LDU Portoviejo - CD El Nacional: statistiky zápasu
LDU Portoviejo vs CD El Nacional: forma, góly a klíčové statistiky
O čem tento zápas je
LDU Portoviejo hráli s CD El Nacional v soutěži Primera Categoría Serie B (Ekvádor). Zápas se hrál 3. října 2026. Stadion: Estadio Reales Tamarindos. Konečné skóre: 3:2.
Aktuální forma
LDU Portoviejo: 2-3-0, 1,80 bodů na zápas. CD El Nacional: 1-0-4, 0,60 bodů na zápas.
Gólové statistiky
LDU Portoviejo dává 0,81 a inkasuje 0,89 gólů na zápas. CD El Nacional dává 0,68 a inkasuje 1,50. Průměr ligy: 1,94 gólů.
BTTS a Over/Under
BTTS: LDU Portoviejo 30 %, CD El Nacional 46 %. Over 2.5: LDU Portoviejo 22 %, CD El Nacional 43 %. Liga: BTTS 34 %, Over 2.5 33 %.
xG, střely a držení míče
xG na zápas: LDU Portoviejo 1,20, CD El Nacional 1,35. Střely na zápas: LDU Portoviejo 9,7, CD El Nacional 10,2. Průměrné držení míče: LDU Portoviejo 47 %, CD El Nacional 46 %.
První a druhý poločas
LDU Portoviejo: vedení v poločase 30 %, góly ve druhém poločase 0,41. CD El Nacional: vedení v poločase 14 %, góly ve druhém poločase 0,43.
Góly podle minut
Nejčastější historický interval skórování je u LDU Portoviejo 61-75 (5) a u CD El Nacional 46-60 (6). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.
Kontext ligy
Primera Categoría Serie B: 1,94 gólů na zápas, BTTS 34 %, Over 2.5 33 %.
Vzájemná bilance
Před tímto zápasem bylo k dispozici 3 předchozích vzájemných utkání: 3-0-0. Průměr gólů 2,00, BTTS 33 %.
Archivovaná předzápasová analýza
Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.
Obecná analýza zápasu
LDU Portoviejo vyhrává 54 % domácích zápasů a prohrává pouze 8 %, zatímco CD El Nacional prohrálo 71 % venkovních utkání. Domácí inkasují na vlastním hřišti v průměru pouhých 0,46 gólu na zápas a v 62 % těchto utkání udrželi čisté konto, zatímco hosté dávají venku průměrně 0,79 gólu. Ve prospěch LDU hovoří také kvalita šancí: jeho domácí xG činí 1,32, zatímco venkovní xG soupeřů je 1,20; El Nacional navíc soupeřům dovoluje šance s průměrnou hodnotou 1,62 xG. V posledních pěti zápasech získalo LDU 8 bodů a inkasovalo 4 góly, zatímco El Nacional získalo 3 body a inkasovalo 9 branek. Pevná obrana domácích a slabé venkovní výsledky hostů ukazují na vítězství LDU, jeho průměr 1,00 gólu na domácím hřišti však ponechává určité riziko remízy.
Zobrazit statistický přehledBTTS – skórují oba týmy?
Nejsilnějším signálem pro to, že neskórují oba týmy, je jejich nedávná forma: v pěti předchozích zápasech nastala varianta BTTS v 20 % utkání LDU Portoviejo a v žádném zápase CD El Nacional. Domácí dávají v průměru pouze 0,57 gólu na zápas a v 57 % svých utkání neskórovali, přestože obrana hostů, která inkasuje průměrně 1,93 gólu, jim dává šanci skórovat. El Nacional naopak dává v průměru 0,79 gólu a v posledních pěti zápasech skóroval jen 0,6 gólu, což zvyšuje riziko, že právě hosté vyjdou střelecky naprázdno. Sezónní podíl zápasů s BTTS činí u domácích 29 % a u hostů 64 %, ale vzhledem k ligovému průměru 35 % a současné nízké produktivitě obou týmů je pravděpodobnější scénář, že alespoň jeden tým neskóruje.
Zobrazit statistiky BTTSOver/Under – analýza gólů
Nejsilnější signál ukazuje na méně než 3,5 gólu: tato hranice nebyla překročena v žádném z analyzovaných domácích zápasů LDU Portoviejo ani v 79 % venkovních zápasů CD El Nacional. Domácí dávají na vlastním hřišti v průměru jen 0,57 gólu, hosté však venku inkasují 1,93 gólu, takže lze očekávat zlepšení střelecké bilance LDU, ale ne nutně velmi vysoký počet gólů. El Nacional dává venku v průměru 0,79 gólu a v posledních pěti zápasech skóroval průměrně 0,6 gólu na utkání. V těchto pěti zápasech LDU padlo více než 2,5 gólu pouze ve 20 % případů, zatímco u hostů to bylo 60 %, takže tato hranice není tak jednoznačná. Prognóza celkového počtu 2,20 gólu proto hovoří ve prospěch volby méně než 3,5 gólu jako bezpečnější varianty.
Zobrazit statistiky Over/UnderHT/FT – scénář poločasu a celého zápasu
Nejsilnější signál pro vedení LDU Portoviejo v poločase nabízí posledních pět zápasů: domácí po 45 minutách vedli ve 3 z nich a ani jednou před přestávkou neinkasovali, zatímco CD El Nacional o poločase prohrávalo ve 3 z 5 utkání. V celé sezoně však domácí vedli o poločase jen v 7 % zápasů, takže remíza po prvním poločase zůstává významnou alternativou. Pro udržení případného vedení hovoří forma v konečných výsledcích: LDU v poslední době získávalo v průměru 1,6 bodu na zápas, zatímco El Nacional 0,6 a prohrálo 4 z 5 utkání. Hosté v těchto zápasech inkasovali v průměru 1,8 gólu, z toho 1,2 po přestávce, což omezuje jejich šance na obrat. Proto je 1/1 nejpravděpodobnějším samostatným scénářem, i když náskok před variantou X/1 není velký.
Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasuPo poločasech
Statistiky zápasu
Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?
Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.
Statistiky týmů— kdo je efektivnější?
Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.
Kvalita střelby
| LDU Portoviejo | CD El Nacional | |
|---|---|---|
| Přesnost (střely na branku) | 35% | 36% |
| Kvalita šancí (xG na střelu) | 0.12 | 0.13 |
| Zakončení (góly na střelu na branku) | 0.24 | 0.18 |
xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.
* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.
Forma týmu— kdo je v lepší formě?
Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.
LDU Portoviejo je o 200% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.
1.8 body / zápas - LDU Portoviejo · 0.6 body / zápas - CD El Nacional
Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?
Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.
LDU Portoviejo je o 19% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.
0.81 góly / zápas - LDU Portoviejo · 0.68 góly / zápas - CD El Nacional
LDU Portoviejo je o 69% lepší v tématu inkasované góly na zápas.
0.89 góly / zápas - LDU Portoviejo · 1.5 góly / zápas - CD El Nacional
LDU Portoviejo skóruje v 59% zápasů (16 z 27 zápasů), zatímco CD El Nacional udrží Clean sheet v 14% (4 z 28 zápasů).
CD El Nacional skóruje v 54% zápasů (15 z 28 zápasů), zatímco LDU Portoviejo udrží Clean sheet v 48% (13 z 27 zápasů).
Jak často skórují alespoň...
Jak často inkasují alespoň...
* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.
Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?
Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.
Gólové vzorce
BTTS a počet gólů
Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?
Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.
Celý zápas – porovnání týmů (Over)
Over / Under - LDU Portoviejo
Over / Under - CD El Nacional
1. poločas
2. poločas
Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?
Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.
LDU Portoviejo je o 83% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).
1.3 body / zápas - LDU Portoviejo · 0.71 body / zápas - CD El Nacional
Před poločasem (1. poločas)
Po poločase (2. poločas)
LDU Portoviejo — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 30% zápasů a vyhraje 33%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
Obrana zůstává stabilní po celý zápas.
CD El Nacional — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 14% zápasů a vyhraje 11%. Po poločase někdy vedení ztrácí.
Obrana zůstává stabilní po celý zápas.
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 2.20 | 1.20 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.6 | 0.4 |
| Inkasované góly / zápas | 0.0 | 0.4 |
| Průměr gólů v zápase | 0.6 | 0.8 |
| 1 gól | 60% | 40% |
| 2 góly | 0% | 20% |
| 3 góly | 0% | 20% |
| Čisté konto | 100% | 80% |
| Bez gólu | 40% | 60% |
| Rozdíl gólů | +3 | 0 |
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 0.80 | 0.60 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.2 | 0.4 |
| Inkasované góly / zápas | 0.6 | 1.2 |
| Průměr gólů v zápase | 0.8 | 1.6 |
| 1 gól | 80% | 100% |
| 2 góly | 0% | 60% |
| 3 góly | 0% | 0% |
| Čisté konto | 40% | 20% |
| Bez gólu | 80% | 80% |
| Rozdíl gólů | -2 | -4 |
* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.
Góly podle minut— kdy padají góly?
Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.
Nejnebezpečnější minuty 61-75 (5 goals). Nejvíce inkasuje v 76-90 (7). Bilance pozdních gólů (76–90): -4 - pozdní fáze jsou slabinou.
Nejnebezpečnější minuty 46-60 (6 goals). Nejvíce inkasuje v 46-60 (10). Bilance pozdních gólů (76–90): -2 - pozdní fáze jsou slabinou.
* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.
Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?
Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.
Profil zápasu
LDU Portoviejo
CD El Nacional
* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.
Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?
Porovnání obou týmů s průměry ligy Primera Categoría Serie B.
Týmy vs. liga
| LDU Portoviejo | Liga | CD El Nacional | |
|---|---|---|---|
| Průměr gólů v zápase | ▼ 1.70 | 1.94 | ▲ 2.18 |
| Skórovaly oba týmy | ▼ 30% | 34% | ▲ 46% |
| Min. 3 góly (Over 2,5) | ▼ 22% | 33% | ▲ 43% |
| Clean sheets | ▲ 48% | 42% | ▼ 14% |
| Gól před poločasem | ▲ 59% | 57% | ▲ 75% |
| Gól po poločase | • 59% | 59% | ▲ 79% |
^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.
Rozhodčí a trenéři
Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.
Vzájemné zápasy
Nedávná vzájemná utkání (3): LDU Portoviejo 3 - 0 - 0 CD El Nacional. Průměr gólů 2.00, oba týmy skórovaly v 33% zápasů.
FAQ
Jaký byl výsledek zápasu LDU Portoviejo vs CD El Nacional?
Zápas Primera Categoría Serie B skončil LDU Portoviejo 3:2 CD El Nacional. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.
Jaká je bilance vzájemných zápasů LDU Portoviejo a CD El Nacional?
V posledních 3 vzájemných zápasech LDU Portoviejo vyhrál 3 utkání, CD El Nacional vyhrál 0 a 0 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 2,00 gólu a oba týmy skórovaly v 33% z nich.
Co ukazují gólové statistiky před zápasem LDU Portoviejo vs CD El Nacional?
LDU Portoviejo střílí v průměru 0,81 gólu na zápas a CD El Nacional 0,68. Průměr ligy Primera Categoría Serie B činí 1,94 gólu; Over 2.5 se objevuje v 33% utkání. BTTS nastává v 30% zápasů týmu LDU Portoviejo a v 46% zápasů týmu CD El Nacional.
Jaká je aktuální forma týmů LDU Portoviejo a CD El Nacional?
V posledních pěti zápasech má LDU Portoviejo 2 výher, 3 remíz a 0 porážek (1,80 bodu na zápas). CD El Nacional má 1 výher, 0 remíz a 4 porážek (0,60 bodu na zápas).
Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu LDU Portoviejo vs CD El Nacional?
Na této stránce porovnáte čísla za zápasem LDU Portoviejo vs CD El Nacional. Sázkovou analýzu, tip, Value Bet a jeho vysvětlení najdete v aplikaci NoFluffPicks.


