Jihoafrická republika - Premier Soccer LeagueRoyal Bafokeng StadiumData aktuální k 31. srpna 2026

Marumo Gallants - TS Galaxy: statistiky zápasu

Erb týmu Marumo Gallants
Marumo Gallants
2 : 3poločas 1:1
Erb týmu TS Galaxy
TS Galaxy

Marumo Gallants vs TS Galaxy: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

Marumo Gallants hráli s TS Galaxy v soutěži Premier Soccer League (Jihoafrická republika). Zápas se hrál 25. srpna 2026. Stadion: Royal Bafokeng Stadium. Konečné skóre: 2:3.

Aktuální forma

Marumo Gallants: 0-1-2, 0,33 bodů na zápas. TS Galaxy: 0-2-1, 0,67 bodů na zápas.

Gólové statistiky

Marumo Gallants dává 0,33 a inkasuje 1,67 gólů na zápas. TS Galaxy dává 1,33 a inkasuje 1,67. Průměr ligy: 2,21 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: Marumo Gallants 33 %, TS Galaxy 67 %. Over 2.5: Marumo Gallants 33 %, TS Galaxy 67 %. Liga: BTTS 46 %, Over 2.5 33 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: Marumo Gallants 1,54, TS Galaxy 1,09. Střely na zápas: Marumo Gallants 14,0, TS Galaxy 8,7. Průměrné držení míče: Marumo Gallants 46 %, TS Galaxy 39 %.

První a druhý poločas

Marumo Gallants: vedení v poločase 0 %, góly ve druhém poločase 0,33. TS Galaxy: vedení v poločase 0 %, góly ve druhém poločase 1,00.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u Marumo Gallants 76-90+ (1) a u TS Galaxy 31-45+ (1). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

Premier Soccer League: 2,21 gólů na zápas, BTTS 46 %, Over 2.5 33 %.

Vzájemná bilance

Před tímto zápasem bylo k dispozici 2 předchozích vzájemných utkání: 0-1-1. Průměr gólů 2,00, BTTS 50 %.

Archivovaná předzápasová analýza

Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.

Obecná analýza zápasu

Oba týmy stále čekají na první ligové vítězství a jejich dosavadní zápasy v daném domácím či venkovním prostředí skončily remízami. Marumo Gallants doma neinkasovalo, při xG soupeře 0,99, zároveň však neskórovalo navzdory průměru 14 střel a xG na úrovni 1,50. TS Galaxy je před brankou efektivnější: venku střílí v průměru 2 góly, zaznamená 4 střely na branku za zápas a promění 25 % střel, ale soupeřům dovoluje xG 1,77 a průměrně inkasuje 2 góly. V posledních pěti zápasech vstřelili hosté 7 gólů oproti pouhým 2 gólům domácích, Marumo Gallants však tři z těchto pěti utkání remizovalo. Ofenzivní převaha Galaxy se vyrovnává s pevnější domácí obranou Gallants, proto je nejpravděpodobnější dělbou bodů.

Zobrazit statistický přehled
BTTS – skórují oba týmy?

TS Galaxy má velmi silný sezonní signál pro trh BTTS (oba týmy dají gól), protože oba týmy skórovaly ve 100 % svých zápasů a hosté dávají v průměru 2,0 gólu. Klíčovým omezením je však ofenziva Marumo Gallants: v posledních pěti zápasech tým vstřelil pouze 2 góly, tedy v průměru 0,4 na utkání, a BTTS se objevil jen ve 40 % těchto zápasů. Domácí udrželi čisté konto v 50 % sezonních utkání, zatímco TS Galaxy neudrželo ani jedno, poslední xG Gallants však činí 1,18 a nepotvrzuje pravidelnou efektivitu v zakončení. Ligový průměr BTTS činí pouze 46 % a průměrný počet gólů je 2,21, což nahrává opatrnějšímu scénáři. Nejpravděpodobnější je proto BTTS ne, především kvůli reálnému riziku, že Marumo Gallants znovu nevstřelí gól.

Zobrazit statistiky BTTS
Over/Under – analýza gólů

Profil ligy jasně nahrává nižšímu počtu gólů: průměr činí 2,21 gólu a pouze 33 % zápasů překonává hranici 2.5 gólu. Marumo Gallants v posledních pěti zápasech střílelo v průměru jen 0,4 gólu na utkání, zatímco TS Galaxy v tomto období inkasovalo 1,4 gólu na zápas. Hosté jsou produktivnější, s průměrem 1,4 gólu v posledních pěti vystoupeních a 4 střelami na branku na zápas, jejich průměrné xG však činí pouze 1,10. Celkový předpokládaný počet 2,30 gólu a absence výsledků nad 4.5 gólu v datech obou týmů naznačují, že nejvýraznější výhodu má sázka under 3.5.

Zobrazit statistiky Over/Under
HT/FT – scénář poločasu a celého zápasu

Nejpravděpodobnější je poločasová remíza a výhra TS Galaxy v zápase, protože hosté po 45 minutách remizovali v 80 % posledních pěti utkání, zatímco Marumo Gallants v tomto období ani jednou nevedli. Domácí vstřelili před přestávkou v posledních pěti zápasech v průměru 0,0 gólu, zatímco TS Galaxy 0,6, což omezuje šance na brzké vedení kteréhokoli týmu. Po změně stran se převaha hostů stává výraznější: podle sezonních statistik střílejí ve druhém poločase v průměru 2,0 gólu oproti 0,5 gólu Marumo Gallants a tuto část hry vyhráli ve 100 % dostupných zápasů. Aktuální forma rovněž nahrává TS Galaxy, které v posledních pěti vystoupeních vstřelilo v průměru 1,4 gólu na zápas, zatímco domácí pouze 0,4. Scénář X/2 je tedy pravděpodobnější než konečná remíza, ačkoli 60 % remíz obou týmů v posledních pěti utkáních udržuje vysokou pravděpodobnost výsledku X/X.

Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasu

Po poločasech

1 : 1
1. poločas
1 : 2
2. poločas

Statistiky zápasu

52Držení míče (%)48
Marumo GallantsTS Galaxy
16Střely11
Marumo GallantsTS Galaxy
4Střely na branku5
Marumo GallantsTS Galaxy
1.66xG1.34
Marumo GallantsTS Galaxy
3Rohy1
Marumo GallantsTS Galaxy
52Nebezpečné útoky42
Marumo GallantsTS Galaxy
17Fauly21
Marumo GallantsTS Galaxy
2Karty0
Marumo GallantsTS Galaxy

Předzápasový profilco říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

Marumo GallantsTS Galaxy
0.33Vstřelené góly / zápas1.33
Marumo GallantsTS Galaxy
1.67Inkasované góly / zápas1.67
Marumo GallantsTS Galaxy
46%Průměrné držení míče39%
Marumo GallantsTS Galaxy
3Střely na branku / zápas2.67
Marumo GallantsTS Galaxy

Statistiky týmůkdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

14Střely na zápas8.67
Marumo GallantsTS Galaxy
3Střely na branku2.67
Marumo GallantsTS Galaxy
2.4%Proměňování střel15.4%
Marumo GallantsTS Galaxy
46%Držení míče39%
Marumo GallantsTS Galaxy
1.54xG týmu1.09
Marumo GallantsTS Galaxy
1.57xG soupeře1.94
Marumo GallantsTS Galaxy

Kvalita střelby

Marumo Gallants: ÚtočnýTS Galaxy: Protiútoky
Marumo GallantsTS Galaxy
Přesnost (střely na branku)21%31%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.110.13
Zakončení (góly na střelu na branku)0.110.50

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmukdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

TS Galaxy je o 103% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.

0.33 body / zápas - Marumo Gallants · 0.67 body / zápas - TS Galaxy

Marumo Gallants
DLL
Bez výhry v posledních 5 zápasech
Rozdělení sezónních výsledků
0% W33% R67% P
Sezóna (V-R-P)
0-1-2
0.33 body / zápas · rozdíl gólů -4
Posledních 5 (V-R-P)
0-1-2
0.33 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
0-1-0
Posledních 5 doma
0-1-0
D
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 0.3Inkasované góly: 1.7xG: 1.54xG soupeře: 1.57BTTS: 33%Over 2.5: 33%
TS Galaxy
DLD
Bez výhry v posledních 5 zápasech
Rozdělení sezónních výsledků
0% W67% R33% P
Sezóna (V-R-P)
0-2-1
0.67 body / zápas · rozdíl gólů -1
Posledních 5 (V-R-P)
0-2-1
0.67 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
0-1-0
Posledních 5 venku
0-1-0
D
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.3Inkasované góly: 1.7xG: 1.09xG soupeře: 1.94BTTS: 67%Over 2.5: 67%

Gólyjak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

TS Galaxy je o 303% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.

0.33 góly / zápas - Marumo Gallants · 1.33 góly / zápas - TS Galaxy

Gólový profil týmu Marumo Gallants: smíšená

Marumo Gallants skóruje v 33% zápasů (1 z 3 zápasů), zatímco TS Galaxy udrží Clean sheet v 33% (1 z 3 zápasů).

Gólový profil týmu TS Galaxy: silná

TS Galaxy skóruje v 67% zápasů (2 z 3 zápasů), zatímco Marumo Gallants udrží Clean sheet v 33% (1 z 3 zápasů).

1Vstřelené góly (sezóna)4
Marumo GallantsTS Galaxy
5Inkasované góly (sezóna)5
Marumo GallantsTS Galaxy
2Průměr gólů v zápase3
Marumo GallantsTS Galaxy
1Vstřelené góly (posledních 5)4
Marumo GallantsTS Galaxy
5Inkasované góly (posledních 5)5
Marumo GallantsTS Galaxy

Jak často skórují alespoň...

33%1 gól67%
Marumo GallantsTS Galaxy
0%2 góly67%
Marumo GallantsTS Galaxy
0%3 góly0%
Marumo GallantsTS Galaxy
0%4 góly0%
Marumo GallantsTS Galaxy

Jak často inkasují alespoň...

67%1 gól67%
Marumo GallantsTS Galaxy
67%2 góly67%
Marumo GallantsTS Galaxy
33%3 góly33%
Marumo GallantsTS Galaxy
0%4 góly0%
Marumo GallantsTS Galaxy

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

Gólové vzorce

0%BTTS v poločase33%
Marumo GallantsTS Galaxy
0%BTTS v obou poločasech33%
Marumo GallantsTS Galaxy
0%Skórovali v obou poločasech33%
Marumo GallantsTS Galaxy

BTTS a počet gólů

33%Min. 3 góly a BTTS67%
Marumo GallantsTS Galaxy
0%Min. 3 góly bez BTTS0%
Marumo GallantsTS Galaxy
33%BTTS – posledních 567%
Marumo GallantsTS Galaxy

Počet gólů (Over/Under)jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

1. poločas

67%Min. 1 gól před poločasem67%
Marumo GallantsTS Galaxy
33%Min. 2 góly před poločasem33%
Marumo GallantsTS Galaxy
0%Min. 3 góly před poločasem0%
Marumo GallantsTS Galaxy

2. poločas

67%Min. 1 gól po poločase67%
Marumo GallantsTS Galaxy
33%Min. 2 góly po poločase67%
Marumo GallantsTS Galaxy
0%Min. 3 góly po poločase67%
Marumo GallantsTS Galaxy

Poločasy zápasukdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

TS Galaxy je o 103% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).

0.33 body / zápas - Marumo Gallants · 0.67 body / zápas - TS Galaxy

Marumo Gallants — stav v poločase
0% vedou33% remizují67% prohrávají
TS Galaxy — stav v poločase
0% vedou67% remizují33% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

0.33Body na zápas (1. poločas)0.67
Marumo GallantsTS Galaxy
0Vstřelené góly (1. poločas)0.33
Marumo GallantsTS Galaxy
1Inkasované góly (1. poločas)0.67
Marumo GallantsTS Galaxy
1Průměr gólů (1. poločas)1
Marumo GallantsTS Galaxy
33%Čisté konto před poločasem33%
Marumo GallantsTS Galaxy
100%Bez gólu před poločasem67%
Marumo GallantsTS Galaxy

Po poločase (2. poločas)

0.67Body na zápas (2. poločas)1.33
Marumo GallantsTS Galaxy
0.33Vstřelené góly (2. poločas)1
Marumo GallantsTS Galaxy
0.67Inkasované góly (2. poločas)1
Marumo GallantsTS Galaxy
1Průměr gólů (2. poločas)2
Marumo GallantsTS Galaxy
33%Čisté konto po poločase33%
Marumo GallantsTS Galaxy
67%Bez gólu po poločase33%
Marumo GallantsTS Galaxy

Marumo Gallants — výsledky druhých poločasů

0% W67% R33% P
1
Body v poločase
0
Góly v poločase
-3
Rozdíl gólů (1. poločas)
2
Body ve 2. poločase
-1
Rozdíl gólů (2. poločas)
0.33
PPG před poločasem
Obrana po poločase-0.3

Obrana zůstává stabilní po celý zápas.

TS Galaxy — výsledky druhých poločasů

33% W33% R33% P
2
Body v poločase
1
Góly v poločase
-1
Rozdíl gólů (1. poločas)
4
Body ve 2. poločase
0
Rozdíl gólů (2. poločas)
0.67
PPG před poločasem
Obrana po poločase+0.3

Po poločase inkasuje o 0.3 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

Marumo Gallants — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas0.330.67
Vstřelené góly / zápas0.00.3
Inkasované góly / zápas1.00.7
Průměr gólů v zápase1.01.0
1 gól67%67%
2 góly33%33%
3 góly0%0%
Čisté konto33%33%
Bez gólu100%67%
Rozdíl gólů-3-1
Poločas: 0% vedou - 33% remizují - 67% prohrávají
2. poločas: 0% výhry - 67% remizují - 33% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 0% - Celkem gólů v poločase: 0
TS Galaxy — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas0.671.33
Vstřelené góly / zápas0.31.0
Inkasované góly / zápas0.71.0
Průměr gólů v zápase1.02.0
1 gól67%67%
2 góly33%67%
3 góly0%67%
Čisté konto33%33%
Bez gólu67%33%
Rozdíl gólů-10
Poločas: 0% vedou - 67% remizují - 33% prohrávají
2. poločas: 33% výhry - 33% remizují - 33% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 33% - Celkem gólů v poločase: 1

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minutkdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

Marumo Gallants
SkórovalInkasoval
0
1
0-15
0
2
16-30
0
0
31-45
0
1
46-60
0
1
61-75
1
0
76-90

Nejnebezpečnější minuty 76-90 (1 goal). Nejvíce inkasuje v 16-30 (2). Bilance pozdních gólů (76–90): +1 - v pozdních fázích vítězí.

TS Galaxy
SkórovalInkasoval
0
1
0-15
0
1
16-30
1
0
31-45
1
1
46-60
1
0
61-75
1
2
76-90

Nejnebezpečnější minuty 31-45 (1 goal). Nejvíce inkasuje v 76-90 (2). Bilance pozdních gólů (76–90): -1 - pozdní fáze jsou slabinou.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazateleco ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

2.50
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
1.0 : 1.5
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
113%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
50%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
-20%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
22%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
22%
Riziko 0:0
přibližně 1 z 5 zápasů
0-1
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

Marumo Gallants

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.03
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-1.31
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
+0.7 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-1.21
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-0.10
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
26%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
174%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
0.00
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.3
Pozdní góly
100% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 0% padá v úvodních 15 minutách.
100%

TS Galaxy

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.85
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
+0.51
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-1.5 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
+0.24
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.27
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
139%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
134%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
0.00
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.7
Pozdní góly
25% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 0% padá v úvodních 15 minutách.
25%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligyjde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy Premier Soccer League.

Týmy vs. liga

Marumo GallantsLigaTS Galaxy
Průměr gólů v zápase 2.002.21 3.00
Skórovaly oba týmy 33%46% 67%
Min. 3 góly (Over 2,5) 33%33% 67%
Clean sheets 33%35% 33%
Gól před poločasem 67%58% 67%
Gól po poločase 67%67% 67%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

2.21
Průměr gólů na zápas
46%
Skórovaly oba týmy
33%
Min. 3 góly (Over 2,5)
35%
Clean sheets
1.25
Domácí góly / zápas
0.96
Góly hostů / zápas
+30%
Výhoda domácího útoku
+23%
Výhoda domácí obrany
+17%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
58%
1 gól
29%
2 góly
0%
3 góly
0%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
67%
1 gól
42%
2 góly
21%
3 góly
4%
4 góly

Sestavy a události hráčů

Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.

Časová osa zápasu

Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.

  1. Marumo GallantsGólMsindisi Ndlovu
  2. TS GalaxyStřídáníPřišel: Edson KhumaloOdešel: Siyanda Xulu
  3. Marumo GallantsStřídáníPřišel: Onke MoletsheOdešel: Msindisi Ndlovu
  4. TS GalaxyGólSedwyn Curtis GeorgeAsistence: Camagu Mdevulana
  5. TS GalaxyStřídáníPřišel: Sifiso NgobeniOdešel: Seluleko Mahlambi
  6. Marumo GallantsStřídáníPřišel: Monde MphambanisoOdešel: Katlego Otladisa
  7. Marumo GallantsGólOnke MoletsheAsistence: Thabiso Simon Kutumela
  8. Marumo GallantsŽlutá kartaMonde Mphambaniso
  9. TS GalaxyStřídáníPřišel: Mlungisi MbunjanaOdešel: Camagu Mdevulana
  10. Marumo GallantsŽlutá kartaMlungisi Mxolisi Sikakane
  11. Marumo GallantsStřídáníPřišel: Moremi SeketsoOdešel: Mbhazima Tshepo Rikhotso

Rozhodčí a trenéři

Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.

Vzájemné zápasy

Nedávná vzájemná utkání (2): Marumo Gallants 0 - 1 - 1 TS Galaxy. Průměr gólů 2.00, oba týmy skórovaly v 50% zápasů.

FAQ

Jaký byl výsledek zápasu Marumo Gallants vs TS Galaxy?

Zápas Premier Soccer League skončil Marumo Gallants 2:3 TS Galaxy. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.

Jaká je bilance vzájemných zápasů Marumo Gallants a TS Galaxy?

V posledních 2 vzájemných zápasech Marumo Gallants vyhrál 0 utkání, TS Galaxy vyhrál 1 a 1 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 2,00 gólu a oba týmy skórovaly v 50% z nich.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem Marumo Gallants vs TS Galaxy?

Marumo Gallants střílí v průměru 0,33 gólu na zápas a TS Galaxy 1,33. Průměr ligy Premier Soccer League činí 2,21 gólu; Over 2.5 se objevuje v 33% utkání. BTTS nastává v 33% zápasů týmu Marumo Gallants a v 67% zápasů týmu TS Galaxy.

Jaká je aktuální forma týmů Marumo Gallants a TS Galaxy?

V posledních pěti zápasech má Marumo Gallants 0 výher, 1 remíz a 2 porážek (0,33 bodu na zápas). TS Galaxy má 0 výher, 2 remíz a 1 porážek (0,67 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Marumo Gallants vs TS Galaxy?

Tato stránka vysvětluje statistický kontext: formu, bilanci vzájemných zápasů, góly, BTTS a Over/Under. Sázkový tip, Value Bet a kompletní zdůvodnění jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.