Jihoafrická republika - Premier Soccer LeagueNyamhunga StadiumData aktuální k 15. října 2026

Kaizer Chiefs - Stellenbosch: statistiky zápasu

Erb týmu Kaizer Chiefs
Kaizer Chiefs
1 : 1poločas 0:0
Erb týmu Stellenbosch
Stellenbosch

Kaizer Chiefs vs Stellenbosch: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

Kaizer Chiefs hráli s Stellenbosch v soutěži Premier Soccer League (Jihoafrická republika). Zápas se hrál 13. října 2026. Stadion: Nyamhunga Stadium. Konečné skóre: 1:1.

Aktuální forma

Kaizer Chiefs: 1-4-0, 1,40 bodů na zápas. Stellenbosch: 2-2-1, 1,60 bodů na zápas.

Gólové statistiky

Kaizer Chiefs dává 1,71 a inkasuje 1,00 gólů na zápas. Stellenbosch dává 1,14 a inkasuje 1,00. Průměr ligy: 2,28 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: Kaizer Chiefs 71 %, Stellenbosch 43 %. Over 2.5: Kaizer Chiefs 43 %, Stellenbosch 29 %. Liga: BTTS 44 %, Over 2.5 33 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: Kaizer Chiefs 1,58, Stellenbosch 1,10. Střely na zápas: Kaizer Chiefs 12,9, Stellenbosch 8,4. Průměrné držení míče: Kaizer Chiefs 57 %, Stellenbosch 44 %.

První a druhý poločas

Kaizer Chiefs: vedení v poločase 29 %, góly ve druhém poločase 1,14. Stellenbosch: vedení v poločase 29 %, góly ve druhém poločase 0,57.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u Kaizer Chiefs 61-75 (4) a u Stellenbosch 16-30 (3). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

Premier Soccer League: 2,28 gólů na zápas, BTTS 44 %, Over 2.5 33 %.

Vzájemná bilance

Před tímto zápasem bylo k dispozici 2 předchozích vzájemných utkání: 1-0-1. Průměr gólů 2,50, BTTS 50 %.

Archivovaná předzápasová analýza

Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.

Obecná analýza zápasu

Kaizer Chiefs vyhráli 67 % domácích zápasů a v této sezoně ještě neprohráli, zatímco Stellenbosch zvítězil ve 25 % venkovních utkání. Domácí dávají na vlastním hřišti průměrně 2 góly na zápas, zatímco hosté venku 1 gól. Jejich průměrné xG činí 1,41 oproti 1,14 u Stellenbosch, což ukazuje na vyšší kvalitu vytvořených šancí. Chiefs navíc vysílají více střel na branku, 4,33 oproti 3 na zápas, a hosté neskórovali v polovině venkovních utkání. Remíza zůstává reálnou možností, protože domácí si rozdělili body ve 4 z posledních 5 zápasů a Stellenbosch v tomto období inkasoval pouze 3 góly. Navzdory této defenzivní obezřetnosti hovoří převaha Chiefs v efektivitě a výhoda domácího prostředí v jejich prospěch.

Zobrazit statistický přehled
BTTS – skórují oba týmy?

Nejsilnějším argumentem pro sázku na BTTS „ne“ jsou venkovní zápasy Stellenbosch: oba týmy v nich skórovaly pouze ve 25 % případů a hosté nedali gól v 50 % z nich. Stellenbosch navíc udrželo čisté konto v 50 % venkovních zápasů, zatímco v posledních 5 utkáních inkasovalo v průměru pouhých 0,6 gólu. Kaizer Chiefs však hraje do karet opačnému scénáři, protože doma zaznamenává BTTS v 67 % zápasů a dosud tam ani jednou neudrželo čisté konto. Domácí dávají na svém hřišti průměrně 1,33 gólu a hosté venku 1,0, takže oba týmy mají šanci skórovat. Časté zápasy Stellenbosch bez vstřeleného gólu však mírně převažují ve prospěch sázky na BTTS „ne“. BTTS „ne“ znamená, že alespoň jeden z týmů nevstřelí gól; neznamená to automaticky výsledek 0:0 ani to, že neskóruje žádný z týmů.

Zobrazit statistiky BTTS
Over/Under – analýza gólů

Nejlepší volbou je méně než 3,5 gólu: tento výsledek nastal v 67 % zápasů Kaizer Chiefs a v 75 % zápasů Stellenbosch. V posledních pěti utkáních vstřelili domácí průměrně 1,4 gólu a hosté 1,0; Stellenbosch přitom inkasovalo pouze 0,6 gólu na zápas. Ani průměrné xG za celou sezonu, které činí 1,06 u domácích a 1,14 u hostů, nenaznačuje mimořádně vysoký počet gólových příležitostí. Předpokládaný počet 2,15 gólu se blíží ligovému průměru 2,28, což hovoří pro hranici 3,5 jako bezpečnější volbu než náročnější sázku na méně než 2,5 gólu.

Zobrazit statistiky Over/Under
HT/FT – scénář poločasu a celého zápasu

Remíza v poločase je nejpravděpodobnější: Kaizer Chiefs odcházeli do šaten za nerozhodného stavu ve 2 ze 3 domácích zápasů, zatímco Stellenbosch ve 3 ze 4 venkovních utkání. Remízu po 90 minutách podporuje také forma domácích, kteří remizovali ve 4 z posledních 5 zápasů; hosté remizovali ve 2 ze 4 venkovních utkání. Oba týmy po přestávce jen zřídka přebírají kontrolu nad zápasem: druhé poločasy skončily remízou v 67 % domácích zápasů Chiefs a v 75 % venkovních zápasů Stellenbosch. Přestože domácí dávají v průměru 1,33 gólu na zápas oproti 1,00 gólu u hostů, Stellenbosch v posledních pěti zápasech inkasoval pouze 0,6 gólu na utkání, což náskok Chiefs omezuje. Vzhledem k častým remízám v poločase i po přestávce má scénář X/X největší oporu v datech, malý počet domácích a venkovních zápasů však vybízí k opatrnosti.

Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasu

Po poločasech

0 : 0
1. poločas
1 : 1
2. poločas

Statistiky zápasu

67Držení míče (%)33
Kaizer ChiefsStellenbosch
14Střely6
Kaizer ChiefsStellenbosch
4Střely na branku1
Kaizer ChiefsStellenbosch
1.7xG0.81
Kaizer ChiefsStellenbosch
9Rohy4
Kaizer ChiefsStellenbosch
74Nebezpečné útoky49
Kaizer ChiefsStellenbosch
17Fauly20
Kaizer ChiefsStellenbosch
3Karty4
Kaizer ChiefsStellenbosch

Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

Kaizer ChiefsStellenbosch
1.71Vstřelené góly / zápas1.14
Kaizer ChiefsStellenbosch
1Inkasované góly / zápas1
Kaizer ChiefsStellenbosch
57%Průměrné držení míče44%
Kaizer ChiefsStellenbosch
4.57Střely na branku / zápas3.14
Kaizer ChiefsStellenbosch

Statistiky týmů— kdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

12.86Střely na zápas8.43
Kaizer ChiefsStellenbosch
4.57Střely na branku3.14
Kaizer ChiefsStellenbosch
13.3%Proměňování střel13.6%
Kaizer ChiefsStellenbosch
57%Držení míče44%
Kaizer ChiefsStellenbosch
1.58xG týmu1.1
Kaizer ChiefsStellenbosch
1.17xG soupeře1.21
Kaizer ChiefsStellenbosch

Kvalita střelby

Kaizer Chiefs: Efektivní zakončeníStellenbosch: Protiútoky
Kaizer ChiefsStellenbosch
Přesnost (střely na branku)36%37%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.120.13
Zakončení (góly na střelu na branku)0.370.36

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmu— kdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

Stellenbosch je o 14% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.

1.4 body / zápas - Kaizer Chiefs · 1.6 body / zápas - Stellenbosch

Kaizer Chiefs
DDWDD
Bez porážky v posledních 5 zápasech
Rozdělení sezónních výsledků
43% W57% D0% L
Sezóna (V-R-P)
3-4-0
1.86 body / zápas · rozdíl gólů +5
Posledních 5 (V-R-P)
1-4-0
1.40 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
2-1-0
Posledních 5 doma
2-1-0
WDW
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.4Inkasované góly: 1.2xG: 1.63xG soupeře: 1.28BTTS: 80%Over 2.5: 40%
Stellenbosch
WLDDW
Rozdělení sezónních výsledků
29% W43% D29% L
Sezóna (V-R-P)
2-3-2
1.29 body / zápas · rozdíl gólů +1
Posledních 5 (V-R-P)
2-2-1
1.60 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
1-2-1
Posledních 5 venku
1-2-1
DLDW
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.0Inkasované góly: 0.6xG: 1.21xG soupeře: 1.33BTTS: 40%Over 2.5: 20%

Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

Kaizer Chiefs je o 50% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.

1.71 góly / zápas - Kaizer Chiefs · 1.14 góly / zápas - Stellenbosch

Gólový profil týmu Kaizer Chiefs: velmi silná

Kaizer Chiefs skóruje v 86% zápasů (6 z 7 zápasů), zatímco Stellenbosch udrží Clean sheet v 29% (2 z 7 zápasů).

Gólový profil týmu Stellenbosch: silná

Stellenbosch skóruje v 57% zápasů (4 z 7 zápasů), zatímco Kaizer Chiefs udrží Clean sheet v 29% (2 z 7 zápasů).

12Vstřelené góly (sezóna)8
Kaizer ChiefsStellenbosch
7Inkasované góly (sezóna)7
Kaizer ChiefsStellenbosch
2.71Průměr gólů v zápase2.14
Kaizer ChiefsStellenbosch
7Vstřelené góly (posledních 5)5
Kaizer ChiefsStellenbosch
6Inkasované góly (posledních 5)3
Kaizer ChiefsStellenbosch

Jak často skórují alespoň...

86%1 gól57%
Kaizer ChiefsStellenbosch
57%2 góly29%
Kaizer ChiefsStellenbosch
29%3 góly29%
Kaizer ChiefsStellenbosch
0%4 góly0%
Kaizer ChiefsStellenbosch

Jak často inkasují alespoň...

71%1 gól71%
Kaizer ChiefsStellenbosch
29%2 góly14%
Kaizer ChiefsStellenbosch
0%3 góly14%
Kaizer ChiefsStellenbosch
0%4 góly0%
Kaizer ChiefsStellenbosch

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

Gólové vzorce

29%BTTS v poločase14%
Kaizer ChiefsStellenbosch
0%BTTS v obou poločasech14%
Kaizer ChiefsStellenbosch
43%Skórovali v obou poločasech29%
Kaizer ChiefsStellenbosch

BTTS a počet gólů

43%Min. 3 góly a BTTS29%
Kaizer ChiefsStellenbosch
0%Min. 3 góly bez BTTS0%
Kaizer ChiefsStellenbosch
80%BTTS – posledních 540%
Kaizer ChiefsStellenbosch

Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

1. poločas

57%Min. 1 gól před poločasem43%
Kaizer ChiefsStellenbosch
29%Min. 2 góly před poločasem29%
Kaizer ChiefsStellenbosch
14%Min. 3 góly před poločasem0%
Kaizer ChiefsStellenbosch

2. poločas

86%Min. 1 gól po poločase71%
Kaizer ChiefsStellenbosch
57%Min. 2 góly po poločase43%
Kaizer ChiefsStellenbosch
14%Min. 3 góly po poločase14%
Kaizer ChiefsStellenbosch

Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

Stellenbosch je o 10% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).

1.43 body / zápas - Kaizer Chiefs · 1.57 body / zápas - Stellenbosch

Kaizer Chiefs — stav v poločase
29% vedou57% remizují14% prohrávají
Stellenbosch — stav v poločase
29% vedou71% remizují0% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

1.43Body na zápas (1. poločas)1.57
Kaizer ChiefsStellenbosch
0.57Vstřelené góly (1. poločas)0.57
Kaizer ChiefsStellenbosch
0.43Inkasované góly (1. poločas)0.14
Kaizer ChiefsStellenbosch
1Průměr gólů (1. poločas)0.71
Kaizer ChiefsStellenbosch
71%Čisté konto před poločasem86%
Kaizer ChiefsStellenbosch
43%Bez gólu před poločasem57%
Kaizer ChiefsStellenbosch

Po poločase (2. poločas)

1.71Body na zápas (2. poločas)0.71
Kaizer ChiefsStellenbosch
1.14Vstřelené góly (2. poločas)0.57
Kaizer ChiefsStellenbosch
0.57Inkasované góly (2. poločas)0.86
Kaizer ChiefsStellenbosch
1.71Průměr gólů (2. poločas)1.43
Kaizer ChiefsStellenbosch
57%Čisté konto po poločase29%
Kaizer ChiefsStellenbosch
29%Bez gólu po poločase57%
Kaizer ChiefsStellenbosch

Kaizer Chiefs — výsledky druhých poločasů

43% W43% D14% L
10
Body v poločase
4
Góly v poločase
+1
Rozdíl gólů (1. poločas)
12
Body ve 2. poločase
+4
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.43
PPG před poločasem
Udržení vedení148%

V poločase vede v 29% zápasů a vyhraje 43%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase+0.1

Po poločase inkasuje o 0.1 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

Stellenbosch — výsledky druhých poločasů

0% W71% D29% L
11
Body v poločase
4
Góly v poločase
+3
Rozdíl gólů (1. poločas)
5
Body ve 2. poločase
-2
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.57
PPG před poločasem
Udržení vedení100%

V poločase vede v 29% zápasů a vyhraje 29%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase+0.7

Po poločase inkasuje o 0.7 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

Kaizer Chiefs — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.601.20
Vstřelené góly / zápas0.60.8
Inkasované góly / zápas0.40.8
Průměr gólů v zápase1.01.6
1 gól60%80%
2 góly20%40%
3 góly20%20%
Čisté konto80%40%
Bez gólu40%40%
Rozdíl gólů+10
Poločas: 40% vedou - 40% remizují - 20% prohrávají
2. poločas: 20% výhry - 60% remizují - 20% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 20% - Celkem gólů v poločase: 3
Stellenbosch — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.800.80
Vstřelené góly / zápas0.60.4
Inkasované góly / zápas0.00.6
Průměr gólů v zápase0.61.0
1 gól40%60%
2 góly20%40%
3 góly0%0%
Čisté konto100%40%
Bez gólu60%60%
Rozdíl gólů+3-1
Poločas: 40% vedou - 60% remizují - 0% prohrávají
2. poločas: 0% výhry - 80% remizují - 20% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 0% - Celkem gólů v poločase: 3

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minut— kdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

Kaizer Chiefs
SkórovalInkasoval
1
1
0-15
3
0
16-30
0
2
31-45
1
0
46-60
4
3
61-75
3
1
76-90

Nejnebezpečnější minuty 61-75 (4 goals). Nejvíce inkasuje v 61-75 (3). Bilance pozdních gólů (76–90): +2 - v pozdních fázích vítězí.

Stellenbosch
SkórovalInkasoval
1
0
0-15
3
1
16-30
0
0
31-45
2
1
46-60
0
4
61-75
2
1
76-90

Nejnebezpečnější minuty 16-30 (3 goals). Nejvíce inkasuje v 61-75 (4). Bilance pozdních gólů (76–90): +1 - v pozdních fázích vítězí.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

2.42
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
1.4 : 1.1
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
106%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
57%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
+3%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
49%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
6%
Riziko 0:0
přibližně 1 z 17 zápasů
0-1
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

Kaizer Chiefs

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+0.41
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
+0.30
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-2.7 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
+0.13
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.17
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
137%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
96%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
-0.46
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.6
Pozdní góly
25% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 8% padá v úvodních 15 minutách.
25%

Stellenbosch

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.11
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
+0.25
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-2.9 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
+0.04
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.21
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
110%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
80%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
+0.31
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
0.0
Pozdní góly
25% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 13% padá v úvodních 15 minutách.
25%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy Premier Soccer League.

Týmy vs. liga

Kaizer ChiefsLigaStellenbosch
Průměr gólů v zápase▲ 2.712.28▼ 2.14
Skórovaly oba týmy▲ 71%44%• 43%
Min. 3 góly (Over 2,5)▲ 43%33%▼ 29%
Clean sheets▼ 29%36%▼ 29%
Gól před poločasem• 57%56%▼ 43%
Gól po poločase▲ 86%70%• 71%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

2.28
Průměr gólů na zápas
44%
Skórovaly oba týmy
33%
Min. 3 góly (Over 2,5)
36%
Clean sheets
1.25
Domácí góly / zápas
1.04
Góly hostů / zápas
+20%
Výhoda domácího útoku
+17%
Výhoda domácí obrany
+4%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
56%
1 gól
21%
2 góly
4%
3 góly
2%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
70%
1 gól
42%
2 góly
23%
3 góly
9%
4 góly

Sestavy a události hráčů

Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.

Časová osa zápasu

Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.

  1. Kaizer ChiefsŽlutá kartaThabo Brendon Moloisane
  2. Kaizer ChiefsŽlutá kartaSibongiseni Mthethwa
  3. StellenboschGólSinoxolo KwayibaAsistence: Terrence Mashego
  4. Kaizer ChiefsGólMduduzi ShabalalaAsistence: Reeve Frosler
  5. StellenboschStřídáníPřišel: Bradley GroblerOdešel: Ashley Du Preez
  6. StellenboschStřídáníPřišel: Keanan JohannessenOdešel: Siviwe Nkwali
  7. StellenboschŽlutá kartaTerrence Mashego
  8. StellenboschStřídáníPřišel: Gopolang TaunyanaOdešel: Spiwe Given Msimango
  9. StellenboschŽlutá kartaThabiso Lebitso
  10. Kaizer ChiefsŽlutá kartaInácio Miguel Ferreira Santos

Rozhodčí a trenéři

Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.

Vzájemné zápasy

Nedávná vzájemná utkání (2): Kaizer Chiefs 1 - 0 - 1 Stellenbosch. Průměr gólů 2.50, oba týmy skórovaly v 50% zápasů.

Kaizer Chiefs
1 : 2
Stellenbosch
Stellenbosch
0 : 2
Kaizer Chiefs

FAQ

Jaký byl výsledek zápasu Kaizer Chiefs vs Stellenbosch?

Zápas Premier Soccer League skončil Kaizer Chiefs 1:1 Stellenbosch. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.

Jaká je bilance vzájemných zápasů Kaizer Chiefs a Stellenbosch?

V posledních 2 vzájemných zápasech Kaizer Chiefs vyhrál 1 utkání, Stellenbosch vyhrál 1 a 0 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 2,50 gólu a oba týmy skórovaly v 50% z nich.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem Kaizer Chiefs vs Stellenbosch?

Kaizer Chiefs střílí v průměru 1,71 gólu na zápas a Stellenbosch 1,14. Průměr ligy Premier Soccer League činí 2,28 gólu; Over 2.5 se objevuje v 33% utkání. BTTS nastává v 71% zápasů týmu Kaizer Chiefs a v 43% zápasů týmu Stellenbosch.

Jaká je aktuální forma týmů Kaizer Chiefs a Stellenbosch?

V posledních pěti zápasech má Kaizer Chiefs 1 výher, 4 remíz a 0 porážek (1,40 bodu na zápas). Stellenbosch má 2 výher, 2 remíz a 1 porážek (1,60 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Kaizer Chiefs vs Stellenbosch?

Statistiky zápasu jsou zde veřejné; kompletní sázková analýza a doporučený tip jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.