Guaireña - Encarnación: statistiky zápasu
Guaireña vs Encarnación: forma, góly a klíčové statistiky
O čem tento zápas je
Guaireña hráli s Encarnación v soutěži Division Intermedia (Paraguay). Zápas se hrál 10. října 2026. Konečné skóre: 1:0.
Aktuální forma
Guaireña: 0-1-4, 0,20 bodů na zápas. Encarnación: 1-1-3, 0,80 bodů na zápas.
Gólové statistiky
Guaireña dává 0,81 a inkasuje 1,33 gólů na zápas. Encarnación dává 0,93 a inkasuje 1,44. Průměr ligy: 2,62 gólů.
BTTS a Over/Under
BTTS: Guaireña 44 %, Encarnación 41 %. Over 2.5: Guaireña 41 %, Encarnación 41 %. Liga: BTTS 56 %, Over 2.5 46 %.
xG, střely a držení míče
xG na zápas: Guaireña 1,40, Encarnación 1,35. Střely na zápas: Guaireña 11,3, Encarnación 10,3. Průměrné držení míče: Guaireña 47 %, Encarnación 47 %.
První a druhý poločas
Guaireña: vedení v poločase 15 %, góly ve druhém poločase 0,48. Encarnación: vedení v poločase 22 %, góly ve druhém poločase 0,44.
Góly podle minut
Nejčastější historický interval skórování je u Guaireña 76-90+ (6) a u Encarnación 31-45+ (7). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.
Kontext ligy
Division Intermedia: 2,62 gólů na zápas, BTTS 56 %, Over 2.5 46 %.
Vzájemná bilance
Před tímto zápasem bylo k dispozici 3 předchozích vzájemných utkání: 2-0-1. Průměr gólů 3,33, BTTS 67 %.
Archivovaná předzápasová analýza
Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.
Obecná analýza zápasu
Guaireña má mírnou výhodu domácího prostředí: její průměrné xG doma činí 1,39 oproti 1,29 u Encarnación venku a hosté prohrávají 62 % venkovních zápasů. Domácí však už 5 zápasů nevyhráli, vstřelili v nich pouze 2 góly a 10 jich inkasovali; Encarnación za stejné období vstřelilo 4 branky a zaznamenalo 1 vítězství. Produktivita obou týmů je nízká: Guaireña doma vstřeluje v průměru 0,69 gólu a Encarnación venku 0,77, přičemž oba týmy v 62 % těchto zápasů neskórovaly. Hosté venku inkasují v průměru jen 0,92 gólu, ale soupeřům dovolují vytvářet si šance v hodnotě 1,70 xG, což domácím dává příležitost prolomit střelecké trápení. Tip na Guaireñu je proto opatrný a vzhledem k nízké produktivitě obou stran zůstává remíza reálným výsledkem.
Zobrazit statistický přehledBTTS – skórují oba týmy?
Nejsilnější signál ukazuje na to, že Encarnación nevstřelí gól: hosté vyšli střelecky naprázdno v 62 % zápasů a jejich průměr činí pouhých 0,77 gólu na utkání. V jejich zápasech skórovaly oba týmy jen v 15 % případů, zatímco v utkáních Guaireñy to bylo 64 %. Domácí obrana sice inkasuje v průměru 1,93 gólu, což riziko zvyšuje, ale Encarnación v posledních 5 zápasech vstřelilo jen 0,8 gólu na utkání. V posledních 5 zápasech obou týmů skórovaly oba celky ve 40 % případů, pravděpodobnější je proto scénář, kdy alespoň jeden tým gól nevstřelí.
Zobrazit statistiky BTTSOver/Under – analýza gólů
Nejsilnější volbou je méně než 3,5 gólu: tato hranice nebyla překročena v 85 % zápasů Encarnación a v 57 % utkání Guaireña. Hosté skórují v průměru pouze 0,77 gólu a v 62 % svých zápasů nedali ani jeden gól, což omezuje šanci na vysoký počet branek. Guaireña sice inkasuje v průměru 1,93 gólu, ale Encarnación dovoluje soupeřům vstřelit jen 0,92 gólu na zápas, takže defenzivní statistiky obou týmů vysílají protichůdné signály. V posledních pěti zápasech obou týmů padlo více než 2,5 gólu pokaždé ve 40 % případů a předpokládaný součet 2,35 gólu hovoří ve prospěch bezpečnější hranice méně než 3,5.
Zobrazit statistiky Over/UnderHT/FT – scénář poločasu a celého zápasu
Nejsilnějším signálem pro poločas je slabost Guaireñy: domácí prohrávali po 45 minutách v 57 % zápasů a v prvním poločase inkasovali v průměru 0,93 gólu, zatímco Encarnación vedlo o poločase v 31 % utkání. Hosté udrželi o poločase čisté konto v 85 % zápasů, což omezuje šance domácích na získání vedení. Pro udržení náskoku hovoří také bilance za celou sezonu: Guaireña inkasuje v průměru 1,93 gólu na zápas, oproti 0,92 gólu, které inkasuje Encarnación. V posledních pěti utkáních domácí čtyřikrát prohráli a po přestávce nevstřelili ani jeden gól, proto je vedení hostů o poločase a jejich vítězství po skončení zápasu nejpravděpodobnějším jednotlivým scénářem. Riziko remízy však zůstává významné, protože Encarnación remizovalo o poločase v 62 % utkání a střílí v průměru jen 0,77 gólu na zápas.
Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasuPo poločasech
Statistiky zápasu
Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?
Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.
Statistiky týmů— kdo je efektivnější?
Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.
Kvalita střelby
| Guaireña | Encarnación | |
|---|---|---|
| Přesnost (střely na branku) | 36% | 42% |
| Kvalita šancí (xG na střelu) | 0.12 | 0.13 |
| Zakončení (góly na střelu na branku) | 0.20 | 0.22 |
xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.
* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.
Forma týmu— kdo je v lepší formě?
Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.
Encarnación je o 300% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.
0.2 body / zápas - Guaireña · 0.8 body / zápas - Encarnación
Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?
Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.
Encarnación je o 15% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.
0.81 góly / zápas - Guaireña · 0.93 góly / zápas - Encarnación
Guaireña je o 8% lepší v tématu inkasované góly na zápas.
1.33 góly / zápas - Guaireña · 1.44 góly / zápas - Encarnación
Guaireña skóruje v 52% zápasů (14 z 27 zápasů), zatímco Encarnación udrží Clean sheet v 15% (4 z 27 zápasů).
Encarnación skóruje v 52% zápasů (14 z 27 zápasů), zatímco Guaireña udrží Clean sheet v 22% (6 z 27 zápasů).
Jak často skórují alespoň...
Jak často inkasují alespoň...
* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.
Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?
Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.
Gólové vzorce
BTTS a počet gólů
Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?
Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.
Celý zápas – porovnání týmů (Over)
Over / Under - Guaireña
Over / Under - Encarnación
1. poločas
2. poločas
Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?
Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.
Encarnación je o 11% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).
1 body / zápas - Guaireña · 1.11 body / zápas - Encarnación
Před poločasem (1. poločas)
Po poločase (2. poločas)
Guaireña — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 15% zápasů a vyhraje 22%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
Po poločase inkasuje o 0.2 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.
Encarnación — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 22% zápasů a vyhraje 22%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
Po poločase inkasuje o 0.3 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 0.40 | 0.40 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.2 | 0.2 |
| Inkasované góly / zápas | 0.8 | 1.2 |
| Průměr gólů v zápase | 1.0 | 1.4 |
| 1 gól | 80% | 60% |
| 2 góly | 20% | 60% |
| 3 góly | 0% | 20% |
| Čisté konto | 20% | 40% |
| Bez gólu | 80% | 80% |
| Rozdíl gólů | -3 | -5 |
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 1.00 | 0.60 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.6 | 0.2 |
| Inkasované góly / zápas | 0.4 | 1.2 |
| Průměr gólů v zápase | 1.0 | 1.4 |
| 1 gól | 60% | 100% |
| 2 góly | 20% | 40% |
| 3 góly | 20% | 0% |
| Čisté konto | 60% | 20% |
| Bez gólu | 80% | 80% |
| Rozdíl gólů | +1 | -5 |
* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.
Góly podle minut— kdy padají góly?
Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.
Nejnebezpečnější minuty 76-90 (6 goals). Nejvíce inkasuje v 76-90 (12). Bilance pozdních gólů (76–90): -6 - pozdní fáze jsou slabinou.
Nejnebezpečnější minuty 31-45 (7 goals). Nejvíce inkasuje v 76-90 (11). Bilance pozdních gólů (76–90): -5 - pozdní fáze jsou slabinou.
* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.
Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?
Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.
Profil zápasu
Guaireña
Encarnación
* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.
Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?
Porovnání obou týmů s průměry ligy Division Intermedia.
Týmy vs. liga
| Guaireña | Liga | Encarnación | |
|---|---|---|---|
| Průměr gólů v zápase | ▼ 2.15 | 2.62 | ▼ 2.37 |
| Skórovaly oba týmy | ▼ 44% | 56% | ▼ 41% |
| Min. 3 góly (Over 2,5) | ▼ 41% | 46% | ▼ 41% |
| Clean sheets | ▼ 22% | 26% | ▼ 15% |
| Gól před poločasem | ▼ 63% | 67% | ▼ 59% |
| Gól po poločase | ▼ 67% | 74% | ▲ 81% |
^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.
Sestavy a události hráčů
Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.
Domácí tým
Základní sestava
Náhradníci
Hostující tým
Základní sestava
Časová osa zápasu
Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.
Rozhodčí a trenéři
Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.
Vzájemné zápasy
Nedávná vzájemná utkání (3): Guaireña 2 - 0 - 1 Encarnación. Průměr gólů 3.33, oba týmy skórovaly v 67% zápasů.
FAQ
Jaký byl výsledek zápasu Guaireña vs Encarnación?
Zápas Division Intermedia skončil Guaireña 1:0 Encarnación. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.
Jaká je bilance vzájemných zápasů Guaireña a Encarnación?
V posledních 3 vzájemných zápasech Guaireña vyhrál 2 utkání, Encarnación vyhrál 1 a 0 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 3,33 gólu a oba týmy skórovaly v 67% z nich.
Co ukazují gólové statistiky před zápasem Guaireña vs Encarnación?
Guaireña střílí v průměru 0,81 gólu na zápas a Encarnación 0,93. Průměr ligy Division Intermedia činí 2,62 gólu; Over 2.5 se objevuje v 46% utkání. BTTS nastává v 44% zápasů týmu Guaireña a v 41% zápasů týmu Encarnación.
Jaká je aktuální forma týmů Guaireña a Encarnación?
V posledních pěti zápasech má Guaireña 0 výher, 1 remíz a 4 porážek (0,20 bodu na zápas). Encarnación má 1 výher, 1 remíz a 3 porážek (0,80 bodu na zápas).
Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Guaireña vs Encarnación?
Na této stránce porovnáte čísla za zápasem Guaireña vs Encarnación. Sázkovou analýzu, tip, Value Bet a jeho vysvětlení najdete v aplikaci NoFluffPicks.


