Čína - China League OneData aktuální k 17. října 2026

Zápas přerušen nebo odložen

Čas zápasu se může změnit. Statistiky zůstávají k dispozici jako kontext zápasu.

Shaanxi Union - Dalian Huayi: statistiky zápasu

Shaanxi Union vs Dalian Huayi: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

Shaanxi Union hrají s Dalian Huayi v soutěži China League One (Čína). Čas zápasu se může změnit. Statistiky zůstávají k dispozici jako kontext zápasu.

Aktuální forma

Shaanxi Union: 2-1-2, 1,40 bodů na zápas. Dalian Huayi: 3-2-0, 2,20 bodů na zápas.

Gólové statistiky

Shaanxi Union dává 1,52 a inkasuje 1,13 gólů na zápas. Dalian Huayi dává 1,30 a inkasuje 1,43. Průměr ligy: 2,69 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: Shaanxi Union 52 %, Dalian Huayi 65 %. Over 2.5: Shaanxi Union 65 %, Dalian Huayi 52 %. Liga: BTTS 56 %, Over 2.5 52 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: Shaanxi Union 1,43, Dalian Huayi 1,34. Střely na zápas: Shaanxi Union 12,0, Dalian Huayi 11,4. Průměrné držení míče: Shaanxi Union 57 %, Dalian Huayi 42 %.

První a druhý poločas

Shaanxi Union: vedení v poločase 26 %, góly ve druhém poločase 0,87. Dalian Huayi: vedení v poločase 30 %, góly ve druhém poločase 0,48.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u Shaanxi Union 46-60 (10) a u Dalian Huayi 31-45+ (9). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

China League One: 2,69 gólů na zápas, BTTS 56 %, Over 2.5 52 %.

Vzájemná bilance

Před tímto zápasem bylo k dispozici 3 předchozích vzájemných utkání: 1-1-1. Průměr gólů 3,33, BTTS 67 %.

Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

Shaanxi UnionDalian Huayi
1.52Vstřelené góly / zápas1.3
Shaanxi UnionDalian Huayi
1.13Inkasované góly / zápas1.43
Shaanxi UnionDalian Huayi
57%Průměrné držení míče42%
Shaanxi UnionDalian Huayi
4.22Střely na branku / zápas3.13
Shaanxi UnionDalian Huayi

Statistiky týmů— kdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

12.04Střely na zápas11.35
Shaanxi UnionDalian Huayi
4.22Střely na branku3.13
Shaanxi UnionDalian Huayi
12.6%Proměňování střel11.5%
Shaanxi UnionDalian Huayi
57%Držení míče42%
Shaanxi UnionDalian Huayi
1.43xG týmu1.34
Shaanxi UnionDalian Huayi
1.28xG soupeře1.43
Shaanxi UnionDalian Huayi

Kvalita střelby

Shaanxi Union: VyváženýDalian Huayi: Vyvážený
Shaanxi UnionDalian Huayi
Přesnost (střely na branku)35%28%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.120.12
Zakončení (góly na střelu na branku)0.360.42

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmu— kdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

Dalian Huayi je o 57% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.

1.4 body / zápas - Shaanxi Union · 2.2 body / zápas - Dalian Huayi

Shaanxi Union
LWWLD
Rozdělení sezónních výsledků
39% W26% D35% L
Sezóna (V-R-P)
9-6-8
1.43 body / zápas · rozdíl gólů +9
Posledních 5 (V-R-P)
2-1-2
1.40 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
7-3-1
Posledních 5 doma
4-1-0
WWWWD
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.6Inkasované góly: 1.8xG: 1.40xG soupeře: 1.25BTTS: 80%Over 2.5: 80%
Dalian Huayi
WWDDW
Bez porážky v posledních 5 zápasech
Rozdělení sezónních výsledků
30% W35% D35% L
Sezóna (V-R-P)
7-8-8
1.26 body / zápas · rozdíl gólů -3
Posledních 5 (V-R-P)
3-2-0
2.20 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
2-2-7
Posledních 5 venku
0-2-3
LLLDD
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.4Inkasované góly: 0.8xG: 0.97xG soupeře: 1.37BTTS: 60%Over 2.5: 40%

Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

Shaanxi Union je o 17% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.

1.52 góly / zápas - Shaanxi Union · 1.3 góly / zápas - Dalian Huayi

Shaanxi Union je o 27% lepší v tématu inkasované góly na zápas.

1.13 góly / zápas - Shaanxi Union · 1.43 góly / zápas - Dalian Huayi

Gólový profil týmu Shaanxi Union: velmi silná

Shaanxi Union skóruje v 74% zápasů (17 z 23 zápasů), zatímco Dalian Huayi udrží Clean sheet v 22% (5 z 23 zápasů).

Gólový profil týmu Dalian Huayi: silná

Dalian Huayi skóruje v 74% zápasů (17 z 23 zápasů), zatímco Shaanxi Union udrží Clean sheet v 30% (7 z 23 zápasů).

35Vstřelené góly (sezóna)30
Shaanxi UnionDalian Huayi
26Inkasované góly (sezóna)33
Shaanxi UnionDalian Huayi
2.65Průměr gólů v zápase2.74
Shaanxi UnionDalian Huayi
8Vstřelené góly (posledních 5)7
Shaanxi UnionDalian Huayi
9Inkasované góly (posledních 5)4
Shaanxi UnionDalian Huayi

Jak často skórují alespoň...

74%1 gól74%
Shaanxi UnionDalian Huayi
43%2 góly35%
Shaanxi UnionDalian Huayi
22%3 góly13%
Shaanxi UnionDalian Huayi
9%4 góly4%
Shaanxi UnionDalian Huayi

Jak často inkasují alespoň...

70%1 gól78%
Shaanxi UnionDalian Huayi
30%2 góly48%
Shaanxi UnionDalian Huayi
9%3 góly13%
Shaanxi UnionDalian Huayi
4%4 góly4%
Shaanxi UnionDalian Huayi

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

56%
Ligový průměr

Gólové vzorce

30%BTTS v poločase35%
Shaanxi UnionDalian Huayi
0%BTTS v obou poločasech4%
Shaanxi UnionDalian Huayi
26%Skórovali v obou poločasech22%
Shaanxi UnionDalian Huayi

BTTS a počet gólů

43%Min. 3 góly a BTTS52%
Shaanxi UnionDalian Huayi
22%Min. 3 góly bez BTTS0%
Shaanxi UnionDalian Huayi
80%BTTS – posledních 560%
Shaanxi UnionDalian Huayi

Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

1. poločas

61%Min. 1 gól před poločasem74%
Shaanxi UnionDalian Huayi
39%Min. 2 góly před poločasem48%
Shaanxi UnionDalian Huayi
17%Min. 3 góly před poločasem22%
Shaanxi UnionDalian Huayi

2. poločas

78%Min. 1 gól po poločase57%
Shaanxi UnionDalian Huayi
39%Min. 2 góly po poločase35%
Shaanxi UnionDalian Huayi
26%Min. 3 góly po poločase17%
Shaanxi UnionDalian Huayi

Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

Shaanxi Union — stav v poločase
26% vedou52% remizují22% prohrávají
Dalian Huayi — stav v poločase
30% vedou43% remizují26% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

1.3Body na zápas (1. poločas)1.35
Shaanxi UnionDalian Huayi
0.65Vstřelené góly (1. poločas)0.83
Shaanxi UnionDalian Huayi
0.57Inkasované góly (1. poločas)0.83
Shaanxi UnionDalian Huayi
1.22Průměr gólů (1. poločas)1.65
Shaanxi UnionDalian Huayi
57%Čisté konto před poločasem48%
Shaanxi UnionDalian Huayi
52%Bez gólu před poločasem43%
Shaanxi UnionDalian Huayi

Po poločase (2. poločas)

1.61Body na zápas (2. poločas)1.09
Shaanxi UnionDalian Huayi
0.87Vstřelené góly (2. poločas)0.48
Shaanxi UnionDalian Huayi
0.57Inkasované góly (2. poločas)0.61
Shaanxi UnionDalian Huayi
1.43Průměr gólů (2. poločas)1.09
Shaanxi UnionDalian Huayi
52%Čisté konto po poločase57%
Shaanxi UnionDalian Huayi
48%Bez gólu po poločase61%
Shaanxi UnionDalian Huayi

Shaanxi Union — výsledky druhých poločasů

43% W30% D26% L
30
Body v poločase
15
Góly v poločase
+2
Rozdíl gólů (1. poločas)
37
Body ve 2. poločase
+7
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.30
PPG před poločasem
Udržení vedení150%

V poločase vede v 26% zápasů a vyhraje 39%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase0.0

Obrana zůstává stabilní po celý zápas.

Dalian Huayi — výsledky druhých poločasů

17% W57% D26% L
31
Body v poločase
19
Góly v poločase
0
Rozdíl gólů (1. poločas)
25
Body ve 2. poločase
-3
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.35
PPG před poločasem
Udržení vedení100%

V poločase vede v 30% zápasů a vyhraje 30%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase-0.2

Obrana zůstává stabilní po celý zápas.

Shaanxi Union — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.601.20
Vstřelené góly / zápas1.00.6
Inkasované góly / zápas1.00.8
Průměr gólů v zápase2.01.4
1 gól60%100%
2 góly60%20%
3 góly60%20%
Čisté konto40%20%
Bez gólu40%60%
Rozdíl gólů0-1
Poločas: 40% vedou - 40% remizují - 20% prohrávají
2. poločas: 40% výhry - 0% remizují - 60% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 60% - Celkem gólů v poločase: 5
Dalian Huayi — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas2.200.80
Vstřelené góly / zápas1.00.4
Inkasované góly / zápas0.20.6
Průměr gólů v zápase1.21.0
1 gól80%40%
2 góly40%40%
3 góly0%20%
Čisté konto80%60%
Bez gólu20%60%
Rozdíl gólů+4-1
Poločas: 60% vedou - 40% remizují - 0% prohrávají
2. poločas: 0% výhry - 80% remizují - 20% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 20% - Celkem gólů v poločase: 5

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minut— kdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

Shaanxi Union
SkórovalInkasoval
3
3
0-15
7
5
16-30
5
5
31-45
10
2
46-60
6
6
61-75
4
5
76-90

Nejnebezpečnější minuty 46-60 (10 goals). Nejvíce inkasuje v 61-75 (6). Bilance pozdních gólů (76–90): -1 - pozdní fáze jsou slabinou.

Dalian Huayi
SkórovalInkasoval
3
5
0-15
7
6
16-30
9
8
31-45
6
5
46-60
2
3
61-75
3
6
76-90

Nejnebezpečnější minuty 31-45 (9 goals). Nejvíce inkasuje v 31-45 (8). Bilance pozdních gólů (76–90): -3 - pozdní fáze jsou slabinou.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

2.69
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
1.5 : 1.2
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
100%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
59%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
+24%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
55%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
7%
Riziko 0:0
přibližně 1 z 14 zápasů
0-1
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

Shaanxi Union

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+0.15
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
+0.24
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-11.5 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
+0.09
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.15
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
106%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
90%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
-0.03
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.2
Pozdní góly
11% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 9% padá v úvodních 15 minutách.
11%

Dalian Huayi

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.09
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.04
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-2.2 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.04
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
0.00
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
103%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
100%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
+0.94
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
-0.3
Pozdní góly
10% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 10% padá v úvodních 15 minutách.
10%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy China League One.

Týmy vs. liga

Shaanxi UnionLigaDalian Huayi
Průměr gólů v zápase• 2.652.69• 2.74
Skórovaly oba týmy▼ 52%56%▲ 65%
Min. 3 góly (Over 2,5)▲ 65%52%• 52%
Clean sheets▲ 30%26%▼ 22%
Gól před poločasem▼ 61%69%▲ 74%
Gól po poločase▲ 78%74%▼ 57%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

2.69
Průměr gólů na zápas
56%
Skórovaly oba týmy
52%
Min. 3 góly (Over 2,5)
26%
Clean sheets
1.43
Domácí góly / zápas
1.26
Góly hostů / zápas
+13%
Výhoda domácího útoku
+12%
Výhoda domácí obrany
+12%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
69%
1 gól
36%
2 góly
13%
3 góly
3%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
74%
1 gól
40%
2 góly
22%
3 góly
7%
4 góly

Rozhodčí a trenéři

Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.

Vzájemné zápasy

Nedávná vzájemná utkání (3): Shaanxi Union 1 - 1 - 1 Dalian Huayi. Průměr gólů 3.33, oba týmy skórovaly v 67% zápasů.

Dalian Huayi
2 : 2
Shaanxi Union
Dalian Huayi FC
3 : 0
Shaanxi Union FC
Shaanxi Union FC
2 : 1
Dalian Huayi FC