Guaireña - General Caballero JLM: statistiky zápasu
Guaireña vs General Caballero JLM: forma, góly a klíčové statistiky
O čem tento zápas je
Guaireña hráli s General Caballero JLM v soutěži Division Intermedia (Paraguay). Zápas se hrál 12. září 2026. Stadion: Estadio Parque del Guairá. Konečné skóre: 0:3.
Aktuální forma
Guaireña: 0-1-4, 0,20 bodů na zápas. General Caballero JLM: 3-2-0, 2,20 bodů na zápas.
Gólové statistiky
Guaireña dává 0,91 a inkasuje 1,26 gólů na zápas. General Caballero JLM dává 2,00 a inkasuje 1,17. Průměr ligy: 2,58 gólů.
BTTS a Over/Under
BTTS: Guaireña 48 %, General Caballero JLM 70 %. Over 2.5: Guaireña 43 %, General Caballero JLM 65 %. Liga: BTTS 56 %, Over 2.5 43 %.
xG, střely a držení míče
xG na zápas: Guaireña 1,43, General Caballero JLM 1,56. Střely na zápas: Guaireña 11,7, General Caballero JLM 12,7. Průměrné držení míče: Guaireña 48 %, General Caballero JLM 55 %.
První a druhý poločas
Guaireña: vedení v poločase 17 %, góly ve druhém poločase 0,57. General Caballero JLM: vedení v poločase 39 %, góly ve druhém poločase 0,96.
Góly podle minut
Nejčastější historický interval skórování je u Guaireña 76-90+ (6) a u General Caballero JLM 76-90+ (15). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.
Kontext ligy
Division Intermedia: 2,58 gólů na zápas, BTTS 56 %, Over 2.5 43 %.
Vzájemná bilance
Před tímto zápasem bylo k dispozici 1 předchozích vzájemných utkání: 0-1-0. Průměr gólů 0,00, BTTS 0 %.
Archivovaná předzápasová analýza
Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.
Obecná analýza zápasu
General Caballero JLM vede tabulku se 13 vítězstvími ve 22 zápasech, zatímco Guaireña vyhrála pouze 6 utkání a figuruje na 13. místě. Hosté zůstávají neporaženi už pět kol, během nichž zaznamenali 2 výhry a 3 remízy při skóre 9:5, zatímco domácí prohráli 3 z posledních 5 zápasů a vstřelili v nich pouze 5 gólů. Na hřištích soupeřů dává General Caballero v průměru 1,36 gólu na zápas při 13% efektivitě, což je výrazně více než 0,82 gólu a 7% efektivita Guaireñi doma. Domácí neskórují v 55 % domácích utkání a jejich hodnota 1,41 xG se nepromítá do gólů, což může být rozhodující proti solidní, byť ne bezchybné obraně soupeře. Remíza je reálná, protože oba týmy inkasují v průměru 1,09 gólu, respektive doma a venku, současná pravidelnost hostů však hovoří pro jejich těsné vítězství.
Zobrazit statistický přehledBTTS – skórují oba týmy?
BTTS výrazně podporují sezonní data: Guaireña zaznamenává tento scénář v 73 % zápasů a General Caballero JLM v 64 %, zatímco ligový průměr činí 56 %. Domácí střílejí v průměru 2,64 gólu na zápas a hosté 1,36, přičemž ani jeden z týmů udrží čisté konto ve více než 27 % utkání. V posledních pěti zápasech měl General Caballero JLM BTTS v 80 % utkání a v průměru vstřelil 1,8 gólu, zatímco Guaireña v tomto období inkasovala průměrně 1,4 branky na zápas. Guaireña si také vytváří kvalitní šance s průměrným xG 1,67 a obrana hostů soupeřům v průměru umožňuje xG 1,64, což výrazně zvyšuje šance domácích na skórování. Přestože domácí v posledních pěti vystoupeních vstřelili pouze 1,0 gólu na zápas, jejich nízká sezonní četnost zápasů bez vstřelené branky, která činí 9 %, hovoří ve prospěch varianty, že oba týmy skórují.
Zobrazit statistiky BTTSOver/Under – analýza gólů
Guaireña má na domácím hřišti velmi silný ofenzivní profil: v průměru střílí 2,64 gólu, při xG na úrovni 1,67 a 6,82 střely na branku na zápas. General Caballero JLM inkasuje v průměru 1,09 gólu, ale jeho průměrné xGA činí až 1,64, což nahrává domácím. Hosté by také měli přispět, protože jejich průměrné xG činí 1,39, zatímco Guaireña dovoluje soupeřům 1,32 xG. Alespoň dva góly padly v 82 % domácích zápasů a v 73 % utkání hostů, přičemž v posledních pěti vystoupeních obou týmů byla hranice 2,5 překonána v 60 % případů. Nejsilnějším signálem je proto over 1,5, protože i při opatrnější korekci aktuální formy dává prognóza 2,95 gólu této hranici výraznou výhodu.
Zobrazit statistiky Over/UnderHT/FT – scénář poločasu a celého zápasu
Guaireña má velmi silný domácí profil: vyhrává 82 % utkání, v průměru vstřelí 2,64 gólu a zaznamená 6,82 střely na branku za zápas, zatímco General Caballero dosahuje 1,36 gólu a 3,91 střely na branku. Domácí vedli o poločase v 45 % zápasů, hosté pouze ve 27 %, přičemž hostující tým v celých 55 % prvních poločasů neskóroval. Převaha Guaireñy je patrná i po změně stran, kdy v průměru vstřelí 1,27 gólu, inkasuje pouze 0,55 a neprohrála žádný druhý poločas. Opatrnost je na místě kvůli slabší aktuální formě domácích, kteří v posledních pěti zápasech vyhráli pouze jednou a vstřelili v průměru 1,0 gólu, zatímco General Caballero zůstává v pěti utkáních neporažen. Navzdory tomu sezónní rozdíl v kvalitě, vyšší xG Guaireñy 1,67 oproti 1,39 a slabší defenzivní xG hostů na úrovni 1,64 podporují scénář vedení domácích o poločase a jejich konečného vítězství.
Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasuPo poločasech
Statistiky zápasu
Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?
Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.
Statistiky týmů— kdo je efektivnější?
Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.
Kvalita střelby
| Guaireña | General Caballero JLM | |
|---|---|---|
| Přesnost (střely na branku) | 36% | 43% |
| Kvalita šancí (xG na střelu) | 0.12 | 0.12 |
| Zakončení (góly na střelu na branku) | 0.22 | 0.36 |
xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.
* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.
Forma týmu— kdo je v lepší formě?
Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.
General Caballero JLM je o 1000% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.
0.2 body / zápas - Guaireña · 2.2 body / zápas - General Caballero JLM
Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?
Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.
General Caballero JLM je o 120% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.
0.91 góly / zápas - Guaireña · 2 góly / zápas - General Caballero JLM
General Caballero JLM je o 8% lepší v tématu inkasované góly na zápas.
1.26 góly / zápas - Guaireña · 1.17 góly / zápas - General Caballero JLM
Guaireña skóruje v 57% zápasů (13 z 23 zápasů), zatímco General Caballero JLM udrží Clean sheet v 26% (6 z 23 zápasů).
General Caballero JLM skóruje v 83% zápasů (19 z 23 zápasů), zatímco Guaireña udrží Clean sheet v 26% (6 z 23 zápasů).
Jak často skórují alespoň...
Jak často inkasují alespoň...
* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.
Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?
Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.
Gólové vzorce
BTTS a počet gólů
Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?
Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.
Celý zápas – porovnání týmů (Over)
Over / Under - Guaireña
Over / Under - General Caballero JLM
1. poločas
2. poločas
Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?
Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.
General Caballero JLM je o 48% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).
1.09 body / zápas - Guaireña · 1.61 body / zápas - General Caballero JLM
Před poločasem (1. poločas)
Po poločase (2. poločas)
Guaireña — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 17% zápasů a vyhraje 26%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
Po poločase inkasuje o 0.2 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.
General Caballero JLM — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 39% zápasů a vyhraje 61%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
Obrana zůstává stabilní po celý zápas.
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 0.60 | 0.40 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.4 | 0.2 |
| Inkasované góly / zápas | 0.8 | 0.8 |
| Průměr gólů v zápase | 1.2 | 1.0 |
| 1 gól | 80% | 60% |
| 2 góly | 40% | 20% |
| 3 góly | 0% | 20% |
| Čisté konto | 20% | 40% |
| Bez gólu | 60% | 80% |
| Rozdíl gólů | -2 | -3 |
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 2.20 | 1.00 |
| Vstřelené góly / zápas | 1.2 | 0.6 |
| Inkasované góly / zápas | 0.4 | 0.4 |
| Průměr gólů v zápase | 1.6 | 1.0 |
| 1 gól | 80% | 60% |
| 2 góly | 60% | 20% |
| 3 góly | 20% | 20% |
| Čisté konto | 60% | 60% |
| Bez gólu | 20% | 80% |
| Rozdíl gólů | +4 | +1 |
* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.
Góly podle minut— kdy padají góly?
Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.
Nejnebezpečnější minuty 76-90 (6 goals). Nejvíce inkasuje v 76-90 (10). Bilance pozdních gólů (76–90): -4 - pozdní fáze jsou slabinou.
Nejnebezpečnější minuty 76-90 (15 goals). Nejvíce inkasuje v 16-30 (8). Bilance pozdních gólů (76–90): +8 - v pozdních fázích vítězí.
* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.
Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?
Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.
Profil zápasu
Guaireña
General Caballero JLM
* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.
Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?
Porovnání obou týmů s průměry ligy Division Intermedia.
Týmy vs. liga
| Guaireña | Liga | General Caballero JLM | |
|---|---|---|---|
| Průměr gólů v zápase | ▼ 2.17 | 2.58 | ▲ 3.17 |
| Skórovaly oba týmy | ▼ 48% | 56% | ▲ 70% |
| Min. 3 góly (Over 2,5) | • 43% | 43% | ▲ 65% |
| Clean sheets | • 26% | 26% | • 26% |
| Gól před poločasem | ▼ 61% | 67% | ▲ 83% |
| Gól po poločase | ▼ 70% | 74% | • 74% |
^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.
Sestavy a události hráčů
Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.
Domácí tým
Hostující tým
Ostatní zaznamenaní hráči
Časová osa zápasu
Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.
Rozhodčí a trenéři
Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.
Vzájemné zápasy
Předchozí vzájemný zápas: Guaireña 0 - 1 - 0 General Caballero JLM. Průměr gólů 0.00, oba týmy skórovaly v 0% zápasů.
FAQ
Jaký byl výsledek zápasu Guaireña vs General Caballero JLM?
Zápas Division Intermedia skončil Guaireña 0:3 General Caballero JLM. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.
Co ukazují gólové statistiky před zápasem Guaireña vs General Caballero JLM?
Guaireña střílí v průměru 0,91 gólu na zápas a General Caballero JLM 2,00. Průměr ligy Division Intermedia činí 2,58 gólu; Over 2.5 se objevuje v 43% utkání. BTTS nastává v 48% zápasů týmu Guaireña a v 70% zápasů týmu General Caballero JLM.
Jaká je aktuální forma týmů Guaireña a General Caballero JLM?
V posledních pěti zápasech má Guaireña 0 výher, 1 remíz a 4 porážek (0,20 bodu na zápas). General Caballero JLM má 3 výher, 2 remíz a 0 porážek (2,20 bodu na zápas).
Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Guaireña vs General Caballero JLM?
Statistiky zápasu jsou zde veřejné; kompletní sázková analýza a doporučený tip jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.


