Queen of the South - Cove Rangers: statistiky zápasu
Queen of the South vs Cove Rangers: forma, góly a klíčové statistiky
O čem tento zápas je
Queen of the South hráli s Cove Rangers v soutěži League One (Skotsko). Zápas se hrál 3. října 2026. Stadion: Palmerston Park. Konečné skóre: 4:3.
Aktuální forma
Queen of the South: 1-1-3, 0,80 bodů na zápas. Cove Rangers: 1-1-3, 0,80 bodů na zápas.
Gólové statistiky
Queen of the South dává 0,75 a inkasuje 3,00 gólů na zápas. Cove Rangers dává 0,63 a inkasuje 1,38. Průměr ligy: 2,64 gólů.
BTTS a Over/Under
BTTS: Queen of the South 63 %, Cove Rangers 25 %. Over 2.5: Queen of the South 63 %, Cove Rangers 38 %. Liga: BTTS 44 %, Over 2.5 56 %.
xG, střely a držení míče
xG na zápas: Queen of the South 1,02, Cove Rangers 1,01. Střely na zápas: Queen of the South 9,0, Cove Rangers 7,0. Průměrné držení míče: Queen of the South 50 %, Cove Rangers 48 %.
První a druhý poločas
Queen of the South: vedení v poločase 0 %, góly ve druhém poločase 0,50. Cove Rangers: vedení v poločase 13 %, góly ve druhém poločase 0,50.
Góly podle minut
Nejčastější historický interval skórování je u Queen of the South 46-60 (2) a u Cove Rangers 76-90+ (2). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.
Kontext ligy
League One: 2,64 gólů na zápas, BTTS 44 %, Over 2.5 56 %.
Vzájemná bilance
Před tímto zápasem bylo k dispozici 4 předchozích vzájemných utkání: 2-2-0. Průměr gólů 2,00, BTTS 50 %.
Archivovaná předzápasová analýza
Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.
Obecná analýza zápasu
Queen of the South má díky domácímu prostředí mírnou výhodu: doma vstřelí v průměru 0,75 gólu na zápas, zatímco Cove Rangers na hřištích soupeřů skóruje jen 0,25 gólu a prohrálo všechny 4 takové zápasy. Domácí si navíc vytvářejí o něco kvalitnější šance a dosahují doma xG 1,17 oproti 0,97 hostů na hřištích soupeřů. Ve prospěch tipu na domácí hovoří také obrana v těchto podmínkách: inkasují v průměru 1,25 gólu, zatímco Cove Rangers venku 2 góly na zápas. Riziko však zůstává značné, protože Queen of the South inkasovalo v posledních 5 zápasech 16 gólů, zatímco hosté vyhráli 3 z posledních 5 utkání celkově. Výhra domácích je proto nejpravděpodobnějším jednotlivým výsledkem, ale slabá obrana obou týmů nedovoluje považovat domácí za jasného favorita.
Zobrazit statistický přehledBTTS – skórují oba týmy?
V posledních 5 zápasech Queen of the South skórovaly oba týmy v 80 % utkání, zatímco u Cove Rangers to bylo 60 %, což nahrává tipu „ano“. Hosté v tomto období vstřelili v průměru 2,8 gólu, zatímco domácí inkasovali 3,2, takže šance Cove na vstřelení gólu vypadají výrazně lépe, než naznačuje jejich sezonní průměr 0,25 gólu na hřištích soupeřů. Queen of the South v poslední době skórovalo průměrně 1,4 gólu a Cove inkasovalo 1,2, což rovněž dává důvod očekávat gól domácích. Opatrnost je však na místě: v domácích zápasech Queen of the South a venkovních utkáních Cove Rangers skórovaly oba týmy dosud jen ve 25 % případů a hosté nedali gól v 75 % venkovních zápasů. Novější střelecká forma obou týmů toto riziko převažuje, a proto je o něco pravděpodobnější scénář, že se do sítě trefí oba týmy.
Zobrazit statistiky BTTSOver/Under – analýza gólů
V domácích zápasech Queen of the South a venkovních utkáních Cove Rangers padly alespoň dva góly v 75 % případů, což představuje solidní základ pro volbu nad 1,5 gólu. V posledních pěti zápasech dávalo Queen v průměru 1,4 gólu a 3,2 inkasovalo, zatímco Cove vstřelilo 2,8 gólu a 1,2 inkasovalo, takže aktuální forma tento tip dále podporuje. Opatrnost je však na místě: doma Queen dosud inkasovalo pouze 0,75 gólu na zápas a Cove venku vstřelilo jen 0,25 gólu. Predikce 2,67 gólu proto hovoří výrazněji pro hranici 1,5 než pro hranici 2,5, přestože oba týmy tuto vyšší hranici v posledních pěti zápasech překonaly v 60 %, respektive 80 % případů.
Zobrazit statistiky Over/UnderHT/FT – scénář poločasu a celého zápasu
Nejpravděpodobnějším výsledkem v poločase je remíza: oba týmy remizovaly po 45 minutách v 50 % zápasů, které odehrály na domácím hřišti, respektive venku, a Cove Rangers zatím v prvním poločase venkovního zápasu nevstřelili ani gól. Po přestávce mohou získat převahu domácí, kteří doma dávají ve druhém poločase v průměru 0,75 gólu, zatímco hosté venku v průměru 1,5 gólu inkasují. Ve prospěch vítězství Queen of the South hovoří také gólová bilance za těchto podmínek: v průměru 1 vstřelený a 0,75 inkasovaného gólu oproti 0,25 vstřeleného a 2 inkasovaným gólům Cove Rangers. Opatrnost je však namístě, protože hosté vyhráli 3 z posledních 5 zápasů celkově a vstřelili v nich v průměru 2,8 gólu. Navzdory tomuto zlepšení formy zůstávají kvůli jejich čtyřem porážkám ve čtyřech analyzovaných venkovních zápasech nejsilnějším scénářem remíza v poločase a konečné vítězství domácích.
Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasuPo poločasech
Statistiky zápasu
Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?
Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.
Statistiky týmů— kdo je efektivnější?
Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.
Kvalita střelby
| Queen of the South | Cove Rangers | |
|---|---|---|
| Přesnost (střely na branku) | 36% | 50% |
| Kvalita šancí (xG na střelu) | 0.11 | 0.14 |
| Zakončení (góly na střelu na branku) | 0.23 | 0.18 |
xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.
* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.
Forma týmu— kdo je v lepší formě?
Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.
Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?
Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.
Queen of the South je o 19% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.
0.75 góly / zápas - Queen of the South · 0.63 góly / zápas - Cove Rangers
Cove Rangers je o 117% lepší v tématu inkasované góly na zápas.
3 góly / zápas - Queen of the South · 1.38 góly / zápas - Cove Rangers
Queen of the South skóruje v 63% zápasů (5 z 8 zápasů), zatímco Cove Rangers udrží Clean sheet v 25% (2 z 8 zápasů).
Cove Rangers skóruje v 38% zápasů (3 z 8 zápasů), zatímco Queen of the South udrží Clean sheet v 0% (0 z 8 zápasů).
Jak často skórují alespoň...
Jak často inkasují alespoň...
* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.
Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?
Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.
Gólové vzorce
BTTS a počet gólů
Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?
Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.
Celý zápas – porovnání týmů (Over)
Over / Under - Queen of the South
Over / Under - Cove Rangers
1. poločas
2. poločas
Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?
Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.
Cove Rangers je o 252% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).
0.25 body / zápas - Queen of the South · 0.88 body / zápas - Cove Rangers
Před poločasem (1. poločas)
Po poločase (2. poločas)
Queen of the South — výsledky druhých poločasů
Po poločase inkasuje o 0.3 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.
Cove Rangers — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 13% zápasů a vyhraje 13%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
Po poločase inkasuje o 0.6 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 0.20 | 1.00 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.2 | 0.8 |
| Inkasované góly / zápas | 1.4 | 1.8 |
| Průměr gólů v zápase | 1.6 | 2.6 |
| 1 gól | 80% | 100% |
| 2 góly | 40% | 80% |
| 3 góly | 20% | 20% |
| Čisté konto | 20% | 20% |
| Bez gólu | 80% | 40% |
| Rozdíl gólů | -6 | -5 |
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 0.80 | 1.00 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.2 | 0.8 |
| Inkasované góly / zápas | 0.6 | 0.6 |
| Průměr gólů v zápase | 0.8 | 1.4 |
| 1 gól | 80% | 80% |
| 2 góly | 0% | 40% |
| 3 góly | 0% | 20% |
| Čisté konto | 40% | 40% |
| Bez gólu | 80% | 60% |
| Rozdíl gólů | -2 | +1 |
* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.
Góly podle minut— kdy padají góly?
Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.
Nejnebezpečnější minuty 46-60 (2 goals). Nejvíce inkasuje v 46-60 (6). Bilance pozdních gólů (76–90): -2 - pozdní fáze jsou slabinou.
Nejnebezpečnější minuty 76-90 (2 goals). Nejvíce inkasuje v 76-90 (5). Bilance pozdních gólů (76–90): -3 - pozdní fáze jsou slabinou.
* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.
Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?
Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.
Profil zápasu
Queen of the South
Cove Rangers
* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.
Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?
Porovnání obou týmů s průměry ligy League One.
Týmy vs. liga
| Queen of the South | Liga | Cove Rangers | |
|---|---|---|---|
| Průměr gólů v zápase | ▲ 3.75 | 2.64 | ▼ 2.00 |
| Skórovaly oba týmy | ▲ 63% | 44% | ▼ 25% |
| Min. 3 góly (Over 2,5) | ▲ 63% | 56% | ▼ 38% |
| Clean sheets | ▼ 0% | 33% | ▼ 25% |
| Gól před poločasem | ▲ 75% | 67% | ▼ 50% |
| Gól po poločase | ▲ 88% | 77% | ▼ 75% |
^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.
Sestavy a události hráčů
Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.
Domácí tým
Základní sestava
Náhradníci
Hostující tým
Základní sestava
Náhradníci
Časová osa zápasu
Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.
Rozhodčí a trenéři
Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.
Vzájemné zápasy
Nedávná vzájemná utkání (4): Queen of the South 2 - 2 - 0 Cove Rangers. Průměr gólů 2.00, oba týmy skórovaly v 50% zápasů.
FAQ
Jaký byl výsledek zápasu Queen of the South vs Cove Rangers?
Zápas League One skončil Queen of the South 4:3 Cove Rangers. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.
Jaká je bilance vzájemných zápasů Queen of the South a Cove Rangers?
V posledních 4 vzájemných zápasech Queen of the South vyhrál 2 utkání, Cove Rangers vyhrál 0 a 2 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 2,00 gólu a oba týmy skórovaly v 50% z nich.
Co ukazují gólové statistiky před zápasem Queen of the South vs Cove Rangers?
Queen of the South střílí v průměru 0,75 gólu na zápas a Cove Rangers 0,63. Průměr ligy League One činí 2,64 gólu; Over 2.5 se objevuje v 56% utkání. BTTS nastává v 63% zápasů týmu Queen of the South a v 25% zápasů týmu Cove Rangers.
Jaká je aktuální forma týmů Queen of the South a Cove Rangers?
V posledních pěti zápasech má Queen of the South 1 výher, 1 remíz a 3 porážek (0,80 bodu na zápas). Cove Rangers má 1 výher, 1 remíz a 3 porážek (0,80 bodu na zápas).
Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Queen of the South vs Cove Rangers?
Statistiky zápasu jsou zde veřejné; kompletní sázková analýza a doporučený tip jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.


