Belgie - Pro LeagueGuldensporenstadionData aktuální k 31. srpna 2026

KV Kortrijk - Sporting Charleroi: statistiky zápasu

KV Kortrijk vs Sporting Charleroi: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

KV Kortrijk hráli s Sporting Charleroi v soutěži Pro League (Belgie). Zápas se hrál 29. srpna 2026. Stadion: Guldensporenstadion. Konečné skóre: 1:3.

Aktuální forma

KV Kortrijk: 0-0-2, 0,00 bodů na zápas. Sporting Charleroi: 3-0-0, 3,00 bodů na zápas.

Gólové statistiky

KV Kortrijk dává 0,00 a inkasuje 3,00 gólů na zápas. Sporting Charleroi dává 2,00 a inkasuje 0,33. Průměr ligy: 3,35 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: KV Kortrijk 0 %, Sporting Charleroi 33 %. Over 2.5: KV Kortrijk 100 %, Sporting Charleroi 33 %. Liga: BTTS 50 %, Over 2.5 69 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: KV Kortrijk 1,06, Sporting Charleroi 2,18. Střely na zápas: KV Kortrijk 12,0, Sporting Charleroi 19,7. Průměrné držení míče: KV Kortrijk 38 %, Sporting Charleroi 58 %.

První a druhý poločas

KV Kortrijk: vedení v poločase 0 %, góly ve druhém poločase 0,00. Sporting Charleroi: vedení v poločase 33 %, góly ve druhém poločase 1,33.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u KV Kortrijk 0-15 (0) a u Sporting Charleroi 76-90+ (2). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

Pro League: 3,35 gólů na zápas, BTTS 50 %, Over 2.5 69 %.

Vzájemná bilance

V databázi není k dispozici odpovídající vzorek vzájemných zápasů.

Archivovaná předzápasová analýza

Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.

Obecná analýza zápasu

Sporting Charleroi vstoupil do sezóny 3 vítězstvími ve 3 zápasech, v nichž vstřelil 6 branek a inkasoval pouze 1, zatímco KV Kortrijk prohrál oba duely při skóre 0:6. Domácí ve svém dosud jediném zápase na vlastním hřišti neskórovali, inkasovali v průměru 3 branky a soupeři dovolili xG 2,03. Charleroi na hřišti soupeře zvítězilo s čistým kontem a jeho průměrné xG činí 2,38 oproti pouhým 0,77 xGA. Hosté rovněž vytvářejí výrazně více nebezpečí: v průměru zaznamenávají 23 střel a 5 střel na branku, zatímco Kortrijk má 15 střel a 2 střely na branku. Pro Charleroi hovoří také posledních pět zápasů, v nichž vstřelilo 10 gólů a získalo v průměru 2 body na zápas, oproti 4 brankám a 0,8 bodu Kortrijku.

Zobrazit statistický přehled
BTTS – skórují oba týmy?

Sporting Charleroi má silné ofenzivní argumenty: v posledních 5 zápasech skóroval v průměru 2,0 gólu při xG 2,08, zatímco Kortrijk inkasoval 2,2 gólu na zápas. Klíčovou neznámou pro trh BTTS je však produktivita domácích, kteří ve stejné sérii vstřelili pouze 0,8 gólu na utkání a zaznamenali BTTS ve 40 % zápasů. Charleroi udržel čisté konto ve 100 % dosavadních ligových zápasů a jeho průměrné obdržené xG činí pouhých 0,77, což podporuje scénář, v němž Kortrijk neskóruje. Přestože domácí vytvářejí relativně mnoho šancí, s průměrným xG 1,49 v posledních pěti vystoupeních, defenzivní převaha hostů a jejich dobrá forma po sérii tří vítězství mírně favorizují variantu BTTS ne.

Zobrazit statistiky BTTS
Over/Under – analýza gólů

Nejsilnějším signálem je over 1.5, protože Kortrijk v posledních pěti zápasech inkasoval v průměru 2.2 gólu, zatímco Charleroi průměrně vstřelilo 2.0 branky. Hosté si také vytvářejí velmi kvalitní šance s průměrným xG 2.08 v posledních pěti utkáních, zatímco xG proti Kortrijku činí 1.62. Kortrijk je v horší formě, když zaznamenal tři porážky v řadě a v pěti zápasech má bilanci 4 vstřelených a 11 inkasovaných gólů. Celkem 80% posledních zápasů domácích a 60% utkání Charleroi překročilo hranici 2.5 gólu, což podporuje také vyšší celkovou předpověď na úrovni 2.85. Linie 1.5 však nabízí výrazně větší bezpečnostní rezervu než over 2.5, zejména proto, že Charleroi podle venkovních statistik zatím neinkasovalo žádný gól.

Zobrazit statistiky Over/Under
HT/FT – scénář poločasu a celého zápasu

Nejsilnější signál ukazuje na remízu v poločase a vítězství Sporting Charleroi po zápase: hosté po 45 minutách remizovali ve 3 z posledních 5 utkání a následně vyhráli druhé poločasy v 60 % těchto zápasů. Aktuální forma výrazně favorizuje Charleroi, které získalo 10 bodů v pěti kolech a střílelo v průměru 2,0 gólu, zatímco Kortrijk nasbíralo 4 body, dávalo 0,8 gólu a inkasovalo 2,2 gólu na zápas. Po přestávce domácí v posledních pěti vystoupeních skórovali pouze 0,2 gólu na utkání a zároveň dovolili soupeřům vstřelit 1,4 gólu; Charleroi v této části hry střílelo v průměru 1,4 gólu. Kortrijk má sice výhodu v datech z velmi malého domácího vzorku, vyšší xG hostů v hodnotě 2,38 oproti 2,08 a 23 střel na zápas však podporují scénář, v němž vyrovnaný začátek přejde v převahu hostujícího týmu.

Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasu

Po poločasech

1 : 1
1. poločas
0 : 2
2. poločas

Statistiky zápasu

51Držení míče (%)49
KV KortrijkSporting Charleroi
13Střely18
KV KortrijkSporting Charleroi
5Střely na branku5
KV KortrijkSporting Charleroi
1.43xG1.81
KV KortrijkSporting Charleroi
6Rohy5
KV KortrijkSporting Charleroi
36Nebezpečné útoky45
KV KortrijkSporting Charleroi
13Fauly10
KV KortrijkSporting Charleroi
1Karty1
KV KortrijkSporting Charleroi

Předzápasový profilco říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

KV KortrijkSporting Charleroi
0Vstřelené góly / zápas2
KV KortrijkSporting Charleroi
3Inkasované góly / zápas0.33
KV KortrijkSporting Charleroi
38%Průměrné držení míče58%
KV KortrijkSporting Charleroi
2.5Střely na branku / zápas6.33
KV KortrijkSporting Charleroi

Statistiky týmůkdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

12Střely na zápas19.67
KV KortrijkSporting Charleroi
2.5Střely na branku6.33
KV KortrijkSporting Charleroi
0%Proměňování střel10.2%
KV KortrijkSporting Charleroi
38%Držení míče58%
KV KortrijkSporting Charleroi
1.06xG týmu2.18
KV KortrijkSporting Charleroi
2.05xG soupeře0.93
KV KortrijkSporting Charleroi

Kvalita střelby

KV Kortrijk: VyváženýSporting Charleroi: Dominantní
KV KortrijkSporting Charleroi
Přesnost (střely na branku)21%32%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.090.11
Zakončení (góly na střelu na branku)0.000.32

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmukdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

KV Kortrijk
LL
Bez výhry v posledních 5 zápasech
Rozdělení sezónních výsledků
0% W0% R100% P
Sezóna (V-R-P)
0-0-2
0.00 body / zápas · rozdíl gólů -6
Posledních 5 (V-R-P)
0-0-2
0.00 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
0-0-1
Posledních 5 doma
0-0-1
L
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 0.0Inkasované góly: 3.0xG: 1.06xG soupeře: 2.05BTTS: 0%Over 2.5: 100%
Sporting Charleroi
WWW
5 výher v řadě
Rozdělení sezónních výsledků
100% W0% R0% P
Sezóna (V-R-P)
3-0-0
3.00 body / zápas · rozdíl gólů +5
Posledních 5 (V-R-P)
3-0-0
3.00 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
1-0-0
Posledních 5 venku
1-0-0
W
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 2.0Inkasované góly: 0.3xG: 2.18xG soupeře: 0.93BTTS: 33%Over 2.5: 33%

Gólyjak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

Sporting Charleroi je o 809% lepší v tématu inkasované góly na zápas.

3 góly / zápas - KV Kortrijk · 0.33 góly / zápas - Sporting Charleroi

Gólový profil týmu KV Kortrijk: obtížnější

KV Kortrijk skóruje v 0% zápasů (0 z 2 zápasů), zatímco Sporting Charleroi udrží Clean sheet v 67% (2 z 3 zápasů).

Gólový profil týmu Sporting Charleroi: velmi silná

Sporting Charleroi skóruje v 100% zápasů (3 z 3 zápasů), zatímco KV Kortrijk udrží Clean sheet v 0% (0 z 2 zápasů).

0Vstřelené góly (sezóna)6
KV KortrijkSporting Charleroi
6Inkasované góly (sezóna)1
KV KortrijkSporting Charleroi
3Průměr gólů v zápase2.33
KV KortrijkSporting Charleroi
0Vstřelené góly (posledních 5)6
KV KortrijkSporting Charleroi
6Inkasované góly (posledních 5)1
KV KortrijkSporting Charleroi

Jak často skórují alespoň...

0%1 gól100%
KV KortrijkSporting Charleroi
0%2 góly67%
KV KortrijkSporting Charleroi
0%3 góly33%
KV KortrijkSporting Charleroi
0%4 góly0%
KV KortrijkSporting Charleroi

Jak často inkasují alespoň...

100%1 gól33%
KV KortrijkSporting Charleroi
100%2 góly0%
KV KortrijkSporting Charleroi
100%3 góly0%
KV KortrijkSporting Charleroi
0%4 góly0%
KV KortrijkSporting Charleroi

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

50%
Ligový průměr

Gólové vzorce

0%BTTS v poločase33%
KV KortrijkSporting Charleroi
0%BTTS v obou poločasech0%
KV KortrijkSporting Charleroi
0%Skórovali v obou poločasech67%
KV KortrijkSporting Charleroi

BTTS a počet gólů

0%Min. 3 góly a BTTS33%
KV KortrijkSporting Charleroi
100%Min. 3 góly bez BTTS0%
KV KortrijkSporting Charleroi
0%BTTS – posledních 533%
KV KortrijkSporting Charleroi

Počet gólů (Over/Under)jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

1. poločas

100%Min. 1 gól před poločasem67%
KV KortrijkSporting Charleroi
0%Min. 2 góly před poločasem33%
KV KortrijkSporting Charleroi
0%Min. 3 góly před poločasem0%
KV KortrijkSporting Charleroi

2. poločas

100%Min. 1 gól po poločase100%
KV KortrijkSporting Charleroi
100%Min. 2 góly po poločase33%
KV KortrijkSporting Charleroi
0%Min. 3 góly po poločase0%
KV KortrijkSporting Charleroi

Poločasy zápasukdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

KV Kortrijk — stav v poločase
0% vedou0% remizují100% prohrávají
Sporting Charleroi — stav v poločase
33% vedou67% remizují0% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

0Body na zápas (1. poločas)1.67
KV KortrijkSporting Charleroi
0Vstřelené góly (1. poločas)0.67
KV KortrijkSporting Charleroi
1Inkasované góly (1. poločas)0.33
KV KortrijkSporting Charleroi
1Průměr gólů (1. poločas)1
KV KortrijkSporting Charleroi
0%Čisté konto před poločasem67%
KV KortrijkSporting Charleroi
100%Bez gólu před poločasem33%
KV KortrijkSporting Charleroi

Po poločase (2. poločas)

0Body na zápas (2. poločas)3
KV KortrijkSporting Charleroi
0Vstřelené góly (2. poločas)1.33
KV KortrijkSporting Charleroi
2Inkasované góly (2. poločas)0
KV KortrijkSporting Charleroi
2Průměr gólů (2. poločas)1.33
KV KortrijkSporting Charleroi
0%Čisté konto po poločase100%
KV KortrijkSporting Charleroi
100%Bez gólu po poločase0%
KV KortrijkSporting Charleroi

KV Kortrijk — výsledky druhých poločasů

0% W0% R100% P
0
Body v poločase
0
Góly v poločase
-2
Rozdíl gólů (1. poločas)
0
Body ve 2. poločase
-4
Rozdíl gólů (2. poločas)
0.00
PPG před poločasem
Obrana po poločase+1.0

Po poločase inkasuje o 1.0 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

Sporting Charleroi — výsledky druhých poločasů

100% W0% R0% P
5
Body v poločase
2
Góly v poločase
+1
Rozdíl gólů (1. poločas)
9
Body ve 2. poločase
+4
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.67
PPG před poločasem
Udržení vedení303%

V poločase vede v 33% zápasů a vyhraje 100%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase-0.3

Obrana zůstává stabilní po celý zápas.

KV Kortrijk — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas0.000.00
Vstřelené góly / zápas0.00.0
Inkasované góly / zápas1.02.0
Průměr gólů v zápase1.02.0
1 gól100%100%
2 góly0%100%
3 góly0%0%
Čisté konto0%0%
Bez gólu100%100%
Rozdíl gólů-2-4
Poločas: 0% vedou - 0% remizují - 100% prohrávají
2. poločas: 0% výhry - 0% remizují - 100% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 0% - Celkem gólů v poločase: 0
Sporting Charleroi — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.673.00
Vstřelené góly / zápas0.71.3
Inkasované góly / zápas0.30.0
Průměr gólů v zápase1.01.3
1 gól67%100%
2 góly33%33%
3 góly0%0%
Čisté konto67%100%
Bez gólu33%0%
Rozdíl gólů+1+4
Poločas: 33% vedou - 67% remizují - 0% prohrávají
2. poločas: 100% výhry - 0% remizují - 0% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 33% - Celkem gólů v poločase: 2

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minutkdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

KV Kortrijk
SkórovalInkasoval
0
0
0-15
0
1
16-30
0
1
31-45
0
0
46-60
0
3
61-75
0
1
76-90

Nejvíce inkasuje v 61-75 (3). Bilance pozdních gólů (76–90): -1 - pozdní fáze jsou slabinou.

Sporting Charleroi
SkórovalInkasoval
0
0
0-15
1
0
16-30
1
1
31-45
1
0
46-60
1
0
61-75
2
0
76-90

Nejnebezpečnější minuty 76-90 (2 goals). Nejvíce inkasuje v 31-45 (1). Bilance pozdních gólů (76–90): +2 - v pozdních fázích vítězí.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazateleco ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

2.67
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
0.2 : 2.5
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
80%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
17%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
-100%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
0%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
0%
Riziko 0:0
prakticky nulové
2-3
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

KV Kortrijk

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.99
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-2.01
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
0.0 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-1.06
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-0.95
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
0%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
222%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
0.00
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
0.0
Pozdní góly
0% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 0% padá v úvodních 15 minutách.
0%

Sporting Charleroi

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+1.25
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
+0.42
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
+0.2 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.18
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.60
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
148%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
17%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
0.00
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.7
Pozdní góly
33% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 0% padá v úvodních 15 minutách.
33%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligyjde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy Pro League.

Týmy vs. liga

KV KortrijkLigaSporting Charleroi
Průměr gólů v zápase 3.003.35 2.33
Skórovaly oba týmy 0%50% 33%
Min. 3 góly (Over 2,5) 100%69% 33%
Clean sheets 0%27% 67%
Gól před poločasem 100%85% 67%
Gól po poločase 100%85% 100%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

3.35
Průměr gólů na zápas
50%
Skórovaly oba týmy
69%
Min. 3 góly (Over 2,5)
27%
Clean sheets
2.00
Domácí góly / zápas
1.35
Góly hostů / zápas
+48%
Výhoda domácího útoku
+32%
Výhoda domácí obrany
+35%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
85%
1 gól
50%
2 góly
19%
3 góly
4%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
85%
1 gól
58%
2 góly
19%
3 góly
8%
4 góly

Sestavy a události hráčů

Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.

Časová osa zápasu

Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.

  1. Sporting CharleroiGólAurélien ScheidlerAsistence: Kévin Daniel Van Den Kerkhof
  2. Sporting CharleroiŽlutá kartaAntoine Bernier
  3. Sporting CharleroiStřídáníPřišel: Freddy Situmona MbembaOdešel: Antoine Bernier
  4. KV KortrijkStřídáníPřišel: Jellert van LandschootOdešel: Ken Masui
  5. KV KortrijkŽlutá kartaRudy Kohon
  6. Sporting CharleroiGólCheck keitaAsistence: Jakob Napoleon Romsaas
  7. Sporting CharleroiGólAntoine ColassinAsistence: Adama Bojang

Rozhodčí a trenéři

Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.

FAQ

Jaký byl výsledek zápasu KV Kortrijk vs Sporting Charleroi?

Zápas Pro League skončil KV Kortrijk 1:3 Sporting Charleroi. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem KV Kortrijk vs Sporting Charleroi?

KV Kortrijk střílí v průměru 0,00 gólu na zápas a Sporting Charleroi 2,00. Průměr ligy Pro League činí 3,35 gólu; Over 2.5 se objevuje v 69% utkání. BTTS nastává v 0% zápasů týmu KV Kortrijk a v 33% zápasů týmu Sporting Charleroi.

Jaká je aktuální forma týmů KV Kortrijk a Sporting Charleroi?

V posledních pěti zápasech má KV Kortrijk 0 výher, 0 remíz a 2 porážek (0,00 bodu na zápas). Sporting Charleroi má 3 výher, 0 remíz a 0 porážek (3,00 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu KV Kortrijk vs Sporting Charleroi?

Na této stránce porovnáte čísla za zápasem KV Kortrijk vs Sporting Charleroi. Sázkovou analýzu, tip, Value Bet a jeho vysvětlení najdete v aplikaci NoFluffPicks.