Ázerbájdžán - Premyer LiqasıBank Respublika ArenaData aktuální k 16. října 2026

Zápas přerušen nebo odložen

Čas zápasu se může změnit. Statistiky zůstávají k dispozici jako kontext zápasu.

Sabah - Sumqayıt: statistiky zápasu

Sabah vs Sumqayıt: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

Sabah hrají s Sumqayıt v soutěži Premyer Liqası (Ázerbájdžán). Čas zápasu se může změnit. Statistiky zůstávají k dispozici jako kontext zápasu. Stadion: Bank Respublika Arena.

Aktuální forma

Sabah: 4-1-0, 2,60 bodů na zápas. Sumqayıt: 1-2-2, 1,00 bodů na zápas.

Gólové statistiky

Sabah dává 2,33 a inkasuje 0,17 gólů na zápas. Sumqayıt dává 1,33 a inkasuje 1,50. Průměr ligy: 2,42 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: Sabah 17 %, Sumqayıt 83 %. Over 2.5: Sabah 50 %, Sumqayıt 50 %. Liga: BTTS 43 %, Over 2.5 43 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: Sabah 1,87, Sumqayıt 1,39. Střely na zápas: Sabah 14,5, Sumqayıt 9,3. Průměrné držení míče: Sabah 60 %, Sumqayıt 51 %.

První a druhý poločas

Sabah: vedení v poločase 50 %, góly ve druhém poločase 1,17. Sumqayıt: vedení v poločase 50 %, góly ve druhém poločase 0,33.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u Sabah 16-30 (4) a u Sumqayıt 0-15 (3). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

Premyer Liqası: 2,42 gólů na zápas, BTTS 43 %, Over 2.5 43 %.

Vzájemná bilance

Před tímto zápasem bylo k dispozici 3 předchozích vzájemných utkání: 2-1-0. Průměr gólů 3,33, BTTS 100 %.

Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

2.33Vstřelené góly / zápas1.33
SabahSumqayıt
0.17Inkasované góly / zápas1.5
SabahSumqayıt
60%Průměrné držení míče51%
SabahSumqayıt
6.17Střely na branku / zápas4.17
SabahSumqayıt

Statistiky týmů— kdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

14.5Střely na zápas9.33
SabahSumqayıt
6.17Střely na branku4.17
SabahSumqayıt
16.1%Proměňování střel14.3%
SabahSumqayıt
60%Držení míče51%
SabahSumqayıt
1.87xG týmu1.39
SabahSumqayıt
1.11xG soupeře1.73
SabahSumqayıt

Kvalita střelby

Sabah: DominantníSumqayıt: Efektivní zakončení
SabahSumqayıt
Přesnost (střely na branku)43%45%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.130.15
Zakončení (góly na střelu na branku)0.380.32

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmu— kdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

Sabah je o 160% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.

2.6 body / zápas - Sabah · 1 body / zápas - Sumqayıt

Sabah
WWWWD
Bez porážky v posledních 5 zápasech
Rozdělení sezónních výsledků
83% W17% D0% L
Sezóna (V-R-P)
5-1-0
2.67 body / zápas · rozdíl gólů +13
Posledních 5 (V-R-P)
4-1-0
2.60 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
3-0-0
Posledních 5 doma
3-0-0
WWW
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 2.4Inkasované góly: 0.2xG: 1.94xG soupeře: 1.22BTTS: 20%Over 2.5: 60%
Sumqayıt
LLDDW
Rozdělení sezónních výsledků
17% W33% D50% L
Sezóna (V-R-P)
1-2-3
0.83 body / zápas · rozdíl gólů -1
Posledních 5 (V-R-P)
1-2-2
1.00 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
0-1-1
Posledních 5 venku
0-1-1
LD
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.4Inkasované góly: 1.2xG: 1.40xG soupeře: 1.73BTTS: 80%Over 2.5: 40%

Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

Sabah je o 75% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.

2.33 góly / zápas - Sabah · 1.33 góly / zápas - Sumqayıt

Sabah je o 782% lepší v tématu inkasované góly na zápas.

0.17 góly / zápas - Sabah · 1.5 góly / zápas - Sumqayıt

Gólový profil týmu Sabah: velmi silná

Sabah skóruje v 83% zápasů (5 z 6 zápasů), zatímco Sumqayıt udrží Clean sheet v 0% (0 z 6 zápasů).

Gólový profil týmu Sumqayıt: smíšená

Sumqayıt skóruje v 83% zápasů (5 z 6 zápasů), zatímco Sabah udrží Clean sheet v 83% (5 z 6 zápasů).

14Vstřelené góly (sezóna)8
SabahSumqayıt
1Inkasované góly (sezóna)9
SabahSumqayıt
2.5Průměr gólů v zápase2.83
SabahSumqayıt
12Vstřelené góly (posledních 5)7
SabahSumqayıt
1Inkasované góly (posledních 5)6
SabahSumqayıt

Jak často skórují alespoň...

83%1 gól83%
SabahSumqayıt
67%2 góly17%
SabahSumqayıt
50%3 góly17%
SabahSumqayıt
17%4 góly17%
SabahSumqayıt

Jak často inkasují alespoň...

17%1 gól100%
SabahSumqayıt
0%2 góly33%
SabahSumqayıt
0%3 góly17%
SabahSumqayıt
0%4 góly0%
SabahSumqayıt

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

Gólové vzorce

0%BTTS v poločase33%
SabahSumqayıt
0%BTTS v obou poločasech0%
SabahSumqayıt
50%Skórovali v obou poločasech17%
SabahSumqayıt

BTTS a počet gólů

17%Min. 3 góly a BTTS50%
SabahSumqayıt
33%Min. 3 góly bez BTTS0%
SabahSumqayıt
20%BTTS – posledních 580%
SabahSumqayıt

Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

1. poločas

50%Min. 1 gól před poločasem100%
SabahSumqayıt
50%Min. 2 góly před poločasem50%
SabahSumqayıt
17%Min. 3 góly před poločasem17%
SabahSumqayıt

2. poločas

83%Min. 1 gól po poločase83%
SabahSumqayıt
50%Min. 2 góly po poločase17%
SabahSumqayıt
0%Min. 3 góly po poločase0%
SabahSumqayıt

Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

Sabah je o 20% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).

2 body / zápas - Sabah · 1.67 body / zápas - Sumqayıt

Sabah — stav v poločase
50% vedou50% remizují0% prohrávají
Sumqayıt — stav v poločase
50% vedou17% remizují33% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

2Body na zápas (1. poločas)1.67
SabahSumqayıt
1.17Vstřelené góly (1. poločas)1
SabahSumqayıt
0Inkasované góly (1. poločas)0.83
SabahSumqayıt
1.17Průměr gólů (1. poločas)1.83
SabahSumqayıt
100%Čisté konto před poločasem33%
SabahSumqayıt
50%Bez gólu před poločasem33%
SabahSumqayıt

Po poločase (2. poločas)

2.33Body na zápas (2. poločas)0.83
SabahSumqayıt
1.17Vstřelené góly (2. poločas)0.33
SabahSumqayıt
0.17Inkasované góly (2. poločas)0.67
SabahSumqayıt
1.33Průměr gólů (2. poločas)1
SabahSumqayıt
83%Čisté konto po poločase33%
SabahSumqayıt
17%Bez gólu po poločase67%
SabahSumqayıt

Sabah — výsledky druhých poločasů

67% W33% D0% L
12
Body v poločase
7
Góly v poločase
+7
Rozdíl gólů (1. poločas)
14
Body ve 2. poločase
+6
Rozdíl gólů (2. poločas)
2.00
PPG před poločasem
Udržení vedení166%

V poločase vede v 50% zápasů a vyhraje 83%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase+0.2

Po poločase inkasuje o 0.2 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

Sumqayıt — výsledky druhých poločasů

17% W33% D50% L
10
Body v poločase
6
Góly v poločase
+1
Rozdíl gólů (1. poločas)
5
Body ve 2. poločase
-2
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.67
PPG před poločasem
Udržení vedení34%

V poločase vede v 50% zápasů a vyhraje 17%. Po poločase někdy vedení ztrácí.

Obrana po poločase-0.2

Obrana zůstává stabilní po celý zápas.

Sabah — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas2.202.20
Vstřelené góly / zápas1.41.0
Inkasované góly / zápas0.00.2
Průměr gólů v zápase1.41.2
1 gól60%80%
2 góly60%40%
3 góly20%0%
Čisté konto100%80%
Bez gólu40%20%
Rozdíl gólů+7+4
Poločas: 60% vedou - 40% remizují - 0% prohrávají
2. poločas: 60% výhry - 40% remizují - 0% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 0% - Celkem gólů v poločase: 7
Sumqayıt — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas2.000.80
Vstřelené góly / zápas1.20.2
Inkasované góly / zápas0.60.6
Průměr gólů v zápase1.80.8
1 gól100%80%
2 góly40%0%
3 góly20%0%
Čisté konto40%40%
Bez gólu20%80%
Rozdíl gólů+3-2
Poločas: 60% vedou - 20% remizují - 20% prohrávají
2. poločas: 20% výhry - 20% remizují - 60% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 40% - Celkem gólů v poločase: 6

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minut— kdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

Sabah
SkórovalInkasoval
2
0
0-15
4
0
16-30
1
0
31-45
3
0
46-60
2
0
61-75
2
1
76-90

Nejnebezpečnější minuty 16-30 (4 goals). Nejvíce inkasuje v 76-90 (1). Bilance pozdních gólů (76–90): +1 - v pozdních fázích vítězí.

Sumqayıt
SkórovalInkasoval
3
0
0-15
2
3
16-30
1
2
31-45
0
3
46-60
2
0
61-75
0
1
76-90

Nejnebezpečnější minuty 0-15 (3 goals). Nejvíce inkasuje v 16-30 (3). Bilance pozdních gólů (76–90): -1 - pozdní fáze jsou slabinou.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

2.67
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
1.9 : 0.8
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
110%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
50%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
+25%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
69%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
3%
Riziko 0:0
přibližně 1 z 33 zápasů
0-1
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

Sabah

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+0.76
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
+1.40
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-1.9 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
+0.46
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.94
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
166%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
17%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
-0.07
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
0.0
Pozdní góly
14% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 14% padá v úvodních 15 minutách.
14%

Sumqayıt

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.34
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
+0.17
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-2.9 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.06
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.23
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
130%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
107%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
+0.17
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
-0.7
Pozdní góly
0% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 38% padá v úvodních 15 minutách.
0%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy Premyer Liqası.

Týmy vs. liga

SabahLigaSumqayıt
Průměr gólů v zápase• 2.502.42▲ 2.83
Skórovaly oba týmy▼ 17%43%▲ 83%
Min. 3 góly (Over 2,5)▲ 50%43%▲ 50%
Clean sheets▲ 83%34%▼ 0%
Gól před poločasem▼ 50%63%▲ 100%
Gól po poločase▲ 83%78%▲ 83%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

2.42
Průměr gólů na zápas
43%
Skórovaly oba týmy
43%
Min. 3 góly (Over 2,5)
34%
Clean sheets
1.40
Domácí góly / zápas
1.02
Góly hostů / zápas
+37%
Výhoda domácího útoku
+27%
Výhoda domácí obrany
+18%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
63%
1 gól
30%
2 góly
13%
3 góly
8%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
78%
1 gól
35%
2 góly
13%
3 góly
5%
4 góly

Vzájemné zápasy

Nedávná vzájemná utkání (3): Sabah 2 - 1 - 0 Sumqayıt. Průměr gólů 3.33, oba týmy skórovaly v 100% zápasů.