Čína - China League OneData aktuální k 01. září 2026

Nanjing City - Guangxi Hengchen: statistiky zápasu

Nanjing City vs Guangxi Hengchen: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

Nanjing City hráli s Guangxi Hengchen v soutěži China League One (Čína). Zápas se hrál 29. srpna 2026. Konečné skóre: 0:2.

Aktuální forma

Nanjing City: 0-3-2, 0,60 bodů na zápas. Guangxi Hengchen: 2-2-1, 1,60 bodů na zápas.

Gólové statistiky

Nanjing City dává 0,95 a inkasuje 1,20 gólů na zápas. Guangxi Hengchen dává 1,79 a inkasuje 1,26. Průměr ligy: 2,72 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: Nanjing City 60 %, Guangxi Hengchen 58 %. Over 2.5: Nanjing City 35 %, Guangxi Hengchen 58 %. Liga: BTTS 57 %, Over 2.5 54 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: Nanjing City 1,30, Guangxi Hengchen 1,71. Střely na zápas: Nanjing City 11,9, Guangxi Hengchen 14,2. Průměrné držení míče: Nanjing City 44 %, Guangxi Hengchen 59 %.

První a druhý poločas

Nanjing City: vedení v poločase 30 %, góly ve druhém poločase 0,35. Guangxi Hengchen: vedení v poločase 42 %, góly ve druhém poločase 1,11.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u Nanjing City 31-45+ (7) a u Guangxi Hengchen 61-75 (9). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

China League One: 2,72 gólů na zápas, BTTS 57 %, Over 2.5 54 %.

Vzájemná bilance

Před tímto zápasem bylo k dispozici 1 předchozích vzájemných utkání: 0-0-1. Průměr gólů 1,00, BTTS 0 %.

Archivovaná předzápasová analýza

Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.

Obecná analýza zápasu

Guangxi Hengchen zaujímá 5. místo, zatímco Nanjing City je 11. V celé sezoně hosté vyhráli 9 utkání a utrpěli pouze 4 porážky, oproti 5 vítězstvím a 9 prohrám domácích. Aktuální forma rovněž hovoří ve prospěch Guangxi: v posledních pěti zápasech získalo 8 bodů a vstřelilo 12 gólů, zatímco Nanjing v žádném z těchto utkání nezvítězilo, získalo 3 body a vstřelilo pouze 5 branek. Hosté si vytvářejí o něco kvalitnější šance, což potvrzuje průměrné xG na hřištích soupeřů ve výši 1,53 oproti hodnotě 1,41, kterou má Nanjing doma, a také v průměru vysílají na branku více střel za zápas, konkrétně 4,0 oproti 3,3. Nanjing má však na domácím hřišti pevnější obranu, když inkasuje v průměru 1,00 gólu, zatímco Guangxi na hřištích soupeřů 1,33, takže remíza zůstává reálným scénářem. Sezonní kvalitativní převaha a výrazně lepší produktivita v posledních týdnech však dávají hostům největší šance na vítězství.

Zobrazit statistický přehled
BTTS – skórují oba týmy?

Scénář, v němž skórují oba týmy, podporuje především slabá obrana Guangxi Hengchen: hosté udrželi čisté konto pouze v 11 % zápasů a v posledních 5 utkáních inkasovali v průměru 2,2 gólu. Nanjing City sice v této poslední sérii vstřelilo jen 1,0 gólu na zápas, jeho soupeř však dovoloval protivníkům 1,36 xG, což výrazně zvyšuje šanci domácích na skórování. Guangxi je ve velmi dobré útočné formě s průměrem 2,4 vstřeleného gólu a 1,61 xG v posledních pěti zápasech, zatímco Nanjing v tomto období inkasoval 1,6 gólu na utkání. BTTS se objevil ve 100 % posledních pěti zápasů Nanjingu a v 60 % utkání Guangxi, přičemž sezonní bilance hostů na úrovni 67 % je vyšší než ligový průměr 56 %. Riziko pro tento tip představuje 50 % čistých kont Nanjingu v celé sezoně, aktuální forma obou obran však výrazněji podporuje scénář, že skóruje alespoň jednou každý tým.

Zobrazit statistiky BTTS
Over/Under – analýza gólů

Profil utkání nahrává alespoň dvěma gólům: Guangxi Hengchen v posledních pěti zápasech skórovalo v průměru 2,4 gólu, zatímco Nanjing City ve stejném období inkasovalo 1,6 gólu. Domácí jsou v poslední době méně efektivní, s průměrem 1,0 gólu, Guangxi však v posledních pěti vystoupeních inkasovalo až 2,2 gólu na zápas. Ofenzivní potenciál potvrzují také průměrné hodnoty xG: 1,22 u Nanjing a 1,61 u Guangxi, což vytváří základ pro téměř 2,9 očekávaného gólu. Hranice 1,5 má výraznou převahu, protože více než 1,5 gólu padlo v 60 % zápasů Nanjing a dokonce v 89 % utkání Guangxi, přičemž oba týmy pravidelně dovolují soupeřům dostávat se do gólových příležitostí.

Zobrazit statistiky Over/Under
HT/FT – scénář poločasu a celého zápasu

Nejpravděpodobnější je remíza v poločase a následně vítězství Nanjing City, protože domácí v celé sezoně vstřelí v průměru 2,1 gólu na zápas a inkasují pouze 1,2, zatímco Guangxi Hengchen prohrává 44 % utkání. Nanjing City má výraznější převahu v kvalitě šancí: průměrné xG činí 1,88 oproti 1,53 u hostů a počet střel na branku je 6,3 oproti 4,0. První poločas však může být vyrovnaný, protože Guangxi remizovalo v poločase ve 44 % zápasů a Nanjing v posledních pěti utkáních vstřelilo před přestávkou pouhých 0,4 gólu. Po změně stran by měli domácí převzít iniciativu: v této části hry skórují v průměru 1,2 gólu, zatímco nedávná obrana Guangxi inkasovala po přestávce až 1,8 gólu. Navzdory slabší aktuální sérii Nanjing činí dlouhodobá bilance domácích 60 % vítězství a žádnou porážku, což podporuje scénář remízy v poločase a vítězství na konci.

Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasu

Po poločasech

0 : 1
1. poločas
0 : 1
2. poločas

Statistiky zápasu

44Držení míče (%)56
Nanjing CityGuangxi Hengchen
11Střely16
Nanjing CityGuangxi Hengchen
4Střely na branku10
Nanjing CityGuangxi Hengchen
1.31xG2.15
Nanjing CityGuangxi Hengchen
5Rohy2
Nanjing CityGuangxi Hengchen
46Nebezpečné útoky61
Nanjing CityGuangxi Hengchen
9Fauly20
Nanjing CityGuangxi Hengchen
0Karty1
Nanjing CityGuangxi Hengchen

Předzápasový profilco říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

Nanjing CityGuangxi Hengchen
0.95Vstřelené góly / zápas1.79
Nanjing CityGuangxi Hengchen
1.2Inkasované góly / zápas1.26
Nanjing CityGuangxi Hengchen
44%Průměrné držení míče59%
Nanjing CityGuangxi Hengchen
2.9Střely na branku / zápas5.21
Nanjing CityGuangxi Hengchen

Statistiky týmůkdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

11.85Střely na zápas14.16
Nanjing CityGuangxi Hengchen
2.9Střely na branku5.21
Nanjing CityGuangxi Hengchen
8%Proměňování střel12.6%
Nanjing CityGuangxi Hengchen
44%Držení míče59%
Nanjing CityGuangxi Hengchen
1.3xG týmu1.71
Nanjing CityGuangxi Hengchen
1.32xG soupeře1.11
Nanjing CityGuangxi Hengchen

Kvalita střelby

Nanjing City: VyváženýGuangxi Hengchen: Dominantní
Nanjing CityGuangxi Hengchen
Přesnost (střely na branku)24%37%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.110.12
Zakončení (góly na střelu na branku)0.330.34

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmukdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

Guangxi Hengchen je o 167% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.

0.6 body / zápas - Nanjing City · 1.6 body / zápas - Guangxi Hengchen

Nanjing City
LDDDL
Bez výhry v posledních 5 zápasech
Rozdělení sezónních výsledků
25% W30% R45% P
Sezóna (V-R-P)
5-6-9
1.05 body / zápas · rozdíl gólů -5
Posledních 5 (V-R-P)
0-3-2
0.60 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
4-3-3
Posledních 5 doma
1-2-2
LWLDD
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.0Inkasované góly: 1.6xG: 1.22xG soupeře: 1.59BTTS: 100%Over 2.5: 40%
Guangxi Hengchen
DWLWD
Rozdělení sezónních výsledků
47% W32% R21% P
Sezóna (V-R-P)
9-6-4
1.74 body / zápas · rozdíl gólů +10
Posledních 5 (V-R-P)
2-2-1
1.60 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
3-2-4
Posledních 5 venku
2-2-1
DDWWL
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 2.4Inkasované góly: 2.2xG: 1.61xG soupeře: 1.36BTTS: 60%Over 2.5: 60%

Gólyjak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

Guangxi Hengchen je o 88% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.

0.95 góly / zápas - Nanjing City · 1.79 góly / zápas - Guangxi Hengchen

Nanjing City je o 5% lepší v tématu inkasované góly na zápas.

1.2 góly / zápas - Nanjing City · 1.26 góly / zápas - Guangxi Hengchen

Gólový profil týmu Nanjing City: silná

Nanjing City skóruje v 75% zápasů (15 z 20 zápasů), zatímco Guangxi Hengchen udrží Clean sheet v 32% (6 z 19 zápasů).

Gólový profil týmu Guangxi Hengchen: velmi silná

Guangxi Hengchen skóruje v 84% zápasů (16 z 19 zápasů), zatímco Nanjing City udrží Clean sheet v 20% (4 z 20 zápasů).

19Vstřelené góly (sezóna)34
Nanjing CityGuangxi Hengchen
24Inkasované góly (sezóna)24
Nanjing CityGuangxi Hengchen
2.15Průměr gólů v zápase3.05
Nanjing CityGuangxi Hengchen
5Vstřelené góly (posledních 5)12
Nanjing CityGuangxi Hengchen
8Inkasované góly (posledních 5)11
Nanjing CityGuangxi Hengchen

Jak často skórují alespoň...

75%1 gól84%
Nanjing CityGuangxi Hengchen
15%2 góly47%
Nanjing CityGuangxi Hengchen
5%3 góly37%
Nanjing CityGuangxi Hengchen
0%4 góly11%
Nanjing CityGuangxi Hengchen

Jak často inkasují alespoň...

80%1 gól68%
Nanjing CityGuangxi Hengchen
30%2 góly37%
Nanjing CityGuangxi Hengchen
10%3 góly16%
Nanjing CityGuangxi Hengchen
0%4 góly5%
Nanjing CityGuangxi Hengchen

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

57%
Ligový průměr

Gólové vzorce

20%BTTS v poločase16%
Nanjing CityGuangxi Hengchen
0%BTTS v obou poločasech16%
Nanjing CityGuangxi Hengchen
10%Skórovali v obou poločasech32%
Nanjing CityGuangxi Hengchen

BTTS a počet gólů

35%Min. 3 góly a BTTS47%
Nanjing CityGuangxi Hengchen
0%Min. 3 góly bez BTTS11%
Nanjing CityGuangxi Hengchen
100%BTTS – posledních 560%
Nanjing CityGuangxi Hengchen

Počet gólů (Over/Under)jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

1. poločas

85%Min. 1 gól před poločasem68%
Nanjing CityGuangxi Hengchen
35%Min. 2 góly před poločasem26%
Nanjing CityGuangxi Hengchen
5%Min. 3 góly před poločasem11%
Nanjing CityGuangxi Hengchen

2. poločas

70%Min. 1 gól po poločase79%
Nanjing CityGuangxi Hengchen
15%Min. 2 góly po poločase63%
Nanjing CityGuangxi Hengchen
5%Min. 3 góly po poločase37%
Nanjing CityGuangxi Hengchen

Poločasy zápasukdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

Guangxi Hengchen je o 30% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).

1.25 body / zápas - Nanjing City · 1.63 body / zápas - Guangxi Hengchen

Nanjing City — stav v poločase
30% vedou35% remizují35% prohrávají
Guangxi Hengchen — stav v poločase
42% vedou37% remizují21% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

1.25Body na zápas (1. poločas)1.63
Nanjing CityGuangxi Hengchen
0.6Vstřelené góly (1. poločas)0.68
Nanjing CityGuangxi Hengchen
0.65Inkasované góly (1. poločas)0.37
Nanjing CityGuangxi Hengchen
1.25Průměr gólů (1. poločas)1.05
Nanjing CityGuangxi Hengchen
45%Čisté konto před poločasem63%
Nanjing CityGuangxi Hengchen
50%Bez gólu před poločasem53%
Nanjing CityGuangxi Hengchen

Po poločase (2. poločas)

1.1Body na zápas (2. poločas)1.47
Nanjing CityGuangxi Hengchen
0.35Vstřelené góly (2. poločas)1.11
Nanjing CityGuangxi Hengchen
0.55Inkasované góly (2. poločas)0.89
Nanjing CityGuangxi Hengchen
0.9Průměr gólů (2. poločas)2
Nanjing CityGuangxi Hengchen
55%Čisté konto po poločase47%
Nanjing CityGuangxi Hengchen
65%Bez gólu po poločase32%
Nanjing CityGuangxi Hengchen

Nanjing City — výsledky druhých poločasů

25% W35% R40% P
25
Body v poločase
12
Góly v poločase
-1
Rozdíl gólů (1. poločas)
22
Body ve 2. poločase
-4
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.25
PPG před poločasem
Udržení vedení83%

V poločase vede v 30% zápasů a vyhraje 25%. Vedení obvykle udrží až do konce.

Obrana po poločase-0.1

Obrana zůstává stabilní po celý zápas.

Guangxi Hengchen — výsledky druhých poločasů

37% W37% R26% P
31
Body v poločase
13
Góly v poločase
+6
Rozdíl gólů (1. poločas)
28
Body ve 2. poločase
+4
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.63
PPG před poločasem
Udržení vedení112%

V poločase vede v 42% zápasů a vyhraje 47%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase+0.5

Po poločase inkasuje o 0.5 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

Nanjing City — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas0.801.40
Vstřelené góly / zápas0.40.6
Inkasované góly / zápas1.00.6
Průměr gólů v zápase1.41.2
1 gól100%80%
2 góly40%20%
3 góly0%20%
Čisté konto20%60%
Bez gólu60%40%
Rozdíl gólů-30
Poločas: 20% vedou - 20% remizují - 60% prohrávají
2. poločas: 40% výhry - 20% remizují - 40% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 20% - Celkem gólů v poločase: 2
Guangxi Hengchen — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas2.200.80
Vstřelené góly / zápas1.21.2
Inkasované góly / zápas0.41.8
Průměr gólů v zápase1.63.0
1 gól80%80%
2 góly60%80%
3 góly20%60%
Čisté konto60%20%
Bez gólu20%40%
Rozdíl gólů+4-3
Poločas: 60% vedou - 40% remizují - 0% prohrávají
2. poločas: 20% výhry - 20% remizují - 60% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 40% - Celkem gólů v poločase: 6

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minutkdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

Nanjing City
SkórovalInkasoval
2
1
0-15
3
5
16-30
7
7
31-45
4
4
46-60
1
3
61-75
2
4
76-90

Nejnebezpečnější minuty 31-45 (7 goals). Nejvíce inkasuje v 31-45 (7). Bilance pozdních gólů (76–90): -2 - pozdní fáze jsou slabinou.

Guangxi Hengchen
SkórovalInkasoval
3
3
0-15
4
1
16-30
6
3
31-45
6
6
46-60
9
3
61-75
6
8
76-90

Nejnebezpečnější minuty 61-75 (9 goals). Nejvíce inkasuje v 76-90 (8). Bilance pozdních gólů (76–90): -2 - pozdní fáze jsou slabinou.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazateleco ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

2.60
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
1.1 : 1.5
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
96%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
59%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
-62%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
63%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
4%
Riziko 0:0
přibližně 1 z 25 zápasů
0-1
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

Nanjing City

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.02
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.23
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-2.1 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.35
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.12
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
66%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
93%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
-0.45
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
-0.3
Pozdní góly
11% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 11% padá v úvodních 15 minutách.
11%

Guangxi Hengchen

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+0.60
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.07
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-5.0 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
+0.08
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-0.15
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
139%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
88%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
-0.14
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.4
Pozdní góly
18% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 9% padá v úvodních 15 minutách.
18%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligyjde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy China League One.

Týmy vs. liga

Nanjing CityLigaGuangxi Hengchen
Průměr gólů v zápase 2.152.72 3.05
Skórovaly oba týmy 60%57% 58%
Min. 3 góly (Over 2,5) 35%54% 58%
Clean sheets 20%26% 32%
Gól před poločasem 85%72% 68%
Gól po poločase 70%73% 79%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

2.72
Průměr gólů na zápas
57%
Skórovaly oba týmy
54%
Min. 3 góly (Over 2,5)
26%
Clean sheets
1.43
Domácí góly / zápas
1.29
Góly hostů / zápas
+11%
Výhoda domácího útoku
+10%
Výhoda domácí obrany
+11%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
72%
1 gól
38%
2 góly
14%
3 góly
4%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
73%
1 gól
39%
2 góly
22%
3 góly
6%
4 góly

Sestavy a události hráčů

Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.

Časová osa zápasu

Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.

  1. Guangxi HengchenGólRati ArdazishviliAsistence: Loïc Andre Terry Lapoussin
  2. Nanjing CityStřídáníPřišel: He YangOdešel: Jerome Ngom Mbekeli
  3. Nanjing CityStřídáníPřišel: Zhaoyu ZhaiOdešel: Bruno Henrique Baio da Cunha
  4. Guangxi HengchenGólMing DaiAsistence: Loïc Andre Terry Lapoussin
  5. Guangxi HengchenStřídáníPřišel: Tianle JiOdešel: Rati Ardazishvili
  6. Nanjing CityStřídáníPřišel: Fuyu MaOdešel: Jinghang Hu
  7. Guangxi HengchenŽlutá kartaChaolun Wei

Rozhodčí a trenéři

Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.

Vzájemné zápasy

Předchozí vzájemný zápas: Nanjing City 0 - 0 - 1 Guangxi Hengchen. Průměr gólů 1.00, oba týmy skórovaly v 0% zápasů.

FAQ

Jaký byl výsledek zápasu Nanjing City vs Guangxi Hengchen?

Zápas China League One skončil Nanjing City 0:2 Guangxi Hengchen. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem Nanjing City vs Guangxi Hengchen?

Nanjing City střílí v průměru 0,95 gólu na zápas a Guangxi Hengchen 1,79. Průměr ligy China League One činí 2,72 gólu; Over 2.5 se objevuje v 54% utkání. BTTS nastává v 60% zápasů týmu Nanjing City a v 58% zápasů týmu Guangxi Hengchen.

Jaká je aktuální forma týmů Nanjing City a Guangxi Hengchen?

V posledních pěti zápasech má Nanjing City 0 výher, 3 remíz a 2 porážek (0,60 bodu na zápas). Guangxi Hengchen má 2 výher, 2 remíz a 1 porážek (1,60 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Nanjing City vs Guangxi Hengchen?

Na této stránce porovnáte čísla za zápasem Nanjing City vs Guangxi Hengchen. Sázkovou analýzu, tip, Value Bet a jeho vysvětlení najdete v aplikaci NoFluffPicks.