Folgore Caratese - Desenzano Calvina: statistiky zápasu
Folgore Caratese vs Desenzano Calvina: forma, góly a klíčové statistiky
O čem tento zápas je
Folgore Caratese hráli s Desenzano Calvina v soutěži Serie C Group A (Itálie). Zápas se hrál 3. října 2026. Stadion: Sportitalia Stadium. Konečné skóre: 1:2.
Aktuální forma
Folgore Caratese: 1-2-2, 1,00 bodů na zápas. Desenzano Calvina: 1-2-2, 1,00 bodů na zápas.
Gólové statistiky
Folgore Caratese dává 1,14 a inkasuje 1,43 gólů na zápas. Desenzano Calvina dává 0,57 a inkasuje 0,86. Průměr ligy: 2,25 gólů.
BTTS a Over/Under
BTTS: Folgore Caratese 71 %, Desenzano Calvina 43 %. Over 2.5: Folgore Caratese 57 %, Desenzano Calvina 29 %. Liga: BTTS 50 %, Over 2.5 47 %.
xG, střely a držení míče
xG na zápas: Folgore Caratese 1,64, Desenzano Calvina 1,31. Střely na zápas: Folgore Caratese 12,6, Desenzano Calvina 9,7. Průměrné držení míče: Folgore Caratese 46 %, Desenzano Calvina 44 %.
První a druhý poločas
Folgore Caratese: vedení v poločase 43 %, góly ve druhém poločase 0,57. Desenzano Calvina: vedení v poločase 0 %, góly ve druhém poločase 0,57.
Góly podle minut
Nejčastější historický interval skórování je u Folgore Caratese 0-15 (3) a u Desenzano Calvina 76-90+ (3). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.
Kontext ligy
Serie C Group A: 2,25 gólů na zápas, BTTS 50 %, Over 2.5 47 %.
Vzájemná bilance
V databázi není k dispozici odpovídající vzorek vzájemných zápasů.
Archivovaná předzápasová analýza
Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.
Obecná analýza zápasu
Oba týmy vyhrály pouze 1 ze 7 ligových zápasů a v posledních 5 utkáních si každý připsal 1 výhru, 2 remízy a 2 porážky. Folgore Caratese si doma vytváří více šancí: zaznamenává průměrně 1,79 xG a 6,33 střely na branku, zatímco Desenzano Calvina venku dosahuje hodnot 1,30 xG a 3 střel na branku. Domácí však doma inkasují průměrně 2 góly na zápas a ani jednou tam neudrželi čisté konto, což snižuje jejich šance na výhru. Hosté venku inkasují pouze 0,75 gólu na zápas, soupeřům ale dovolují vytvořit si šance v hodnotě 1,94 xG, takže udržet tuto efektivitu v obraně může být obtížné. Vzhledem k tomu, že Desenzano remizovalo v 50 % venkovních zápasů a Folgore ve 33 % domácích utkání, se dělba bodů jeví jako nejpravděpodobnější.
Zobrazit statistický přehledBTTS – skórují oba týmy?
Nejsilnějším argumentem pro sázku, že alespoň jeden tým nevstřelí gól, je nízká střelecká produktivita: Folgore Caratese dává doma v průměru 0,33 gólu a Desenzano Calvina venku 0,75. Domácí nevstřelili gól v 67 % domácích zápasů, zatímco hosté zůstali bez gólu v 50 % venkovních utkání. Oba týmy skórovaly ve 33 % domácích zápasů Folgore a v 50 % venkovních zápasů Desenzana, přičemž ligový průměr činí 49 %. Určitou protiváhou jsou průměrné hodnoty xG na úrovni 1,33 a 1,30 a také fakt, že v posledních pěti zápasech obou týmů padly góly na obou stranách v 60 %, respektive 40 % případů. Přesto sezonní střelecká produktivita a časté zápasy bez vstřeleného gólu hovoří pro tip BTTS „ne“, tedy že alespoň jeden tým neskóruje.
Zobrazit statistiky BTTSOver/Under – analýza gólů
V zápasech Folgore Caratese padalo v průměru 1,33 gólu, zatímco v utkáních Desenzano Calvina 1,50 gólu, takže dosavadní výsledky obou týmů svědčí o nízkém počtu branek. Méně než 3,5 gólu skončilo 67 % zápasů domácích a 100 % zápasů hostů, přičemž jejich průměrný počet vstřelených gólů činí 0,33, respektive 0,75. V posledních pěti utkáních Folgore padalo v průměru 2,2 gólu a v zápasech Desenzana 1,6, což stále podporuje sázku na méně než čtyři branky. K jisté opatrnosti vybízejí hodnoty xG obou týmů, které činí 1,33 a 1,30, protože naznačují více šancí, než kolik padlo gólů. Přesto má sázka na méně než 3,5 gólu nejsilnější oporu ve výsledcích obou týmů a nabízí větší rezervu než hranice 2,5 gólu.
Zobrazit statistiky Over/UnderHT/FT – scénář poločasu a celého zápasu
Remíza v poločase nastala ve 2 ze 3 zápasů Folgore Caratese a ve 3 ze 4 utkání Desenzano Calvina; ani jeden tým v tomto vzorku v prvním poločase neskóroval. Remízy byly časté také po 90 minutách: týkaly se 67 % zápasů domácích a 50 % utkání hostů. Ofenzivní síla týmů je z hlediska vytvářených šancí podobná — průměrné xG činí 1,33, respektive 1,30 — což dále nahrává vyrovnanému průběhu zápasu. Desenzano má po přestávce navrch a skóruje v průměru 0,75 gólu oproti 0,33 u Folgore, takže remíza v poločase a vítězství hostů zůstávají významnou alternativou. Nejsilnějším samostatným scénářem je však remíza v poločase i na konci utkání.
Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasuPo poločasech
Statistiky zápasu
Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?
Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.
Statistiky týmů— kdo je efektivnější?
Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.
Kvalita střelby
| Folgore Caratese | Desenzano Calvina | |
|---|---|---|
| Přesnost (střely na branku) | 37% | 29% |
| Kvalita šancí (xG na střelu) | 0.13 | 0.13 |
| Zakončení (góly na střelu na branku) | 0.24 | 0.20 |
xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.
* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.
Forma týmu— kdo je v lepší formě?
Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.
Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?
Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.
Folgore Caratese je o 100% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.
1.14 góly / zápas - Folgore Caratese · 0.57 góly / zápas - Desenzano Calvina
Desenzano Calvina je o 66% lepší v tématu inkasované góly na zápas.
1.43 góly / zápas - Folgore Caratese · 0.86 góly / zápas - Desenzano Calvina
Folgore Caratese skóruje v 71% zápasů (5 z 7 zápasů), zatímco Desenzano Calvina udrží Clean sheet v 43% (3 z 7 zápasů).
Desenzano Calvina skóruje v 43% zápasů (3 z 7 zápasů), zatímco Folgore Caratese udrží Clean sheet v 14% (1 z 7 zápasů).
Jak často skórují alespoň...
Jak často inkasují alespoň...
* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.
Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?
Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.
Gólové vzorce
BTTS a počet gólů
Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?
Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.
Celý zápas – porovnání týmů (Over)
Over / Under - Folgore Caratese
Over / Under - Desenzano Calvina
1. poločas
2. poločas
Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?
Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.
Folgore Caratese je o 121% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).
1.57 body / zápas - Folgore Caratese · 0.71 body / zápas - Desenzano Calvina
Před poločasem (1. poločas)
Po poločase (2. poločas)
Folgore Caratese — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 43% zápasů a vyhraje 14%. Po poločase někdy vedení ztrácí.
Po poločase inkasuje o 0.6 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.
Desenzano Calvina — výsledky druhých poločasů
Obrana zůstává stabilní po celý zápas.
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 1.40 | 0.80 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.6 | 0.4 |
| Inkasované góly / zápas | 0.6 | 0.6 |
| Průměr gólů v zápase | 1.2 | 1.0 |
| 1 gól | 80% | 40% |
| 2 góly | 20% | 20% |
| 3 góly | 20% | 20% |
| Čisté konto | 40% | 60% |
| Bez gólu | 60% | 80% |
| Rozdíl gólů | 0 | -1 |
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 0.60 | 1.40 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.0 | 0.6 |
| Inkasované góly / zápas | 0.6 | 0.4 |
| Průměr gólů v zápase | 0.6 | 1.0 |
| 1 gól | 40% | 40% |
| 2 góly | 20% | 40% |
| 3 góly | 0% | 20% |
| Čisté konto | 60% | 60% |
| Bez gólu | 100% | 60% |
| Rozdíl gólů | -3 | +1 |
* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.
Góly podle minut— kdy padají góly?
Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.
Nejnebezpečnější minuty 0-15 (3 goals). Nejvíce inkasuje v 76-90 (4). Bilance pozdních gólů (76–90): -2 - pozdní fáze jsou slabinou.
Nejnebezpečnější minuty 76-90 (3 goals). Nejvíce inkasuje v 31-45 (2). Bilance pozdních gólů (76–90): +2 - v pozdních fázích vítězí.
* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.
Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?
Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.
Profil zápasu
Folgore Caratese
Desenzano Calvina
* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.
Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?
Porovnání obou týmů s průměry ligy Serie C Group A.
Týmy vs. liga
| Folgore Caratese | Liga | Desenzano Calvina | |
|---|---|---|---|
| Průměr gólů v zápase | ▲ 2.57 | 2.25 | ▼ 1.43 |
| Skórovaly oba týmy | ▲ 71% | 50% | ▼ 43% |
| Min. 3 góly (Over 2,5) | ▲ 57% | 47% | ▼ 29% |
| Clean sheets | ▼ 14% | 34% | ▲ 43% |
| Gól před poločasem | ▲ 71% | 56% | ▼ 29% |
| Gól po poločase | ▼ 57% | 68% | ▼ 43% |
^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.
Sestavy a události hráčů
Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.
Domácí tým
Základní sestava
Hostující tým
Základní sestava
Náhradníci
Časová osa zápasu
Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.
Rozhodčí a trenéři
Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.
FAQ
Jaký byl výsledek zápasu Folgore Caratese vs Desenzano Calvina?
Zápas Serie C Group A skončil Folgore Caratese 1:2 Desenzano Calvina. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.
Co ukazují gólové statistiky před zápasem Folgore Caratese vs Desenzano Calvina?
Folgore Caratese střílí v průměru 1,14 gólu na zápas a Desenzano Calvina 0,57. Průměr ligy Serie C Group A činí 2,25 gólu; Over 2.5 se objevuje v 47% utkání. BTTS nastává v 71% zápasů týmu Folgore Caratese a v 43% zápasů týmu Desenzano Calvina.
Jaká je aktuální forma týmů Folgore Caratese a Desenzano Calvina?
V posledních pěti zápasech má Folgore Caratese 1 výher, 2 remíz a 2 porážek (1,00 bodu na zápas). Desenzano Calvina má 1 výher, 2 remíz a 2 porážek (1,00 bodu na zápas).
Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Folgore Caratese vs Desenzano Calvina?
Statistiky zápasu jsou zde veřejné; kompletní sázková analýza a doporučený tip jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.


