Polsko - 1. LigaStadion im. Edwarda SzymkowiakaData aktuální k 31. srpna 2026

Polonia Bytom - Pogoń Grod. Mazowiecki: statistiky zápasu

Polonia Bytom vs Pogoń Grod. Mazowiecki: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

Polonia Bytom hráli s Pogoń Grod. Mazowiecki v soutěži 1. Liga (Polsko). Zápas se hrál 22. srpna 2026. Stadion: Stadion im. Edwarda Szymkowiaka. Konečné skóre: 2:2.

Aktuální forma

Polonia Bytom: 1-1-2, 1,00 bodů na zápas. Pogoń Grod. Mazowiecki: 3-1-0, 2,50 bodů na zápas.

Gólové statistiky

Polonia Bytom dává 2,25 a inkasuje 3,00 gólů na zápas. Pogoń Grod. Mazowiecki dává 1,50 a inkasuje 0,25. Průměr ligy: 2,82 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: Polonia Bytom 100 %, Pogoń Grod. Mazowiecki 25 %. Over 2.5: Polonia Bytom 100 %, Pogoń Grod. Mazowiecki 25 %. Liga: BTTS 55 %, Over 2.5 53 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: Polonia Bytom 1,99, Pogoń Grod. Mazowiecki 1,57. Střely na zápas: Polonia Bytom 16,8, Pogoń Grod. Mazowiecki 13,0. Průměrné držení míče: Polonia Bytom 55 %, Pogoń Grod. Mazowiecki 45 %.

První a druhý poločas

Polonia Bytom: vedení v poločase 25 %, góly ve druhém poločase 1,25. Pogoń Grod. Mazowiecki: vedení v poločase 75 %, góly ve druhém poločase 0,75.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u Polonia Bytom 61-75 (3) a u Pogoń Grod. Mazowiecki 61-75 (2). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

1. Liga: 2,82 gólů na zápas, BTTS 55 %, Over 2.5 53 %.

Vzájemná bilance

Před tímto zápasem bylo k dispozici 2 předchozích vzájemných utkání: 1-0-1. Průměr gólů 3,00, BTTS 50 %.

Archivovaná předzápasová analýza

Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.

Obecná analýza zápasu

Pogoń Grodzisk Mazowiecki vede tabulku a zůstává neporažená: v posledních 5 zápasech zaznamenala 3 vítězství a 2 remízy, zatímco Polonia Bytom v tomto období získala pouze 4 body. Klíčový je rozdíl v obraně: hosté v sezoně inkasovali pouhý 1 gól a venku v průměru neinkasují ani jednou za zápas, zatímco domácí v posledních pěti vystoupeních dovolili soupeřům vstřelit 16 gólů. Pogoń si také vytváří více kvalitních šancí, když venku dosahuje xG 2,05 oproti 1,84 Polonie na domácím hřišti, a v průměru vysílá na branku 8,5 střely za zápas oproti 5,5 na straně soupeře. Polonia je na vlastním hřišti produktivní, kde v průměru střílí 3 góly, ovšem absence čistých kont a průměrně 2,5 inkasované branky výrazně snižují její šance. Vítězství hostů je nejpravděpodobnější, přesto ofenziva domácích reálně nabízí možnost vstřelit gól.

Zobrazit statistický přehled
BTTS – skórují oba týmy?

Nejsilnějším argumentem pro variantu BTTS Ne je venkovní obrana Pogoni: tým tam dosud neinkasoval, udržel 100 % čistých kont a průměrně soupeřům dovoluje pouze 0,0 gólu. Polonia doma vstřelí v průměru jen 1,0 branky a zaznamenává pouhých 1,5 střely na branku na zápas, což omezuje její šance prolomit tak pevnou obranu. Pogoń by si zároveň měla vytvořit příležitosti, protože venku dává průměrně 2,0 gólu, vysílá 8,5 střely na branku a generuje xG 2,05, zatímco Polonia v posledních 5 zápasech inkasovala až 3,2 gólu na utkání. Aktuální forma Polonie nahrává variantě, že skórují oba týmy, protože v jejích zápasech z posledních 5 kol se BTTS objevilo ve 100 % případů, ale u Pogoni činil tento ukazatel pouze 20 % a v tomto období inkasovala jen 1 gól. Scénář BTTS nelze vyloučit, pravděpodobnější se však jeví vítězství Pogoni bez gólu Polonie než to, že skórují oba týmy.

Zobrazit statistiky BTTS
Over/Under – analýza gólů

Pogoń Grodzisk Mazowiecki vyniká organizací defenzivy: v soutěži ještě neinkasovala a v posledních 5 zápasech dovolila soupeřům pouhých 0,2 gólu na utkání. Polonia ve stejném pětizápasovém období inkasovala až 3,2 gólu, což posiluje ofenzivní potenciál hostů, kteří v průměru vysílají na branku 16 střel a 8,5 přesných pokusů na zápas. Přesto mají oba týmy 100 % ligových zápasů pod hranicí 3,5 gólu a Pogoń ještě neodehrála utkání s více než třemi góly. Ukazatele xG naznačují celkem přibližně 2,65 gólu, přičemž Pogoń má převahu v podobě 2,05 vytvořeného xG na zápas oproti 1,10 u Polonie. Nejsilnějším signálem je proto under 3,5, protože ani výrazná převaha hostů nemusí vést ke čtyřem gólům vzhledem k jejich velmi pevné obraně.

Zobrazit statistiky Over/Under
HT/FT – scénář poločasu a celého zápasu

Pogoń Grodzisk Mazowiecki vyhrála všechny dosavadní ligové zápasy, v průměru vstřelila 2,0 gólu na utkání a dosud neinkasovala. Její převaha před přestávkou je výrazná: v 100 % zápasů vedla po prvním poločase a v průměru vstřelila 1,0 gólu, zatímco Polonia v posledních pěti utkáních po prvním poločase prohrávala v 80 % případů. Forma Polonie je alarmující, protože v posledních pěti zápasech v průměru vstřelila 2,0 gólu, ale inkasovala až 3,2 a její bilance činí pouze 1 vítězství a 3 porážky. Hosté také vytvářejí výrazně více nebezpečí, když v průměru zaznamenali 8,5 střely na branku oproti 1,5 v podání domácích, přičemž jejich xG činí 2,05 oproti 1,10 u Polonie. Nejpravděpodobnější je tedy scénář, v němž se Pogoń ujme vedení před přestávkou a udrží ho až do závěrečného hvizdu.

Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasu

Po poločasech

2 : 1
1. poločas
0 : 1
2. poločas

Statistiky zápasu

51Držení míče (%)49
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki
20Střely14
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki
5Střely na branku6
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki
1.92xG1.52
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki
3Rohy6
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki
44Nebezpečné útoky30
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki
18Fauly10
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki
3Karty2
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki

Předzápasový profilco říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki
2.25Vstřelené góly / zápas1.5
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki
3Inkasované góly / zápas0.25
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki
55%Průměrné držení míče45%
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki
6Střely na branku / zápas5
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki

Statistiky týmůkdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

16.75Střely na zápas13
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki
6Střely na branku5
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki
13.4%Proměňování střel11.5%
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki
55%Držení míče45%
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki
1.99xG týmu1.57
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki
1.53xG soupeře1.68
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki

Kvalita střelby

Polonia Bytom: DominantníPogoń Grod. Mazowiecki: Vyvážený
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki
Přesnost (střely na branku)36%38%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.120.12
Zakončení (góly na střelu na branku)0.380.30

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmukdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

Pogoń Grod. Mazowiecki je o 150% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.

1 body / zápas - Polonia Bytom · 2.5 body / zápas - Pogoń Grod. Mazowiecki

Polonia Bytom
WLDL
Rozdělení sezónních výsledků
25% W25% R50% P
Sezóna (V-R-P)
1-1-2
1.00 body / zápas · rozdíl gólů -3
Posledních 5 (V-R-P)
1-1-2
1.00 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
1-1-0
Posledních 5 doma
1-1-0
WD
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 2.3Inkasované góly: 3.0xG: 1.99xG soupeře: 1.53BTTS: 100%Over 2.5: 100%
Pogoń Grod. Mazowiecki
WWWD
Bez porážky v posledních 5 zápasech
Rozdělení sezónních výsledků
75% W25% R0% P
Sezóna (V-R-P)
3-1-0
2.50 body / zápas · rozdíl gólů +5
Posledních 5 (V-R-P)
3-1-0
2.50 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
2-0-0
Posledních 5 venku
2-0-0
WW
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.5Inkasované góly: 0.3xG: 1.57xG soupeře: 1.68BTTS: 25%Over 2.5: 25%

Gólyjak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

Polonia Bytom je o 50% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.

2.25 góly / zápas - Polonia Bytom · 1.5 góly / zápas - Pogoń Grod. Mazowiecki

Pogoń Grod. Mazowiecki je o 1100% lepší v tématu inkasované góly na zápas.

3 góly / zápas - Polonia Bytom · 0.25 góly / zápas - Pogoń Grod. Mazowiecki

Gólový profil týmu Polonia Bytom: silná

Polonia Bytom skóruje v 100% zápasů (4 z 4 zápasů), zatímco Pogoń Grod. Mazowiecki udrží Clean sheet v 75% (3 z 4 zápasů).

Gólový profil týmu Pogoń Grod. Mazowiecki: velmi silná

Pogoń Grod. Mazowiecki skóruje v 100% zápasů (4 z 4 zápasů), zatímco Polonia Bytom udrží Clean sheet v 0% (0 z 4 zápasů).

9Vstřelené góly (sezóna)6
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki
12Inkasované góly (sezóna)1
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki
5.25Průměr gólů v zápase1.75
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki
9Vstřelené góly (posledních 5)6
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki
12Inkasované góly (posledních 5)1
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki

Jak často skórují alespoň...

100%1 gól100%
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki
75%2 góly25%
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki
25%3 góly25%
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki
25%4 góly0%
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki

Jak často inkasují alespoň...

100%1 gól25%
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki
100%2 góly0%
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki
50%3 góly0%
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki
25%4 góly0%
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

55%
Ligový průměr

Gólové vzorce

75%BTTS v poločase0%
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki
50%BTTS v obou poločasech0%
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki
50%Skórovali v obou poločasech25%
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki

BTTS a počet gólů

100%Min. 3 góly a BTTS0%
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki
0%Min. 3 góly bez BTTS25%
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki
100%BTTS – posledních 525%
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki

Počet gólů (Over/Under)jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

Celý zápas – porovnání týmů (Over)

1. poločas

100%Min. 1 gól před poločasem75%
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki
75%Min. 2 góly před poločasem0%
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki
75%Min. 3 góly před poločasem0%
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki

2. poločas

75%Min. 1 gól po poločase50%
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki
75%Min. 2 góly po poločase50%
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki
75%Min. 3 góly po poločase0%
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki

Poločasy zápasukdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

Pogoń Grod. Mazowiecki je o 233% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).

0.75 body / zápas - Polonia Bytom · 2.5 body / zápas - Pogoń Grod. Mazowiecki

Polonia Bytom — stav v poločase
25% vedou0% remizují75% prohrávají
Pogoń Grod. Mazowiecki — stav v poločase
75% vedou25% remizují0% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

0.75Body na zápas (1. poločas)2.5
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki
1Vstřelené góly (1. poločas)0.75
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki
1.5Inkasované góly (1. poločas)0
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki
2.5Průměr gólů (1. poločas)0.75
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki
0%Čisté konto před poločasem100%
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki
25%Bez gólu před poločasem25%
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki

Po poločase (2. poločas)

1.25Body na zápas (2. poločas)1.5
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki
1.25Vstřelené góly (2. poločas)0.75
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki
1.5Inkasované góly (2. poločas)0.25
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki
2.75Průměr gólů (2. poločas)1
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki
25%Čisté konto po poločase75%
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki
25%Bez gólu po poločase50%
Polonia BytomPogoń Grod. Mazowiecki

Polonia Bytom — výsledky druhých poločasů

25% W50% R25% P
3
Body v poločase
4
Góly v poločase
-2
Rozdíl gólů (1. poločas)
5
Body ve 2. poločase
-1
Rozdíl gólů (2. poločas)
0.75
PPG před poločasem
Udržení vedení100%

V poločase vede v 25% zápasů a vyhraje 25%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase0.0

Obrana zůstává stabilní po celý zápas.

Pogoń Grod. Mazowiecki — výsledky druhých poločasů

25% W75% R0% P
10
Body v poločase
3
Góly v poločase
+3
Rozdíl gólů (1. poločas)
6
Body ve 2. poločase
+2
Rozdíl gólů (2. poločas)
2.50
PPG před poločasem
Udržení vedení100%

V poločase vede v 75% zápasů a vyhraje 75%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase+0.3

Po poločase inkasuje o 0.3 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

Polonia Bytom — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas0.751.25
Vstřelené góly / zápas1.01.3
Inkasované góly / zápas1.51.5
Průměr gólů v zápase2.52.8
1 gól100%75%
2 góly75%75%
3 góly75%75%
Čisté konto0%25%
Bez gólu25%25%
Rozdíl gólů-2-1
Poločas: 25% vedou - 0% remizují - 75% prohrávají
2. poločas: 25% výhry - 50% remizují - 25% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 75% - Celkem gólů v poločase: 4
Pogoń Grod. Mazowiecki — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas2.501.50
Vstřelené góly / zápas0.80.8
Inkasované góly / zápas0.00.3
Průměr gólů v zápase0.81.0
1 gól75%50%
2 góly0%50%
3 góly0%0%
Čisté konto100%75%
Bez gólu25%50%
Rozdíl gólů+3+2
Poločas: 75% vedou - 25% remizují - 0% prohrávají
2. poločas: 25% výhry - 75% remizují - 0% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 0% - Celkem gólů v poločase: 3

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minutkdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

Polonia Bytom
SkórovalInkasoval
1
2
0-15
2
0
16-30
1
4
31-45
0
2
46-60
3
1
61-75
2
3
76-90

Nejnebezpečnější minuty 61-75 (3 goals). Nejvíce inkasuje v 31-45 (4). Bilance pozdních gólů (76–90): -1 - pozdní fáze jsou slabinou.

Pogoń Grod. Mazowiecki
SkórovalInkasoval
1
0
0-15
1
0
16-30
1
0
31-45
0
0
46-60
2
0
61-75
1
1
76-90

Nejnebezpečnější minuty 61-75 (2 goals). Nejvíce inkasuje v 76-90 (1). Bilance pozdních gólů (76–90): 0.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazateleco ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

3.50
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
1.3 : 2.3
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
124%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
63%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
-14%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
100%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
0%
Riziko 0:0
prakticky nulové
2-3
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

Polonia Bytom

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+0.46
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-1.21
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-0.3 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
+0.26
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-1.47
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
155%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
219%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
0.00
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.3
Pozdní góly
22% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 11% padá v úvodních 15 minutách.
22%

Pogoń Grod. Mazowiecki

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.11
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
+1.36
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-1.7 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.07
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+1.43
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
109%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
17%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
0.00
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
0.0
Pozdní góly
17% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 17% padá v úvodních 15 minutách.
17%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligyjde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy 1. Liga.

Týmy vs. liga

Polonia BytomLigaPogoń Grod. Mazowiecki
Průměr gólů v zápase 5.252.82 1.75
Skórovaly oba týmy 100%55% 25%
Min. 3 góly (Over 2,5) 100%53% 25%
Clean sheets 0%22% 75%
Gól před poločasem 100%79% 75%
Gól po poločase 75%74% 50%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

2.82
Průměr gólů na zápas
55%
Skórovaly oba týmy
53%
Min. 3 góly (Over 2,5)
22%
Clean sheets
1.45
Domácí góly / zápas
1.37
Góly hostů / zápas
+6%
Výhoda domácího útoku
+6%
Výhoda domácí obrany
+2%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
79%
1 gól
32%
2 góly
18%
3 góly
0%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
74%
1 gól
50%
2 góly
18%
3 góly
8%
4 góly

Sestavy a události hráčů

Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.

Časová osa zápasu

Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.

  1. Pogoń Grod. MazowieckiGólKacpe ŁośAsistence: Bartlomiej Ciepiela
  2. Polonia BytomGólLucjan Zieliński
  3. Polonia BytomGólMaciej WolskiAsistence: Lucjan Zieliński
  4. Pogoń Grod. MazowieckiGólRadoslaw Majewski
  5. Polonia BytomŽlutá kartaOskar Krzyzak
  6. Pogoń Grod. MazowieckiŽlutá kartaIgor Korczakowski
  7. Pogoń Grod. MazowieckiStřídáníPřišel: Aldrit OshafiOdešel: Damian Jaron
  8. Polonia BytomŽlutá kartaMikolaj Łabojko
  9. Polonia BytomStřídáníPřišel: Daniel RuminOdešel: Kamil Wojtyra
  10. Pogoń Grod. MazowieckiŽlutá kartaKacpe Łoś

Vzájemné zápasy

Nedávná vzájemná utkání (2): Polonia Bytom 1 - 0 - 1 Pogoń Grod. Mazowiecki. Průměr gólů 3.00, oba týmy skórovaly v 50% zápasů.

GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2 : 1
TS Polonia Bytom
TS Polonia Bytom
3 : 0
GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki

FAQ

Jaký byl výsledek zápasu Polonia Bytom vs Pogoń Grod. Mazowiecki?

Zápas 1. Liga skončil Polonia Bytom 2:2 Pogoń Grod. Mazowiecki. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.

Jaká je bilance vzájemných zápasů Polonia Bytom a Pogoń Grod. Mazowiecki?

V posledních 2 vzájemných zápasech Polonia Bytom vyhrál 1 utkání, Pogoń Grod. Mazowiecki vyhrál 1 a 0 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 3,00 gólu a oba týmy skórovaly v 50% z nich.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem Polonia Bytom vs Pogoń Grod. Mazowiecki?

Polonia Bytom střílí v průměru 2,25 gólu na zápas a Pogoń Grod. Mazowiecki 1,50. Průměr ligy 1. Liga činí 2,82 gólu; Over 2.5 se objevuje v 53% utkání. BTTS nastává v 100% zápasů týmu Polonia Bytom a v 25% zápasů týmu Pogoń Grod. Mazowiecki.

Jaká je aktuální forma týmů Polonia Bytom a Pogoń Grod. Mazowiecki?

V posledních pěti zápasech má Polonia Bytom 1 výher, 1 remíz a 2 porážek (1,00 bodu na zápas). Pogoń Grod. Mazowiecki má 3 výher, 1 remíz a 0 porážek (2,50 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Polonia Bytom vs Pogoń Grod. Mazowiecki?

Tato stránka vysvětluje statistický kontext: formu, bilanci vzájemných zápasů, góly, BTTS a Over/Under. Sázkový tip, Value Bet a kompletní zdůvodnění jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.