Lahti - TPS: statistiky zápasu
Kompletní analýza a tip v aplikaci
Prohlédněte si sázkovou analýzu, tip, Value Bet a kompletní odůvodnění tohoto zápasu.
Lahti vs TPS: forma, góly a klíčové statistiky
O čem tento zápas je
Lahti hrají s TPS v soutěži Veikkausliiga (Finsko). Zápas je naplánován na 17. října 2026.
Aktuální forma
Lahti: 2-1-2, 1,40 bodů na zápas. TPS: 0-2-3, 0,40 bodů na zápas.
Gólové statistiky
Lahti dává 1,15 a inkasuje 0,96 gólů na zápas. TPS dává 1,08 a inkasuje 1,08. Průměr ligy: 2,49 gólů.
BTTS a Over/Under
BTTS: Lahti 46 %, TPS 46 %. Over 2.5: Lahti 35 %, TPS 42 %. Liga: BTTS 48 %, Over 2.5 43 %.
xG, střely a držení míče
xG na zápas: Lahti 1,48, TPS 1,55. Střely na zápas: Lahti 13,4, TPS 13,0. Průměrné držení míče: Lahti 56 %, TPS 48 %.
První a druhý poločas
Lahti: vedení v poločase 38 %, góly ve druhém poločase 0,50. TPS: vedení v poločase 19 %, góly ve druhém poločase 0,58.
Góly podle minut
Nejčastější historický interval skórování je u Lahti 0-15 (7) a u TPS 76-90+ (9). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.
Kontext ligy
Veikkausliiga: 2,49 gólů na zápas, BTTS 48 %, Over 2.5 43 %.
Vzájemná bilance
Před tímto zápasem bylo k dispozici 5 předchozích vzájemných utkání: 0-4-1. Průměr gólů 3,40, BTTS 80 %.
Před zápasem
Kurzy 1X2
Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?
Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.
Statistiky týmů— kdo je efektivnější?
Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.
Kvalita střelby
| Lahti | TPS | |
|---|---|---|
| Přesnost (střely na branku) | 30% | 34% |
| Kvalita šancí (xG na střelu) | 0.11 | 0.12 |
| Zakončení (góly na střelu na branku) | 0.29 | 0.24 |
xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.
* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.
Forma týmu— kdo je v lepší formě?
Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.
Lahti je o 250% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.
1.4 body / zápas - Lahti · 0.4 body / zápas - TPS
Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?
Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.
Lahti je o 6% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.
1.15 góly / zápas - Lahti · 1.08 góly / zápas - TPS
Lahti je o 13% lepší v tématu inkasované góly na zápas.
0.96 góly / zápas - Lahti · 1.08 góly / zápas - TPS
Lahti skóruje v 73% zápasů (19 z 26 zápasů), zatímco TPS udrží Clean sheet v 31% (8 z 26 zápasů).
TPS skóruje v 65% zápasů (17 z 26 zápasů), zatímco Lahti udrží Clean sheet v 35% (9 z 26 zápasů).
Jak často skórují alespoň...
Jak často inkasují alespoň...
* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.
Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?
Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.
Gólové vzorce
BTTS a počet gólů
Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?
Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.
Celý zápas – porovnání týmů (Over)
Over / Under - Lahti
Over / Under - TPS
1. poločas
2. poločas
Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?
Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.
Lahti je o 50% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).
1.5 body / zápas - Lahti · 1 body / zápas - TPS
Před poločasem (1. poločas)
Po poločase (2. poločas)
Lahti — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 38% zápasů a vyhraje 38%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
Po poločase inkasuje o 0.1 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.
TPS — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 19% zápasů a vyhraje 31%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
Obrana zůstává stabilní po celý zápas.
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 1.80 | 0.60 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.6 | 0.4 |
| Inkasované góly / zápas | 0.4 | 0.8 |
| Průměr gólů v zápase | 1.0 | 1.2 |
| 1 gól | 100% | 60% |
| 2 góly | 0% | 40% |
| 3 góly | 0% | 20% |
| Čisté konto | 60% | 40% |
| Bez gólu | 40% | 60% |
| Rozdíl gólů | +1 | -2 |
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 0.60 | 0.60 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.0 | 0.2 |
| Inkasované góly / zápas | 0.4 | 0.8 |
| Průměr gólů v zápase | 0.4 | 1.0 |
| 1 gól | 40% | 60% |
| 2 góly | 0% | 40% |
| 3 góly | 0% | 0% |
| Čisté konto | 60% | 40% |
| Bez gólu | 100% | 80% |
| Rozdíl gólů | -2 | -3 |
* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.
Góly podle minut— kdy padají góly?
Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.
Nejnebezpečnější minuty 0-15 (7 goals). Nejvíce inkasuje v 76-90 (7). Bilance pozdních gólů (76–90): -3 - pozdní fáze jsou slabinou.
Nejnebezpečnější minuty 76-90 (9 goals). Nejvíce inkasuje v 31-45 (7). Bilance pozdních gólů (76–90): +4 - v pozdních fázích vítězí.
* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.
Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?
Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.
Profil zápasu
Lahti
TPS
* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.
Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?
Porovnání obou týmů s průměry ligy Veikkausliiga.
Týmy vs. liga
| Lahti | Liga | TPS | |
|---|---|---|---|
| Průměr gólů v zápase | ▼ 2.12 | 2.49 | ▼ 2.15 |
| Skórovaly oba týmy | ▼ 46% | 48% | ▼ 46% |
| Min. 3 góly (Over 2,5) | ▼ 35% | 43% | • 42% |
| Clean sheets | ▲ 35% | 30% | • 31% |
| Gól před poločasem | • 73% | 72% | ▼ 62% |
| Gól po poločase | ▼ 62% | 72% | • 73% |
^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.
Vzájemné zápasy
Nedávná vzájemná utkání (5): Lahti 0 - 4 - 1 TPS. Průměr gólů 3.40, oba týmy skórovaly v 80% zápasů.
FAQ
Kdy hrají Lahti a TPS?
Lahti se utká s TPS dne 17. října 2026 v soutěži Veikkausliiga. Přesný čas výkopu ve vašem časovém pásmu je uveden v horní části stránky zápasu.
Jaká je bilance vzájemných zápasů Lahti a TPS?
V posledních 5 vzájemných zápasech Lahti vyhrál 0 utkání, TPS vyhrál 1 a 4 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 3,40 gólu a oba týmy skórovaly v 80% z nich.
Co ukazují gólové statistiky před zápasem Lahti vs TPS?
Lahti střílí v průměru 1,15 gólu na zápas a TPS 1,08. Průměr ligy Veikkausliiga činí 2,49 gólu; Over 2.5 se objevuje v 43% utkání. BTTS nastává v 46% zápasů týmu Lahti a v 46% zápasů týmu TPS.
Jaká je aktuální forma týmů Lahti a TPS?
V posledních pěti zápasech má Lahti 2 výher, 1 remíz a 2 porážek (1,40 bodu na zápas). TPS má 0 výher, 2 remíz a 3 porážek (0,40 bodu na zápas).
Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Lahti vs TPS?
Statistiky zápasu jsou zde veřejné; kompletní sázková analýza a doporučený tip jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.


