Masar - El Daklyeh FC: statistiky zápasu
Masar vs El Daklyeh FC: forma, góly a klíčové statistiky
O čem tento zápas je
Masar hráli s El Daklyeh FC v soutěži Second Division (Egypt). Zápas se hrál 8. října 2026. Konečné skóre: 0:0.
Aktuální forma
Masar: 3-1-1, 2,00 bodů na zápas. El Daklyeh FC: 2-1-2, 1,40 bodů na zápas.
Gólové statistiky
Masar dává 1,86 a inkasuje 0,71 gólů na zápas. El Daklyeh FC dává 0,71 a inkasuje 1,00. Průměr ligy: 2,21 gólů.
BTTS a Over/Under
BTTS: Masar 43 %, El Daklyeh FC 43 %. Over 2.5: Masar 43 %, El Daklyeh FC 57 %. Liga: BTTS 46 %, Over 2.5 39 %.
xG, střely a držení míče
xG na zápas: Masar 1,90, El Daklyeh FC 0,68. Střely na zápas: Masar 10,7, El Daklyeh FC 5,3. Průměrné držení míče: Masar 47 %, El Daklyeh FC 46 %.
První a druhý poločas
Masar: vedení v poločase 57 %, góly ve druhém poločase 1,14. El Daklyeh FC: vedení v poločase 0 %, góly ve druhém poločase 0,57.
Góly podle minut
Nejčastější historický interval skórování je u Masar 46-60 (4) a u El Daklyeh FC 46-60 (2). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.
Kontext ligy
Second Division: 2,21 gólů na zápas, BTTS 46 %, Over 2.5 39 %.
Vzájemná bilance
Před tímto zápasem bylo k dispozici 2 předchozích vzájemných utkání: 2-0-0. Průměr gólů 4,00, BTTS 50 %.
Archivovaná předzápasová analýza
Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.
Obecná analýza zápasu
Masar vyhrál všechny 3 dosavadní domácí zápasy, v průměru vstřelil 2,67 gólu a inkasoval pouhých 0,33 gólu na utkání. El Daklyeh FC venku skóruje v průměru jen 0,67 gólu a v 67 % těchto zápasů nedokázal vstřelit branku, což v kombinaci s pevnou obranou domácích omezuje jeho šance. Masar si doma vytváří příležitosti v průměrné hodnotě 2,14 xG a vysílá na branku 5,67 střely na zápas, zatímco hosté venku zaznamenávají jen 2,5 střely na branku. Poslední výsledky však nabádají k opatrnosti: domácí prohráli 2 z předchozích 5 zápasů a hosté v tomto období vstřelili 6 branek. Navzdory tomu hraje domácí prostředí Masaru, zejména jeho efektivita a defenziva, ve prospěch vítězství domácích.
Zobrazit statistický přehledBTTS – skórují oba týmy?
Nejsilnějším argumentem pro tip „ne“ je nízká produktivita El Daklyeh FC: hosté vstřelí v průměru 0,67 gólu na zápas a v 67 % utkání neskórovali, zatímco Masar udržel čisté konto v 50 % domácích zápasů. Sezonní podíl utkání, v nichž skórovaly oba týmy, činí 33 % u hostů a 50 % u domácích, zatímco ligový průměr je 46 %. Posledních pět zápasů obou týmů sice v 60 % případů nabídlo góly na obou stranách a každý z týmů v nich vstřelil průměrně 1,2 gólu, což snižuje jistotu prognózy. Navzdory tomuto zlepšení časté zápasy hostů bez vstřeleného gólu znamenají, že pravděpodobnější je scénář, kdy alespoň jeden tým neskóruje (BTTS – Ne).
Zobrazit statistiky BTTSOver/Under – analýza gólů
Nejsilnějším signálem je méně než 3,5 gólu: v dosavadních zápasech obou týmů nebyla tato hranice překročena ani jednou. Masar střílí v průměru 0,75 gólu a El Daklyeh 0,67; hosté nedali gól v 67 % svých zápasů, zatímco domácí udrželi čisté konto v 50 % utkání. Přestože El Daklyeh inkasuje v průměru 1,33 gólu a v posledních pěti zápasech obou týmů padlo v průměru 2,4 a 2,6 gólu, tyto hodnoty stále nenaznačují, že by pravidelně padaly alespoň čtyři góly. Prognóza 2,05 gólu se navíc blíží ligovému průměru 2,21, proto je volba méně než 3,5 gólu podloženější než nižší hranice.
Zobrazit statistiky Over/UnderHT/FT – scénář poločasu a celého zápasu
Remíza v poločase je nejpravděpodobnější: Masar odcházel do šaten za nerozhodného stavu ve 3 ze 4 domácích zápasů a El Daklyeh ve 2 ze 3 venkovních utkání. Hosté v těchto 3 venkovních zápasech v prvním poločase ani jednou neskórovali, což dále snižuje šanci, že se brzy dostanou do vedení. Po přestávce mohou získat převahu domácí, kteří doma inkasují průměrně 0,25 gólu, zatímco El Daklyeh venku inkasuje průměrně 1,00 gólu. Proto volím remízu v poločase a vítězství Masar v konečném výsledku, i když 3 výhry hostů z posledních 5 zápasů znamenají, že remíza po konci utkání zůstává důležitou alternativou.
Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasuPo poločasech
Statistiky zápasu
Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?
Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.
Statistiky týmů— kdo je efektivnější?
Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.
Kvalita střelby
| Masar | El Daklyeh FC | |
|---|---|---|
| Přesnost (střely na branku) | 39% | 51% |
| Kvalita šancí (xG na střelu) | 0.18 | 0.13 |
| Zakončení (góly na střelu na branku) | 0.45 | 0.26 |
xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.
* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.
Forma týmu— kdo je v lepší formě?
Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.
Masar je o 43% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.
2 body / zápas - Masar · 1.4 body / zápas - El Daklyeh FC
Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?
Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.
Masar je o 162% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.
1.86 góly / zápas - Masar · 0.71 góly / zápas - El Daklyeh FC
Masar je o 41% lepší v tématu inkasované góly na zápas.
0.71 góly / zápas - Masar · 1 góly / zápas - El Daklyeh FC
Masar skóruje v 86% zápasů (6 z 7 zápasů), zatímco El Daklyeh FC udrží Clean sheet v 43% (3 z 7 zápasů).
El Daklyeh FC skóruje v 43% zápasů (3 z 7 zápasů), zatímco Masar udrží Clean sheet v 43% (3 z 7 zápasů).
Jak často skórují alespoň...
Jak často inkasují alespoň...
* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.
Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?
Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.
Gólové vzorce
BTTS a počet gólů
Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?
Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.
Celý zápas – porovnání týmů (Over)
Over / Under - Masar
Over / Under - El Daklyeh FC
1. poločas
2. poločas
Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?
Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.
Masar je o 201% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).
2.14 body / zápas - Masar · 0.71 body / zápas - El Daklyeh FC
Před poločasem (1. poločas)
Po poločase (2. poločas)
Masar — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 57% zápasů a vyhraje 71%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
Po poločase inkasuje o 0.4 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.
El Daklyeh FC — výsledky druhých poločasů
Po poločase inkasuje o 0.1 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 2.20 | 1.00 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.8 | 0.4 |
| Inkasované góly / zápas | 0.2 | 0.6 |
| Průměr gólů v zápase | 1.0 | 1.0 |
| 1 gól | 80% | 60% |
| 2 góly | 20% | 40% |
| 3 góly | 0% | 0% |
| Čisté konto | 80% | 60% |
| Bez gólu | 20% | 80% |
| Rozdíl gólů | +3 | -1 |
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 0.60 | 1.60 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.2 | 0.8 |
| Inkasované góly / zápas | 0.6 | 0.8 |
| Průměr gólů v zápase | 0.8 | 1.6 |
| 1 gól | 60% | 80% |
| 2 góly | 20% | 60% |
| 3 góly | 0% | 20% |
| Čisté konto | 40% | 40% |
| Bez gólu | 80% | 40% |
| Rozdíl gólů | -2 | 0 |
* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.
Góly podle minut— kdy padají góly?
Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.
Nejnebezpečnější minuty 46-60 (4 goals). Nejvíce inkasuje v 46-60 (3). Bilance pozdních gólů (76–90): +2 - v pozdních fázích vítězí.
Nejnebezpečnější minuty 46-60 (2 goals). Nejvíce inkasuje v 46-60 (3). Bilance pozdních gólů (76–90): +1 - v pozdních fázích vítězí.
* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.
Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?
Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.
Profil zápasu
Masar
El Daklyeh FC
* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.
Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?
Porovnání obou týmů s průměry ligy Second Division.
Týmy vs. liga
| Masar | Liga | El Daklyeh FC | |
|---|---|---|---|
| Průměr gólů v zápase | ▲ 2.57 | 2.21 | ▼ 1.71 |
| Skórovaly oba týmy | ▼ 43% | 46% | ▼ 43% |
| Min. 3 góly (Over 2,5) | ▲ 43% | 39% | ▲ 57% |
| Clean sheets | ▲ 43% | 33% | ▲ 43% |
| Gól před poločasem | ▲ 71% | 59% | ▼ 43% |
| Gól po poločase | ▼ 71% | 76% | ▼ 57% |
^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.
Rozhodčí a trenéři
Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.
Vzájemné zápasy
Nedávná vzájemná utkání (2): Masar 2 - 0 - 0 El Daklyeh FC. Průměr gólů 4.00, oba týmy skórovaly v 50% zápasů.
FAQ
Jaký byl výsledek zápasu Masar vs El Daklyeh FC?
Zápas Second Division skončil Masar 0:0 El Daklyeh FC. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.
Jaká je bilance vzájemných zápasů Masar a El Daklyeh FC?
V posledních 2 vzájemných zápasech Masar vyhrál 2 utkání, El Daklyeh FC vyhrál 0 a 0 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 4,00 gólu a oba týmy skórovaly v 50% z nich.
Co ukazují gólové statistiky před zápasem Masar vs El Daklyeh FC?
Masar střílí v průměru 1,86 gólu na zápas a El Daklyeh FC 0,71. Průměr ligy Second Division činí 2,21 gólu; Over 2.5 se objevuje v 39% utkání. BTTS nastává v 43% zápasů týmu Masar a v 43% zápasů týmu El Daklyeh FC.
Jaká je aktuální forma týmů Masar a El Daklyeh FC?
V posledních pěti zápasech má Masar 3 výher, 1 remíz a 1 porážek (2,00 bodu na zápas). El Daklyeh FC má 2 výher, 1 remíz a 2 porážek (1,40 bodu na zápas).
Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Masar vs El Daklyeh FC?
Na této stránce porovnáte čísla za zápasem Masar vs El Daklyeh FC. Sázkovou analýzu, tip, Value Bet a jeho vysvětlení najdete v aplikaci NoFluffPicks.


