Mexiko - Liga MXEstadio AKRONData aktuální k 18. října 2026

Guadalajara - Necaxa: statistiky zápasu

Odůvodnění:

Kompletní analýza a tip v aplikaci

Prohlédněte si sázkovou analýzu, tip, Value Bet a kompletní odůvodnění tohoto zápasu.

Zobrazit analýzu a tip

Guadalajara vs Necaxa: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

Guadalajara hrají s Necaxa v soutěži Liga MX (Mexiko). Zápas je naplánován na 21. října 2026. Stadion: Estadio AKRON.

Aktuální forma

Guadalajara: 2-2-1, 1,60 bodů na zápas. Necaxa: 0-1-4, 0,20 bodů na zápas.

Gólové statistiky

Guadalajara dává 1,64 a inkasuje 1,00 gólů na zápas. Necaxa dává 1,25 a inkasuje 2,08. Průměr ligy: 2,95 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: Guadalajara 45 %, Necaxa 83 %. Over 2.5: Guadalajara 36 %, Necaxa 67 %. Liga: BTTS 59 %, Over 2.5 52 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: Guadalajara 1,71, Necaxa 1,58. Střely na zápas: Guadalajara 14,4, Necaxa 15,0. Průměrné držení míče: Guadalajara 59 %, Necaxa 49 %.

První a druhý poločas

Guadalajara: vedení v poločase 45 %, góly ve druhém poločase 0,82. Necaxa: vedení v poločase 8 %, góly ve druhém poločase 0,67.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u Guadalajara 0-15 (4) a u Necaxa 76-90+ (6). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

Liga MX: 2,95 gólů na zápas, BTTS 59 %, Over 2.5 52 %.

Vzájemná bilance

Před tímto zápasem bylo k dispozici 2 předchozích vzájemných utkání: 1-1-0. Průměr gólů 2,00, BTTS 50 %.

Před zápasem

Kurzy 1X2

(1.37)
(5.00)
(7.20)

Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

GuadalajaraNecaxa
1.64Vstřelené góly / zápas1.25
GuadalajaraNecaxa
1Inkasované góly / zápas2.08
GuadalajaraNecaxa
59%Průměrné držení míče49%
GuadalajaraNecaxa
5.64Střely na branku / zápas4.75
GuadalajaraNecaxa

Statistiky týmů— kdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

14.36Střely na zápas15
GuadalajaraNecaxa
5.64Střely na branku4.75
GuadalajaraNecaxa
11.4%Proměňování střel8.3%
GuadalajaraNecaxa
59%Držení míče49%
GuadalajaraNecaxa
1.71xG týmu1.58
GuadalajaraNecaxa
1.3xG soupeře1.83
GuadalajaraNecaxa

Kvalita střelby

Guadalajara: DominantníNecaxa: Útočný
GuadalajaraNecaxa
Přesnost (střely na branku)39%32%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.120.11
Zakončení (góly na střelu na branku)0.290.26

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmu— kdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

Guadalajara je o 700% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.

1.6 body / zápas - Guadalajara · 0.2 body / zápas - Necaxa

Guadalajara
WWDLD
Rozdělení sezónních výsledků
45% W36% D18% L
Sezóna (V-R-P)
5-4-2
1.73 body / zápas · rozdíl gólů +7
Posledních 5 (V-R-P)
2-2-1
1.60 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
3-0-2
Posledních 5 doma
3-0-2
LWWWL
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.8Inkasované góly: 1.0xG: 1.49xG soupeře: 1.33BTTS: 40%Over 2.5: 60%
Necaxa
LLLDL
Bez výhry v posledních 5 zápasech
Rozdělení sezónních výsledků
17% W25% D58% L
Sezóna (V-R-P)
2-3-7
0.75 body / zápas · rozdíl gólů -10
Posledních 5 (V-R-P)
0-1-4
0.20 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
0-3-2
Posledních 5 venku
0-3-2
LDDLD
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.2Inkasované góly: 2.6xG: 1.49xG soupeře: 1.73BTTS: 60%Over 2.5: 60%

Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

Guadalajara je o 31% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.

1.64 góly / zápas - Guadalajara · 1.25 góly / zápas - Necaxa

Guadalajara je o 108% lepší v tématu inkasované góly na zápas.

1 góly / zápas - Guadalajara · 2.08 góly / zápas - Necaxa

Gólový profil týmu Guadalajara: velmi silná

Guadalajara skóruje v 82% zápasů (9 z 11 zápasů), zatímco Necaxa udrží Clean sheet v 0% (0 z 12 zápasů).

Gólový profil týmu Necaxa: velmi silná

Necaxa skóruje v 83% zápasů (10 z 12 zápasů), zatímco Guadalajara udrží Clean sheet v 36% (4 z 11 zápasů).

18Vstřelené góly (sezóna)15
GuadalajaraNecaxa
11Inkasované góly (sezóna)25
GuadalajaraNecaxa
2.64Průměr gólů v zápase3.33
GuadalajaraNecaxa
9Vstřelené góly (posledních 5)6
GuadalajaraNecaxa
5Inkasované góly (posledních 5)13
GuadalajaraNecaxa

Jak často skórují alespoň...

82%1 gól83%
GuadalajaraNecaxa
36%2 góly33%
GuadalajaraNecaxa
27%3 góly8%
GuadalajaraNecaxa
9%4 góly0%
GuadalajaraNecaxa

Jak často inkasují alespoň...

64%1 gól100%
GuadalajaraNecaxa
36%2 góly58%
GuadalajaraNecaxa
0%3 góly42%
GuadalajaraNecaxa
0%4 góly8%
GuadalajaraNecaxa

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

Gólové vzorce

0%BTTS v poločase42%
GuadalajaraNecaxa
0%BTTS v obou poločasech8%
GuadalajaraNecaxa
27%Skórovali v obou poločasech8%
GuadalajaraNecaxa

BTTS a počet gólů

18%Min. 3 góly a BTTS67%
GuadalajaraNecaxa
18%Min. 3 góly bez BTTS0%
GuadalajaraNecaxa
40%BTTS – posledních 560%
GuadalajaraNecaxa

Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

1. poločas

73%Min. 1 gól před poločasem67%
GuadalajaraNecaxa
27%Min. 2 góly před poločasem42%
GuadalajaraNecaxa
9%Min. 3 góly před poločasem25%
GuadalajaraNecaxa

2. poločas

100%Min. 1 gól po poločase92%
GuadalajaraNecaxa
36%Min. 2 góly po poločase67%
GuadalajaraNecaxa
9%Min. 3 góly po poločase33%
GuadalajaraNecaxa

Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

Guadalajara je o 98% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).

1.64 body / zápas - Guadalajara · 0.83 body / zápas - Necaxa

Guadalajara — stav v poločase
45% vedou27% remizují27% prohrávají
Necaxa — stav v poločase
8% vedou58% remizují33% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

1.64Body na zápas (1. poločas)0.83
GuadalajaraNecaxa
0.82Vstřelené góly (1. poločas)0.58
GuadalajaraNecaxa
0.27Inkasované góly (1. poločas)0.83
GuadalajaraNecaxa
1.09Průměr gólů (1. poločas)1.42
GuadalajaraNecaxa
73%Čisté konto před poločasem33%
GuadalajaraNecaxa
55%Bez gólu před poločasem58%
GuadalajaraNecaxa

Po poločase (2. poločas)

1.55Body na zápas (2. poločas)0.75
GuadalajaraNecaxa
0.82Vstřelené góly (2. poločas)0.67
GuadalajaraNecaxa
0.73Inkasované góly (2. poločas)1.25
GuadalajaraNecaxa
1.55Průměr gólů (2. poločas)1.92
GuadalajaraNecaxa
45%Čisté konto po poločase8%
GuadalajaraNecaxa
36%Bez gólu po poločase50%
GuadalajaraNecaxa

Guadalajara — výsledky druhých poločasů

45% W18% D36% L
18
Body v poločase
9
Góly v poločase
+6
Rozdíl gólů (1. poločas)
17
Body ve 2. poločase
+1
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.64
PPG před poločasem
Udržení vedení100%

V poločase vede v 45% zápasů a vyhraje 45%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase+0.5

Po poločase inkasuje o 0.5 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

Necaxa — výsledky druhých poločasů

17% W25% D58% L
10
Body v poločase
7
Góly v poločase
-3
Rozdíl gólů (1. poločas)
9
Body ve 2. poločase
-7
Rozdíl gólů (2. poločas)
0.83
PPG před poločasem
Udržení vedení213%

V poločase vede v 8% zápasů a vyhraje 17%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase+0.4

Po poločase inkasuje o 0.4 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

Guadalajara — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas2.001.40
Vstřelené góly / zápas1.00.8
Inkasované góly / zápas0.20.8
Průměr gólů v zápase1.21.6
1 gól80%100%
2 góly40%60%
3 góly0%0%
Čisté konto80%40%
Bez gólu40%40%
Rozdíl gólů+40
Poločas: 60% vedou - 20% remizují - 20% prohrávají
2. poločas: 40% výhry - 20% remizují - 40% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 0% - Celkem gólů v poločase: 5
Necaxa — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.200.00
Vstřelené góly / zápas1.00.2
Inkasované góly / zápas1.01.6
Průměr gólů v zápase2.01.8
1 gól80%100%
2 góly60%60%
3 góly40%20%
Čisté konto20%0%
Bez gólu40%80%
Rozdíl gólů0-7
Poločas: 20% vedou - 60% remizují - 20% prohrávají
2. poločas: 0% výhry - 0% remizují - 100% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 60% - Celkem gólů v poločase: 5

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minut— kdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

Guadalajara
SkórovalInkasoval
4
1
0-15
1
1
16-30
4
1
31-45
2
1
46-60
4
5
61-75
3
2
76-90

Nejnebezpečnější minuty 0-15 (4 goals). Nejvíce inkasuje v 61-75 (5). Bilance pozdních gólů (76–90): +1 - v pozdních fázích vítězí.

Necaxa
SkórovalInkasoval
3
1
0-15
0
4
16-30
4
5
31-45
1
6
46-60
1
3
61-75
6
6
76-90

Nejnebezpečnější minuty 76-90 (6 goals). Nejvíce inkasuje v 46-60 (6). Bilance pozdních gólů (76–90): 0.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

2.98
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
1.9 : 1.1
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
101%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
64%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
-33%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
68%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
3%
Riziko 0:0
přibližně 1 z 33 zápasů
2-3
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

Guadalajara

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+0.41
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
+0.23
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-5.0 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.07
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.30
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
105%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
72%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
-0.13
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
0.0
Pozdní góly
17% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 22% padá v úvodních 15 minutách.
17%

Necaxa

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.25
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.58
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-0.5 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.33
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-0.25
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
90%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
133%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
-0.55
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.1
Pozdní góly
40% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 20% padá v úvodních 15 minutách.
40%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy Liga MX.

Týmy vs. liga

GuadalajaraLigaNecaxa
Průměr gólů v zápase▼ 2.642.95▲ 3.33
Skórovaly oba týmy▼ 45%59%▲ 83%
Min. 3 góly (Over 2,5)▼ 36%52%▲ 67%
Clean sheets▲ 36%23%▼ 0%
Gól před poločasem▲ 73%69%▼ 67%
Gól po poločase▲ 100%84%▲ 92%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

2.95
Průměr gólů na zápas
59%
Skórovaly oba týmy
52%
Min. 3 góly (Over 2,5)
23%
Clean sheets
1.56
Domácí góly / zápas
1.39
Góly hostů / zápas
+12%
Výhoda domácího útoku
+11%
Výhoda domácí obrany
+4%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
69%
1 gól
40%
2 góly
16%
3 góly
4%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
84%
1 gól
51%
2 góly
21%
3 góly
8%
4 góly

Vzájemné zápasy

Nedávná vzájemná utkání (2): Guadalajara 1 - 1 - 0 Necaxa. Průměr gólů 2.00, oba týmy skórovaly v 50% zápasů.

Club Necaxa
0 : 0
CD Guadalajara
CD Guadalajara
3 : 1
Club Necaxa

FAQ

Kdy hrají Guadalajara a Necaxa?

Guadalajara se utká s Necaxa dne 21. října 2026 v soutěži Liga MX na stadionu Estadio AKRON. Přesný čas výkopu ve vašem časovém pásmu je uveden v horní části stránky zápasu.

Jaká je bilance vzájemných zápasů Guadalajara a Necaxa?

V posledních 2 vzájemných zápasech Guadalajara vyhrál 1 utkání, Necaxa vyhrál 0 a 1 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 2,00 gólu a oba týmy skórovaly v 50% z nich.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem Guadalajara vs Necaxa?

Guadalajara střílí v průměru 1,64 gólu na zápas a Necaxa 1,25. Průměr ligy Liga MX činí 2,95 gólu; Over 2.5 se objevuje v 52% utkání. BTTS nastává v 45% zápasů týmu Guadalajara a v 83% zápasů týmu Necaxa.

Jaká je aktuální forma týmů Guadalajara a Necaxa?

V posledních pěti zápasech má Guadalajara 2 výher, 2 remíz a 1 porážek (1,60 bodu na zápas). Necaxa má 0 výher, 1 remíz a 4 porážek (0,20 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Guadalajara vs Necaxa?

Statistiky zápasu jsou zde veřejné; kompletní sázková analýza a doporučený tip jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.