez gólu | 40% | 20% |
| Rozdíl gólů | +2 | +1 |
* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.
Góly podle minut— kdy padají góly?
Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.
Nejnebezpečnější minuty 31-45 (2 goals). Nejvíce inkasuje v 76-90 (9). Bilance pozdních gólů (76–90): -7 - pozdní fáze jsou slabinou.
Nejnebezpečnější minuty 76-90 (7 goals). Nejvíce inkasuje v 46-60 (8). Bilance pozdních gólů (76–90): -1 - pozdní fáze jsou slabinou.
* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.
Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?
Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.
Profil zápasu
Estudiantes Río Cuarto
Sarmiento
* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.
Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?
Porovnání obou týmů s průměry ligy Primera División.
Týmy vs. liga
| Estudiantes Río Cuarto | Liga | Sarmiento | |
|---|---|---|---|
| Průměr gólů v zápase | ▼ 1.70 | 2.08 | ▲ 2.52 |
| Skórovaly oba týmy | ▼ 22% | 44% | ▲ 48% |
| Min. 3 góly (Over 2,5) | ▼ 26% | 36% | ▲ 52% |
| Clean sheets | ▼ 26% | 35% | ▼ 30% |
| Gól před poločasem | ▼ 48% | 59% | ▲ 74% |
| Gól po poločase | ▼ 65% | 71% | ▲ 78% |
^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.
Sestavy a události hráčů
Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.
Domácí tým
Základní sestava
Náhradníci
Hostující tým
Základní sestava
Náhradníci
Časová osa zápasu
Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.
Rozhodčí a trenéři
Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.
Vzájemné zápasy
Předchozí vzájemný zápas: Estudiantes Río Cuarto 0 - 0 - 1 Sarmiento. Průměr gólů 1.00, oba týmy skórovaly v 0% zápasů.
FAQ
Jaký byl výsledek zápasu Estudiantes Río Cuarto vs Sarmiento?
Zápas Primera División skončil Estudiantes Río Cuarto 0:2 Sarmiento. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.
Co ukazují gólové statistiky před zápasem Estudiantes Río Cuarto vs Sarmiento?
Estudiantes Río Cuarto střílí v průměru 0,35 gólu na zápas a Sarmiento 1,13. Průměr ligy Primera División činí 2,08 gólu; Over 2.5 se objevuje v 36% utkání. BTTS nastává v 22% zápasů týmu Estudiantes Río Cuarto a v 48% zápasů týmu Sarmiento.
Jaká je aktuální forma týmů Estudiantes Río Cuarto a Sarmiento?
V posledních pěti zápasech má Estudiantes Río Cuarto 0 výher, 3 remíz a 2 porážek (0,60 bodu na zápas). Sarmiento má 4 výher, 0 remíz a 1 porážek (2,40 bodu na zápas).
Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Estudiantes Río Cuarto vs Sarmiento?
Tato stránka vysvětluje statistický kontext: formu, bilanci vzájemných zápasů, góly, BTTS a Over/Under. Sázkový tip, Value Bet a kompletní zdůvodnění jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.


