Indonésie - Liga 1Stadion MaguwoharjoData aktuální k 17. října 2026

PSS Sleman - PSM: statistiky zápasu

Erb týmu PSS Sleman
PSS Sleman
3 : 0poločas 1:0
Erb týmu PSM
PSM

PSS Sleman vs PSM: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

PSS Sleman hráli s PSM v soutěži Liga 1 (Indonésie). Zápas se hrál 11. října 2026. Stadion: Stadion Maguwoharjo. Konečné skóre: 3:0.

Aktuální forma

PSS Sleman: 0-0-3, 0,00 bodů na zápas. PSM: 0-2-1, 0,67 bodů na zápas.

Gólové statistiky

PSS Sleman dává 1,00 a inkasuje 2,33 gólů na zápas. PSM dává 2,00 a inkasuje 2,67. Průměr ligy: 2,88 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: PSS Sleman 100 %, PSM 100 %. Over 2.5: PSS Sleman 100 %, PSM 100 %. Liga: BTTS 62 %, Over 2.5 53 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: PSS Sleman 1,60, PSM 1,76. Střely na zápas: PSS Sleman 12,7, PSM 14,0. Průměrné držení míče: PSS Sleman 50 %, PSM 51 %.

První a druhý poločas

PSS Sleman: vedení v poločase 0 %, góly ve druhém poločase 1,00. PSM: vedení v poločase 33 %, góly ve druhém poločase 1,33.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u PSS Sleman 76-90+ (2) a u PSM 61-75 (2). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

Liga 1: 2,88 gólů na zápas, BTTS 62 %, Over 2.5 53 %.

Vzájemná bilance

V databázi není k dispozici odpovídající vzorek vzájemných zápasů.

Archivovaná předzápasová analýza

Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.

Obecná analýza zápasu

PSS Sleman má mírnou výhodu díky kvalitě šancí, které si vytváří na domácím hřišti: jeho průměrné xG činí 2,56, zatímco PSM dosahuje venku hodnoty 1,05. Domácí v průměru vystřelí v domácím zápase 23krát, ale skórují z toho pouze jednou, takže jejich největším problémem zůstává efektivita. V posledních pěti zápasech vstřelil PSS 8 gólů a získal 4 body, zatímco PSM vstřelil 7 gólů a získal 2 body. Obě obrany vzbuzují obavy: každý z týmů inkasuje v průměru 3 góly, PSS doma a PSM venku, a za těchto okolností zůstává remíza nebo výhra hostů reálnou možností. Vyšší xG a větší počet vytvořených šancí však hovoří pro opatrný tip na domácí.

Zobrazit statistický přehled
BTTS – skórují oba týmy?

V posledních 5 zápasech skončilo 80 % utkání obou týmů s góly na obou stranách (BTTS), což je výraznější signál než ligový průměr 64 %. PSS Sleman v tomto období vstřelil průměrně 1,6 gólu a PSM 1,4, zatímco inkasovaly 1,8, respektive 2,4 gólu na zápas. Zvlášť pravděpodobný se zdá gól domácích: na vlastním hřišti dosahují průměrně 2,12 xG a vysílají 8 střel na branku, zatímco PSM venku inkasuje průměrně 3 góly. Větší neznámou je gól hostů, kteří venku vytvářejí průměrně 1,05 xG a vysílají 3 střely na branku. Nedávné gólové výsledky obou týmů však hovoří ve prospěch sázky BTTS „ano“.

Zobrazit statistiky BTTS
Over/Under – analýza gólů

PSS Sleman dává doma v průměru 2,5 gólu, zatímco PSM venku inkasuje 3,0 gólu, což ukazuje na velký střelecký potenciál domácích. Potvrzuje to také xG: PSS dosahuje doma hodnoty 2,12, zatímco PSM dovoluje soupeřům vytvářet si šance v hodnotě 1,72 xG. V posledních 5 zápasech dával PSS v průměru 1,6 gólu a 1,8 gólu inkasoval, zatímco PSM zaznamenal odpovídající hodnoty 1,4 a 2,4; alespoň 3 góly padly ve 100 % zápasů PSS a v 80 % zápasů PSM. Při prognóze 3,35 gólu má navrch over 1,5: jde o bezpečnější hranici než over 2,5, přestože poslední výsledky obou týmů hovoří také pro vyšší počet gólů.

Zobrazit statistiky Over/Under
HT/FT – scénář poločasu a celého zápasu

Nejsilnější signál pro první poločas hovoří ve prospěch PSM: PSS Sleman prohrával o poločase v obou dosavadních domácích zápasech a inkasoval v nich průměrně 1,5 gólu, zatímco PSM vedl o poločase ve svém jediném venkovním zápase. Po změně stran se poměr sil obrací: domácí vstřelili na vlastním hřišti ve druhém poločase průměrně 2 góly, zatímco hosté venku po přestávce 3 góly inkasovali. Pro obrat hovoří také převaha PSS v kvalitě šancí, s xG 2,12 oproti 1,05 u PSM, a v počtu střel na branku: 8 oproti 3 na zápas. Nejpravděpodobnějším scénářem je proto vedení hostů o poločase a vítězství domácích po 90 minutách, i když vzorek pouhých 2 domácích zápasů a 1 venkovního zápasu velí k opatrnosti.

Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasu

Po poločasech

1 : 0
1. poločas
2 : 0
2. poločas

Statistiky zápasu

57Držení míče (%)43
PSS SlemanPSM
10Střely9
PSS SlemanPSM
7Střely na branku2
PSS SlemanPSM
1.57xG1.19
PSS SlemanPSM
2Rohy6
PSS SlemanPSM
61Nebezpečné útoky66
PSS SlemanPSM
9Fauly12
PSS SlemanPSM
1Karty3
PSS SlemanPSM

Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

1Vstřelené góly / zápas2
PSS SlemanPSM
2.33Inkasované góly / zápas2.67
PSS SlemanPSM
50%Průměrné držení míče51%
PSS SlemanPSM
3.33Střely na branku / zápas6.33
PSS SlemanPSM

Statistiky týmů— kdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

12.67Střely na zápas14
PSS SlemanPSM
3.33Střely na branku6.33
PSS SlemanPSM
7.9%Proměňování střel14.3%
PSS SlemanPSM
50%Držení míče51%
PSS SlemanPSM
1.6xG týmu1.76
PSS SlemanPSM
1.72xG soupeře1.22
PSS SlemanPSM

Kvalita střelby

PSS Sleman: VyváženýPSM: Útočný
PSS SlemanPSM
Přesnost (střely na branku)26%45%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.130.13
Zakončení (góly na střelu na branku)0.300.32

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmu— kdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

PSS Sleman
LLL
Bez výhry v posledních 5 zápasech
Rozdělení sezónních výsledků
0% W0% D100% L
Sezóna (V-R-P)
0-0-3
0.00 body / zápas · rozdíl gólů -4
Posledních 5 (V-R-P)
0-0-3
0.00 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
0-0-1
Posledních 5 doma
0-0-1
L
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.0Inkasované góly: 2.3xG: 1.60xG soupeře: 1.72BTTS: 100%Over 2.5: 100%
PSM
LDD
Bez výhry v posledních 5 zápasech
Rozdělení sezónních výsledků
0% W67% D33% L
Sezóna (V-R-P)
0-2-1
0.67 body / zápas · rozdíl gólů -2
Posledních 5 (V-R-P)
0-2-1
0.67 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
0-0-1
Posledních 5 venku
0-0-1
L
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 2.0Inkasované góly: 2.7xG: 1.76xG soupeře: 1.22BTTS: 100%Over 2.5: 100%

Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

PSM je o 100% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.

1 góly / zápas - PSS Sleman · 2 góly / zápas - PSM

PSS Sleman je o 15% lepší v tématu inkasované góly na zápas.

2.33 góly / zápas - PSS Sleman · 2.67 góly / zápas - PSM

Gólový profil týmu PSS Sleman: velmi silná

PSS Sleman skóruje v 100% zápasů (3 z 3 zápasů), zatímco PSM udrží Clean sheet v 0% (0 z 3 zápasů).

Gólový profil týmu PSM: velmi silná

PSM skóruje v 100% zápasů (3 z 3 zápasů), zatímco PSS Sleman udrží Clean sheet v 0% (0 z 3 zápasů).

3Vstřelené góly (sezóna)6
PSS SlemanPSM
7Inkasované góly (sezóna)8
PSS SlemanPSM
3.33Průměr gólů v zápase4.67
PSS SlemanPSM
3Vstřelené góly (posledních 5)6
PSS SlemanPSM
7Inkasované góly (posledních 5)8
PSS SlemanPSM

Jak často skórují alespoň...

100%1 gól100%
PSS SlemanPSM
0%2 góly67%
PSS SlemanPSM
0%3 góly33%
PSS SlemanPSM
0%4 góly0%
PSS SlemanPSM

Jak často inkasují alespoň...

100%1 gól100%
PSS SlemanPSM
100%2 góly100%
PSS SlemanPSM
33%3 góly67%
PSS SlemanPSM
0%4 góly0%
PSS SlemanPSM

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

Gólové vzorce

0%BTTS v poločase33%
PSS SlemanPSM
0%BTTS v obou poločasech33%
PSS SlemanPSM
0%Skórovali v obou poločasech33%
PSS SlemanPSM

BTTS a počet gólů

100%Min. 3 góly a BTTS100%
PSS SlemanPSM
0%Min. 3 góly bez BTTS0%
PSS SlemanPSM
100%BTTS – posledních 5100%
PSS SlemanPSM

Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

1. poločas

67%Min. 1 gól před poločasem100%
PSS SlemanPSM
0%Min. 2 góly před poločasem33%
PSS SlemanPSM
0%Min. 3 góly před poločasem33%
PSS SlemanPSM

2. poločas

100%Min. 1 gól po poločase100%
PSS SlemanPSM
100%Min. 2 góly po poločase100%
PSS SlemanPSM
67%Min. 3 góly po poločase100%
PSS SlemanPSM

Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

PSM je o 203% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).

0.33 body / zápas - PSS Sleman · 1 body / zápas - PSM

PSS Sleman — stav v poločase
0% vedou33% remizují67% prohrávají
PSM — stav v poločase
33% vedou0% remizují67% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

0.33Body na zápas (1. poločas)1
PSS SlemanPSM
0Vstřelené góly (1. poločas)0.67
PSS SlemanPSM
0.67Inkasované góly (1. poločas)1
PSS SlemanPSM
0.67Průměr gólů (1. poločas)1.67
PSS SlemanPSM
33%Čisté konto před poločasem33%
PSS SlemanPSM
100%Bez gólu před poločasem33%
PSS SlemanPSM

Po poločase (2. poločas)

0.33Body na zápas (2. poločas)2
PSS SlemanPSM
1Vstřelené góly (2. poločas)1.33
PSS SlemanPSM
1.67Inkasované góly (2. poločas)1.67
PSS SlemanPSM
2.67Průměr gólů (2. poločas)3
PSS SlemanPSM
0%Čisté konto po poločase0%
PSS SlemanPSM
0%Bez gólu po poločase33%
PSS SlemanPSM

PSS Sleman — výsledky druhých poločasů

0% W33% D67% L
1
Body v poločase
0
Góly v poločase
-2
Rozdíl gólů (1. poločas)
1
Body ve 2. poločase
-2
Rozdíl gólů (2. poločas)
0.33
PPG před poločasem
Obrana po poločase+1.0

Po poločase inkasuje o 1.0 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

PSM — výsledky druhých poločasů

67% W0% D33% L
3
Body v poločase
2
Góly v poločase
-1
Rozdíl gólů (1. poločas)
6
Body ve 2. poločase
-1
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.00
PPG před poločasem
Udržení vedení0%

V poločase vede v 33% zápasů a vyhraje 0%. Po poločase někdy vedení ztrácí.

Obrana po poločase+0.7

Po poločase inkasuje o 0.7 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

PSS Sleman — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas0.330.33
Vstřelené góly / zápas0.01.0
Inkasované góly / zápas0.71.7
Průměr gólů v zápase0.72.7
1 gól67%100%
2 góly0%100%
3 góly0%67%
Čisté konto33%0%
Bez gólu100%0%
Rozdíl gólů-2-2
Poločas: 0% vedou - 33% remizují - 67% prohrávají
2. poločas: 0% výhry - 33% remizují - 67% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 0% - Celkem gólů v poločase: 0
PSM — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.002.00
Vstřelené góly / zápas0.71.3
Inkasované góly / zápas1.01.7
Průměr gólů v zápase1.73.0
1 gól100%100%
2 góly33%100%
3 góly33%100%
Čisté konto33%0%
Bez gólu33%33%
Rozdíl gólů-1-1
Poločas: 33% vedou - 0% remizují - 67% prohrávají
2. poločas: 67% výhry - 0% remizují - 33% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 33% - Celkem gólů v poločase: 2

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minut— kdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

PSS Sleman
SkórovalInkasoval
0
0
0-15
0
0
16-30
0
2
31-45
0
3
46-60
1
2
61-75
2
0
76-90

Nejnebezpečnější minuty 76-90 (2 goals). Nejvíce inkasuje v 46-60 (3). Bilance pozdních gólů (76–90): +2 - v pozdních fázích vítězí.

PSM
SkórovalInkasoval
1
0
0-15
0
2
16-30
1
1
31-45
0
3
46-60
2
1
61-75
2
1
76-90

Nejnebezpečnější minuty 61-75 (2 goals). Nejvíce inkasuje v 46-60 (3). Bilance pozdních gólů (76–90): +1 - v pozdních fázích vítězí.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

4.00
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
1.8 : 2.2
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
139%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
100%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
-100%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
100%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
0%
Riziko 0:0
prakticky nulové
2-3
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

PSS Sleman

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.12
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-1.21
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-1.4 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.60
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-0.61
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
61%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
188%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
0.00
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+1.0
Pozdní góly
67% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 0% padá v úvodních 15 minutách.
67%

PSM

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+0.54
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-1.21
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-1.2 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
+0.24
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-1.45
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
161%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
162%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
0.00
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.7
Pozdní góly
33% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 17% padá v úvodních 15 minutách.
33%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy Liga 1.

Týmy vs. liga

PSS SlemanLigaPSM
Průměr gólů v zápase▲ 3.332.88▲ 4.67
Skórovaly oba týmy▲ 100%62%▲ 100%
Min. 3 góly (Over 2,5)▲ 100%53%▲ 100%
Clean sheets▼ 0%19%▼ 0%
Gól před poločasem▼ 67%74%▲ 100%
Gól po poločase▲ 100%79%▲ 100%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

2.88
Průměr gólů na zápas
62%
Skórovaly oba týmy
53%
Min. 3 góly (Over 2,5)
19%
Clean sheets
1.65
Domácí góly / zápas
1.24
Góly hostů / zápas
+33%
Výhoda domácího útoku
+25%
Výhoda domácí obrany
+21%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
74%
1 gól
29%
2 góly
12%
3 góly
0%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
79%
1 gól
56%
2 góly
29%
3 góly
6%
4 góly

Sestavy a události hráčů

Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.

Časová osa zápasu

Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.

  1. PSS SlemanŽlutá kartaHiromu Tanaka
  2. PSMStřídáníPřišel: Gala PagamoOdešel: Muhammad Rizky Eka Pratama
  3. PSMStřídáníPřišel: Resky Fandi WitriawanOdešel: Ananda Raehan Alif
  4. PSMStřídáníPřišel: Kodai TanakaOdešel: Henhen Herdiana
  5. PSS SlemanStřídáníPřišel: Jajang MulyanaOdešel: Claudio Faiera Mutzi
  6. PSMŽlutá kartaNenad Lalić
  7. PSS SlemanGólHiromu TanakaAsistence: Kim Jeffrey Kurniawan

Rozhodčí a trenéři

Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.

FAQ

Jaký byl výsledek zápasu PSS Sleman vs PSM?

Zápas Liga 1 skončil PSS Sleman 3:0 PSM. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem PSS Sleman vs PSM?

PSS Sleman střílí v průměru 1,00 gólu na zápas a PSM 2,00. Průměr ligy Liga 1 činí 2,88 gólu; Over 2.5 se objevuje v 53% utkání. BTTS nastává v 100% zápasů týmu PSS Sleman a v 100% zápasů týmu PSM.

Jaká je aktuální forma týmů PSS Sleman a PSM?

V posledních pěti zápasech má PSS Sleman 0 výher, 0 remíz a 3 porážek (0,00 bodu na zápas). PSM má 0 výher, 2 remíz a 1 porážek (0,67 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu PSS Sleman vs PSM?

Na této stránce porovnáte čísla za zápasem PSS Sleman vs PSM. Sázkovou analýzu, tip, Value Bet a jeho vysvětlení najdete v aplikaci NoFluffPicks.