Londrina - Criciúma: statistiky zápasu
Londrina vs Criciúma: forma, góly a klíčové statistiky
O čem tento zápas je
Londrina hráli s Criciúma v soutěži Serie B (Brazílie). Zápas se hrál 2. října 2026. Stadion: Estádio Municipal Jacy Scaff. Konečné skóre: 0:2.
Aktuální forma
Londrina: 2-0-3, 1,20 bodů na zápas. Criciúma: 2-0-3, 1,20 bodů na zápas.
Gólové statistiky
Londrina dává 1,30 a inkasuje 1,43 gólů na zápas. Criciúma dává 1,03 a inkasuje 0,90. Průměr ligy: 2,35 gólů.
BTTS a Over/Under
BTTS: Londrina 53 %, Criciúma 37 %. Over 2.5: Londrina 63 %, Criciúma 23 %. Liga: BTTS 48 %, Over 2.5 44 %.
xG, střely a držení míče
xG na zápas: Londrina 1,44, Criciúma 1,53. Střely na zápas: Londrina 13,9, Criciúma 14,3. Průměrné držení míče: Londrina 46 %, Criciúma 54 %.
První a druhý poločas
Londrina: vedení v poločase 17 %, góly ve druhém poločase 0,80. Criciúma: vedení v poločase 40 %, góly ve druhém poločase 0,53.
Góly podle minut
Nejčastější historický interval skórování je u Londrina 76-90+ (13) a u Criciúma 0-15 (7). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.
Kontext ligy
Serie B: 2,35 gólů na zápas, BTTS 48 %, Over 2.5 44 %.
Vzájemná bilance
Před tímto zápasem bylo k dispozici 1 předchozích vzájemných utkání: 0-0-1. Průměr gólů 1,00, BTTS 0 %.
Archivovaná předzápasová analýza
Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.
Obecná analýza zápasu
Přestože Criciúma zaujímá v tabulce 5. místo a Londrina až 18., statistiky z prostředí relevantního pro tento zápas mírně hovoří ve prospěch domácích. Londrina doma střílí průměrně 1,53 gólu a vytváří si xG na úrovni 1,60, zatímco Criciúma venku dosahuje průměrně 0,93 gólu a xG 1,30. Domácí si také na vlastním hřišti připisují průměrně 4,4 střely na branku na zápas oproti 3,21 u hostů venku, přestože před vlastními fanoušky vyhráli jen 27 % utkání. V posledních pěti zápasech oba týmy zaznamenaly po dvou výhrách, Londrina však vstřelila 10 gólů, zatímco Criciúma 5. Obrana hostů je ale v průběhu sezony pevnější: inkasovali 27 gólů oproti 43 u domácích. Výhoda Londriny při vytváření šancí na domácím hřišti jí dává mírný náskok, rozdíl v tabulce a úspěšnost domácích na vlastním stadionu však nedovolují vyloučit remízu ani výhru hostů.
Zobrazit statistický přehledBTTS – skórují oba týmy?
Nejsilnějším argumentem pro BTTS „ne“ je defenziva Londriny: doma udrží čisté konto v 56 % zápasů a inkasuje v průměru pouze 0,63 gólu. Criciúma venku vstřelí průměrně 0,93 gólu a v 29 % těchto zápasů neskóruje, její gól tedy není jistý. BTTS nastal pouze v 25 % domácích zápasů Londriny, zatímco u venkovních zápasů Criciúmy to bylo 50 %. Přestože domácí tým vstřelil v posledních 5 zápasech průměrně 2 góly a oba týmy v tomto období inkasovaly 1,4, respektive 1,6 gólu, v žádném z posledních 5 zápasů Criciúmy neskórovaly oba týmy. Je proto pravděpodobnější, že alespoň jeden z týmů nevstřelí gól, než že se prosadí oba.
Zobrazit statistiky BTTSOver/Under – analýza gólů
Nejlepší volbou je méně než 3,5 gólu: tato hranice nebyla překročena v 94 % domácích zápasů Londriny a v 86 % venkovních zápasů Criciúmy. Domácí inkasují na vlastním hřišti v průměru pouze 0,63 gólu a v 56 % těchto zápasů udrží čisté konto, což omezuje šance hostů na zvýšení skóre. Londrina doma vstřelí v průměru 1,13 gólu a Criciúma venku 0,93; jejich střelecké statistiky tedy spíše ukazují na umírněný počet branek. Riziko vyššího skóre zvyšuje aktuální forma Londriny: v posledních pěti zápasech vstřelila v průměru 2,0 gólu a v 80 % těchto utkání padly alespoň tři branky. I přes tento nárůst nabízí prognóza celkem 2,31 gólu výraznější bezpečnostní rezervu pro méně než 3,5 gólu než pro nižší hranice.
Zobrazit statistiky Over/UnderHT/FT – scénář poločasu a celého zápasu
Nejpravděpodobnějším scénářem je vedení Londriny v poločase a jeho udržení až do konce: domácí vedli po prvním poločase v 50 % zápasů, zatímco Criciúma inkasovala před přestávkou průměrně 0,50 gólu. Londrina v prvním poločase vstřelila průměrně 0,56 gólu a inkasovala jen 0,19, což svědčí pro její brzké vedení. V celém zápase domácí vyhráli 56 % utkání oproti 36 % vítězství hostů a jejich průměrné xG činilo 1,73 oproti 1,30 u Criciúmy. Pro udržení vedení hovoří také 56 % zápasů Londriny bez inkasovaného gólu, remíza v poločase však zůstává významnou alternativou, protože hosté končili první poločas nerozhodně ve 43 % utkání. Opatrnost je namístě vzhledem k aktuální formě: oba týmy prohrály 3 z posledních 5 zápasů, takže převaha domácích nezaručuje jistý výsledek.
Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasuPo poločasech
Statistiky zápasu
Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?
Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.
Statistiky týmů— kdo je efektivnější?
Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.
Kvalita střelby
| Londrina | Criciúma | |
|---|---|---|
| Přesnost (střely na branku) | 29% | 27% |
| Kvalita šancí (xG na střelu) | 0.10 | 0.11 |
| Zakončení (góly na střelu na branku) | 0.33 | 0.27 |
xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.
* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.
Forma týmu— kdo je v lepší formě?
Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.
Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?
Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.
Londrina je o 26% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.
1.3 góly / zápas - Londrina · 1.03 góly / zápas - Criciúma
Criciúma je o 59% lepší v tématu inkasované góly na zápas.
1.43 góly / zápas - Londrina · 0.9 góly / zápas - Criciúma
Londrina skóruje v 63% zápasů (19 z 30 zápasů), zatímco Criciúma udrží Clean sheet v 43% (13 z 30 zápasů).
Criciúma skóruje v 73% zápasů (22 z 30 zápasů), zatímco Londrina udrží Clean sheet v 23% (7 z 30 zápasů).
Jak často skórují alespoň...
Jak často inkasují alespoň...
* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.
Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?
Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.
Gólové vzorce
BTTS a počet gólů
Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?
Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.
Celý zápas – porovnání týmů (Over)
Over / Under - Londrina
Over / Under - Criciúma
1. poločas
2. poločas
Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?
Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.
Criciúma je o 80% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).
0.87 body / zápas - Londrina · 1.57 body / zápas - Criciúma
Před poločasem (1. poločas)
Po poločase (2. poločas)
Londrina — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 17% zápasů a vyhraje 23%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
Obrana zůstává stabilní po celý zápas.
Criciúma — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 40% zápasů a vyhraje 47%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
Po poločase inkasuje o 0.2 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 0.80 | 1.60 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.8 | 1.2 |
| Inkasované góly / zápas | 0.8 | 0.6 |
| Průměr gólů v zápase | 1.6 | 1.8 |
| 1 gól | 100% | 100% |
| 2 góly | 40% | 60% |
| 3 góly | 20% | 20% |
| Čisté konto | 20% | 40% |
| Bez gólu | 60% | 20% |
| Rozdíl gólů | 0 | +3 |
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 1.00 | 1.20 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.2 | 0.8 |
| Inkasované góly / zápas | 0.6 | 1.0 |
| Průměr gólů v zápase | 0.8 | 1.8 |
| 1 gól | 60% | 100% |
| 2 góly | 20% | 60% |
| 3 góly | 0% | 20% |
| Čisté konto | 60% | 40% |
| Bez gólu | 80% | 60% |
| Rozdíl gólů | -2 | -1 |
* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.
Góly podle minut— kdy padají góly?
Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.
Nejnebezpečnější minuty 76-90 (13 goals). Nejvíce inkasuje v 31-45 (13). Bilance pozdních gólů (76–90): +3 - v pozdních fázích vítězí.
Nejnebezpečnější minuty 0-15 (7 goals). Nejvíce inkasuje v 76-90 (7). Bilance pozdních gólů (76–90): 0.
* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.
Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?
Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.
Profil zápasu
Londrina
Criciúma
* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.
Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?
Porovnání obou týmů s průměry ligy Serie B.
Týmy vs. liga
| Londrina | Liga | Criciúma | |
|---|---|---|---|
| Průměr gólů v zápase | ▲ 2.73 | 2.35 | ▼ 1.93 |
| Skórovaly oba týmy | ▲ 53% | 48% | ▼ 37% |
| Min. 3 góly (Over 2,5) | ▲ 63% | 44% | ▼ 23% |
| Clean sheets | ▼ 23% | 30% | ▲ 43% |
| Gól před poločasem | ▲ 77% | 67% | • 67% |
| Gól po poločase | ▼ 73% | 75% | ▼ 73% |
^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.
Sestavy a události hráčů
Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.
Domácí tým
Základní sestava
Náhradníci
Hostující tým
Základní sestava
Náhradníci
Časová osa zápasu
Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.
Rozhodčí a trenéři
Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.
Vzájemné zápasy
Předchozí vzájemný zápas: Londrina 0 - 0 - 1 Criciúma. Průměr gólů 1.00, oba týmy skórovaly v 0% zápasů.
FAQ
Jaký byl výsledek zápasu Londrina vs Criciúma?
Zápas Serie B skončil Londrina 0:2 Criciúma. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.
Co ukazují gólové statistiky před zápasem Londrina vs Criciúma?
Londrina střílí v průměru 1,30 gólu na zápas a Criciúma 1,03. Průměr ligy Serie B činí 2,35 gólu; Over 2.5 se objevuje v 44% utkání. BTTS nastává v 53% zápasů týmu Londrina a v 37% zápasů týmu Criciúma.
Jaká je aktuální forma týmů Londrina a Criciúma?
V posledních pěti zápasech má Londrina 2 výher, 0 remíz a 3 porážek (1,20 bodu na zápas). Criciúma má 2 výher, 0 remíz a 3 porážek (1,20 bodu na zápas).
Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Londrina vs Criciúma?
Tato stránka vysvětluje statistický kontext: formu, bilanci vzájemných zápasů, góly, BTTS a Over/Under. Sázkový tip, Value Bet a kompletní zdůvodnění jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.


