Lokomotiva Zagreb - Istra 1961: statistiky zápasu
Lokomotiva Zagreb vs Istra 1961: forma, góly a klíčové statistiky
O čem tento zápas je
Lokomotiva Zagreb hráli s Istra 1961 v soutěži Prva HNL (Chorvatsko). Zápas se hrál 17. října 2026. Stadion: Stadion Maksimir. Konečné skóre: 2:0.
Aktuální forma
Lokomotiva Zagreb: 0-1-4, 0,20 bodů na zápas. Istra 1961: 2-2-1, 1,60 bodů na zápas.
Gólové statistiky
Lokomotiva Zagreb dává 1,22 a inkasuje 1,89 gólů na zápas. Istra 1961 dává 1,89 a inkasuje 1,56. Průměr ligy: 3,16 gólů.
BTTS a Over/Under
BTTS: Lokomotiva Zagreb 67 %, Istra 1961 67 %. Over 2.5: Lokomotiva Zagreb 56 %, Istra 1961 78 %. Liga: BTTS 56 %, Over 2.5 67 %.
xG, střely a držení míče
xG na zápas: Lokomotiva Zagreb 1,21, Istra 1961 1,60. Střely na zápas: Lokomotiva Zagreb 10,1, Istra 1961 13,4. Průměrné držení míče: Lokomotiva Zagreb 44 %, Istra 1961 45 %.
První a druhý poločas
Lokomotiva Zagreb: vedení v poločase 22 %, góly ve druhém poločase 0,56. Istra 1961: vedení v poločase 33 %, góly ve druhém poločase 0,89.
Góly podle minut
Nejčastější historický interval skórování je u Lokomotiva Zagreb 31-45+ (3) a u Istra 1961 16-30 (4). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.
Kontext ligy
Prva HNL: 3,16 gólů na zápas, BTTS 56 %, Over 2.5 67 %.
Vzájemná bilance
Před tímto zápasem bylo k dispozici 5 předchozích vzájemných utkání: 2-2-1. Průměr gólů 3,20, BTTS 80 %.
Archivovaná předzápasová analýza
Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.
Obecná analýza zápasu
Istra 1961 má výhodu díky aktuální formě: vyhrála 3 z posledních 5 zápasů, vstřelila 11 gólů a 4 inkasovala, zatímco Lokomotiva si připsala 1 vítězství, dala 6 gólů a 7 jich dostala. Hosté jsou efektivnější také v rámci celé sezony — nastříleli 17 gólů oproti 11 domácích — a venku dávají v průměru 1,75 gólu na zápas, zatímco Lokomotiva doma 1,33. Nejde však o jednoznačného favorita, protože venkovní xG Istry činí 1,18 oproti domácímu xG soupeře 1,27 a její soupeři na hřištích protivníků vytvářejí příležitosti v průměrné hodnotě 1,95 xG. Istra navíc remizovala v 50% venkovních zápasů, což zvyšuje šanci na dělbu bodů. Lepší efektivita a poslední výsledky přesto hovoří ve prospěch těsného vítězství hostů.
Zobrazit statistický přehledBTTS – skórují oba týmy?
BTTS vyšlo v 60 % zápasů Lokomotivy a v 75 % utkání Istry, oproti ligovému průměru 55 %, což nahrává tomu, že skórují oba týmy. Domácí dávají v průměru 2,0 gólu, zatímco hosté inkasují 1,5 gólu; navíc xG Lokomotivy činí 1,93, zatímco Istra soupeřům dovoluje xG 1,95. Istra skóruje v průměru 1,75 gólu, zatímco Lokomotiva inkasuje 1,6 gólu, takže i gól hostů má solidní oporu v číslech. Opatrnost je však namístě, protože Istra v posledních pěti zápasech udržela čisté konto častěji: inkasovala v průměru jen 0,8 gólu a BTTS vyšlo ve 40 % jejích utkání. Navzdory tomuto zlepšení obrany hostů celkový obraz střelecké produktivity a výsledků v této sezoně ukazuje, že pravděpodobnější volbou je „ano“.
Zobrazit statistiky BTTSOver/Under – analýza gólů
Nejlepší volbou je více než 1,5 gólu: tato hranice padla v 80 % zápasů Lokomotivy a v 75 % utkání Istry. Domácí dávají průměrně 2,0 gólu a vytvářejí xG na úrovni 1,93, zatímco hosté inkasují průměrně 1,5 gólu a jejich soupeři si proti nim vytvářejí šance v hodnotě 1,95 xG. Istra dává průměrně 1,75 gólu a Lokomotiva inkasuje 1,6, takže i hosté mají důvod přidat gól. Celková prognóza 3,4 gólu podporuje také sázku na více než 2,5 gólu, ale v posledních pěti zápasech tato hranice padla pouze ve 40 % utkání domácích a v 60 % utkání hostů. Proto hranice 1,5 gólu nabízí jasnější signál než vyšší hranice.
Zobrazit statistiky Over/UnderHT/FT – scénář poločasu a celého zápasu
Nejpravděpodobnějším scénářem je remíza v poločase a vítězství Istry 1961 po konci zápasu: hosté po prvním poločase remizovali ve 3 ze 4 sledovaných utkání a v posledních 5 zápasech ve 3 z 5. V jejich prospěch hovoří aktuální forma — v posledních 5 utkáních vstřelili průměrně 2,2 gólu a 3krát zvítězili, zatímco Lokomotiva dávala 1,2 gólu a vyhrála pouze jednou. Důležitý je také druhý poločas: Istra v něm vstřelila průměrně 1,25 gólu, zatímco Lokomotiva inkasovala 1,0 gólu; domácí tuto část hry prohráli v 60 % sledovaných utkání. Rizikem tohoto tipu je silný začátek Lokomotivy, která vedla v poločase ve 3 z 5 zápasů a dosahuje průměrného xG 1,93 oproti 1,18 u Istry. Přesto díky lepším výsledkům hostů v posledních zápasech a po přestávce mírně převyšuje scénář X/2 ostatní možnosti.
Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasuPo poločasech
Statistiky zápasu
Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?
Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.
Statistiky týmů— kdo je efektivnější?
Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.
Kvalita střelby
| Lokomotiva Zagreb | Istra 1961 | |
|---|---|---|
| Přesnost (střely na branku) | 29% | 38% |
| Kvalita šancí (xG na střelu) | 0.12 | 0.12 |
| Zakončení (góly na střelu na branku) | 0.42 | 0.37 |
xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.
* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.
Forma týmu— kdo je v lepší formě?
Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.
Istra 1961 je o 700% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.
0.2 body / zápas - Lokomotiva Zagreb · 1.6 body / zápas - Istra 1961
Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?
Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.
Istra 1961 je o 55% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.
1.22 góly / zápas - Lokomotiva Zagreb · 1.89 góly / zápas - Istra 1961
Istra 1961 je o 21% lepší v tématu inkasované góly na zápas.
1.89 góly / zápas - Lokomotiva Zagreb · 1.56 góly / zápas - Istra 1961
Lokomotiva Zagreb skóruje v 67% zápasů (6 z 9 zápasů), zatímco Istra 1961 udrží Clean sheet v 22% (2 z 9 zápasů).
Istra 1961 skóruje v 78% zápasů (7 z 9 zápasů), zatímco Lokomotiva Zagreb udrží Clean sheet v 0% (0 z 9 zápasů).
Jak často skórují alespoň...
Jak často inkasují alespoň...
* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.
Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?
Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.
Gólové vzorce
BTTS a počet gólů
Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?
Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.
Celý zápas – porovnání týmů (Over)
Over / Under - Lokomotiva Zagreb
Over / Under - Istra 1961
1. poločas
2. poločas
Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?
Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.
Istra 1961 je o 30% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).
1.11 body / zápas - Lokomotiva Zagreb · 1.44 body / zápas - Istra 1961
Před poločasem (1. poločas)
Po poločase (2. poločas)
Lokomotiva Zagreb — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 22% zápasů a vyhraje 22%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
Po poločase inkasuje o 0.5 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.
Istra 1961 — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 33% zápasů a vyhraje 33%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
Obrana zůstává stabilní po celý zápas.
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 0.40 | 0.60 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.2 | 0.6 |
| Inkasované góly / zápas | 0.8 | 1.0 |
| Průměr gólů v zápase | 1.0 | 1.6 |
| 1 gól | 60% | 80% |
| 2 góly | 20% | 60% |
| 3 góly | 20% | 20% |
| Čisté konto | 40% | 20% |
| Bez gólu | 80% | 40% |
| Rozdíl gólů | -3 | -2 |
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 1.80 | 0.80 |
| Vstřelené góly / zápas | 1.0 | 0.6 |
| Inkasované góly / zápas | 0.4 | 0.8 |
| Průměr gólů v zápase | 1.4 | 1.4 |
| 1 gól | 60% | 80% |
| 2 góly | 60% | 40% |
| 3 góly | 20% | 20% |
| Čisté konto | 60% | 40% |
| Bez gólu | 40% | 60% |
| Rozdíl gólů | +3 | -1 |
* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.
Góly podle minut— kdy padají góly?
Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.
Nejnebezpečnější minuty 31-45 (3 goals). Nejvíce inkasuje v 46-60 (9). Bilance pozdních gólů (76–90): +2 - v pozdních fázích vítězí.
Nejnebezpečnější minuty 16-30 (4 goals). Nejvíce inkasuje v 76-90 (6). Bilance pozdních gólů (76–90): -3 - pozdní fáze jsou slabinou.
* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.
Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?
Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.
Profil zápasu
Lokomotiva Zagreb
Istra 1961
* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.
Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?
Porovnání obou týmů s průměry ligy Prva HNL.
Týmy vs. liga
| Lokomotiva Zagreb | Liga | Istra 1961 | |
|---|---|---|---|
| Průměr gólů v zápase | • 3.11 | 3.16 | ▲ 3.44 |
| Skórovaly oba týmy | ▲ 67% | 56% | ▲ 67% |
| Min. 3 góly (Over 2,5) | ▼ 56% | 67% | ▲ 78% |
| Clean sheets | ▼ 0% | 26% | ▼ 22% |
| Gól před poločasem | ▼ 67% | 76% | ▲ 78% |
| Gól po poločase | ▲ 89% | 80% | ▲ 89% |
^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.
Sestavy a události hráčů
Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.
Domácí tým
Základní sestava
Náhradníci
Hostující tým
Základní sestava
Náhradníci
Časová osa zápasu
Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.
Rozhodčí a trenéři
Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.
Vzájemné zápasy
Nedávná vzájemná utkání (5): Lokomotiva Zagreb 2 - 2 - 1 Istra 1961. Průměr gólů 3.20, oba týmy skórovaly v 80% zápasů.
FAQ
Jaký byl výsledek zápasu Lokomotiva Zagreb vs Istra 1961?
Zápas Prva HNL skončil Lokomotiva Zagreb 2:0 Istra 1961. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.
Jaká je bilance vzájemných zápasů Lokomotiva Zagreb a Istra 1961?
V posledních 5 vzájemných zápasech Lokomotiva Zagreb vyhrál 2 utkání, Istra 1961 vyhrál 1 a 2 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 3,20 gólu a oba týmy skórovaly v 80% z nich.
Co ukazují gólové statistiky před zápasem Lokomotiva Zagreb vs Istra 1961?
Lokomotiva Zagreb střílí v průměru 1,22 gólu na zápas a Istra 1961 1,89. Průměr ligy Prva HNL činí 3,16 gólu; Over 2.5 se objevuje v 67% utkání. BTTS nastává v 67% zápasů týmu Lokomotiva Zagreb a v 67% zápasů týmu Istra 1961.
Jaká je aktuální forma týmů Lokomotiva Zagreb a Istra 1961?
V posledních pěti zápasech má Lokomotiva Zagreb 0 výher, 1 remíz a 4 porážek (0,20 bodu na zápas). Istra 1961 má 2 výher, 2 remíz a 1 porážek (1,60 bodu na zápas).
Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Lokomotiva Zagreb vs Istra 1961?
Na této stránce porovnáte čísla za zápasem Lokomotiva Zagreb vs Istra 1961. Sázkovou analýzu, tip, Value Bet a jeho vysvětlení najdete v aplikaci NoFluffPicks.


