Grobiņa - BFC Daugavpils: statistiky zápasu
Grobiņa vs BFC Daugavpils: forma, góly a klíčové statistiky
O čem tento zápas je
Grobiņa hráli s BFC Daugavpils v soutěži Virsliga (Lotyšsko). Zápas se hrál 29. srpna 2026. Stadion: Grobiņas stadionā. Konečné skóre: 1:0.
Aktuální forma
Grobiņa: 0-1-4, 0,20 bodů na zápas. BFC Daugavpils: 3-1-1, 2,00 bodů na zápas.
Gólové statistiky
Grobiņa dává 0,70 a inkasuje 1,85 gólů na zápas. BFC Daugavpils dává 1,22 a inkasuje 1,15. Průměr ligy: 2,99 gólů.
BTTS a Over/Under
BTTS: Grobiņa 41 %, BFC Daugavpils 52 %. Over 2.5: Grobiņa 33 %, BFC Daugavpils 41 %. Liga: BTTS 55 %, Over 2.5 56 %.
xG, střely a držení míče
xG na zápas: Grobiņa 1,20, BFC Daugavpils 1,57. Střely na zápas: Grobiņa 9,7, BFC Daugavpils 13,1. Průměrné držení míče: Grobiņa 43 %, BFC Daugavpils 48 %.
První a druhý poločas
Grobiņa: vedení v poločase 15 %, góly ve druhém poločase 0,37. BFC Daugavpils: vedení v poločase 26 %, góly ve druhém poločase 0,85.
Góly podle minut
Nejčastější historický interval skórování je u Grobiņa 76-90+ (5) a u BFC Daugavpils 46-60 (14). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.
Kontext ligy
Virsliga: 2,99 gólů na zápas, BTTS 55 %, Over 2.5 56 %.
Vzájemná bilance
Před tímto zápasem bylo k dispozici 7 předchozích vzájemných utkání: 3-1-3. Průměr gólů 2,86, BTTS 57 %.
Archivovaná předzápasová analýza
Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.
Obecná analýza zápasu
BFC Daugavpils je na 4. místě, zatímco Grobiņa je osmá, přičemž rozdíl dobře ukazuje i aktuální forma: hosté získali v posledních pěti zápasech 10 bodů, domácí pouze 1. Grobiņa prohrála 4 z posledních 5 utkání a inkasovala v nich až 18 gólů, zatímco Daugavpils ve stejném období dovolil soupeřům skórovat pouze 3krát. Hosté si venku vytvářejí více šancí, v průměru vysílají 12,58 střel a 4,50 střel na branku na zápas oproti 9,15 a 3,31 v podání Grobiņy, přičemž jejich xG činí 1,50 oproti 1,17 u domácích. Útok Grobiņy je navíc málo konzistentní, protože doma nevstřelí gól v 54 % zápasů, zatímco Daugavpils neskóruje pouze v 17 % venkovních utkání. Přestože hosté vyhráli jen 17 % venkovních zápasů a hned 42 % jich remizovali, jejich současná defenzivní stabilita a výrazně lepší forma hovoří v jejich prospěch.
Zobrazit statistický přehledBTTS – skórují oba týmy?
Scénář, v němž skórují oba týmy, podporuje především aktuální forma Grobiņy: v posledních 5 zápasech vstřelila v průměru 1,2 gólu, ale inkasovala až 3,6 gólu a BTTS vyšel v 80 % těchto utkání. BFC Daugavpils má dostatečný potenciál k využití této defenzivní slabiny, protože v posledních 5 kolech skóruje průměrně 1,4 gólu na zápas a jeho xG činí 1,71. Také domácí by si měli vytvořit šance, jelikož jejich průměrné xG je 1,63, zatímco Daugavpils v celé sezoně na hřištích soupeřů inkasuje průměrně 1,67 gólu a čisté konto udrží pouze v 17 % zápasů. Rizikem pro tento tip je dobrá aktuální obrana hostů, která v posledních pěti utkáních dovolila soupeřům vstřelit jen 0,6 gólu na zápas, nicméně slabá defenzivní série Grobiņy nakonec mírně naklání prognózu ve prospěch BTTS – ano.
Zobrazit statistiky BTTSOver/Under – analýza gólů
Nejsilnějším signálem je sázka na více než 1.5 gólu, protože alespoň dva góly padly v 83 % zápasů Daugavpils a ve 47 % utkání Grobiņy, zatímco hranice 0.5 gólu byla překonána v 92 % a 87 % případů. Domácí mají velmi špatnou defenzivní sérii: v posledních pěti zápasech inkasovali 18 gólů, tedy průměrně 3.6 na utkání, při xGA na úrovni 2.23. Daugavpils ve stejném období vytvářelo průměrně 1.71 xG a střílelo 1.4 gólu na zápas, což hostům dává výraznou šanci vstřelit alespoň jednu branku. Celkové sezonní hodnoty xG, 1.63 pro Grobiņy a 1.50 pro Daugavpils, rovněž naznačují potenciál blížící se 3 gólům. Více než 2.5 gólu má podpůrné argumenty, ale nižší míru jistoty, protože tuto hranici překonalo pouze 33 % utkání Grobiņy a 50 % zápasů Daugavpils.
Zobrazit statistiky Over/UnderHT/FT – scénář poločasu a celého zápasu
BFC Daugavpils získal v posledních pěti zápasech 10 bodů, vyhrál 3 utkání a inkasoval pouze 0,6 gólu na zápas, zatímco Grobiņa prohrála 4 z 5 zápasů a soupeřům dovolila skórovat v průměru 3,6 gólu. Zvlášť důležitý je obraz prvních poločasů: domácí v nich v posledních pěti vystoupeních nevstřelili ani jeden gól, zároveň inkasovali v průměru 1,8 gólu a v 80 % případů odcházeli do šaten s nepříznivým skóre. Hosté působili před přestávkou stabilněji, když v průměru vstřelili 0,4 gólu a 0,4 inkasovali, přičemž v 60 % posledních zápasů byl po 45 minutách stav nerozhodný. Daugavpils má také lepší aktuální produktivitu po změně stran, protože v posledních pěti utkáních skóroval v průměru 1,0 gólu a inkasoval pouze 0,2. Přestože sezonní domácí výsledky Grobiņy jsou lepší, současný rozdíl ve formě a velmi slabá defenziva domácích ukazují především na vedení hostů v poločase a jejich konečné vítězství.
Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasuPo poločasech
Statistiky zápasu
Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?
Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.
Statistiky týmů— kdo je efektivnější?
Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.
Kvalita střelby
| Grobiņa | BFC Daugavpils | |
|---|---|---|
| Přesnost (střely na branku) | 34% | 36% |
| Kvalita šancí (xG na střelu) | 0.12 | 0.12 |
| Zakončení (góly na střelu na branku) | 0.21 | 0.26 |
xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.
* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.
Forma týmu— kdo je v lepší formě?
Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.
BFC Daugavpils je o 900% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.
0.2 body / zápas - Grobiņa · 2 body / zápas - BFC Daugavpils
Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?
Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.
BFC Daugavpils je o 74% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.
0.7 góly / zápas - Grobiņa · 1.22 góly / zápas - BFC Daugavpils
BFC Daugavpils je o 61% lepší v tématu inkasované góly na zápas.
1.85 góly / zápas - Grobiņa · 1.15 góly / zápas - BFC Daugavpils
Grobiņa skóruje v 52% zápasů (14 z 27 zápasů), zatímco BFC Daugavpils udrží Clean sheet v 30% (8 z 27 zápasů).
BFC Daugavpils skóruje v 70% zápasů (19 z 27 zápasů), zatímco Grobiņa udrží Clean sheet v 19% (5 z 27 zápasů).
Jak často skórují alespoň...
Jak často inkasují alespoň...
* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.
Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?
Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.
Gólové vzorce
BTTS a počet gólů
Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?
Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.
Celý zápas – porovnání týmů (Over)
Over / Under - Grobiņa
Over / Under - BFC Daugavpils
1. poločas
2. poločas
Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?
Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.
BFC Daugavpils je o 40% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).
0.93 body / zápas - Grobiņa · 1.3 body / zápas - BFC Daugavpils
Před poločasem (1. poločas)
Po poločase (2. poločas)
Grobiņa — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 15% zápasů a vyhraje 15%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
Po poločase inkasuje o 0.2 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.
BFC Daugavpils — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 26% zápasů a vyhraje 37%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
Po poločase inkasuje o 0.6 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 0.40 | 0.60 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.0 | 0.8 |
| Inkasované góly / zápas | 1.4 | 2.0 |
| Průměr gólů v zápase | 1.4 | 2.8 |
| 1 gól | 60% | 100% |
| 2 góly | 40% | 100% |
| 3 góly | 20% | 60% |
| Čisté konto | 40% | 20% |
| Bez gólu | 100% | 40% |
| Rozdíl gólů | -7 | -6 |
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 1.60 | 1.80 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.4 | 1.2 |
| Inkasované góly / zápas | 0.2 | 0.2 |
| Průměr gólů v zápase | 0.6 | 1.4 |
| 1 gól | 60% | 60% |
| 2 góly | 0% | 60% |
| 3 góly | 0% | 20% |
| Čisté konto | 80% | 80% |
| Bez gólu | 60% | 40% |
| Rozdíl gólů | +1 | +5 |
* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.
Góly podle minut— kdy padají góly?
Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.
Nejnebezpečnější minuty 76-90 (5 goals). Nejvíce inkasuje v 31-45 (14). Bilance pozdních gólů (76–90): -6 - pozdní fáze jsou slabinou.
Nejnebezpečnější minuty 46-60 (14 goals). Nejvíce inkasuje v 46-60 (11). Bilance pozdních gólů (76–90): -3 - pozdní fáze jsou slabinou.
* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.
Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?
Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.
Profil zápasu
Grobiņa
BFC Daugavpils
* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.
Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?
Porovnání obou týmů s průměry ligy Virsliga.
Týmy vs. liga
| Grobiņa | Liga | BFC Daugavpils | |
|---|---|---|---|
| Průměr gólů v zápase | ▼ 2.56 | 2.99 | ▼ 2.37 |
| Skórovaly oba týmy | ▼ 41% | 55% | ▼ 52% |
| Min. 3 góly (Over 2,5) | ▼ 33% | 56% | ▼ 41% |
| Clean sheets | ▼ 19% | 24% | ▲ 30% |
| Gól před poločasem | ▼ 63% | 76% | ▼ 52% |
| Gól po poločase | ▼ 74% | 82% | • 81% |
^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.
Sestavy a události hráčů
Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.
Domácí tým
Základní sestava
Hostující tým
Základní sestava
Náhradníci
Časová osa zápasu
Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.
Rozhodčí a trenéři
Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.
Vzájemné zápasy
Nedávná vzájemná utkání (7): Grobiņa 3 - 1 - 3 BFC Daugavpils. Průměr gólů 2.86, oba týmy skórovaly v 57% zápasů.
FAQ
Jaký byl výsledek zápasu Grobiņa vs BFC Daugavpils?
Zápas Virsliga skončil Grobiņa 1:0 BFC Daugavpils. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.
Jaká je bilance vzájemných zápasů Grobiņa a BFC Daugavpils?
V posledních 7 vzájemných zápasech Grobiņa vyhrál 3 utkání, BFC Daugavpils vyhrál 3 a 1 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 2,86 gólu a oba týmy skórovaly v 57% z nich.
Co ukazují gólové statistiky před zápasem Grobiņa vs BFC Daugavpils?
Grobiņa střílí v průměru 0,70 gólu na zápas a BFC Daugavpils 1,22. Průměr ligy Virsliga činí 2,99 gólu; Over 2.5 se objevuje v 56% utkání. BTTS nastává v 41% zápasů týmu Grobiņa a v 52% zápasů týmu BFC Daugavpils.
Jaká je aktuální forma týmů Grobiņa a BFC Daugavpils?
V posledních pěti zápasech má Grobiņa 0 výher, 1 remíz a 4 porážek (0,20 bodu na zápas). BFC Daugavpils má 3 výher, 1 remíz a 1 porážek (2,00 bodu na zápas).
Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Grobiņa vs BFC Daugavpils?
Na této stránce porovnáte čísla za zápasem Grobiņa vs BFC Daugavpils. Sázkovou analýzu, tip, Value Bet a jeho vysvětlení najdete v aplikaci NoFluffPicks.


