Kawasaki Frontale - Kyoto Sanga: statistiky zápasu
Kawasaki Frontale vs Kyoto Sanga: forma, góly a klíčové statistiky
O čem tento zápas je
Kawasaki Frontale hráli s Kyoto Sanga v soutěži J1 League (Japonsko). Zápas se hrál 15. srpna 2026. Stadion: Kawasaki Todoroki Stadium. Konečné skóre: 2:2.
Aktuální forma
Kawasaki Frontale: 0-1-0, 1,00 bodů na zápas. Kyoto Sanga: 0-0-1, 0,00 bodů na zápas.
Gólové statistiky
Kawasaki Frontale dává 1,00 a inkasuje 1,00 gólů na zápas. Kyoto Sanga dává 1,00 a inkasuje 2,00. Průměr ligy: 3,13 gólů.
BTTS a Over/Under
BTTS: Kawasaki Frontale 100 %, Kyoto Sanga 100 %. Over 2.5: Kawasaki Frontale 0 %, Kyoto Sanga 100 %. Liga: BTTS 67 %, Over 2.5 60 %.
xG, střely a držení míče
xG na zápas: Kawasaki Frontale 1,73, Kyoto Sanga 1,11. Střely na zápas: Kawasaki Frontale 16,0, Kyoto Sanga 10,0. Průměrné držení míče: Kawasaki Frontale 69 %, Kyoto Sanga 58 %.
První a druhý poločas
Kawasaki Frontale: vedení v poločase 0 %, góly ve druhém poločase 1,00. Kyoto Sanga: vedení v poločase 0 %, góly ve druhém poločase 1,00.
Góly podle minut
Nejčastější historický interval skórování je u Kawasaki Frontale 76-90+ (1) a u Kyoto Sanga 46-60 (1). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.
Kontext ligy
J1 League: 3,13 gólů na zápas, BTTS 67 %, Over 2.5 60 %.
Vzájemná bilance
Před tímto zápasem bylo k dispozici 2 předchozích vzájemných utkání: 0-1-1. Průměr gólů 1,50, BTTS 50 %.
Archivovaná předzápasová analýza
Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.
Obecná analýza zápasu
Kawasaki Frontale zahájilo sezon remízou 1:1, zatímco Kyoto Sanga prohrálo svůj úvodní zápas 1:2 a nachází se na nižší, 15. příčce oproti 10. místu domácích. V posledních pěti utkáních Kawasaki vstřelilo 6 gólů a 6 jich inkasovalo, zatímco Kyoto při 5 vstřelených gólech inkasovalo hned 12 branek, což jasně ukazuje na větší defenzivní problémy hostů. Na hřištích soupeřů Kyoto inkasuje v průměru 2 góly na zápas, ani jednou neudrželo čisté konto a soupeři si proti němu vytvářejí šance v hodnotě průměrně 1,69 xG. Hosté dokážou držet míč 58 % času a v průměru vysílají 10 střel, jejich xG však činí pouze 1,11, takže výhoda domácího prostředí a slabší defenziva Kyoto mírně hovoří ve prospěch Kawasaki.
Zobrazit statistický přehledBTTS – skórují oba týmy?
Tip na BTTS: Ano podporuje především vysoká gólová aktivita Kawasaki v posledních pěti zápasech, v nichž oba týmy skórovaly v 80 % utkání. Kawasaki si v tomto období vytvářelo šance v hodnotě 1,98 xG na zápas, zatímco Kyoto inkasovalo až 2,4 gólu a soupeřům dovolovalo v průměru 1,55 xG na utkání. Kyoto v posledních pěti vystoupeních střílelo průměrně 1,0 gólu na zápas, zatímco Kawasaki inkasovalo 1,2 branky, takže hosté mají reálnou šanci skórovat. Přestože BTTS u Kyota v posledních pěti zápasech vychází pouze na 40 %, liga eviduje 70 % takových výsledků a slabá obrana hostů podporuje scénář gólů na obou stranách.
Zobrazit statistiky BTTSOver/Under – analýza gólů
Kawasaki v posledních 5 zápasech vytvářelo šance v průměrné hodnotě 1.98 xG, zatímco Kyoto ve stejném období dovolovalo soupeřům 1.55 xG a inkasovalo až 2.4 gólu na zápas. Domácí v průměru vstřelili 1.2 gólu, zatímco Kyoto skórovalo 1.0 gólu, což spolu s prognózou 1.82 gólu pro Kawasaki a 1.18 pro hosty výrazně podporuje alespoň dvě branky. V posledních 5 vystoupeních tvořily zápasy s více než 2.5 gólu 40 % utkání Kawasaki a 60 % utkání Kyoto, takže hranice 2.5 zůstává vyváženější než jednoznačná. Více než 1.5 gólu je nejsilnější volbou, protože slabá obrana Kyoto a celková projekce 3.00 gólu dávají vysokou pravděpodobnost překonání hranice dvou branek.
Zobrazit statistiky Over/UnderHT/FT – scénář poločasu a celého zápasu
Nejpravděpodobnějším scénářem je remíza v poločase a následné vítězství Kawasaki Frontale, protože oba týmy remizovaly po 45 minutách ve 2 z posledních 5 zápasů, přičemž v celé této sérii ani jednou nevedly v poločase. Kawasaki před přestávkou skórovalo v průměru pouze 0,2 gólu na zápas a Kyoto rovněž 0,2, což výrazně snižuje pravděpodobnost rychlého rozhodnutí. Po změně stran domácí střílejí v průměru 1,0 gólu a inkasují pouze 0,4, zatímco Kyoto v této části zápasu inkasuje 1,2 gólu. Kyoto navíc v posledních pěti zápasech dovolilo soupeřům vstřelit v průměru 2,4 gólu za celý zápas, oproti 1,2 gólu inkasovanému Kawasaki. Remíza v poločase tak zůstává nejpřirozenějším výchozím bodem, ale převaha domácích ve druhých poločasech hovoří pro variantu X/1.
Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasuPo poločasech
Statistiky zápasu
Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?
Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.
Statistiky týmů— kdo je efektivnější?
Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.
Kvalita střelby
| Kawasaki Frontale | Kyoto Sanga | |
|---|---|---|
| Přesnost (střely na branku) | 25% | 30% |
| Kvalita šancí (xG na střelu) | 0.11 | 0.11 |
| Zakončení (góly na střelu na branku) | 0.25 | 0.33 |
xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.
* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.
Forma týmu— kdo je v lepší formě?
Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.
Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?
Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.
Kawasaki Frontale je o 100% lepší v tématu inkasované góly na zápas.
1 góly / zápas - Kawasaki Frontale · 2 góly / zápas - Kyoto Sanga
Kawasaki Frontale skóruje v 100% zápasů (1 z 1 zápasů), zatímco Kyoto Sanga udrží Clean sheet v 0% (0 z 1 zápasů).
Kyoto Sanga skóruje v 100% zápasů (1 z 1 zápasů), zatímco Kawasaki Frontale udrží Clean sheet v 0% (0 z 1 zápasů).
Jak často skórují alespoň...
Jak často inkasují alespoň...
* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.
Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?
Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.
Gólové vzorce
BTTS a počet gólů
Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?
Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.
Celý zápas – porovnání týmů (Over)
Over / Under - Kawasaki Frontale
Over / Under - Kyoto Sanga
1. poločas
2. poločas
Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?
Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.
Před poločasem (1. poločas)
Po poločase (2. poločas)
Kawasaki Frontale — výsledky druhých poločasů
Po poločase inkasuje o 1.0 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.
Kyoto Sanga — výsledky druhých poločasů
Obrana zůstává stabilní po celý zápas.
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 1.00 | 1.00 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.0 | 1.0 |
| Inkasované góly / zápas | 0.0 | 1.0 |
| Průměr gólů v zápase | 0.0 | 2.0 |
| 1 gól | 0% | 100% |
| 2 góly | 0% | 100% |
| 3 góly | 0% | 0% |
| Čisté konto | 100% | 0% |
| Bez gólu | 100% | 0% |
| Rozdíl gólů | 0 | 0 |
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 0.00 | 3.00 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.0 | 1.0 |
| Inkasované góly / zápas | 2.0 | 0.0 |
| Průměr gólů v zápase | 2.0 | 1.0 |
| 1 gól | 100% | 100% |
| 2 góly | 100% | 0% |
| 3 góly | 0% | 0% |
| Čisté konto | 0% | 100% |
| Bez gólu | 100% | 0% |
| Rozdíl gólů | -2 | +1 |
* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.
Góly podle minut— kdy padají góly?
Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.
Nejnebezpečnější minuty 76-90 (1 goal). Nejvíce inkasuje v 46-60 (1). Bilance pozdních gólů (76–90): +1 - v pozdních fázích vítězí.
Nejnebezpečnější minuty 46-60 (1 goal). Nejvíce inkasuje v 0-15 (1). Bilance pozdních gólů (76–90): 0.
* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.
Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?
Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.
Profil zápasu
Kawasaki Frontale
Kyoto Sanga
* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.
Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?
Porovnání obou týmů s průměry ligy J1 League.
Týmy vs. liga
| Kawasaki Frontale | Liga | Kyoto Sanga | |
|---|---|---|---|
| Průměr gólů v zápase | ▼ 2.00 | 3.13 | ▼ 3.00 |
| Skórovaly oba týmy | ▲ 100% | 67% | ▲ 100% |
| Min. 3 góly (Over 2,5) | ▼ 0% | 60% | ▲ 100% |
| Clean sheets | ▼ 0% | 17% | ▼ 0% |
| Gól před poločasem | ▼ 0% | 80% | ▲ 100% |
| Gól po poločase | ▲ 100% | 80% | ▲ 100% |
^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.
Sestavy a události hráčů
Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.
Domácí tým
Základní sestava
Hostující tým
Základní sestava
Časová osa zápasu
Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.
Rozhodčí a trenéři
Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.
Vzájemné zápasy
Nedávná vzájemná utkání (2): Kawasaki Frontale 0 - 1 - 1 Kyoto Sanga. Průměr gólů 1.50, oba týmy skórovaly v 50% zápasů.
FAQ
Jaký byl výsledek zápasu Kawasaki Frontale vs Kyoto Sanga?
Zápas J1 League skončil Kawasaki Frontale 2:2 Kyoto Sanga. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.
Jaká je bilance vzájemných zápasů Kawasaki Frontale a Kyoto Sanga?
V posledních 2 vzájemných zápasech Kawasaki Frontale vyhrál 0 utkání, Kyoto Sanga vyhrál 1 a 1 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 1,50 gólu a oba týmy skórovaly v 50% z nich.
Co ukazují gólové statistiky před zápasem Kawasaki Frontale vs Kyoto Sanga?
Kawasaki Frontale střílí v průměru 1,00 gólu na zápas a Kyoto Sanga 1,00. Průměr ligy J1 League činí 3,13 gólu; Over 2.5 se objevuje v 60% utkání. BTTS nastává v 100% zápasů týmu Kawasaki Frontale a v 100% zápasů týmu Kyoto Sanga.
Jaká je aktuální forma týmů Kawasaki Frontale a Kyoto Sanga?
V posledních pěti zápasech má Kawasaki Frontale 0 výher, 1 remíz a 0 porážek (1,00 bodu na zápas). Kyoto Sanga má 0 výher, 0 remíz a 1 porážek (0,00 bodu na zápas).
Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Kawasaki Frontale vs Kyoto Sanga?
Tato stránka vysvětluje statistický kontext: formu, bilanci vzájemných zápasů, góly, BTTS a Over/Under. Sázkový tip, Value Bet a kompletní zdůvodnění jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.


