Keňa - Kenyan Premier LeagueNyayo National StadiumData aktuální k 18. října 2026

Police - Leopards: statistiky zápasu

Odůvodnění:

Kompletní analýza a tip v aplikaci

Prohlédněte si sázkovou analýzu, tip, Value Bet a kompletní odůvodnění tohoto zápasu.

Zobrazit analýzu a tip

Police vs Leopards: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

Police hrají s Leopards v soutěži Kenyan Premier League (Keňa). Zápas je naplánován na 20. října 2026. Stadion: Nyayo National Stadium.

Aktuální forma

Police: 0-1-0, 1,00 bodů na zápas. Leopards: 0-1-0, 1,00 bodů na zápas.

Gólové statistiky

Police dává 1,00 a inkasuje 1,00 gólů na zápas. Leopards dává 0,00 a inkasuje 0,00. Průměr ligy: 2,00 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: Police 100 %, Leopards 0 %. Over 2.5: Police 0 %, Leopards 0 %. Liga: BTTS 36 %, Over 2.5 27 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: Police 0,76, Leopards 1,37. Střely na zápas: Police 4,0, Leopards 10,0. Průměrné držení míče: Police 53 %, Leopards 63 %.

První a druhý poločas

Police: vedení v poločase 0 %, góly ve druhém poločase 0,00. Leopards: vedení v poločase 0 %, góly ve druhém poločase 0,00.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u Police 31-45+ (1) a u Leopards 0-15 (0). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

Kenyan Premier League: 2,00 gólů na zápas, BTTS 36 %, Over 2.5 27 %.

Vzájemná bilance

Před tímto zápasem bylo k dispozici 4 předchozích vzájemných utkání: 2-2-0. Průměr gólů 1,50, BTTS 0 %.

Před zápasem

Kurzy 1X2

(-)
(-)
(-)

Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

1Vstřelené góly / zápas0
PoliceLeopards
1Inkasované góly / zápas0
PoliceLeopards
53%Průměrné držení míče63%
PoliceLeopards
1Střely na branku / zápas1
PoliceLeopards

Statistiky týmů— kdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

4Střely na zápas10
PoliceLeopards
1Střely na branku1
PoliceLeopards
25%Proměňování střel0%
PoliceLeopards
53%Držení míče63%
PoliceLeopards
0.76xG týmu1.37
PoliceLeopards
2.01xG soupeře0.98
PoliceLeopards

Kvalita střelby

Police: Efektivní zakončeníLeopards: Vyvážený
PoliceLeopards
Přesnost (střely na branku)25%10%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.190.14
Zakončení (góly na střelu na branku)1.000.00

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmu— kdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

Police
D
Bez porážky v posledních 5 zápasech
Rozdělení sezónních výsledků
0% W100% D0% L
Sezóna (V-R-P)
0-1-0
1.00 body / zápas · rozdíl gólů 0
Posledních 5 (V-R-P)
0-1-0
1.00 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
0-0-0
Posledních 5 doma
0-0-0
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.0Inkasované góly: 1.0xG: 0.76xG soupeře: 2.01BTTS: 100%Over 2.5: 0%
Leopards
D
Bez porážky v posledních 5 zápasech
Rozdělení sezónních výsledků
0% W100% D0% L
Sezóna (V-R-P)
0-1-0
1.00 body / zápas · rozdíl gólů 0
Posledních 5 (V-R-P)
0-1-0
1.00 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
0-0-0
Posledních 5 venku
0-0-0
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 0.0Inkasované góly: 0.0xG: 1.37xG soupeře: 0.98BTTS: 0%Over 2.5: 0%

Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

Gólový profil týmu Police: smíšená

Police skóruje v 100% zápasů (1 z 1 zápasů), zatímco Leopards udrží Clean sheet v 100% (1 z 1 zápasů).

Gólový profil týmu Leopards: smíšená

Leopards skóruje v 0% zápasů (0 z 1 zápasů), zatímco Police udrží Clean sheet v 0% (0 z 1 zápasů).

1Vstřelené góly (sezóna)0
PoliceLeopards
1Inkasované góly (sezóna)0
PoliceLeopards
2Průměr gólů v zápase0
PoliceLeopards
1Vstřelené góly (posledních 5)0
PoliceLeopards
1Inkasované góly (posledních 5)0
PoliceLeopards

Jak často skórují alespoň...

100%1 gól0%
PoliceLeopards
0%2 góly0%
PoliceLeopards
0%3 góly0%
PoliceLeopards
0%4 góly0%
PoliceLeopards

Jak často inkasují alespoň...

100%1 gól0%
PoliceLeopards
0%2 góly0%
PoliceLeopards
0%3 góly0%
PoliceLeopards
0%4 góly0%
PoliceLeopards

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

Gólové vzorce

100%BTTS v poločase0%
PoliceLeopards
0%BTTS v obou poločasech0%
PoliceLeopards
0%Skórovali v obou poločasech0%
PoliceLeopards

BTTS a počet gólů

0%Min. 3 góly a BTTS0%
PoliceLeopards
0%Min. 3 góly bez BTTS0%
PoliceLeopards
100%BTTS – posledních 50%
PoliceLeopards

Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

1. poločas

100%Min. 1 gól před poločasem0%
PoliceLeopards
100%Min. 2 góly před poločasem0%
PoliceLeopards
0%Min. 3 góly před poločasem0%
PoliceLeopards

2. poločas

0%Min. 1 gól po poločase0%
PoliceLeopards
0%Min. 2 góly po poločase0%
PoliceLeopards
0%Min. 3 góly po poločase0%
PoliceLeopards

Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

Police — stav v poločase
0% vedou100% remizují0% prohrávají
Leopards — stav v poločase
0% vedou100% remizují0% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

1Body na zápas (1. poločas)1
PoliceLeopards
1Vstřelené góly (1. poločas)0
PoliceLeopards
1Inkasované góly (1. poločas)0
PoliceLeopards
2Průměr gólů (1. poločas)0
PoliceLeopards
0%Čisté konto před poločasem100%
PoliceLeopards
0%Bez gólu před poločasem100%
PoliceLeopards

Po poločase (2. poločas)

1Body na zápas (2. poločas)1
PoliceLeopards
0Vstřelené góly (2. poločas)0
PoliceLeopards
0Inkasované góly (2. poločas)0
PoliceLeopards
0Průměr gólů (2. poločas)0
PoliceLeopards
100%Čisté konto po poločase100%
PoliceLeopards
100%Bez gólu po poločase100%
PoliceLeopards

Police — výsledky druhých poločasů

0% W100% D0% L
1
Body v poločase
1
Góly v poločase
0
Rozdíl gólů (1. poločas)
1
Body ve 2. poločase
0
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.00
PPG před poločasem
Obrana po poločase-1.0

Obrana zůstává stabilní po celý zápas.

Leopards — výsledky druhých poločasů

0% W100% D0% L
1
Body v poločase
0
Góly v poločase
0
Rozdíl gólů (1. poločas)
1
Body ve 2. poločase
0
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.00
PPG před poločasem
Obrana po poločase0.0

Obrana zůstává stabilní po celý zápas.

Police — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.001.00
Vstřelené góly / zápas1.00.0
Inkasované góly / zápas1.00.0
Průměr gólů v zápase2.00.0
1 gól100%0%
2 góly100%0%
3 góly0%0%
Čisté konto0%100%
Bez gólu0%100%
Rozdíl gólů00
Poločas: 0% vedou - 100% remizují - 0% prohrávají
2. poločas: 0% výhry - 100% remizují - 0% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 100% - Celkem gólů v poločase: 1
Leopards — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.001.00
Vstřelené góly / zápas0.00.0
Inkasované góly / zápas0.00.0
Průměr gólů v zápase0.00.0
1 gól0%0%
2 góly0%0%
3 góly0%0%
Čisté konto100%100%
Bez gólu100%100%
Rozdíl gólů00
Poločas: 0% vedou - 100% remizují - 0% prohrávají
2. poločas: 0% výhry - 100% remizují - 0% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 0% - Celkem gólů v poločase: 0

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minut— kdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

Police
SkórovalInkasoval
0
1
0-15
0
0
16-30
1
0
31-45
0
0
46-60
0
0
61-75
0
0
76-90

Nejnebezpečnější minuty 31-45 (1 goal). Nejvíce inkasuje v 0-15 (1). Bilance pozdních gólů (76–90): 0.

Leopards
SkórovalInkasoval
0
0
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
0
0
46-60
0
0
61-75
0
0
76-90

Bilance pozdních gólů (76–90): 0.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

1.00
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
0.5 : 0.5
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
50%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
50%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
+50%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
0%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
0%
Riziko 0:0
prakticky nulové
0-1
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

Police

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-1.25
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
+1.25
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-0.5 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
+0.24
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+1.01
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
110%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
92%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
0.00
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
-1.0
Pozdní góly
0% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 0% padá v úvodních 15 minutách.
0%

Leopards

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+0.39
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.39
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
0.0 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-1.37
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.98
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
0%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
0%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
0.00
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
0.0
Pozdní góly
0% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 0% padá v úvodních 15 minutách.
0%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy Kenyan Premier League.

Týmy vs. liga

PoliceLigaLeopards
Průměr gólů v zápase• 2.002.00▼ 0.00
Skórovaly oba týmy▲ 100%36%▼ 0%
Min. 3 góly (Over 2,5)▼ 0%27%▼ 0%
Clean sheets▼ 0%41%▲ 100%
Gól před poločasem▲ 100%36%▼ 0%
Gól po poločase▼ 0%73%▼ 0%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

2.00
Průměr gólů na zápas
36%
Skórovaly oba týmy
27%
Min. 3 góly (Over 2,5)
41%
Clean sheets
0.91
Domácí góly / zápas
1.09
Góly hostů / zápas
+-17%
Výhoda domácího útoku
+-20%
Výhoda domácí obrany
+-18%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
36%
1 gól
9%
2 góly
0%
3 góly
0%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
73%
1 gól
36%
2 góly
27%
3 góly
9%
4 góly

Vzájemné zápasy

Nedávná vzájemná utkání (4): Police 2 - 2 - 0 Leopards. Průměr gólů 1.50, oba týmy skórovaly v 0% zápasů.

Leopards
0 : 3
Police
Leopards
0 : 3
Police
Police
0 : 0
Leopards
Police
0 : 0
Leopards

FAQ

Kdy hrají Police a Leopards?

Police se utká s Leopards dne 20. října 2026 v soutěži Kenyan Premier League na stadionu Nyayo National Stadium. Přesný čas výkopu ve vašem časovém pásmu je uveden v horní části stránky zápasu.

Jaká je bilance vzájemných zápasů Police a Leopards?

V posledních 4 vzájemných zápasech Police vyhrál 2 utkání, Leopards vyhrál 0 a 2 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 1,50 gólu a oba týmy skórovaly v 0% z nich.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem Police vs Leopards?

Police střílí v průměru 1,00 gólu na zápas a Leopards 0,00. Průměr ligy Kenyan Premier League činí 2,00 gólu; Over 2.5 se objevuje v 27% utkání. BTTS nastává v 100% zápasů týmu Police a v 0% zápasů týmu Leopards.

Jaká je aktuální forma týmů Police a Leopards?

V posledních pěti zápasech má Police 0 výher, 1 remíz a 0 porážek (1,00 bodu na zápas). Leopards má 0 výher, 1 remíz a 0 porážek (1,00 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Police vs Leopards?

Statistiky zápasu jsou zde veřejné; kompletní sázková analýza a doporučený tip jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.