Slovinsko - 2. SNLData aktuální k 31. srpna 2026

NK Vrhnika - Dravinja: statistiky zápasu

Erb týmu NK Vrhnika
NK Vrhnika
2 : 0poločas 1:0
Erb týmu Dravinja
Dravinja

NK Vrhnika vs Dravinja: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

NK Vrhnika hráli s Dravinja v soutěži 2. SNL (Slovinsko). Zápas se hrál 22. srpna 2026. Konečné skóre: 2:0.

Aktuální forma

NK Vrhnika: 1-0-1, 1,50 bodů na zápas. Dravinja: 0-0-2, 0,00 bodů na zápas.

Gólové statistiky

NK Vrhnika dává 1,00 a inkasuje 1,00 gólů na zápas. Dravinja dává 0,50 a inkasuje 2,00. Průměr ligy: 2,61 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: NK Vrhnika 50 %, Dravinja 50 %. Over 2.5: NK Vrhnika 50 %, Dravinja 50 %. Liga: BTTS 39 %, Over 2.5 56 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: NK Vrhnika 1,94, Dravinja 1,69. Střely na zápas: NK Vrhnika 14,5, Dravinja 11,0. Průměrné držení míče: NK Vrhnika 53 %, Dravinja 46 %.

První a druhý poločas

NK Vrhnika: vedení v poločase 0 %, góly ve druhém poločase 1,00. Dravinja: vedení v poločase 0 %, góly ve druhém poločase 0,50.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u NK Vrhnika 46-60 (1) a u Dravinja 61-75 (1). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

2. SNL: 2,61 gólů na zápas, BTTS 39 %, Over 2.5 56 %.

Vzájemná bilance

V databázi není k dispozici odpovídající vzorek vzájemných zápasů.

Archivovaná předzápasová analýza

Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.

Obecná analýza zápasu

NK Vrhnika má v posledních pěti zápasech výrazně lepší trend: třikrát vyhrála, vstřelila 13 branek a v průměru získávala 1,8 bodu na zápas, zatímco Dravinja v tomto období nastřílela 5 gólů a dvakrát zvítězila. Domácí častěji drží míč na vlastním hřišti (49 % oproti 41 %), což by jim mělo pomoci převzít iniciativu. Oba týmy prohrály svůj dosud jediný zápas v příslušné roli a nevstřelily v něm gól, takže převaha Vrhniki není jednoznačná. Dravinja si však vytváří o něco lepší šance venku s průměrným xG 1,69 oproti 1,41 u domácích a také vysílá více střel na branku, 4 oproti 2. Přesto jí efektivnější poslední série Vrhniki a výhoda domácího prostředí dávají v prognóze mírnou převahu.

Zobrazit statistický přehled
BTTS – skórují oba týmy?

Signál pro BTTS podporují poslední výsledky: v 80 % z pěti předchozích zápasů NK Vrhnika skórovaly oba týmy, u Dravinji to bylo 60 %. Domácí v tomto období vstřelili v průměru 2,6 gólu, zatímco hosté 1,0, přičemž průměr inkasovaných gólů činil 1,4, respektive 1,2. Ofenzivní potenciál potvrzuje xG: 2,28 na straně Vrhniki a 1,47 na straně Dravinji, přičemž ani jeden z týmů podle sezonních statistik neudržel čisté konto. Rizikem zůstává skutečnost, že Dravinja v aktuálním úseku sezony ještě nevstřelila gól a nemá na kontě jediný zápas BTTS. Její poslední forma a slabá obrana domácích, která v sezoně inkasuje 3,0 gólu na zápas, však hovoří ve prospěch gólu hostů. Navzdory nízkému ligovému průměru BTTS na úrovni 38 % dávají aktuální data obou týmů mírnou převahu scénáři, v němž skórují oba celky.

Zobrazit statistiky BTTS
Over/Under – analýza gólů

NK Vrhnika v posledních 5 zápasech vstřelila v průměru 2,6 gólu, zatímco Dravinja v tomto období inkasovala 1,2 branky na utkání, což výrazně podporuje alespoň dva góly domácích nebo celkový počet nad 1,5. Domácí si v této sérii vytvářeli velmi vysoké xG 2,28 na zápas, zatímco hosté dovolovali soupeřům 1,51 xG. Dravinja v posledních pěti vystoupeních skórovala v průměru 1,0 gólu, ovšem Vrhnika inkasovala 1,4, takže i hosté mají reálnou šanci skórovat. V 80 % posledních pěti zápasů Vrhniki padly alespoň 3 góly a v utkáních Dravinji skórovaly oba týmy v 60 % případů. Prognóza 3,00 gólu poskytuje jasně nejsilnější podporu sázce na více než 1,5 gólu, přestože hranice 2,5 je již výrazně vyrovnanější.

Zobrazit statistiky Over/Under
HT/FT – scénář poločasu a celého zápasu

Nejsilnějším scénářem je remíza v poločase a vítězství NK Vrhnika, protože v posledních pěti zápasech domácí po 45 minutách remizovali v 50 % případů, zatímco Dravinja ve 40 %. Úvodní fáze by měly být poměrně vyrovnané: Vrhnika před přestávkou v průměru vstřelila 0,75 gólu, zatímco Dravinja pouze 0,40, přičemž oba týmy měly v tomto období shodné skóre 0. Po změně stran převaha domácích výrazně narůstá, neboť v průměru střílejí 1,50 gólu oproti 0,60 u Dravinji, zatímco hosté po přestávce v průměru inkasují 0,80 branky. Ve prospěch konečného vítězství Vrhniki hovoří také lepší aktuální produktivita, tedy 2,6 gólu na zápas v posledních pěti utkáních oproti 1,0 u soupeře, ačkoli vysoké xG Dravinji na úrovni 1,69 vyžaduje ponechat významný podíl variantám s vítězstvím hostů.

Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasu

Po poločasech

1 : 0
1. poločas
1 : 0
2. poločas

Statistiky zápasu

53Držení míče (%)47
NK VrhnikaDravinja
12Střely11
NK VrhnikaDravinja
5Střely na branku3
NK VrhnikaDravinja
0xG0
NK VrhnikaDravinja
2Rohy7
NK VrhnikaDravinja
0Nebezpečné útoky0
NK VrhnikaDravinja
16Fauly16
NK VrhnikaDravinja
0Karty0
NK VrhnikaDravinja

Předzápasový profilco říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

1Vstřelené góly / zápas0.5
NK VrhnikaDravinja
1Inkasované góly / zápas2
NK VrhnikaDravinja
53%Průměrné držení míče46%
NK VrhnikaDravinja
5Střely na branku / zápas4.5
NK VrhnikaDravinja

Statistiky týmůkdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

14.5Střely na zápas11
NK VrhnikaDravinja
5Střely na branku4.5
NK VrhnikaDravinja
6.9%Proměňování střel4.5%
NK VrhnikaDravinja
53%Držení míče46%
NK VrhnikaDravinja
1.94xG týmu1.69
NK VrhnikaDravinja
1.17xG soupeře1.76
NK VrhnikaDravinja

Kvalita střelby

NK Vrhnika: ÚtočnýDravinja: Vyvážený
NK VrhnikaDravinja
Přesnost (střely na branku)34%41%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.130.15
Zakončení (góly na střelu na branku)0.200.11

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmukdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

NK Vrhnika
LW
Rozdělení sezónních výsledků
50% W0% R50% P
Sezóna (V-R-P)
1-0-1
1.50 body / zápas · rozdíl gólů 0
Posledních 5 (V-R-P)
1-0-1
1.50 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
0-0-1
Posledních 5 doma
0-0-1
L
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.0Inkasované góly: 1.0xG: 1.94xG soupeře: 1.17BTTS: 50%Over 2.5: 50%
Dravinja
LL
Bez výhry v posledních 5 zápasech
Rozdělení sezónních výsledků
0% W0% R100% P
Sezóna (V-R-P)
0-0-2
0.00 body / zápas · rozdíl gólů -3
Posledních 5 (V-R-P)
0-0-2
0.00 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
0-0-1
Posledních 5 venku
0-0-1
L
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 0.5Inkasované góly: 2.0xG: 1.69xG soupeře: 1.76BTTS: 50%Over 2.5: 50%

Gólyjak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

NK Vrhnika je o 100% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.

1 góly / zápas - NK Vrhnika · 0.5 góly / zápas - Dravinja

NK Vrhnika je o 100% lepší v tématu inkasované góly na zápas.

1 góly / zápas - NK Vrhnika · 2 góly / zápas - Dravinja

Gólový profil týmu NK Vrhnika: velmi silná

NK Vrhnika skóruje v 50% zápasů (1 z 2 zápasů), zatímco Dravinja udrží Clean sheet v 0% (0 z 2 zápasů).

Gólový profil týmu Dravinja: velmi silná

Dravinja skóruje v 50% zápasů (1 z 2 zápasů), zatímco NK Vrhnika udrží Clean sheet v 0% (0 z 2 zápasů).

2Vstřelené góly (sezóna)1
NK VrhnikaDravinja
2Inkasované góly (sezóna)4
NK VrhnikaDravinja
2Průměr gólů v zápase2.5
NK VrhnikaDravinja
2Vstřelené góly (posledních 5)1
NK VrhnikaDravinja
2Inkasované góly (posledních 5)4
NK VrhnikaDravinja

Jak často skórují alespoň...

50%1 gól50%
NK VrhnikaDravinja
50%2 góly0%
NK VrhnikaDravinja
0%3 góly0%
NK VrhnikaDravinja
0%4 góly0%
NK VrhnikaDravinja

Jak často inkasují alespoň...

100%1 gól100%
NK VrhnikaDravinja
0%2 góly50%
NK VrhnikaDravinja
0%3 góly50%
NK VrhnikaDravinja
0%4 góly0%
NK VrhnikaDravinja

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

Gólové vzorce

0%BTTS v poločase0%
NK VrhnikaDravinja
0%BTTS v obou poločasech0%
NK VrhnikaDravinja
0%Skórovali v obou poločasech0%
NK VrhnikaDravinja

BTTS a počet gólů

50%Min. 3 góly a BTTS50%
NK VrhnikaDravinja
0%Min. 3 góly bez BTTS0%
NK VrhnikaDravinja
50%BTTS – posledních 550%
NK VrhnikaDravinja

Počet gólů (Over/Under)jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

1. poločas

50%Min. 1 gól před poločasem50%
NK VrhnikaDravinja
0%Min. 2 góly před poločasem50%
NK VrhnikaDravinja
0%Min. 3 góly před poločasem0%
NK VrhnikaDravinja

2. poločas

100%Min. 1 gól po poločase100%
NK VrhnikaDravinja
50%Min. 2 góly po poločase50%
NK VrhnikaDravinja
0%Min. 3 góly po poločase0%
NK VrhnikaDravinja

Poločasy zápasukdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

NK Vrhnika — stav v poločase
0% vedou50% remizují50% prohrávají
Dravinja — stav v poločase
0% vedou50% remizují50% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

0.5Body na zápas (1. poločas)0.5
NK VrhnikaDravinja
0Vstřelené góly (1. poločas)0
NK VrhnikaDravinja
0.5Inkasované góly (1. poločas)1
NK VrhnikaDravinja
0.5Průměr gólů (1. poločas)1
NK VrhnikaDravinja
50%Čisté konto před poločasem50%
NK VrhnikaDravinja
100%Bez gólu před poločasem100%
NK VrhnikaDravinja

Po poločase (2. poločas)

1.5Body na zápas (2. poločas)0.5
NK VrhnikaDravinja
1Vstřelené góly (2. poločas)0.5
NK VrhnikaDravinja
0.5Inkasované góly (2. poločas)1
NK VrhnikaDravinja
1.5Průměr gólů (2. poločas)1.5
NK VrhnikaDravinja
50%Čisté konto po poločase0%
NK VrhnikaDravinja
50%Bez gólu po poločase50%
NK VrhnikaDravinja

NK Vrhnika — výsledky druhých poločasů

50% W0% R50% P
1
Body v poločase
0
Góly v poločase
-1
Rozdíl gólů (1. poločas)
3
Body ve 2. poločase
+1
Rozdíl gólů (2. poločas)
0.50
PPG před poločasem
Obrana po poločase0.0

Obrana zůstává stabilní po celý zápas.

Dravinja — výsledky druhých poločasů

0% W50% R50% P
1
Body v poločase
0
Góly v poločase
-2
Rozdíl gólů (1. poločas)
1
Body ve 2. poločase
-1
Rozdíl gólů (2. poločas)
0.50
PPG před poločasem
Obrana po poločase0.0

Obrana zůstává stabilní po celý zápas.

NK Vrhnika — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas0.501.50
Vstřelené góly / zápas0.01.0
Inkasované góly / zápas0.50.5
Průměr gólů v zápase0.51.5
1 gól50%100%
2 góly0%50%
3 góly0%0%
Čisté konto50%50%
Bez gólu100%50%
Rozdíl gólů-1+1
Poločas: 0% vedou - 50% remizují - 50% prohrávají
2. poločas: 50% výhry - 0% remizují - 50% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 0% - Celkem gólů v poločase: 0
Dravinja — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas0.500.50
Vstřelené góly / zápas0.00.5
Inkasované góly / zápas1.01.0
Průměr gólů v zápase1.01.5
1 gól50%100%
2 góly50%50%
3 góly0%0%
Čisté konto50%0%
Bez gólu100%50%
Rozdíl gólů-2-1
Poločas: 0% vedou - 50% remizují - 50% prohrávají
2. poločas: 0% výhry - 50% remizují - 50% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 0% - Celkem gólů v poločase: 0

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minutkdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

NK Vrhnika
SkórovalInkasoval
0
0
0-15
0
0
16-30
0
1
31-45
1
1
46-60
0
0
61-75
1
0
76-90

Nejnebezpečnější minuty 46-60 (1 goal). Nejvíce inkasuje v 31-45 (1). Bilance pozdních gólů (76–90): +1 - v pozdních fázích vítězí.

Dravinja
SkórovalInkasoval
0
0
0-15
0
0
16-30
0
2
31-45
0
0
46-60
1
0
61-75
0
2
76-90

Nejnebezpečnější minuty 61-75 (1 goal). Nejvíce inkasuje v 31-45 (2). Bilance pozdních gólů (76–90): -2 - pozdní fáze jsou slabinou.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazateleco ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

2.25
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
1.5 : 0.8
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
86%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
50%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
-100%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
25%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
25%
Riziko 0:0
přibližně 1 z 4 zápasů
0-1
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

NK Vrhnika

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+0.77
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.77
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
0.0 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.94
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.17
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
78%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
75%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
0.00
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+1.0
Pozdní góly
50% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 0% padá v úvodních 15 minutách.
50%

Dravinja

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.07
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-1.43
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-0.4 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-1.19
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-0.24
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
38%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
156%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
0.00
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.5
Pozdní góly
0% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 0% padá v úvodních 15 minutách.
0%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligyjde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy 2. SNL.

Týmy vs. liga

NK VrhnikaLigaDravinja
Průměr gólů v zápase 2.002.61 2.50
Skórovaly oba týmy 50%39% 50%
Min. 3 góly (Over 2,5) 50%56% 50%
Clean sheets 0%33% 0%
Gól před poločasem 50%72% 50%
Gól po poločase 100%89% 100%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

2.61
Průměr gólů na zápas
39%
Skórovaly oba týmy
56%
Min. 3 góly (Over 2,5)
33%
Clean sheets
1.28
Domácí góly / zápas
1.33
Góly hostů / zápas
+-4%
Výhoda domácího útoku
+-4%
Výhoda domácí obrany
+11%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
72%
1 gól
39%
2 góly
6%
3 góly
0%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
89%
1 gól
33%
2 góly
17%
3 góly
6%
4 góly

Rozhodčí a trenéři

Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.

FAQ

Jaký byl výsledek zápasu NK Vrhnika vs Dravinja?

Zápas 2. SNL skončil NK Vrhnika 2:0 Dravinja. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem NK Vrhnika vs Dravinja?

NK Vrhnika střílí v průměru 1,00 gólu na zápas a Dravinja 0,50. Průměr ligy 2. SNL činí 2,61 gólu; Over 2.5 se objevuje v 56% utkání. BTTS nastává v 50% zápasů týmu NK Vrhnika a v 50% zápasů týmu Dravinja.

Jaká je aktuální forma týmů NK Vrhnika a Dravinja?

V posledních pěti zápasech má NK Vrhnika 1 výher, 0 remíz a 1 porážek (1,50 bodu na zápas). Dravinja má 0 výher, 0 remíz a 2 porážek (0,00 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu NK Vrhnika vs Dravinja?

Na této stránce porovnáte čísla za zápasem NK Vrhnika vs Dravinja. Sázkovou analýzu, tip, Value Bet a jeho vysvětlení najdete v aplikaci NoFluffPicks.