Fagiano Okayama - Tokyo Verdy: statistiky zápasu
Fagiano Okayama vs Tokyo Verdy: forma, góly a klíčové statistiky
O čem tento zápas je
Fagiano Okayama hráli s Tokyo Verdy v soutěži J1 League (Japonsko). Zápas se hrál 22. srpna 2026. Stadion: City Light Stadium. Konečné skóre: 0:0.
Aktuální forma
Fagiano Okayama: 1-0-1, 1,50 bodů na zápas. Tokyo Verdy: 0-1-1, 0,50 bodů na zápas.
Gólové statistiky
Fagiano Okayama dává 1,00 a inkasuje 1,00 gólů na zápas. Tokyo Verdy dává 1,00 a inkasuje 2,00. Průměr ligy: 3,48 gólů.
BTTS a Over/Under
BTTS: Fagiano Okayama 50 %, Tokyo Verdy 100 %. Over 2.5: Fagiano Okayama 50 %, Tokyo Verdy 50 %. Liga: BTTS 65 %, Over 2.5 70 %.
xG, střely a držení míče
xG na zápas: Fagiano Okayama 2,00, Tokyo Verdy 1,34. Střely na zápas: Fagiano Okayama 19,5, Tokyo Verdy 14,0. Průměrné držení míče: Fagiano Okayama 47 %, Tokyo Verdy 34 %.
První a druhý poločas
Fagiano Okayama: vedení v poločase 0 %, góly ve druhém poločase 0,50. Tokyo Verdy: vedení v poločase 0 %, góly ve druhém poločase 0,50.
Góly podle minut
Nejčastější historický interval skórování je u Fagiano Okayama 0-15 (1) a u Tokyo Verdy 0-15 (1). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.
Kontext ligy
J1 League: 3,48 gólů na zápas, BTTS 65 %, Over 2.5 70 %.
Vzájemná bilance
Před tímto zápasem bylo k dispozici 2 předchozích vzájemných utkání: 0-0-2. Průměr gólů 3,50, BTTS 50 %.
Archivovaná předzápasová analýza
Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.
Obecná analýza zápasu
Fagiano Okayama má výrazně lepší bilanci na začátku sezony: vyhrálo 1 ze 2 zápasů, zatímco Tokyo Verdy stále nezvítězilo a získalo pouze 1 bod. Domácí jsou obzvlášť silní na vlastním hřišti, kde vyhráli svůj dosud jediný zápas, vstřelili gól, neinkasovali a soupeře pustili pouze k xG 0,42. Jejich ofenziva si vytváří řadu šancí, v průměru zaznamenává 22 střel a xG 2,11 na domácím hřišti, ačkoli úspěšnost na úrovni 5 % naznačuje rezervy v zakončení. Tokyo Verdy v posledních pěti zápasech inkasovalo až 15 gólů, tedy v průměru 3 na utkání, a jeho série bez vítězství čítá 5 po sobě jdoucích vystoupení. Vzhledem k tomu, že Okayama v posledních pěti zápasech inkasovala 7 gólů a Verdy 15, měla by převaha lépe organizovaných domácích vyústit v jejich vítězství.
Zobrazit statistický přehledBTTS – skórují oba týmy?
Tip na BTTS podporuje především aktuální forma Tokyo Verdy: v posledních 5 zápasech skórovaly oba týmy v 80 % utkání a tým inkasoval v průměru až 3,0 gólu. Fagiano Okayama v posledních pěti vystoupeních vstřelilo v průměru 1,0 gólu, ale vytváří si šance v hodnotě 1,72 xG, což by mělo stačit proti soupeři s hodnotou inkasovaného xG na úrovni 1,54. Hosté rovněž v posledních 5 zápasech skórovali v průměru 1,0 gólu, zatímco Okayama dovolovalo soupeřům vstřelit 1,4 gólu a vytvářet si 1,36 xG. Sezónní vzorek domácích je velmi malý, ale jejich 100 % zápasů, v nichž skórovaly oba týmy, spolu s ligovým průměrem BTTS na úrovni 65 % dále podporují scénář, v němž se prosadí oba celky.
Zobrazit statistiky BTTSOver/Under – analýza gólů
Nejsilnější volbou je více než 1.5 gólu, protože oba týmy v posledních pěti zápasech skórovaly v průměru 1.0 gólu na utkání. Tokyo Verdy v tomto období inkasovalo až 3.0 gólu na zápas, tedy 15 branek v pěti vystoupeních, což výrazně zvyšuje potenciál domácích. Fagiano si v poslední době vytvářelo příležitosti v hodnotě průměrně 1.72 xG, zatímco jeho soupeř dovoloval protivníkům 1.54 xG, takže prognóza 1.48 gólu pro domácí je opodstatněná. Na straně Okayamy přinesly oba dosavadní ligové zápasy minimálně 2 góly a tým v 100% těchto utkání zároveň skóroval i inkasoval. Hranice 2.5 je vyrovnanější, protože pouze 40% z posledních pěti zápasů Fagiano tuto hranici překonalo, zatímco hranice 1.5 má při očekávaných 2.70 gólu jasnou převahu.
Zobrazit statistiky Over/UnderHT/FT – scénář poločasu a celého zápasu
Nejsilnějším scénářem je remíza v poločase a vítězství Fagiano Okayama po zápase, protože Tokyo Verdy remizovalo po 45 minutách v 60 % posledních pěti utkání, zatímco domácí pouze ve 20 %. Po přestávce Verdy inkasuje v průměru až 1,8 gólu na zápas, zatímco Okayama udrží ve druhém poločase čisté konto v 60 % svých posledních pěti vystoupení. Domácí vyhráli 40 % posledních pěti zápasů, zatímco hosté v tomto období nezvítězili ani jednou a inkasovali v průměru 3,0 gólu na celé utkání. Okayama také vytváří v průměru 1,34 xG a vysílá na branku 14 střel za zápas, což při slabé defenzivě soupeře hovoří pro rozhodnutí utkání po vyrovnaném prvním poločase.
Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasuPo poločasech
Statistiky zápasu
Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?
Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.
Statistiky týmů— kdo je efektivnější?
Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.
Kvalita střelby
| Fagiano Okayama | Tokyo Verdy | |
|---|---|---|
| Přesnost (střely na branku) | 18% | 29% |
| Kvalita šancí (xG na střelu) | 0.10 | 0.10 |
| Zakončení (góly na střelu na branku) | 0.29 | 0.25 |
xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.
* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.
Forma týmu— kdo je v lepší formě?
Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.
Fagiano Okayama je o 200% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.
1.5 body / zápas - Fagiano Okayama · 0.5 body / zápas - Tokyo Verdy
Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?
Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.
Fagiano Okayama je o 100% lepší v tématu inkasované góly na zápas.
1 góly / zápas - Fagiano Okayama · 2 góly / zápas - Tokyo Verdy
Fagiano Okayama skóruje v 100% zápasů (2 z 2 zápasů), zatímco Tokyo Verdy udrží Clean sheet v 0% (0 z 2 zápasů).
Tokyo Verdy skóruje v 100% zápasů (2 z 2 zápasů), zatímco Fagiano Okayama udrží Clean sheet v 50% (1 z 2 zápasů).
Jak často skórují alespoň...
Jak často inkasují alespoň...
* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.
Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?
Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.
Gólové vzorce
BTTS a počet gólů
Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?
Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.
Celý zápas – porovnání týmů (Over)
Over / Under - Fagiano Okayama
Over / Under - Tokyo Verdy
1. poločas
2. poločas
Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?
Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.
Tokyo Verdy je o 100% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).
0.5 body / zápas - Fagiano Okayama · 1 body / zápas - Tokyo Verdy
Před poločasem (1. poločas)
Po poločase (2. poločas)
Fagiano Okayama — výsledky druhých poločasů
Obrana zůstává stabilní po celý zápas.
Tokyo Verdy — výsledky druhých poločasů
Po poločase inkasuje o 1.0 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 0.50 | 2.00 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.5 | 0.5 |
| Inkasované góly / zápas | 1.0 | 0.0 |
| Průměr gólů v zápase | 1.5 | 0.5 |
| 1 gól | 50% | 50% |
| 2 góly | 50% | 0% |
| 3 góly | 50% | 0% |
| Čisté konto | 50% | 100% |
| Bez gólu | 50% | 50% |
| Rozdíl gólů | -1 | +1 |
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 1.00 | 0.50 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.5 | 0.5 |
| Inkasované góly / zápas | 0.5 | 1.5 |
| Průměr gólů v zápase | 1.0 | 2.0 |
| 1 gól | 50% | 100% |
| 2 góly | 50% | 100% |
| 3 góly | 0% | 0% |
| Čisté konto | 50% | 0% |
| Bez gólu | 50% | 50% |
| Rozdíl gólů | 0 | -2 |
* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.
Góly podle minut— kdy padají góly?
Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.
Nejnebezpečnější minuty 0-15 (1 goal). Nejvíce inkasuje v 16-30 (2). Bilance pozdních gólů (76–90): 0.
Nejnebezpečnější minuty 0-15 (1 goal). Nejvíce inkasuje v 76-90 (2). Bilance pozdních gólů (76–90): -2 - pozdní fáze jsou slabinou.
* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.
Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?
Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.
Profil zápasu
Fagiano Okayama
Tokyo Verdy
* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.
Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?
Porovnání obou týmů s průměry ligy J1 League.
Týmy vs. liga
| Fagiano Okayama | Liga | Tokyo Verdy | |
|---|---|---|---|
| Průměr gólů v zápase | ▼ 2.00 | 3.48 | ▼ 3.00 |
| Skórovaly oba týmy | ▼ 50% | 65% | ▲ 100% |
| Min. 3 góly (Over 2,5) | ▼ 50% | 70% | ▼ 50% |
| Clean sheets | ▲ 50% | 17% | ▼ 0% |
| Gól před poločasem | ▼ 50% | 83% | ▼ 50% |
| Gól po poločase | ▼ 50% | 87% | ▲ 100% |
^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.
Sestavy a události hráčů
Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.
Domácí tým
Základní sestava
Hostující tým
Základní sestava
Časová osa zápasu
Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.
Rozhodčí a trenéři
Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.
Vzájemné zápasy
Nedávná vzájemná utkání (2): Fagiano Okayama 0 - 0 - 2 Tokyo Verdy. Průměr gólů 3.50, oba týmy skórovaly v 50% zápasů.
FAQ
Jaký byl výsledek zápasu Fagiano Okayama vs Tokyo Verdy?
Zápas J1 League skončil Fagiano Okayama 0:0 Tokyo Verdy. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.
Jaká je bilance vzájemných zápasů Fagiano Okayama a Tokyo Verdy?
V posledních 2 vzájemných zápasech Fagiano Okayama vyhrál 0 utkání, Tokyo Verdy vyhrál 2 a 0 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 3,50 gólu a oba týmy skórovaly v 50% z nich.
Co ukazují gólové statistiky před zápasem Fagiano Okayama vs Tokyo Verdy?
Fagiano Okayama střílí v průměru 1,00 gólu na zápas a Tokyo Verdy 1,00. Průměr ligy J1 League činí 3,48 gólu; Over 2.5 se objevuje v 70% utkání. BTTS nastává v 50% zápasů týmu Fagiano Okayama a v 100% zápasů týmu Tokyo Verdy.
Jaká je aktuální forma týmů Fagiano Okayama a Tokyo Verdy?
V posledních pěti zápasech má Fagiano Okayama 1 výher, 0 remíz a 1 porážek (1,50 bodu na zápas). Tokyo Verdy má 0 výher, 1 remíz a 1 porážek (0,50 bodu na zápas).
Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Fagiano Okayama vs Tokyo Verdy?
Tato stránka vysvětluje statistický kontext: formu, bilanci vzájemných zápasů, góly, BTTS a Over/Under. Sázkový tip, Value Bet a kompletní zdůvodnění jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.


