Feyenoord - Go Ahead Eagles: statistiky zápasu
Feyenoord vs Go Ahead Eagles: forma, góly a klíčové statistiky
O čem tento zápas je
Feyenoord hráli s Go Ahead Eagles v soutěži Eredivisie (Nizozemsko). Zápas se hrál 16. srpna 2026. Stadion: Stadion Feijenoord. Konečné skóre: 2:2.
Aktuální forma
Feyenoord: 1-0-0, 3,00 bodů na zápas. Go Ahead Eagles: 1-0-0, 3,00 bodů na zápas.
Gólové statistiky
Feyenoord dává 1,00 a inkasuje 0,00 gólů na zápas. Go Ahead Eagles dává 4,00 a inkasuje 1,00. Průměr ligy: 3,40 gólů.
BTTS a Over/Under
BTTS: Feyenoord 0 %, Go Ahead Eagles 100 %. Over 2.5: Feyenoord 0 %, Go Ahead Eagles 100 %. Liga: BTTS 67 %, Over 2.5 73 %.
xG, střely a držení míče
xG na zápas: Feyenoord 2,17, Go Ahead Eagles 2,47. Střely na zápas: Feyenoord 22,0, Go Ahead Eagles 20,0. Průměrné držení míče: Feyenoord 60 %, Go Ahead Eagles 69 %.
První a druhý poločas
Feyenoord: vedení v poločase 100 %, góly ve druhém poločase 0,00. Go Ahead Eagles: vedení v poločase 0 %, góly ve druhém poločase 3,00.
Góly podle minut
Nejčastější historický interval skórování je u Feyenoord 31-45+ (1) a u Go Ahead Eagles 61-75 (3). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.
Kontext ligy
Eredivisie: 3,40 gólů na zápas, BTTS 67 %, Over 2.5 73 %.
Vzájemná bilance
Před tímto zápasem bylo k dispozici 2 předchozích vzájemných utkání: 1-0-1. Průměr gólů 2,00, BTTS 50 %.
Archivovaná předzápasová analýza
Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.
Obecná analýza zápasu
Feyenoord vstupuje do utkání ve vynikající sérii pěti po sobě jdoucích vítězství, během nichž vstřelil 15 branek, tedy v průměru 3,0 na zápas. Ve stejném období domácí inkasovali pouze 3 góly, což výrazně kontrastuje s bilancí Go Ahead Eagles: 8 vstřelených a dokonce 9 inkasovaných branek v posledních pěti zápasech. Hosté vyhráli pouze 1 z těchto 5 utkání a jejich série zahrnuje 2 remízy a 2 porážky, zatímco Feyenoord v každém zápase získal plný počet bodů. Začátek sezony je pro oba týmy úspěšný, Feyenoord však vyhrál své utkání 1:0, zatímco Go Ahead Eagles zvítězili 4:1, takže o převaze domácích rozhoduje především výrazně lepší a stabilnější aktuální forma. Při takovém rozdílu v efektivitě a organizaci defenzivy je nejpravděpodobnější vítězství Feyenoordu.
Zobrazit statistický přehledBTTS – skórují oba týmy?
Feyenoord je ve skvělé formě – v posledních pěti zápasech vstřelil v průměru 3,0 gólu při xG 2,12, takže jeho gól je velmi pravděpodobný. Go Ahead Eagles v tomto období skórovali v průměru 1,6 gólu a jejich xG 1,52 naznačuje, že si vytvářejí dostatek šancí na to, aby také skórovali. Hostující tým však v posledních pěti vystoupeních inkasuje až 1,8 gólu na zápas a jeho vysoké xGA 2,37 výrazně nahrává ofenzivě domácích. BTTS se objevil v 60 % posledních pěti zápasů Feyenoordu a v 80 % utkání Go Ahead Eagles, což je výrazně častěji než ligový průměr 44 %. Přestože Feyenoord v posledních pěti zápasech inkasoval pouze 3 góly, ofenzivní potenciál hostů mírně favorizuje scénář, v němž skórují oba týmy.
Zobrazit statistiky BTTSOver/Under – analýza gólů
Feyenoord v posledních 5 zápasech střílel v průměru 3,0 gólu, zatímco Go Ahead Eagles v tomto období inkasovalo 1,8 branky na utkání. Domácí si vytvářeli v průměru 2,12 xG, zatímco obrana hostů dovolovala soupeřům až 2,37 xG, což výrazně podporuje scénář alespoň dvou gólů. V posledních pěti zápasech obou týmů byla hranice 2,5 gólu překonána v 80 % případů, při ligovém průměru 56 %. Hosté však mají vlastní útočný potenciál na úrovni 1,52 xG, přestože Feyenoord v posledních 5 vystoupeních inkasoval pouze 3 góly, a proto jejich očekávaný počet branek zůstává pod jednou. Nejsilnější volbou je over 1,5, protože převaha domácích a vysoký gólový profil obou sérií poskytují velmi solidní základ pro překonání této nízké hranice.
Zobrazit statistiky Over/UnderHT/FT – scénář poločasu a celého zápasu
Feyenoord vyhrál všech 5 posledních zápasů, v průměru vstřelil 3,0 gólu a inkasoval pouze 0,6, zatímco Go Ahead Eagles vyhráli jen 1 z 5 utkání a dovolili soupeřům skórovat v průměru 1,8 gólu na zápas. Domácí vedli o poločase ve 40 % těchto zápasů, ve zbývajících 60 % remizovali, zatímco hosté ani jednou neodcházeli do šaten s vedením a v 60 % případů prohrávali. Rozdíl v prvních poločasech je výrazný: Feyenoord vstřelil v průměru 1,2 gólu a inkasoval 0,2, zatímco Eagles skórovali 0,4 a inkasovali 1,2 gólu. Domácí navíc v průměru vytvářejí 2,47 xG, vysílají 20 střel a 10 střel na branku, což poukazuje na výraznou ofenzivní převahu. Nejpravděpodobnější je proto varianta vedení Feyenoordu už o poločase a udržení vítězství po závěrečném hvizdu.
Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasuPo poločasech
Statistiky zápasu
Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?
Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.
Statistiky týmů— kdo je efektivnější?
Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.
Kvalita střelby
| Feyenoord | Go Ahead Eagles | |
|---|---|---|
| Přesnost (střely na branku) | 27% | 50% |
| Kvalita šancí (xG na střelu) | 0.10 | 0.12 |
| Zakončení (góly na střelu na branku) | 0.17 | 0.40 |
xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.
* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.
Forma týmu— kdo je v lepší formě?
Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.
Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?
Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.
Go Ahead Eagles je o 300% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.
1 góly / zápas - Feyenoord · 4 góly / zápas - Go Ahead Eagles
Feyenoord skóruje v 100% zápasů (1 z 1 zápasů), zatímco Go Ahead Eagles udrží Clean sheet v 0% (0 z 1 zápasů).
Go Ahead Eagles skóruje v 100% zápasů (1 z 1 zápasů), zatímco Feyenoord udrží Clean sheet v 100% (1 z 1 zápasů).
Jak často skórují alespoň...
Jak často inkasují alespoň...
* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.
Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?
Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.
Gólové vzorce
BTTS a počet gólů
Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?
Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.
Celý zápas – porovnání týmů (Over)
Over / Under - Feyenoord
Over / Under - Go Ahead Eagles
1. poločas
2. poločas
Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?
Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.
Feyenoord je o 200% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).
3 body / zápas - Feyenoord · 1 body / zápas - Go Ahead Eagles
Před poločasem (1. poločas)
Po poločase (2. poločas)
Feyenoord — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 100% zápasů a vyhraje 100%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
Obrana zůstává stabilní po celý zápas.
Go Ahead Eagles — výsledky druhých poločasů
Obrana zůstává stabilní po celý zápas.
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 3.00 | 1.00 |
| Vstřelené góly / zápas | 1.0 | 0.0 |
| Inkasované góly / zápas | 0.0 | 0.0 |
| Průměr gólů v zápase | 1.0 | 0.0 |
| 1 gól | 100% | 0% |
| 2 góly | 0% | 0% |
| 3 góly | 0% | 0% |
| Čisté konto | 100% | 100% |
| Bez gólu | 0% | 100% |
| Rozdíl gólů | +1 | 0 |
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 1.00 | 3.00 |
| Vstřelené góly / zápas | 1.0 | 3.0 |
| Inkasované góly / zápas | 1.0 | 0.0 |
| Průměr gólů v zápase | 2.0 | 3.0 |
| 1 gól | 100% | 100% |
| 2 góly | 100% | 100% |
| 3 góly | 0% | 100% |
| Čisté konto | 0% | 100% |
| Bez gólu | 0% | 0% |
| Rozdíl gólů | 0 | +3 |
* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.
Góly podle minut— kdy padají góly?
Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.
Nejnebezpečnější minuty 31-45 (1 goal). Bilance pozdních gólů (76–90): 0.
Nejnebezpečnější minuty 61-75 (3 goals). Nejvíce inkasuje v 0-15 (1). Bilance pozdních gólů (76–90): 0.
* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.
Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?
Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.
Profil zápasu
Feyenoord
Go Ahead Eagles
* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.
Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?
Porovnání obou týmů s průměry ligy Eredivisie.
Týmy vs. liga
| Feyenoord | Liga | Go Ahead Eagles | |
|---|---|---|---|
| Průměr gólů v zápase | ▼ 1.00 | 3.40 | ▲ 5.00 |
| Skórovaly oba týmy | ▼ 0% | 67% | ▲ 100% |
| Min. 3 góly (Over 2,5) | ▼ 0% | 73% | ▲ 100% |
| Clean sheets | ▲ 100% | 17% | ▼ 0% |
| Gól před poločasem | ▲ 100% | 80% | ▲ 100% |
| Gól po poločase | ▼ 0% | 93% | ▲ 100% |
^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.
Sestavy a události hráčů
Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.
Domácí tým
Základní sestava
Náhradníci
Hostující tým
Základní sestava
Náhradníci
Časová osa zápasu
Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.
Rozhodčí a trenéři
Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.
Vzájemné zápasy
Nedávná vzájemná utkání (2): Feyenoord 1 - 0 - 1 Go Ahead Eagles. Průměr gólů 2.00, oba týmy skórovaly v 50% zápasů.
FAQ
Jaký byl výsledek zápasu Feyenoord vs Go Ahead Eagles?
Zápas Eredivisie skončil Feyenoord 2:2 Go Ahead Eagles. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.
Jaká je bilance vzájemných zápasů Feyenoord a Go Ahead Eagles?
V posledních 2 vzájemných zápasech Feyenoord vyhrál 1 utkání, Go Ahead Eagles vyhrál 1 a 0 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 2,00 gólu a oba týmy skórovaly v 50% z nich.
Co ukazují gólové statistiky před zápasem Feyenoord vs Go Ahead Eagles?
Feyenoord střílí v průměru 1,00 gólu na zápas a Go Ahead Eagles 4,00. Průměr ligy Eredivisie činí 3,40 gólu; Over 2.5 se objevuje v 73% utkání. BTTS nastává v 0% zápasů týmu Feyenoord a v 100% zápasů týmu Go Ahead Eagles.
Jaká je aktuální forma týmů Feyenoord a Go Ahead Eagles?
V posledních pěti zápasech má Feyenoord 1 výher, 0 remíz a 0 porážek (3,00 bodu na zápas). Go Ahead Eagles má 1 výher, 0 remíz a 0 porážek (3,00 bodu na zápas).
Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Feyenoord vs Go Ahead Eagles?
Na této stránce porovnáte čísla za zápasem Feyenoord vs Go Ahead Eagles. Sázkovou analýzu, tip, Value Bet a jeho vysvětlení najdete v aplikaci NoFluffPicks.


