Bulharsko - Second LeagueStadion IvailoData aktuální k 17. října 2026

Etar - Fratria: statistiky zápasu

Erb týmu Etar
Etar
2 : 0poločas 0:0
Erb týmu Fratria
Fratria

Etar vs Fratria: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

Etar hráli s Fratria v soutěži Second League (Bulharsko). Zápas se hrál 9. října 2026. Stadion: Stadion Ivailo. Konečné skóre: 2:0.

Aktuální forma

Etar: 1-1-3, 0,80 bodů na zápas. Fratria: 2-3-0, 1,80 bodů na zápas.

Gólové statistiky

Etar dává 1,70 a inkasuje 1,90 gólů na zápas. Fratria dává 1,55 a inkasuje 0,73. Průměr ligy: 2,66 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: Etar 80 %, Fratria 45 %. Over 2.5: Etar 70 %, Fratria 36 %. Liga: BTTS 44 %, Over 2.5 46 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: Etar 1,84, Fratria 1,45. Střely na zápas: Etar 13,2, Fratria 9,9. Průměrné držení míče: Etar 60 %, Fratria 50 %.

První a druhý poločas

Etar: vedení v poločase 30 %, góly ve druhém poločase 1,10. Fratria: vedení v poločase 36 %, góly ve druhém poločase 0,91.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u Etar 61-75 (5) a u Fratria 76-90+ (4). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

Second League: 2,66 gólů na zápas, BTTS 44 %, Over 2.5 46 %.

Vzájemná bilance

Před tímto zápasem bylo k dispozici 2 předchozích vzájemných utkání: 0-1-1. Průměr gólů 2,00, BTTS 50 %.

Archivovaná předzápasová analýza

Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.

Obecná analýza zápasu

Fratria je v tabulce na 3. místě a prohrála pouze 1 z 11 zápasů, zatímco 12. Etar utrpěl 4 porážky v 10 utkáních. Hosté jsou navíc ve výrazně lepší formě: v posledních 5 zápasech vstřelili 11 gólů a 4 inkasovali, zatímco domácí dali 8 gólů a inkasovali hned 14. Výhodou Etaru zůstává domácí prostředí, kde vyhrává 50 % zápasů a dosahuje průměrného xG 1,82, oproti xG 1,30, kterého Fratria dosahuje venku. Přesto hosté na hřištích soupeřů inkasují průměrně 1,00 gólu na zápas, méně než Etar doma (1,33), což jim spolu s aktuální formou dává mírnou převahu. Remíza je však reálným scénářem, protože 60 % venkovních zápasů Fratrie skončilo dělbou bodů.

Zobrazit statistický přehled
BTTS – skórují oba týmy?

Ačkoli Etar doma udrží čisté konto v 67 % zápasů, v posledních 5 utkáních inkasoval průměrně 2,8 gólu, což zvyšuje šance Fratrie na vstřelení branky. Hosté dávají venku průměrně 1,6 gólu a skórovali v každém takovém utkání. Etar má také dobré předpoklady ke vstřelení gólu: doma dává průměrně 1,5 branky a dosahuje xG 1,55, zatímco Fratria venku inkasuje průměrně 1,0 gólu. Ukazatele si protiřečí, protože BTTS, tedy gól obou týmů, se objevil jen v 17 % domácích zápasů Etaru, ale v 80 % venkovních utkání Fratrie; navíc v posledních 5 zápasech obou týmů činil tento podíl 80 %, respektive 60 %. Aktuálnější střelecká forma a jistota hostů při zakončení hovoří ve prospěch tipu „ano“, silné domácí obranné výkony Etaru však náskok tohoto scénáře omezují.

Zobrazit statistiky BTTS
Over/Under – analýza gólů

Nejsilnější signál hovoří pro alespoň dva góly: v zápasech Fratria byla tato hranice překonána ve 100 % případů a v posledních pěti utkáních obou týmů padly alespoň tři branky v 80 % případů. Etar dává v domácích zápasech průměrně 1,5 gólu, zatímco Fratria na hřištích soupeřů skóruje 1,6 gólu a inkasuje 1,0, což podporuje prognózu celkem 2,66 gólu. Opatrnost u vyšších hranic však odůvodňuje skutečnost, že v domácích zápasech Etaru překročilo hranici 2,5 gólu pouze 33 % výsledků, zatímco u venkovních zápasů Fratrie to bylo 40 %. Proto je sázka na over 1,5 silnější volbou než over 2,5: těží z útočné formy obou týmů, aniž by vyžadovala alespoň tři góly.

Zobrazit statistiky Over/Under
HT/FT – scénář poločasu a celého zápasu

Nejsilnějším signálem pro vedení Fratrie v poločase je forma z posledních 5 zápasů: hosté vedli po prvním poločase ve 3 z nich a Etar v poločase prohrával také ve 3 z 5. Fratria v tomto období vstřelila před přestávkou průměrně 1,2 gólu oproti 0,6 gólu Etaru, který v prvních poločasech inkasoval průměrně 1,4 gólu. Udržení vedení nahrává bilance z posledních 5 utkání: Fratria dosáhla 3 výher a 2 remíz, zatímco Etar 2krát vyhrál a 3krát prohrál. Tip 2/2 však není jednoznačný, protože Etar vyhrál 67 % domácích zápasů a inkasoval v nich průměrně jen 0,5 gólu, zatímco Fratria remizovala v 60 % venkovních utkání.

Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasu

Po poločasech

0 : 0
1. poločas
2 : 0
2. poločas

Statistiky zápasu

53Držení míče (%)47
EtarFratria
8Střely5
EtarFratria
4Střely na branku2
EtarFratria
1.46xG0.91
EtarFratria
3Rohy5
EtarFratria
91Nebezpečné útoky61
EtarFratria
19Fauly13
EtarFratria
0Karty0
EtarFratria

Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

1.7Vstřelené góly / zápas1.55
EtarFratria
1.9Inkasované góly / zápas0.73
EtarFratria
60%Průměrné držení míče50%
EtarFratria
5Střely na branku / zápas4.18
EtarFratria

Statistiky týmů— kdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

13.2Střely na zápas9.91
EtarFratria
5Střely na branku4.18
EtarFratria
12.9%Proměňování střel15.6%
EtarFratria
60%Držení míče50%
EtarFratria
1.84xG týmu1.45
EtarFratria
1.55xG soupeře1.2
EtarFratria

Kvalita střelby

Etar: VyváženýFratria: Efektivní zakončení
EtarFratria
Přesnost (střely na branku)38%42%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.140.15
Zakončení (góly na střelu na branku)0.340.37

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmu— kdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

Fratria je o 125% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.

0.8 body / zápas - Etar · 1.8 body / zápas - Fratria

Etar
DLWLL
Rozdělení sezónních výsledků
40% W20% D40% L
Sezóna (V-R-P)
4-2-4
1.40 body / zápas · rozdíl gólů -2
Posledních 5 (V-R-P)
1-1-3
0.80 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
3-2-1
Posledních 5 doma
2-2-1
WDDWL
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.4Inkasované góly: 2.8xG: 1.56xG soupeře: 1.75BTTS: 80%Over 2.5: 80%
Fratria
DDDWW
Bez porážky v posledních 5 zápasech
Rozdělení sezónních výsledků
55% W36% D9% L
Sezóna (V-R-P)
6-4-1
2.00 body / zápas · rozdíl gólů +9
Posledních 5 (V-R-P)
2-3-0
1.80 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
2-3-0
Posledních 5 venku
2-3-0
WDDDW
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.8Inkasované góly: 1.0xG: 1.23xG soupeře: 1.42BTTS: 80%Over 2.5: 60%

Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

Etar je o 10% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.

1.7 góly / zápas - Etar · 1.55 góly / zápas - Fratria

Fratria je o 160% lepší v tématu inkasované góly na zápas.

1.9 góly / zápas - Etar · 0.73 góly / zápas - Fratria

Gólový profil týmu Etar: velmi silná

Etar skóruje v 100% zápasů (10 z 10 zápasů), zatímco Fratria udrží Clean sheet v 45% (5 z 11 zápasů).

Gólový profil týmu Fratria: velmi silná

Fratria skóruje v 91% zápasů (10 z 11 zápasů), zatímco Etar udrží Clean sheet v 20% (2 z 10 zápasů).

17Vstřelené góly (sezóna)17
EtarFratria
19Inkasované góly (sezóna)8
EtarFratria
3.6Průměr gólů v zápase2.27
EtarFratria
7Vstřelené góly (posledních 5)9
EtarFratria
14Inkasované góly (posledních 5)5
EtarFratria

Jak často skórují alespoň...

100%1 gól91%
EtarFratria
40%2 góly55%
EtarFratria
10%3 góly9%
EtarFratria
10%4 góly0%
EtarFratria

Jak často inkasují alespoň...

80%1 gól55%
EtarFratria
50%2 góly18%
EtarFratria
30%3 góly0%
EtarFratria
30%4 góly0%
EtarFratria

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

Gólové vzorce

20%BTTS v poločase18%
EtarFratria
0%BTTS v obou poločasech9%
EtarFratria
20%Skórovali v obou poločasech18%
EtarFratria

BTTS a počet gólů

70%Min. 3 góly a BTTS27%
EtarFratria
0%Min. 3 góly bez BTTS9%
EtarFratria
80%BTTS – posledních 580%
EtarFratria

Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

1. poločas

90%Min. 1 gól před poločasem64%
EtarFratria
50%Min. 2 góly před poločasem27%
EtarFratria
20%Min. 3 góly před poločasem9%
EtarFratria

2. poločas

90%Min. 1 gól po poločase64%
EtarFratria
60%Min. 2 góly po poločase55%
EtarFratria
30%Min. 3 góly po poločase9%
EtarFratria

Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

Fratria je o 55% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).

1 body / zápas - Etar · 1.55 body / zápas - Fratria

Etar — stav v poločase
30% vedou10% remizují60% prohrávají
Fratria — stav v poločase
36% vedou45% remizují18% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

1Body na zápas (1. poločas)1.55
EtarFratria
0.6Vstřelené góly (1. poločas)0.64
EtarFratria
1.1Inkasované góly (1. poločas)0.36
EtarFratria
1.7Průměr gólů (1. poločas)1
EtarFratria
30%Čisté konto před poločasem64%
EtarFratria
60%Bez gólu před poločasem55%
EtarFratria

Po poločase (2. poločas)

1.5Body na zápas (2. poločas)1.73
EtarFratria
1.1Vstřelené góly (2. poločas)0.91
EtarFratria
0.8Inkasované góly (2. poločas)0.36
EtarFratria
1.9Průměr gólů (2. poločas)1.27
EtarFratria
50%Čisté konto po poločase64%
EtarFratria
20%Bez gólu po poločase36%
EtarFratria

Etar — výsledky druhých poločasů

40% W30% D30% L
10
Body v poločase
6
Góly v poločase
-5
Rozdíl gólů (1. poločas)
15
Body ve 2. poločase
+3
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.00
PPG před poločasem
Udržení vedení133%

V poločase vede v 30% zápasů a vyhraje 40%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase-0.3

Obrana zůstává stabilní po celý zápas.

Fratria — výsledky druhých poločasů

36% W64% D0% L
17
Body v poločase
7
Góly v poločase
+3
Rozdíl gólů (1. poločas)
19
Body ve 2. poločase
+6
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.55
PPG před poločasem
Udržení vedení153%

V poločase vede v 36% zápasů a vyhraje 55%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase0.0

Obrana zůstává stabilní po celý zápas.

Etar — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas0.601.00
Vstřelené góly / zápas0.41.0
Inkasované góly / zápas1.61.2
Průměr gólů v zápase2.02.2
1 gól100%80%
2 góly80%60%
3 góly20%60%
Čisté konto20%40%
Bez gólu60%20%
Rozdíl gólů-6-1
Poločas: 20% vedou - 0% remizují - 80% prohrávají
2. poločas: 20% výhry - 40% remizují - 40% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 20% - Celkem gólů v poločase: 2
Fratria — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.801.40
Vstřelené góly / zápas0.81.0
Inkasované góly / zápas0.40.6
Průměr gólů v zápase1.21.6
1 gól60%80%
2 góly40%80%
3 góly20%0%
Čisté konto60%40%
Bez gólu40%20%
Rozdíl gólů+2+2
Poločas: 40% vedou - 60% remizují - 0% prohrávají
2. poločas: 20% výhry - 80% remizují - 0% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 40% - Celkem gólů v poločase: 4

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minut— kdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

Etar
SkórovalInkasoval
3
1
0-15
0
6
16-30
3
4
31-45
2
3
46-60
5
2
61-75
4
3
76-90

Nejnebezpečnější minuty 61-75 (5 goals). Nejvíce inkasuje v 16-30 (6). Bilance pozdních gólů (76–90): +1 - v pozdních fázích vítězí.

Fratria
SkórovalInkasoval
2
3
0-15
2
0
16-30
3
1
31-45
3
1
46-60
3
0
61-75
4
3
76-90

Nejnebezpečnější minuty 76-90 (4 goals). Nejvíce inkasuje v 0-15 (3). Bilance pozdních gólů (76–90): +1 - v pozdních fázích vítězí.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

2.94
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
1.2 : 1.7
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
111%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
63%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
-32%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
91%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
0%
Riziko 0:0
prakticky nulové
0-1
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

Etar

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+0.29
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.49
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
+0.7 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.14
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-0.35
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
108%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
176%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
-0.60
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.5
Pozdní góly
24% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 18% padá v úvodních 15 minutách.
24%

Fratria

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+0.25
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
+0.57
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-5.0 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
+0.10
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.47
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
144%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
46%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
-0.20
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.3
Pozdní góly
24% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 12% padá v úvodních 15 minutách.
24%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy Second League.

Týmy vs. liga

EtarLigaFratria
Průměr gólů v zápase▲ 3.602.66▼ 2.27
Skórovaly oba týmy▲ 80%44%• 45%
Min. 3 góly (Over 2,5)▲ 70%46%▼ 36%
Clean sheets▼ 20%31%▲ 45%
Gól před poločasem▲ 90%63%• 64%
Gól po poločase▲ 90%78%▼ 64%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

2.66
Průměr gólů na zápas
44%
Skórovaly oba týmy
46%
Min. 3 góly (Over 2,5)
31%
Clean sheets
1.58
Domácí góly / zápas
1.08
Góly hostů / zápas
+46%
Výhoda domácího útoku
+32%
Výhoda domácí obrany
+30%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
63%
1 gól
33%
2 góly
10%
3 góly
2%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
78%
1 gól
48%
2 góly
18%
3 góly
9%
4 góly

Sestavy a události hráčů

Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.

Domácí tým

Ostatní zaznamenaní hráči

—Chavdar Ivaylov⚽ 1

Hostující tým

Časová osa zápasu

Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.

  1. EtarGólChavdar Ivaylov

Vzájemné zápasy

Nedávná vzájemná utkání (2): Etar 0 - 1 - 1 Fratria. Průměr gólů 2.00, oba týmy skórovaly v 50% zápasů.

FK Etar Veliko Târnovo
1 : 1
FK Fratria
FK Fratria
2 : 0
FK Etar Veliko Târnovo

FAQ

Jaký byl výsledek zápasu Etar vs Fratria?

Zápas Second League skončil Etar 2:0 Fratria. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.

Jaká je bilance vzájemných zápasů Etar a Fratria?

V posledních 2 vzájemných zápasech Etar vyhrál 0 utkání, Fratria vyhrál 1 a 1 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 2,00 gólu a oba týmy skórovaly v 50% z nich.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem Etar vs Fratria?

Etar střílí v průměru 1,70 gólu na zápas a Fratria 1,55. Průměr ligy Second League činí 2,66 gólu; Over 2.5 se objevuje v 46% utkání. BTTS nastává v 80% zápasů týmu Etar a v 45% zápasů týmu Fratria.

Jaká je aktuální forma týmů Etar a Fratria?

V posledních pěti zápasech má Etar 1 výher, 1 remíz a 3 porážek (0,80 bodu na zápas). Fratria má 2 výher, 3 remíz a 0 porážek (1,80 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Etar vs Fratria?

Na této stránce porovnáte čísla za zápasem Etar vs Fratria. Sázkovou analýzu, tip, Value Bet a jeho vysvětlení najdete v aplikaci NoFluffPicks.