Ghana - Ghana Premier LeagueTarkwa T&A ParkData aktuální k 15. října 2026

Medeama - Basake Holy Stars: statistiky zápasu

Erb týmu Medeama
Medeama
4 : 1poločas 4:1
Erb týmu Basake Holy Stars
Basake Holy Stars

Medeama vs Basake Holy Stars: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

Medeama hráli s Basake Holy Stars v soutěži Ghana Premier League (Ghana). Zápas se hrál 27. září 2026. Stadion: Tarkwa T&A Park. Konečné skóre: 4:1.

Aktuální forma

Medeama: 0-2-0, 1,00 bodů na zápas. Basake Holy Stars: 2-0-1, 2,00 bodů na zápas.

Gólové statistiky

Medeama dává 1,50 a inkasuje 1,50 gólů na zápas. Basake Holy Stars dává 0,67 a inkasuje 0,33. Průměr ligy: 2,37 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: Medeama 100 %, Basake Holy Stars 0 %. Over 2.5: Medeama 50 %, Basake Holy Stars 0 %. Liga: BTTS 52 %, Over 2.5 52 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: Medeama 2,24, Basake Holy Stars 0,15. Střely na zápas: Medeama 17,5, Basake Holy Stars -0,3. Průměrné držení míče: Medeama 61 %, Basake Holy Stars 32 %.

První a druhý poločas

Medeama: vedení v poločase 0 %, góly ve druhém poločase 1,00. Basake Holy Stars: vedení v poločase 33 %, góly ve druhém poločase 0,33.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u Medeama 16-30 (1) a u Basake Holy Stars 31-45+ (1). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

Ghana Premier League: 2,37 gólů na zápas, BTTS 52 %, Over 2.5 52 %.

Vzájemná bilance

Před tímto zápasem bylo k dispozici 2 předchozích vzájemných utkání: 1-1-0. Průměr gólů 1,50, BTTS 50 %.

Archivovaná předzápasová analýza

Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.

Obecná analýza zápasu

Basake Holy Stars je na 3. místě tabulky, zatímco Medeama je až 17., přičemž rozdíl potvrzuje i aktuální forma: hosté získali v posledních pěti zápasech 9 bodů, domácí pouze 4. Hostující tým vyhrál 3 z posledních 5 utkání a vstřelil v nich 7 gólů, zatímco Medeama utrpěla 3 porážky, inkasovala 9 branek a sama jich vstřelila 6. Obrana Medeamy je tedy výrazně méně stabilní, je však třeba zohlednit, že Basake Holy Stars prohrálo své dosud jediné venkovní utkání 0:1 a nevstřelilo v něm žádný gól. Výhoda hostů v posledních výsledcích a postavení v tabulce hovoří v jejich prospěch, slabé venkovní statistiky však zvyšují šanci na vyrovnaný zápas.

Zobrazit statistický přehled
BTTS – skórují oba týmy?

Nejsilnější signál poskytuje venkovní profil Basake Holy Stars: podle dostupných údajů tým v průměru vstřelil 0,0 gólu, nevystřelil ani jednu střelu na branku a nevytvořil měřitelné xG. Medeama doma udržela čisté konto ve 100 % dosavadních zápasů, zatímco hosté neskórovali ve 100 % svých venkovních utkání. Také sezónní BTTS činí na obou stranách 0 % a žádný z týmů neodehrál zápas s více než 2,5 gólu. Posledních pět zápasů Medeamy zvyšuje riziko gólu hostů, protože domácí inkasovali v průměru 1,8 gólu, Basake však mělo BTTS pouze ve 20 % posledních pěti utkání. Pravděpodobnější je tedy varianta, že alespoň jeden tým nevstřelí gól, především hosté.

Zobrazit statistiky BTTS
Over/Under – analýza gólů

Prognózovaný celkový počet 2.30 gólu se blíží ligovému průměru 2.36, ale výrazně zaostává za hranicí vyžadující čtyři branky. Medeama v posledních pěti zápasech průměrně vstřelila 1.2 gólu a inkasovala 1.8, zatímco Basake Holy Stars vstřelili 1.4 a inkasovali 1.0 gólu na zápas. Domácí však mají výhodu vlastního hřiště, kde ligový průměr činí 1.64 gólu pro domácí oproti pouhým 0.72 pro hosty, což omezuje ofenzivní projekci hostujícího týmu na 0.85 gólu. V posledních pěti zápasech obou týmů překročilo hranici 2.5 gólu pouze 40 % utkání, přičemž dostupná sezonní data neukazují ani jeden zápas nad 3.5 gólu. Proto je nejjistější volbou méně než 3.5 gólu, protože scénář s nejméně čtyřmi góly by vyžadoval výsledek výrazně nad současná očekávání obou týmů.

Zobrazit statistiky Over/Under
HT/FT – scénář poločasu a celého zápasu

Nejsilnější signál dává aktuální forma: Medeama prohrála 3 z posledních 5 zápasů a v těchto utkáních vstřelila před přestávkou v průměru pouze 0,0 gólu, přičemž zároveň inkasovala 1,0 branky. Basake Holy Stars vyhrálo 3 z posledních 5 zápasů a před přestávkou neprohrávalo v 66 % utkání, zatímco domácí šli do kabin s mankem v 75 % zápasů. Hosté navíc po změně stran předvádějí výrazně pevnější defenzivu: v posledních pěti zápasech v této části hry neinkasovali ani jeden gól, zatímco průměr Medeamy činí 1,25 inkasované branky po přestávce. Ačkoli jsou předchozí statistiky domácích na vlastním hřišti velmi příznivé, vycházejí z malého vzorku, a proto má větší váhu aktuální forma Basake Holy Stars. Nejpravděpodobnější je tedy varianta, v níž se hosté ujmou vedení před přestávkou a udrží ho až do závěrečného hvizdu.

Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasu

Po poločasech

4 : 1
1. poločas
0 : 0
2. poločas

Statistiky zápasu

57Držení míče (%)43
MedeamaBasake Holy Stars
15Střely7
MedeamaBasake Holy Stars
7Střely na branku3
MedeamaBasake Holy Stars
1.89xG1.04
MedeamaBasake Holy Stars
6Rohy5
MedeamaBasake Holy Stars
63Nebezpečné útoky53
MedeamaBasake Holy Stars
13Fauly19
MedeamaBasake Holy Stars
1Karty1
MedeamaBasake Holy Stars

Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

MedeamaBasake Holy Stars
1.5Vstřelené góly / zápas0.67
MedeamaBasake Holy Stars
1.5Inkasované góly / zápas0.33
MedeamaBasake Holy Stars
61%Průměrné držení míče32%
MedeamaBasake Holy Stars
8Střely na branku / zápas-0.33
MedeamaBasake Holy Stars

Statistiky týmů— kdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

17.5Střely na zápas-0.33
MedeamaBasake Holy Stars
8Střely na branku-0.33
MedeamaBasake Holy Stars
8.6%Proměňování střel-200%
MedeamaBasake Holy Stars
61%Držení míče32%
MedeamaBasake Holy Stars
2.24xG týmu0.15
MedeamaBasake Holy Stars
1.25xG soupeře0
MedeamaBasake Holy Stars

Kvalita střelby

Medeama: DominantníBasake Holy Stars: Vyvážený
MedeamaBasake Holy Stars
Přesnost (střely na branku)46%0%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.130.00
Zakončení (góly na střelu na branku)0.190.00

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmu— kdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

Basake Holy Stars je o 100% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.

1 body / zápas - Medeama · 2 body / zápas - Basake Holy Stars

Medeama
DD
Bez porážky v posledních 5 zápasech
Rozdělení sezónních výsledků
0% W100% D0% L
Sezóna (V-R-P)
0-2-0
1.00 body / zápas · rozdíl gólů 0
Posledních 5 (V-R-P)
0-2-0
1.00 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
0-0-0
Posledních 5 doma
0-0-0
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.5Inkasované góly: 1.5xG: 2.24xG soupeře: 1.25BTTS: 100%Over 2.5: 50%
Basake Holy Stars
WLW
Rozdělení sezónních výsledků
67% W0% D33% L
Sezóna (V-R-P)
2-0-1
2.00 body / zápas · rozdíl gólů +1
Posledních 5 (V-R-P)
2-0-1
2.00 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
0-0-1
Posledních 5 venku
0-0-1
L
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 0.7Inkasované góly: 0.3xG: 0.15xG soupeře: 0.00BTTS: 0%Over 2.5: 0%

Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

Medeama je o 124% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.

1.5 góly / zápas - Medeama · 0.67 góly / zápas - Basake Holy Stars

Basake Holy Stars je o 355% lepší v tématu inkasované góly na zápas.

1.5 góly / zápas - Medeama · 0.33 góly / zápas - Basake Holy Stars

Gólový profil týmu Medeama: silná

Medeama skóruje v 100% zápasů (2 z 2 zápasů), zatímco Basake Holy Stars udrží Clean sheet v 67% (2 z 3 zápasů).

Gólový profil týmu Basake Holy Stars: velmi silná

Basake Holy Stars skóruje v 67% zápasů (2 z 3 zápasů), zatímco Medeama udrží Clean sheet v 0% (0 z 2 zápasů).

3Vstřelené góly (sezóna)2
MedeamaBasake Holy Stars
3Inkasované góly (sezóna)1
MedeamaBasake Holy Stars
3Průměr gólů v zápase1
MedeamaBasake Holy Stars
3Vstřelené góly (posledních 5)2
MedeamaBasake Holy Stars
3Inkasované góly (posledních 5)1
MedeamaBasake Holy Stars

Jak často skórují alespoň...

100%1 gól67%
MedeamaBasake Holy Stars
50%2 góly0%
MedeamaBasake Holy Stars
0%3 góly0%
MedeamaBasake Holy Stars
0%4 góly0%
MedeamaBasake Holy Stars

Jak často inkasují alespoň...

100%1 gól33%
MedeamaBasake Holy Stars
50%2 góly0%
MedeamaBasake Holy Stars
0%3 góly0%
MedeamaBasake Holy Stars
0%4 góly0%
MedeamaBasake Holy Stars

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

Gólové vzorce

50%BTTS v poločase0%
MedeamaBasake Holy Stars
50%BTTS v obou poločasech0%
MedeamaBasake Holy Stars
50%Skórovali v obou poločasech0%
MedeamaBasake Holy Stars

BTTS a počet gólů

50%Min. 3 góly a BTTS0%
MedeamaBasake Holy Stars
0%Min. 3 góly bez BTTS0%
MedeamaBasake Holy Stars
100%BTTS – posledních 50%
MedeamaBasake Holy Stars

Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

1. poločas

100%Min. 1 gól před poločasem67%
MedeamaBasake Holy Stars
50%Min. 2 góly před poločasem0%
MedeamaBasake Holy Stars
0%Min. 3 góly před poločasem0%
MedeamaBasake Holy Stars

2. poločas

100%Min. 1 gól po poločase33%
MedeamaBasake Holy Stars
50%Min. 2 góly po poločase0%
MedeamaBasake Holy Stars
0%Min. 3 góly po poločase0%
MedeamaBasake Holy Stars

Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

Basake Holy Stars je o 166% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).

0.5 body / zápas - Medeama · 1.33 body / zápas - Basake Holy Stars

Medeama — stav v poločase
0% vedou50% remizují50% prohrávají
Basake Holy Stars — stav v poločase
33% vedou33% remizují33% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

0.5Body na zápas (1. poločas)1.33
MedeamaBasake Holy Stars
0.5Vstřelené góly (1. poločas)0.33
MedeamaBasake Holy Stars
1Inkasované góly (1. poločas)0.33
MedeamaBasake Holy Stars
1.5Průměr gólů (1. poločas)0.67
MedeamaBasake Holy Stars
0%Čisté konto před poločasem67%
MedeamaBasake Holy Stars
50%Bez gólu před poločasem67%
MedeamaBasake Holy Stars

Po poločase (2. poločas)

2Body na zápas (2. poločas)1.67
MedeamaBasake Holy Stars
1Vstřelené góly (2. poločas)0.33
MedeamaBasake Holy Stars
0.5Inkasované góly (2. poločas)0
MedeamaBasake Holy Stars
1.5Průměr gólů (2. poločas)0.33
MedeamaBasake Holy Stars
50%Čisté konto po poločase100%
MedeamaBasake Holy Stars
0%Bez gólu po poločase67%
MedeamaBasake Holy Stars

Medeama — výsledky druhých poločasů

50% W50% D0% L
1
Body v poločase
1
Góly v poločase
-1
Rozdíl gólů (1. poločas)
4
Body ve 2. poločase
+1
Rozdíl gólů (2. poločas)
0.50
PPG před poločasem
Obrana po poločase-0.5

Obrana zůstává stabilní po celý zápas.

Basake Holy Stars — výsledky druhých poločasů

33% W67% D0% L
4
Body v poločase
1
Góly v poločase
0
Rozdíl gólů (1. poločas)
5
Body ve 2. poločase
+1
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.33
PPG před poločasem
Udržení vedení203%

V poločase vede v 33% zápasů a vyhraje 67%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase-0.3

Obrana zůstává stabilní po celý zápas.

Medeama — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas0.502.00
Vstřelené góly / zápas0.51.0
Inkasované góly / zápas1.00.5
Průměr gólů v zápase1.51.5
1 gól100%100%
2 góly50%50%
3 góly0%0%
Čisté konto0%50%
Bez gólu50%0%
Rozdíl gólů-1+1
Poločas: 0% vedou - 50% remizují - 50% prohrávají
2. poločas: 50% výhry - 50% remizují - 0% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 50% - Celkem gólů v poločase: 1
Basake Holy Stars — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.331.67
Vstřelené góly / zápas0.30.3
Inkasované góly / zápas0.30.0
Průměr gólů v zápase0.70.3
1 gól67%33%
2 góly0%0%
3 góly0%0%
Čisté konto67%100%
Bez gólu67%67%
Rozdíl gólů0+1
Poločas: 33% vedou - 33% remizují - 33% prohrávají
2. poločas: 33% výhry - 67% remizují - 0% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 0% - Celkem gólů v poločase: 1

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minut— kdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

Medeama
SkórovalInkasoval
0
2
0-15
1
0
16-30
0
0
31-45
1
0
46-60
0
0
61-75
1
1
76-90

Nejnebezpečnější minuty 16-30 (1 goal). Nejvíce inkasuje v 0-15 (2). Bilance pozdních gólů (76–90): 0.

Basake Holy Stars
SkórovalInkasoval
0
1
0-15
0
0
16-30
1
0
31-45
0
0
46-60
0
0
61-75
1
0
76-90

Nejnebezpečnější minuty 31-45 (1 goal). Nejvíce inkasuje v 0-15 (1). Bilance pozdních gólů (76–90): +1 - v pozdních fázích vítězí.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

2.00
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
0.9 : 1.1
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
84%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
50%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
-25%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
67%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
0%
Riziko 0:0
prakticky nulové
0-1
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

Medeama

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+0.99
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.99
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-1.0 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.74
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-0.25
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
92%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
203%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
0.00
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.5
Pozdní góly
33% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 0% padá v úvodních 15 minutách.
33%

Basake Holy Stars

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+0.15
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
+0.19
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-1.2 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
+0.52
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-0.33
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
91%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
20%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
0.00
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
0.0
Pozdní góly
50% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 0% padá v úvodních 15 minutách.
50%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy Ghana Premier League.

Týmy vs. liga

MedeamaLigaBasake Holy Stars
Průměr gólů v zápase▲ 3.002.37▼ 1.00
Skórovaly oba týmy▲ 100%52%▼ 0%
Min. 3 góly (Over 2,5)▼ 50%52%▼ 0%
Clean sheets▼ 0%30%▲ 67%
Gól před poločasem▲ 100%74%▼ 67%
Gól po poločase▲ 100%67%▼ 33%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

2.37
Průměr gólů na zápas
52%
Skórovaly oba týmy
52%
Min. 3 góly (Over 2,5)
30%
Clean sheets
1.63
Domácí góly / zápas
0.74
Góly hostů / zápas
+120%
Výhoda domácího útoku
+55%
Výhoda domácí obrany
+48%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
74%
1 gól
26%
2 góly
7%
3 góly
4%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
67%
1 gól
44%
2 góly
11%
3 góly
4%
4 góly

Sestavy a události hráčů

Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.

Časová osa zápasu

Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.

  1. MedeamaGólEmmanuel Annor
  2. MedeamaGólKelvin Nkrumah
  3. MedeamaGólKingsley Braye

Rozhodčí a trenéři

Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.

Vzájemné zápasy

Nedávná vzájemná utkání (2): Medeama 1 - 1 - 0 Basake Holy Stars. Průměr gólů 1.50, oba týmy skórovaly v 50% zápasů.

FAQ

Jaký byl výsledek zápasu Medeama vs Basake Holy Stars?

Zápas Ghana Premier League skončil Medeama 4:1 Basake Holy Stars. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.

Jaká je bilance vzájemných zápasů Medeama a Basake Holy Stars?

V posledních 2 vzájemných zápasech Medeama vyhrál 1 utkání, Basake Holy Stars vyhrál 0 a 1 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 1,50 gólu a oba týmy skórovaly v 50% z nich.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem Medeama vs Basake Holy Stars?

Medeama střílí v průměru 1,50 gólu na zápas a Basake Holy Stars 0,67. Průměr ligy Ghana Premier League činí 2,37 gólu; Over 2.5 se objevuje v 52% utkání. BTTS nastává v 100% zápasů týmu Medeama a v 0% zápasů týmu Basake Holy Stars.

Jaká je aktuální forma týmů Medeama a Basake Holy Stars?

V posledních pěti zápasech má Medeama 0 výher, 2 remíz a 0 porážek (1,00 bodu na zápas). Basake Holy Stars má 2 výher, 0 remíz a 1 porážek (2,00 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Medeama vs Basake Holy Stars?

Na této stránce porovnáte čísla za zápasem Medeama vs Basake Holy Stars. Sázkovou analýzu, tip, Value Bet a jeho vysvětlení najdete v aplikaci NoFluffPicks.