Hillerød - AB: statistiky zápasu
Hillerød vs AB: forma, góly a klíčové statistiky
O čem tento zápas je
Hillerød hráli s AB v soutěži 1st Division (Dánsko). Zápas se hrál 12. září 2026. Stadion: Hillerød Stadion. Konečné skóre: 1:0.
Aktuální forma
Hillerød: 1-2-2, 1,00 bodů na zápas. AB: 1-1-3, 0,80 bodů na zápas.
Gólové statistiky
Hillerød dává 1,57 a inkasuje 1,86 gólů na zápas. AB dává 1,14 a inkasuje 1,29. Průměr ligy: 2,66 gólů.
BTTS a Over/Under
BTTS: Hillerød 71 %, AB 57 %. Over 2.5: Hillerød 43 %, AB 43 %. Liga: BTTS 61 %, Over 2.5 52 %.
xG, střely a držení míče
xG na zápas: Hillerød 1,53, AB 1,41. Střely na zápas: Hillerød 13,6, AB 12,0. Průměrné držení míče: Hillerød 48 %, AB 48 %.
První a druhý poločas
Hillerød: vedení v poločase 43 %, góly ve druhém poločase 0,86. AB: vedení v poločase 29 %, góly ve druhém poločase 0,43.
Góly podle minut
Nejčastější historický interval skórování je u Hillerød 0-15 (3) a u AB 0-15 (2). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.
Kontext ligy
1st Division: 2,66 gólů na zápas, BTTS 61 %, Over 2.5 52 %.
Vzájemná bilance
V databázi není k dispozici odpovídající vzorek vzájemných zápasů.
Archivovaná předzápasová analýza
Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.
Obecná analýza zápasu
Hillerød je mírným favoritem díky efektivnější hře na domácím hřišti: doma v průměru vstřelí 2,00 gólu na zápas, zatímco AB na hřištích soupeřů skóruje 1,50 gólu. Domácí si také vytvářejí více šancí, když v průměru zaznamenají 15,67 střely a 4,67 střely na branku oproti 13,00 a 4,25 na straně hostů, přičemž jejich xG činí 1,65 oproti 1,52 u AB. Poslední forma Hillerødu je stabilnější, protože z pěti zápasů získal 8 bodů a inkasoval pouze 4 góly, zatímco AB v tomto období dvakrát prohrál a dovolil soupeřům vstřelit 7 gólů. Obrana domácích však zůstává náchylná k chybám, doma v průměru inkasuje 1,67 gólu a ani jednou neudržela čisté konto, takže AB má reálnou šanci skórovat. Výhoda domácího prostředí a větší pravidelnost při vytváření šancí hovoří pro těsné vítězství Hillerødu.
Zobrazit statistický přehledBTTS – skórují oba týmy?
Signál pro sázku BTTS – oba týmy dají gól – je mírně pozitivní: v posledních 5 zápasech se tento scénář objevil u Hillerød i AB v 60 % utkání, přičemž oba týmy v průměru vstřelily 1,8 gólu na zápas. Hillerød v žádném utkání této sezóny neudrželo čisté konto a jeho průměrné xGA činí vysokých 1,80, což zvyšuje šance AB na vstřelení gólu. AB si vytváří více příležitostí než domácí, v průměru zaznamenává 13,0 střel a 4,25 střely na branku na zápas oproti hodnotám 10,67 a 3,67 u Hillerød, a má také vyšší ofenzivní xG: 1,52 oproti 1,28. Rizikem této sázky je slabá celosezónní produktivita Hillerød, které vstřelilo pouze 0,67 gólu na zápas a v 33 % utkání neskórovalo. Přesto AB v průměru inkasuje 1,25 gólu a domácí v posledních pěti zápasech vstřelili 9 branek, takže je pravděpodobnější, že se prosadí oba týmy.
Zobrazit statistiky BTTSOver/Under – analýza gólů
Hillerød neudržel čisté konto v žádném domácím zápase a jeho soupeři si v průměru vytvořili 1.80 xG, což výrazně podporuje šance AB na vstřelení gólu. AB generuje v průměru 1.52 xG a vysílá 4.25 střely na branku za zápas, zatímco domácí v průměru inkasují 1.33 gólu. V posledních pěti utkáních oba týmy vstřelily 1.8 gólu na zápas a zápasy AB měly v průměru 3.2 gólu, protože tento tým inkasoval 1.4 gólu na utkání. Hranice 1.5 byla překonána ve 100 % dosavadních zápasů Hillerød a v 75 % utkání AB, takže over 1.5 má v datech nejsilnější podporu. Vyšší hranice 2.5 zůstává reálná, ale omezuje ji slabá sezonní produktivita Hillerød, která doma činí pouze 0.67 vstřeleného gólu.
Zobrazit statistiky Over/UnderHT/FT – scénář poločasu a celého zápasu
Hillerød má výrazně lepší aktuální formu: v posledních 5 zápasech vstřelilo v průměru 1,8 gólu a inkasovalo pouze 0,8, zatímco AB při stejném průměru 1,8 vstřeleného gólu dovolovalo soupeřům skórovat 1,4krát. Domácí vedli o poločase ve 3 z posledních 5 utkání a jejich bilance v prvních poločasech činila 0,8 vstřeleného a 0,4 inkasovaného gólu; AB před přestávkou inkasovalo v průměru 1,0 gólu. Výhoda AB v sezonních statistikách je omezená, přestože hosté vysílají v průměru 4,25 střely na branku oproti 3,67 u Hillerød, protože domácí v posledních pěti zápasech udrželi před přestávkou čisté konto v 60 % utkání. Po změně stran Hillerød vstřelilo v průměru 1,0 gólu a inkasovalo pouze 0,4, což podporuje udržení příznivého výsledku až do konce. Nejpravděpodobnější je proto varianta, že Hillerød povede o poločase a po 90 minutách zvítězí.
Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasuPo poločasech
Statistiky zápasu
Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?
Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.
Statistiky týmů— kdo je efektivnější?
Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.
Kvalita střelby
| Hillerød | AB | |
|---|---|---|
| Přesnost (střely na branku) | 39% | 33% |
| Kvalita šancí (xG na střelu) | 0.11 | 0.12 |
| Zakončení (góly na střelu na branku) | 0.30 | 0.28 |
xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.
* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.
Forma týmu— kdo je v lepší formě?
Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.
Hillerød je o 25% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.
1 body / zápas - Hillerød · 0.8 body / zápas - AB
Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?
Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.
Hillerød je o 38% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.
1.57 góly / zápas - Hillerød · 1.14 góly / zápas - AB
AB je o 44% lepší v tématu inkasované góly na zápas.
1.86 góly / zápas - Hillerød · 1.29 góly / zápas - AB
Hillerød skóruje v 71% zápasů (5 z 7 zápasů), zatímco AB udrží Clean sheet v 14% (1 z 7 zápasů).
AB skóruje v 71% zápasů (5 z 7 zápasů), zatímco Hillerød udrží Clean sheet v 0% (0 z 7 zápasů).
Jak často skórují alespoň...
Jak často inkasují alespoň...
* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.
Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?
Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.
Gólové vzorce
BTTS a počet gólů
Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?
Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.
Celý zápas – porovnání týmů (Over)
Over / Under - Hillerød
Over / Under - AB
1. poločas
2. poločas
Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?
Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.
Hillerød je o 25% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).
1.43 body / zápas - Hillerød · 1.14 body / zápas - AB
Před poločasem (1. poločas)
Po poločase (2. poločas)
Hillerød — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 43% zápasů a vyhraje 14%. Po poločase někdy vedení ztrácí.
Po poločase inkasuje o 0.4 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.
AB — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 29% zápasů a vyhraje 14%. Po poločase někdy vedení ztrácí.
Obrana zůstává stabilní po celý zápas.
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 1.80 | 1.00 |
| Vstřelené góly / zápas | 1.0 | 0.8 |
| Inkasované góly / zápas | 0.6 | 1.2 |
| Průměr gólů v zápase | 1.6 | 2.0 |
| 1 gól | 100% | 80% |
| 2 góly | 40% | 40% |
| 3 góly | 20% | 20% |
| Čisté konto | 40% | 40% |
| Bez gólu | 40% | 40% |
| Rozdíl gólů | +2 | -2 |
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 0.80 | 1.40 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.6 | 0.4 |
| Inkasované góly / zápas | 0.8 | 0.4 |
| Průměr gólů v zápase | 1.4 | 0.8 |
| 1 gól | 80% | 80% |
| 2 góly | 40% | 0% |
| 3 góly | 20% | 0% |
| Čisté konto | 40% | 60% |
| Bez gólu | 80% | 60% |
| Rozdíl gólů | -1 | 0 |
* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.
Góly podle minut— kdy padají góly?
Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.
Nejnebezpečnější minuty 0-15 (3 goals). Nejvíce inkasuje v 76-90 (4). Bilance pozdních gólů (76–90): -1 - pozdní fáze jsou slabinou.
Nejnebezpečnější minuty 0-15 (2 goals). Nejvíce inkasuje v 0-15 (3). Bilance pozdních gólů (76–90): 0.
* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.
Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?
Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.
Profil zápasu
Hillerød
AB
* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.
Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?
Porovnání obou týmů s průměry ligy 1st Division.
Týmy vs. liga
| Hillerød | Liga | AB | |
|---|---|---|---|
| Průměr gólů v zápase | ▲ 3.43 | 2.66 | ▼ 2.43 |
| Skórovaly oba týmy | ▲ 71% | 61% | ▼ 57% |
| Min. 3 góly (Over 2,5) | ▼ 43% | 52% | ▼ 43% |
| Clean sheets | ▼ 0% | 25% | ▼ 14% |
| Gól před poločasem | ▲ 86% | 70% | ▲ 86% |
| Gól po poločase | ▲ 86% | 75% | ▲ 86% |
^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.
Sestavy a události hráčů
Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.
Domácí tým
Základní sestava
Náhradníci
Hostující tým
Základní sestava
Náhradníci
Časová osa zápasu
Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.
Rozhodčí a trenéři
Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.
FAQ
Jaký byl výsledek zápasu Hillerød vs AB?
Zápas 1st Division skončil Hillerød 1:0 AB. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.
Co ukazují gólové statistiky před zápasem Hillerød vs AB?
Hillerød střílí v průměru 1,57 gólu na zápas a AB 1,14. Průměr ligy 1st Division činí 2,66 gólu; Over 2.5 se objevuje v 52% utkání. BTTS nastává v 71% zápasů týmu Hillerød a v 57% zápasů týmu AB.
Jaká je aktuální forma týmů Hillerød a AB?
V posledních pěti zápasech má Hillerød 1 výher, 2 remíz a 2 porážek (1,00 bodu na zápas). AB má 1 výher, 1 remíz a 3 porážek (0,80 bodu na zápas).
Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Hillerød vs AB?
Tato stránka vysvětluje statistický kontext: formu, bilanci vzájemných zápasů, góly, BTTS a Over/Under. Sázkový tip, Value Bet a kompletní zdůvodnění jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.


