Rochdale - Swindon Town: statistiky zápasu
Rochdale vs Swindon Town: forma, góly a klíčové statistiky
O čem tento zápas je
Rochdale hráli s Swindon Town v soutěži EFL League Two (Anglie). Zápas se hrál 3. října 2026. Stadion: Crown Oil Arena. Konečné skóre: 1:0.
Aktuální forma
Rochdale: 3-1-1, 2,00 bodů na zápas. Swindon Town: 2-1-2, 1,40 bodů na zápas.
Gólové statistiky
Rochdale dává 1,13 a inkasuje 1,38 gólů na zápas. Swindon Town dává 1,13 a inkasuje 1,50. Průměr ligy: 2,59 gólů.
BTTS a Over/Under
BTTS: Rochdale 38 %, Swindon Town 50 %. Over 2.5: Rochdale 63 %, Swindon Town 63 %. Liga: BTTS 55 %, Over 2.5 46 %.
xG, střely a držení míče
xG na zápas: Rochdale 0,96, Swindon Town 1,05. Střely na zápas: Rochdale 8,0, Swindon Town 8,8. Průměrné držení míče: Rochdale 52 %, Swindon Town 45 %.
První a druhý poločas
Rochdale: vedení v poločase 38 %, góly ve druhém poločase 0,50. Swindon Town: vedení v poločase 13 %, góly ve druhém poločase 0,75.
Góly podle minut
Nejčastější historický interval skórování je u Rochdale 0-15 (3) a u Swindon Town 76-90+ (3). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.
Kontext ligy
League Two: 2,59 gólů na zápas, BTTS 55 %, Over 2.5 46 %.
Vzájemná bilance
V databázi není k dispozici odpovídající vzorek vzájemných zápasů.
Archivovaná předzápasová analýza
Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.
Obecná analýza zápasu
Rochdale má v posledních pěti zápasech výraznou převahu: získalo 8 bodů a vstřelilo 8 gólů, zatímco Swindon Town získalo pouze 1 bod a vstřelilo 2 góly. Domácí vyhráli 2 ze 4 domácích zápasů a v každém skórovali, hosté však prohráli 3 ze 4 venkovních zápasů a nevstřelili v nich ani jeden gól. Obrana Swindon je na hřištích soupeřů zranitelná: inkasuje v průměru 2 góly a dovoluje soupeřům vytvářet si šance v hodnotě 2,05 xG na zápas, což dává Rochdale příležitost využít výhodu domácího prostředí. Opatrnost je však namístě kvůli nízkému domácímu xG Rochdale, které činí jen 0,92, a také proto, že soupeřům dovoluje 1,57 xG. Remíza tak zůstává reálnou možností.
Zobrazit statistický přehledBTTS – skórují oba týmy?
Nejsilnějším signálem proti tomu, že oba týmy dají gól, je venkovní forma Swindonu: průměrně 0 vstřelených gólů, bez vstřelené branky ve 100 % zápasů a pouze 1,5 střely na branku na zápas. Také v posledních 5 zápasech vstřelili hosté pouhé 2 góly, tedy průměrně 0,4 na zápas, přestože jejich xG činilo 1,11. Rochdale má doma větší ofenzivní potenciál — průměrně 2,25 gólu a 5 střel na branku — a Swindon venku inkasuje průměrně 2 góly, takže gól domácích se jeví jako pravděpodobný. Rizikem pro sázku na „ne“ je skutečnost, že Rochdale doma inkasuje průměrně 1 gól a ve 100 % domácích zápasů skórovaly oba týmy. Slabá produktivita hostů však nahrává scénáři, ve kterém právě oni gól nevstřelí. U trhu BTTS – ne stačí, aby alespoň jeden tým nevstřelil gól; neznamená to automaticky výsledek 0:0 ani to, že neskóruje žádný z týmů.
Zobrazit statistiky BTTSOver/Under – analýza gólů
Rochdale doma střílí v průměru 2,25 gólu, zatímco Swindon venku inkasuje 2,0 gólu, takže domácí mají reálnou šanci vstřelit sami alespoň dvě branky. Potvrzuje to bilance šancí: xG Rochdale činí 1,34, zatímco xG soupeřů proti Swindonu dosahuje 2,05. V posledních pěti zápasech Swindon inkasoval v průměru 2,0 gólu a sám vstřelil pouze 0,4, takže jeho příspěvek ke skóre může být omezený. Hranice více než 1,5 gólu padla ve všech domácích zápasech Rochdale, ale pouze v 50 % venkovních zápasů Swindonu, což svědčí pro opatrnější volbu než více než 2,5 gólu. Při prognóze celkem 2,70 gólu proto nabízí nejvýraznější výhodu sázka na více než 1,5 gólu.
Zobrazit statistiky Over/UnderHT/FT – scénář poločasu a celého zápasu
Rochdale vyhrálo 75 % analyzovaných domácích zápasů a vstřelilo v nich průměrně 2,25 gólu, zatímco Swindon nevyhrálo ani jeden venkovní zápas a nevstřelilo v nich žádný gól. V prvním poločase dávají domácí průměrně 0,75 gólu, zatímco hosté 0,75 gólu inkasují a venku se ani jednou nedostali do vedení, což nahrává tomu, že Rochdale povede už po prvním poločase. Převaha může pokračovat i po změně stran: Rochdale pak vstřelí průměrně 1,5 gólu a Swindon inkasuje 1,25. Pro tip 1/1 hovoří také rozdíl v počtu střel na branku: domácí jich mají 5 na zápas oproti 1,5 u hostů. Významnou alternativou zůstává remíza v poločase a následná výhra Rochdale, protože oba týmy remizovaly po prvním poločase v 50 % analyzovaných zápasů.
Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasuPo poločasech
Statistiky zápasu
Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?
Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.
Statistiky týmů— kdo je efektivnější?
Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.
Kvalita střelby
| Rochdale | Swindon Town | |
|---|---|---|
| Přesnost (střely na branku) | 33% | 37% |
| Kvalita šancí (xG na střelu) | 0.12 | 0.12 |
| Zakončení (góly na střelu na branku) | 0.43 | 0.35 |
xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.
* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.
Forma týmu— kdo je v lepší formě?
Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.
Rochdale je o 43% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.
2 body / zápas - Rochdale · 1.4 body / zápas - Swindon Town
Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?
Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.
Rochdale je o 9% lepší v tématu inkasované góly na zápas.
1.38 góly / zápas - Rochdale · 1.5 góly / zápas - Swindon Town
Rochdale skóruje v 63% zápasů (5 z 8 zápasů), zatímco Swindon Town udrží Clean sheet v 13% (1 z 8 zápasů).
Swindon Town skóruje v 50% zápasů (4 z 8 zápasů), zatímco Rochdale udrží Clean sheet v 38% (3 z 8 zápasů).
Jak často skórují alespoň...
Jak často inkasují alespoň...
* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.
Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?
Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.
Gólové vzorce
BTTS a počet gólů
Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?
Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.
Celý zápas – porovnání týmů (Over)
Over / Under - Rochdale
Over / Under - Swindon Town
1. poločas
2. poločas
Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?
Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.
Rochdale je o 57% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).
1.38 body / zápas - Rochdale · 0.88 body / zápas - Swindon Town
Před poločasem (1. poločas)
Po poločase (2. poločas)
Rochdale — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 38% zápasů a vyhraje 38%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
Po poločase inkasuje o 0.1 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.
Swindon Town — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 13% zápasů a vyhraje 38%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
Obrana zůstává stabilní po celý zápas.
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 2.00 | 1.60 |
| Vstřelené góly / zápas | 1.0 | 0.6 |
| Inkasované góly / zápas | 0.4 | 0.6 |
| Průměr gólů v zápase | 1.4 | 1.2 |
| 1 gól | 80% | 60% |
| 2 góly | 40% | 20% |
| 3 góly | 20% | 20% |
| Čisté konto | 60% | 80% |
| Bez gólu | 40% | 40% |
| Rozdíl gólů | +3 | 0 |
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 0.60 | 1.40 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.4 | 1.0 |
| Inkasované góly / zápas | 1.0 | 0.6 |
| Průměr gólů v zápase | 1.4 | 1.6 |
| 1 gól | 80% | 80% |
| 2 góly | 60% | 60% |
| 3 góly | 0% | 20% |
| Čisté konto | 20% | 60% |
| Bez gólu | 60% | 60% |
| Rozdíl gólů | -3 | +2 |
* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.
Góly podle minut— kdy padají góly?
Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.
Nejnebezpečnější minuty 0-15 (3 goals). Nejvíce inkasuje v 16-30 (2). Bilance pozdních gólů (76–90): 0.
Nejnebezpečnější minuty 76-90 (3 goals). Nejvíce inkasuje v 76-90 (5). Bilance pozdních gólů (76–90): -2 - pozdní fáze jsou slabinou.
* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.
Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?
Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.
Profil zápasu
Rochdale
Swindon Town
* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.
Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?
Porovnání obou týmů s průměry ligy League Two.
Týmy vs. liga
| Rochdale | Liga | Swindon Town | |
|---|---|---|---|
| Průměr gólů v zápase | • 2.50 | 2.59 | • 2.63 |
| Skórovaly oba týmy | ▼ 38% | 55% | ▼ 50% |
| Min. 3 góly (Over 2,5) | ▲ 63% | 46% | ▲ 63% |
| Clean sheets | ▲ 38% | 27% | ▼ 13% |
| Gól před poločasem | ▲ 75% | 71% | ▲ 75% |
| Gól po poločase | • 75% | 75% | • 75% |
^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.
Sestavy a události hráčů
Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.
Domácí tým
Základní sestava
Hostující tým
Základní sestava
Časová osa zápasu
Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.
Rozhodčí a trenéři
Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.
FAQ
Jaký byl výsledek zápasu Rochdale vs Swindon Town?
Zápas EFL League Two skončil Rochdale 1:0 Swindon Town. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.
Co ukazují gólové statistiky před zápasem Rochdale vs Swindon Town?
Rochdale střílí v průměru 1,13 gólu na zápas a Swindon Town 1,13. Průměr ligy EFL League Two činí 2,59 gólu; Over 2.5 se objevuje v 46% utkání. BTTS nastává v 38% zápasů týmu Rochdale a v 50% zápasů týmu Swindon Town.
Jaká je aktuální forma týmů Rochdale a Swindon Town?
V posledních pěti zápasech má Rochdale 3 výher, 1 remíz a 1 porážek (2,00 bodu na zápas). Swindon Town má 2 výher, 1 remíz a 2 porážek (1,40 bodu na zápas).
Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Rochdale vs Swindon Town?
Tato stránka vysvětluje statistický kontext: formu, bilanci vzájemných zápasů, góly, BTTS a Over/Under. Sázkový tip, Value Bet a kompletní zdůvodnění jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.


