Malta - Maltese Premier LeagueMFA Centenary StadiumData aktuální k 17. října 2026

Gzira United - Hamrun Spartans: statistiky zápasu

Odůvodnění:

Kompletní analýza a tip v aplikaci

Prohlédněte si sázkovou analýzu, tip, Value Bet a kompletní odůvodnění tohoto zápasu.

Zobrazit analýzu a tip

Gzira United vs Hamrun Spartans: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

Gzira United hrají s Hamrun Spartans v soutěži Maltese Premier League (Malta). Zápas je naplánován na 18. října 2026. Stadion: MFA Centenary Stadium.

Aktuální forma

Gzira United: 0-3-2, 0,60 bodů na zápas. Hamrun Spartans: 3-2-0, 2,20 bodů na zápas.

Gólové statistiky

Gzira United dává 0,57 a inkasuje 2,14 gólů na zápas. Hamrun Spartans dává 1,57 a inkasuje 1,14. Průměr ligy: 2,70 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: Gzira United 57 %, Hamrun Spartans 57 %. Over 2.5: Gzira United 57 %, Hamrun Spartans 43 %. Liga: BTTS 53 %, Over 2.5 49 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: Gzira United 0,97, Hamrun Spartans 1,41. Střely na zápas: Gzira United 8,3, Hamrun Spartans 10,3. Průměrné držení míče: Gzira United 42 %, Hamrun Spartans 55 %.

První a druhý poločas

Gzira United: vedení v poločase 0 %, góly ve druhém poločase 0,43. Hamrun Spartans: vedení v poločase 29 %, góly ve druhém poločase 0,86.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u Gzira United 0-15 (1) a u Hamrun Spartans 16-30 (3). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

Maltese Premier League: 2,70 gólů na zápas, BTTS 53 %, Over 2.5 49 %.

Vzájemná bilance

Před tímto zápasem bylo k dispozici 3 předchozích vzájemných utkání: 1-2-0. Průměr gólů 0,33, BTTS 0 %.

Před zápasem

Kurzy 1X2

(-)
(-)
(-)

Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

Gzira UnitedHamrun Spartans
0.57Vstřelené góly / zápas1.57
Gzira UnitedHamrun Spartans
2.14Inkasované góly / zápas1.14
Gzira UnitedHamrun Spartans
42%Průměrné držení míče55%
Gzira UnitedHamrun Spartans
2.29Střely na branku / zápas5
Gzira UnitedHamrun Spartans

Statistiky týmů— kdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

8.29Střely na zápas10.29
Gzira UnitedHamrun Spartans
2.29Střely na branku5
Gzira UnitedHamrun Spartans
6.9%Proměňování střel15.3%
Gzira UnitedHamrun Spartans
42%Držení míče55%
Gzira UnitedHamrun Spartans
0.97xG týmu1.41
Gzira UnitedHamrun Spartans
1.41xG soupeře1.11
Gzira UnitedHamrun Spartans

Kvalita střelby

Gzira United: VyváženýHamrun Spartans: Efektivní zakončení
Gzira UnitedHamrun Spartans
Přesnost (střely na branku)28%49%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.120.14
Zakončení (góly na střelu na branku)0.250.31

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmu— kdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

Hamrun Spartans je o 267% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.

0.6 body / zápas - Gzira United · 2.2 body / zápas - Hamrun Spartans

Gzira United
LLDDD
Bez výhry v posledních 5 zápasech
Rozdělení sezónních výsledků
0% W43% D57% L
Sezóna (V-R-P)
0-3-4
0.43 body / zápas · rozdíl gólů -11
Posledních 5 (V-R-P)
0-3-2
0.60 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
0-2-1
Posledních 5 doma
0-2-1
LDD
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 0.8Inkasované góly: 1.6xG: 1.09xG soupeře: 1.38BTTS: 80%Over 2.5: 40%
Hamrun Spartans
DWWWD
Bez porážky v posledních 5 zápasech
Rozdělení sezónních výsledků
43% W29% D29% L
Sezóna (V-R-P)
3-2-2
1.57 body / zápas · rozdíl gólů +3
Posledních 5 (V-R-P)
3-2-0
2.20 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
2-0-1
Posledních 5 venku
2-0-1
LWW
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 2.2Inkasované góly: 1.0xG: 1.30xG soupeře: 1.24BTTS: 80%Over 2.5: 60%

Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

Hamrun Spartans je o 175% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.

0.57 góly / zápas - Gzira United · 1.57 góly / zápas - Hamrun Spartans

Hamrun Spartans je o 88% lepší v tématu inkasované góly na zápas.

2.14 góly / zápas - Gzira United · 1.14 góly / zápas - Hamrun Spartans

Gólový profil týmu Gzira United: silná

Gzira United skóruje v 57% zápasů (4 z 7 zápasů), zatímco Hamrun Spartans udrží Clean sheet v 14% (1 z 7 zápasů).

Gólový profil týmu Hamrun Spartans: velmi silná

Hamrun Spartans skóruje v 71% zápasů (5 z 7 zápasů), zatímco Gzira United udrží Clean sheet v 14% (1 z 7 zápasů).

4Vstřelené góly (sezóna)11
Gzira UnitedHamrun Spartans
15Inkasované góly (sezóna)8
Gzira UnitedHamrun Spartans
2.71Průměr gólů v zápase2.71
Gzira UnitedHamrun Spartans
4Vstřelené góly (posledních 5)11
Gzira UnitedHamrun Spartans
8Inkasované góly (posledních 5)5
Gzira UnitedHamrun Spartans

Jak často skórují alespoň...

57%1 gól71%
Gzira UnitedHamrun Spartans
0%2 góly57%
Gzira UnitedHamrun Spartans
0%3 góly14%
Gzira UnitedHamrun Spartans
0%4 góly14%
Gzira UnitedHamrun Spartans

Jak často inkasují alespoň...

86%1 gól86%
Gzira UnitedHamrun Spartans
57%2 góly29%
Gzira UnitedHamrun Spartans
43%3 góly0%
Gzira UnitedHamrun Spartans
29%4 góly0%
Gzira UnitedHamrun Spartans

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

Gólové vzorce

14%BTTS v poločase43%
Gzira UnitedHamrun Spartans
0%BTTS v obou poločasech14%
Gzira UnitedHamrun Spartans
0%Skórovali v obou poločasech57%
Gzira UnitedHamrun Spartans

BTTS a počet gólů

29%Min. 3 góly a BTTS43%
Gzira UnitedHamrun Spartans
29%Min. 3 góly bez BTTS0%
Gzira UnitedHamrun Spartans
80%BTTS – posledních 580%
Gzira UnitedHamrun Spartans

Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

1. poločas

29%Min. 1 gól před poločasem86%
Gzira UnitedHamrun Spartans
29%Min. 2 góly před poločasem43%
Gzira UnitedHamrun Spartans
0%Min. 3 góly před poločasem0%
Gzira UnitedHamrun Spartans

2. poločas

71%Min. 1 gól po poločase100%
Gzira UnitedHamrun Spartans
71%Min. 2 góly po poločase29%
Gzira UnitedHamrun Spartans
43%Min. 3 góly po poločase14%
Gzira UnitedHamrun Spartans

Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

Hamrun Spartans je o 66% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).

0.86 body / zápas - Gzira United · 1.43 body / zápas - Hamrun Spartans

Gzira United — stav v poločase
0% vedou86% remizují14% prohrávají
Hamrun Spartans — stav v poločase
29% vedou57% remizují14% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

0.86Body na zápas (1. poločas)1.43
Gzira UnitedHamrun Spartans
0.14Vstřelené góly (1. poločas)0.71
Gzira UnitedHamrun Spartans
0.43Inkasované góly (1. poločas)0.57
Gzira UnitedHamrun Spartans
0.57Průměr gólů (1. poločas)1.29
Gzira UnitedHamrun Spartans
71%Čisté konto před poločasem43%
Gzira UnitedHamrun Spartans
86%Bez gólu před poločasem29%
Gzira UnitedHamrun Spartans

Po poločase (2. poločas)

0.43Body na zápas (2. poločas)1.43
Gzira UnitedHamrun Spartans
0.43Vstřelené góly (2. poločas)0.86
Gzira UnitedHamrun Spartans
1.71Inkasované góly (2. poločas)0.57
Gzira UnitedHamrun Spartans
2.14Průměr gólů (2. poločas)1.43
Gzira UnitedHamrun Spartans
29%Čisté konto po poločase43%
Gzira UnitedHamrun Spartans
57%Bez gólu po poločase43%
Gzira UnitedHamrun Spartans

Gzira United — výsledky druhých poločasů

0% W43% D57% L
6
Body v poločase
1
Góly v poločase
-2
Rozdíl gólů (1. poločas)
3
Body ve 2. poločase
-9
Rozdíl gólů (2. poločas)
0.86
PPG před poločasem
Obrana po poločase+1.3

Po poločase inkasuje o 1.3 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

Hamrun Spartans — výsledky druhých poločasů

43% W14% D43% L
10
Body v poločase
5
Góly v poločase
+1
Rozdíl gólů (1. poločas)
10
Body ve 2. poločase
+2
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.43
PPG před poločasem
Udržení vedení148%

V poločase vede v 29% zápasů a vyhraje 43%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase0.0

Obrana zůstává stabilní po celý zápas.

Gzira United — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.000.60
Vstřelené góly / zápas0.20.6
Inkasované góly / zápas0.21.4
Průměr gólů v zápase0.42.0
1 gól20%60%
2 góly20%60%
3 góly0%40%
Čisté konto80%40%
Bez gólu80%40%
Rozdíl gólů0-4
Poločas: 0% vedou - 100% remizují - 0% prohrávají
2. poločas: 0% výhry - 60% remizují - 40% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 20% - Celkem gólů v poločase: 1
Hamrun Spartans — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.802.00
Vstřelené góly / zápas1.01.2
Inkasované góly / zápas0.60.4
Průměr gólů v zápase1.61.6
1 gól100%100%
2 góly60%40%
3 góly0%20%
Čisté konto40%60%
Bez gólu0%20%
Rozdíl gólů+2+4
Poločas: 40% vedou - 60% remizují - 0% prohrávají
2. poločas: 60% výhry - 20% remizují - 20% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 60% - Celkem gólů v poločase: 5

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minut— kdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

Gzira United
SkórovalInkasoval
1
2
0-15
0
1
16-30
0
0
31-45
1
2
46-60
1
2
61-75
1
8
76-90

Nejnebezpečnější minuty 0-15 (1 goal). Nejvíce inkasuje v 76-90 (8). Bilance pozdních gólů (76–90): -7 - pozdní fáze jsou slabinou.

Hamrun Spartans
SkórovalInkasoval
1
1
0-15
3
1
16-30
1
2
31-45
1
0
46-60
3
1
61-75
2
3
76-90

Nejnebezpečnější minuty 16-30 (3 goals). Nejvíce inkasuje v 76-90 (3). Bilance pozdních gólů (76–90): -1 - pozdní fáze jsou slabinou.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

2.71
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
0.9 : 1.9
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
100%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
57%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
-88%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
40%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
12%
Riziko 0:0
přibližně 1 z 8 zápasů
2-3
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

Gzira United

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.44
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-1.13
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
+1.6 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.40
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-0.73
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
45%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
151%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
+0.17
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.3
Pozdní góly
25% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 25% padá v úvodních 15 minutách.
25%

Hamrun Spartans

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+0.30
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
+0.13
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-2.7 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
+0.16
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-0.03
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
111%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
89%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
+0.63
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.2
Pozdní góly
18% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 9% padá v úvodních 15 minutách.
18%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy Maltese Premier League.

Týmy vs. liga

Gzira UnitedLigaHamrun Spartans
Průměr gólů v zápase• 2.712.70• 2.71
Skórovaly oba týmy▲ 57%53%▲ 57%
Min. 3 góly (Over 2,5)▲ 57%49%▼ 43%
Clean sheets▼ 14%26%▼ 14%
Gól před poločasem▼ 29%79%▲ 86%
Gól po poločase▼ 71%86%▲ 100%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

2.70
Průměr gólů na zápas
53%
Skórovaly oba týmy
49%
Min. 3 góly (Over 2,5)
26%
Clean sheets
1.28
Domácí góly / zápas
1.42
Góly hostů / zápas
+-10%
Výhoda domácího útoku
+-11%
Výhoda domácí obrany
+0%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
79%
1 gól
35%
2 góly
7%
3 góly
2%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
86%
1 gól
40%
2 góly
16%
3 góly
2%
4 góly

Vzájemné zápasy

Nedávná vzájemná utkání (3): Gzira United 1 - 2 - 0 Hamrun Spartans. Průměr gólů 0.33, oba týmy skórovaly v 0% zápasů.

FAQ

Kdy hrají Gzira United a Hamrun Spartans?

Gzira United se utká s Hamrun Spartans dne 18. října 2026 v soutěži Maltese Premier League na stadionu MFA Centenary Stadium. Přesný čas výkopu ve vašem časovém pásmu je uveden v horní části stránky zápasu.

Jaká je bilance vzájemných zápasů Gzira United a Hamrun Spartans?

V posledních 3 vzájemných zápasech Gzira United vyhrál 1 utkání, Hamrun Spartans vyhrál 0 a 2 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 0,33 gólu a oba týmy skórovaly v 0% z nich.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem Gzira United vs Hamrun Spartans?

Gzira United střílí v průměru 0,57 gólu na zápas a Hamrun Spartans 1,57. Průměr ligy Maltese Premier League činí 2,70 gólu; Over 2.5 se objevuje v 49% utkání. BTTS nastává v 57% zápasů týmu Gzira United a v 57% zápasů týmu Hamrun Spartans.

Jaká je aktuální forma týmů Gzira United a Hamrun Spartans?

V posledních pěti zápasech má Gzira United 0 výher, 3 remíz a 2 porážek (0,60 bodu na zápas). Hamrun Spartans má 3 výher, 2 remíz a 0 porážek (2,20 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Gzira United vs Hamrun Spartans?

Statistiky zápasu jsou zde veřejné; kompletní sázková analýza a doporučený tip jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.