Komárno - Skalica: statistiky zápasu
Komárno vs Skalica: forma, góly a klíčové statistiky
O čem tento zápas je
Komárno hráli s Skalica v soutěži Super Liga (Slovensko). Zápas se hrál 5. září 2026. Stadion: Mestský štadión. Konečné skóre: 0:0.
Aktuální forma
Komárno: 0-2-3, 0,40 bodů na zápas. Skalica: 2-0-3, 1,20 bodů na zápas.
Gólové statistiky
Komárno dává 1,00 a inkasuje 1,83 gólů na zápas. Skalica dává 1,50 a inkasuje 2,50. Průměr ligy: 3,56 gólů.
BTTS a Over/Under
BTTS: Komárno 83 %, Skalica 83 %. Over 2.5: Komárno 67 %, Skalica 67 %. Liga: BTTS 62 %, Over 2.5 71 %.
xG, střely a držení míče
xG na zápas: Komárno 1,50, Skalica 1,25. Střely na zápas: Komárno 12,2, Skalica 11,3. Průměrné držení míče: Komárno 54 %, Skalica 43 %.
První a druhý poločas
Komárno: vedení v poločase 17 %, góly ve druhém poločase 0,67. Skalica: vedení v poločase 33 %, góly ve druhém poločase 0,83.
Góly podle minut
Nejčastější historický interval skórování je u Komárno 61-75 (2) a u Skalica 46-60 (3). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.
Kontext ligy
Super Liga: 3,56 gólů na zápas, BTTS 62 %, Over 2.5 71 %.
Vzájemná bilance
Před tímto zápasem bylo k dispozici 4 předchozích vzájemných utkání: 1-1-2. Průměr gólů 2,00, BTTS 50 %.
Archivovaná předzápasová analýza
Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.
Obecná analýza zápasu
Komárno zůstává po 6 ligových zápasech bez vítězství a doma prohrálo obě dosavadní utkání, přičemž v průměru vstřelilo jen 0,5 gólu a inkasovalo 2,5 gólu na zápas. Domácí sice mají vyšší průměrné xG na vlastním hřišti, 1,58 oproti 1,07 Skalice venku, ale v 50 % domácích zápasů nedokázali skórovat, přestože zaznamenali 6 střel na branku na utkání. Skalica je v tabulce výše, na 7. místě oproti 11. příčce svého soupeře, a venku v průměru vstřelí 1,33 gólu a prohrává jen ve 33 % zápasů. Obrana hostů působí také stabilněji, protože v průměru inkasuje 1,33 gólu, zatímco Komárno ani v jednom domácím utkání neudrželo čisté konto. Oba týmy inkasují poměrně hodně branek, takže remíza je reálnou možností, ale slabá produktivita a katastrofální domácí výsledky Komárna naklánějí prognózu na stranu hostů.
Zobrazit statistický přehledBTTS – skórují oba týmy?
Komárno mělo BTTS v 100 % dosavadních domácích zápasů, zatímco Skalica zaznamenala tento scénář v 67 % venkovních utkání oproti ligovému průměru 62 %. Domácí ani jednou neudrželi čisté konto a inkasují až 3,67 gólu na zápas, což výrazně zvyšuje šance Skalice na skórování. Skalica má rovněž 0 % venkovních zápasů bez inkasovaného gólu a její obrana soupeřům průměrně dovoluje 1,96 xG, zatímco Komárno vytváří průměrně 1,43 xG. V posledních pěti zápasech měly oba týmy BTTS v 60 % případů, přičemž Skalica inkasovala v průměru 2,6 gólu a Komárno vstřelilo 1,8 gólu. Nejsilnějším signálem je tedy zranitelnost obou obran při solidních ukazatelích tvorby šancí, a proto je pravděpodobnější, že se prosadí oba týmy.
Zobrazit statistiky BTTSOver/Under – analýza gólů
Komárno střílelo v posledních pěti zápasech průměrně 1,8 gólu, zatímco Skalica 1,4, přičemž hosté v tomto období inkasovali až 2,6 gólu na zápas. Ani jeden z týmů si v dosavadních ligových zápasech sezony neudržel čisté konto a Komárno dovolovalo soupeřům v průměru 1,77 xG, což nahrává gólům na obou stranách. Hranice 1,5 gólu byla překonána ve 100 % zápasů obou týmů, zatímco více než 2,5 gólu padlo v 80 % posledních pěti zápasů Komárna a v 60 % zápasů Skalicy. Další podporu představuje vysoký ligový průměr 3,56 gólu na zápas a očekávaný celkový počet 3,15 gólu. Nejsilnějším a nejbezpečnějším signálem zůstává over 1,5, protože i opatrný scénář se dvěma góly má v datech výraznou podporu.
Zobrazit statistiky Over/UnderHT/FT – scénář poločasu a celého zápasu
Nejsilnější signál hovoří pro vedení Komárna v poločase a udržení náskoku až do konce, protože domácí v posledních 5 zápasech vstřelili před přestávkou v průměru 1,2 gólu, zatímco Skalica pouze 0,2. Komárno v tomto období vedlo po 45 minutách ve 40 % utkání a v prvním poločase inkasovalo v průměru jen 0,4 gólu, zatímco Skalica o přestávce prohrávala v 60 % zápasů a inkasovala 1,6 gólu. Po závěrečném hvizdu posiluje výhodu domácích skutečnost, že Skalica v posledních 5 vystoupeních dovolila soupeřům vstřelit v průměru 2,6 gólu, zatímco Komárno samo vstřelilo 1,8 gólu. Domácí také zaznamenávají více střel na branku na zápas, 4,67 oproti 2,67, a jejich xG činí 1,43 ve srovnání s 1,07 u hostů, což zvyšuje šanci na scénář 1/1.
Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasuPo poločasech
Statistiky zápasu
Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?
Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.
Statistiky týmů— kdo je efektivnější?
Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.
Kvalita střelby
| Komárno | Skalica | |
|---|---|---|
| Přesnost (střely na branku) | 37% | 32% |
| Kvalita šancí (xG na střelu) | 0.12 | 0.11 |
| Zakončení (góly na střelu na branku) | 0.22 | 0.41 |
xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.
* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.
Forma týmu— kdo je v lepší formě?
Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.
Skalica je o 200% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.
0.4 body / zápas - Komárno · 1.2 body / zápas - Skalica
Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?
Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.
Skalica je o 50% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.
1 góly / zápas - Komárno · 1.5 góly / zápas - Skalica
Komárno je o 37% lepší v tématu inkasované góly na zápas.
1.83 góly / zápas - Komárno · 2.5 góly / zápas - Skalica
Komárno skóruje v 83% zápasů (5 z 6 zápasů), zatímco Skalica udrží Clean sheet v 0% (0 z 6 zápasů).
Skalica skóruje v 83% zápasů (5 z 6 zápasů), zatímco Komárno udrží Clean sheet v 0% (0 z 6 zápasů).
Jak často skórují alespoň...
Jak často inkasují alespoň...
* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.
Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?
Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.
Gólové vzorce
BTTS a počet gólů
Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?
Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.
Celý zápas – porovnání týmů (Over)
Over / Under - Komárno
Over / Under - Skalica
1. poločas
2. poločas
Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?
Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.
Skalica je o 41% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).
0.83 body / zápas - Komárno · 1.17 body / zápas - Skalica
Před poločasem (1. poločas)
Po poločase (2. poločas)
Komárno — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 17% zápasů a vyhraje 0%. Po poločase někdy vedení ztrácí.
Po poločase inkasuje o 0.5 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.
Skalica — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 33% zápasů a vyhraje 33%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
Obrana zůstává stabilní po celý zápas.
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 1.00 | 0.40 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.4 | 0.6 |
| Inkasované góly / zápas | 0.6 | 1.4 |
| Průměr gólů v zápase | 1.0 | 2.0 |
| 1 gól | 80% | 100% |
| 2 góly | 20% | 80% |
| 3 góly | 0% | 20% |
| Čisté konto | 40% | 0% |
| Bez gólu | 60% | 40% |
| Rozdíl gólů | -1 | -4 |
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 1.20 | 1.40 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.6 | 1.0 |
| Inkasované góly / zápas | 1.8 | 1.0 |
| Průměr gólů v zápase | 2.4 | 2.0 |
| 1 gól | 100% | 80% |
| 2 góly | 60% | 60% |
| 3 góly | 60% | 40% |
| Čisté konto | 20% | 40% |
| Bez gólu | 60% | 40% |
| Rozdíl gólů | -6 | 0 |
* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.
Góly podle minut— kdy padají góly?
Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.
Nejnebezpečnější minuty 61-75 (2 goals). Nejvíce inkasuje v 61-75 (4). Bilance pozdních gólů (76–90): 0.
Nejnebezpečnější minuty 46-60 (3 goals). Nejvíce inkasuje v 31-45 (5). Bilance pozdních gólů (76–90): -2 - pozdní fáze jsou slabinou.
* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.
Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?
Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.
Profil zápasu
Komárno
Skalica
* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.
Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?
Porovnání obou týmů s průměry ligy Super Liga.
Týmy vs. liga
| Komárno | Liga | Skalica | |
|---|---|---|---|
| Průměr gólů v zápase | ▼ 2.83 | 3.56 | ▲ 4.00 |
| Skórovaly oba týmy | ▲ 83% | 62% | ▲ 83% |
| Min. 3 góly (Over 2,5) | ▼ 67% | 71% | ▼ 67% |
| Clean sheets | ▼ 0% | 19% | ▼ 0% |
| Gól před poločasem | • 83% | 82% | ▲ 100% |
| Gól po poločase | ▲ 100% | 88% | ▼ 67% |
^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.
Sestavy a události hráčů
Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.
Domácí tým
Základní sestava
Hostující tým
Základní sestava
Časová osa zápasu
Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.
Rozhodčí a trenéři
Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.
Vzájemné zápasy
Nedávná vzájemná utkání (4): Komárno 1 - 1 - 2 Skalica. Průměr gólů 2.00, oba týmy skórovaly v 50% zápasů.
FAQ
Jaký byl výsledek zápasu Komárno vs Skalica?
Zápas Super Liga skončil Komárno 0:0 Skalica. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.
Jaká je bilance vzájemných zápasů Komárno a Skalica?
V posledních 4 vzájemných zápasech Komárno vyhrál 1 utkání, Skalica vyhrál 2 a 1 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 2,00 gólu a oba týmy skórovaly v 50% z nich.
Co ukazují gólové statistiky před zápasem Komárno vs Skalica?
Komárno střílí v průměru 1,00 gólu na zápas a Skalica 1,50. Průměr ligy Super Liga činí 3,56 gólu; Over 2.5 se objevuje v 71% utkání. BTTS nastává v 83% zápasů týmu Komárno a v 83% zápasů týmu Skalica.
Jaká je aktuální forma týmů Komárno a Skalica?
V posledních pěti zápasech má Komárno 0 výher, 2 remíz a 3 porážek (0,40 bodu na zápas). Skalica má 2 výher, 0 remíz a 3 porážek (1,20 bodu na zápas).
Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Komárno vs Skalica?
Tato stránka vysvětluje statistický kontext: formu, bilanci vzájemných zápasů, góly, BTTS a Over/Under. Sázkový tip, Value Bet a kompletní zdůvodnění jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.


