Sassari Torres - Atalanta II: statistiky zápasu
Sassari Torres vs Atalanta II: forma, góly a klíčové statistiky
O čem tento zápas je
Sassari Torres hráli s Atalanta II v soutěži Serie C Group B (Itálie). Zápas se hrál 11. října 2026. Stadion: Stadio Vanni Sanna. Konečné skóre: 2:1.
Aktuální forma
Sassari Torres: 2-3-0, 1,80 bodů na zápas. Atalanta II: 3-0-2, 1,80 bodů na zápas.
Gólové statistiky
Sassari Torres dává 1,13 a inkasuje 1,13 gólů na zápas. Atalanta II dává 1,17 a inkasuje 1,50. Průměr ligy: 2,51 gólů.
BTTS a Over/Under
BTTS: Sassari Torres 63 %, Atalanta II 50 %. Over 2.5: Sassari Torres 38 %, Atalanta II 50 %. Liga: BTTS 56 %, Over 2.5 46 %.
xG, střely a držení míče
xG na zápas: Sassari Torres 1,62, Atalanta II 1,44. Střely na zápas: Sassari Torres 13,4, Atalanta II 12,2. Průměrné držení míče: Sassari Torres 48 %, Atalanta II 48 %.
První a druhý poločas
Sassari Torres: vedení v poločase 13 %, góly ve druhém poločase 0,75. Atalanta II: vedení v poločase 33 %, góly ve druhém poločase 0,83.
Góly podle minut
Nejčastější historický interval skórování je u Sassari Torres 61-75 (4) a u Atalanta II 61-75 (3). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.
Kontext ligy
Serie C Group B: 2,51 gólů na zápas, BTTS 56 %, Over 2.5 46 %.
Vzájemná bilance
V databázi není k dispozici odpovídající vzorek vzájemných zápasů.
Archivovaná předzápasová analýza
Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.
Obecná analýza zápasu
Sassari Torres je favoritem: vyhrál 3 ze 4 domácích zápasů a ani jednou neprohrál, zatímco Atalanta II utrpěla 2 porážky ze 3 utkání venku. Domácí jsou neporaženi už 5 zápasů, během nichž zaznamenali 2 výhry a 3 remízy; hosté v tomto období třikrát vyhráli, ale také dvakrát prohráli. Torres na domácím hřišti v průměru vysílá na branku soupeře 17,5 střely, z toho 6,75 míří mezi tyče, což je výrazně více než u Atalanty II venku — 10,33, respektive 2,67. Převahu domácích potvrzuje i kvalita šancí: jejich průměrné xG na vlastním hřišti činí 2,12 oproti 1,24 u hostů na hřištích soupeřů. Torres doma inkasuje v průměru 0,75 gólu, zatímco Atalanta II venku 1,67 a v 67% těchto zápasů nedala gól, což dále hovoří ve prospěch výhry domácích.
Zobrazit statistický přehledBTTS – skórují oba týmy?
BTTS se objevil v 67 % zápasů Sassari Torres a ve 33 % utkání Atalanty II, ale v posledních pěti zápasech těchto týmů se podíly zvýšily na 80 % a 60 %. Domácí vstřelí průměrně 1,33 gólu, zatímco hosté inkasují 1,67 gólu, což nahrává gólu Sassari Torres. Šance Atalanty II zvyšuje skutečnost, že domácí dovolují soupeřům vytvářet si příležitosti o průměrné hodnotě 2,05 xG, zatímco hosté si vytvářejí 1,24 xG. Rizikem pro tento tip je, že Atalanta II nevstřelila gól v 67 % svých zápasů, v posledních pěti utkáních však skórovala průměrně 1,4 gólu. Proto je o něco pravděpodobnější, že skórují oba týmy, rozdíl však není velký.
Zobrazit statistiky BTTSOver/Under – analýza gólů
Ve všech dosavadních zápasech Sassari Torres padly alespoň 2 góly, zatímco v zápasech Atalanty II se tak stalo v 67 % případů, proto má over 1,5 nejsilnější oporu ve výsledcích. Domácí skórují v průměru 1,33 gólu, zatímco hosté inkasují 1,67, což zvyšuje šanci na góly Sassari Torres. Atalanta II dává v průměru 1,00 gólu, Sassari Torres však inkasuje 1,33 a dosud neudrželo čisté konto, takže gól hostů je také reálný. Prognóza 2,60 gólu podporuje volbu over 1,5, ale u hranice 2,5 je výhoda výrazně menší: v posledních 5 zápasech ji překonalo 40 % utkání domácích a 60 % utkání hostů.
Zobrazit statistiky Over/UnderHT/FT – scénář poločasu a celého zápasu
Nejpravděpodobnější je remíza v poločase: Sassari Torres remizovalo v poločase v 67 % domácích zápasů a Atalanta II v 60 % svých posledních pěti utkání. Domácí před přestávkou na vlastním hřišti inkasovali v průměru 0,00 gólu, sami však vstřelili jen 0,33 gólu, což nahrává vyrovnanému průběhu v této fázi. Po přestávce šance Sassari Torres rostou: v posledních pěti zápasech vyhrálo druhý poločas v 60 % případů, zatímco Atalanta II jen ve 20 % a v této části hry inkasovala v průměru 1,4 gólu. K vítězství domácích v konečném výsledku hovoří také jejich průměr 2,0 bodu na domácí zápas oproti 1,0 bodu hostů na venkovních hřištích. Remíza v poločase a vítězství Sassari Torres po 90 minutách jsou proto nejsilnějším signálem, dobrou formou hostů před přestávkou se však jistota tohoto tipu snižuje.
Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasuPo poločasech
Statistiky zápasu
Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?
Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.
Statistiky týmů— kdo je efektivnější?
Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.
Kvalita střelby
| Sassari Torres | Atalanta II | |
|---|---|---|
| Přesnost (střely na branku) | 36% | 30% |
| Kvalita šancí (xG na střelu) | 0.12 | 0.12 |
| Zakončení (góly na střelu na branku) | 0.23 | 0.32 |
xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.
* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.
Forma týmu— kdo je v lepší formě?
Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.
Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?
Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.
Sassari Torres je o 33% lepší v tématu inkasované góly na zápas.
1.13 góly / zápas - Sassari Torres · 1.5 góly / zápas - Atalanta II
Sassari Torres skóruje v 75% zápasů (6 z 8 zápasů), zatímco Atalanta II udrží Clean sheet v 0% (0 z 6 zápasů).
Atalanta II skóruje v 50% zápasů (3 z 6 zápasů), zatímco Sassari Torres udrží Clean sheet v 25% (2 z 8 zápasů).
Jak často skórují alespoň...
Jak často inkasují alespoň...
* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.
Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?
Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.
Gólové vzorce
BTTS a počet gólů
Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?
Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.
Celý zápas – porovnání týmů (Over)
Over / Under - Sassari Torres
Over / Under - Atalanta II
1. poločas
2. poločas
Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?
Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.
Atalanta II je o 70% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).
0.88 body / zápas - Sassari Torres · 1.5 body / zápas - Atalanta II
Před poločasem (1. poločas)
Po poločase (2. poločas)
Sassari Torres — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 13% zápasů a vyhraje 38%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
Obrana zůstává stabilní po celý zápas.
Atalanta II — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 33% zápasů a vyhraje 50%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
Po poločase inkasuje o 0.8 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 1.00 | 2.00 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.4 | 1.0 |
| Inkasované góly / zápas | 0.6 | 0.4 |
| Průměr gólů v zápase | 1.0 | 1.4 |
| 1 gól | 80% | 80% |
| 2 góly | 20% | 20% |
| 3 góly | 0% | 20% |
| Čisté konto | 40% | 60% |
| Bez gólu | 60% | 40% |
| Rozdíl gólů | -1 | +3 |
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 1.80 | 1.00 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.4 | 1.0 |
| Inkasované góly / zápas | 0.0 | 1.4 |
| Průměr gólů v zápase | 0.4 | 2.4 |
| 1 gól | 40% | 100% |
| 2 góly | 0% | 80% |
| 3 góly | 0% | 40% |
| Čisté konto | 100% | 0% |
| Bez gólu | 60% | 40% |
| Rozdíl gólů | +2 | -2 |
* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.
Góly podle minut— kdy padají góly?
Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.
Nejnebezpečnější minuty 61-75 (4 goals). Nejvíce inkasuje v 31-45 (4). Bilance pozdních gólů (76–90): -1 - pozdní fáze jsou slabinou.
Nejnebezpečnější minuty 61-75 (3 goals). Nejvíce inkasuje v 46-60 (3). Bilance pozdních gólů (76–90): -2 - pozdní fáze jsou slabinou.
* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.
Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?
Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.
Profil zápasu
Sassari Torres
Atalanta II
* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.
Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?
Porovnání obou týmů s průměry ligy Serie C Group B.
Týmy vs. liga
| Sassari Torres | Liga | Atalanta II | |
|---|---|---|---|
| Průměr gólů v zápase | ▼ 2.25 | 2.51 | ▲ 2.67 |
| Skórovaly oba týmy | ▲ 63% | 56% | ▼ 50% |
| Min. 3 góly (Over 2,5) | ▼ 38% | 46% | ▲ 50% |
| Clean sheets | ▼ 25% | 27% | ▼ 0% |
| Gól před poločasem | ▲ 75% | 70% | ▼ 50% |
| Gól po poločase | ▲ 88% | 72% | ▲ 83% |
^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.
Sestavy a události hráčů
Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.
Domácí tým
Základní sestava
Náhradníci
Hostující tým
Základní sestava
Náhradníci
Časová osa zápasu
Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.
Rozhodčí a trenéři
Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.
FAQ
Jaký byl výsledek zápasu Sassari Torres vs Atalanta II?
Zápas Serie C Group B skončil Sassari Torres 2:1 Atalanta II. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.
Co ukazují gólové statistiky před zápasem Sassari Torres vs Atalanta II?
Sassari Torres střílí v průměru 1,13 gólu na zápas a Atalanta II 1,17. Průměr ligy Serie C Group B činí 2,51 gólu; Over 2.5 se objevuje v 46% utkání. BTTS nastává v 63% zápasů týmu Sassari Torres a v 50% zápasů týmu Atalanta II.
Jaká je aktuální forma týmů Sassari Torres a Atalanta II?
V posledních pěti zápasech má Sassari Torres 2 výher, 3 remíz a 0 porážek (1,80 bodu na zápas). Atalanta II má 3 výher, 0 remíz a 2 porážek (1,80 bodu na zápas).
Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Sassari Torres vs Atalanta II?
Na této stránce porovnáte čísla za zápasem Sassari Torres vs Atalanta II. Sázkovou analýzu, tip, Value Bet a jeho vysvětlení najdete v aplikaci NoFluffPicks.


