Skënderbeu Korçë - Dinamo Tirana: statistiky zápasu
Skënderbeu Korçë vs Dinamo Tirana: forma, góly a klíčové statistiky
O čem tento zápas je
Skënderbeu Korçë hráli s Dinamo Tirana v soutěži Superliga (Albánie). Zápas se hrál 31. srpna 2026. Stadion: Stadiumi Skënderbeu. Konečné skóre: 0:1.
Aktuální forma
Skënderbeu Korçë: 0-1-0, 1,00 bodů na zápas. Dinamo Tirana: 0-0-1, 0,00 bodů na zápas.
Gólové statistiky
Skënderbeu Korçë dává 2,00 a inkasuje 2,00 gólů na zápas. Dinamo Tirana dává 0,00 a inkasuje 1,00. Průměr ligy: 2,56 gólů.
BTTS a Over/Under
BTTS: Skënderbeu Korçë 100 %, Dinamo Tirana 0 %. Over 2.5: Skënderbeu Korçë 100 %, Dinamo Tirana 0 %. Liga: BTTS 67 %, Over 2.5 56 %.
xG, střely a držení míče
xG na zápas: Skënderbeu Korçë 1,81, Dinamo Tirana 1,00. Střely na zápas: Skënderbeu Korçë 14,0, Dinamo Tirana 9,0. Průměrné držení míče: Skënderbeu Korçë 32 %, Dinamo Tirana 67 %.
První a druhý poločas
Skënderbeu Korçë: vedení v poločase 0 %, góly ve druhém poločase 2,00. Dinamo Tirana: vedení v poločase 0 %, góly ve druhém poločase 0,00.
Góly podle minut
Nejčastější historický interval skórování je u Skënderbeu Korçë 46-60 (1) a u Dinamo Tirana 0-15 (0). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.
Kontext ligy
Superliga: 2,56 gólů na zápas, BTTS 67 %, Over 2.5 56 %.
Vzájemná bilance
V databázi není k dispozici odpovídající vzorek vzájemných zápasů.
Archivovaná předzápasová analýza
Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.
Obecná analýza zápasu
Skënderbeu Korçë má mírnou převahu v aktuální formě: v posledních pěti zápasech vstřelilo 8 branek, inkasovalo 4 a získalo 8 bodů, zatímco Dinamo Tirana vybojovalo 7 bodů. Domácí prohráli pouze 1 z posledních pěti utkání a jejich série zahrnuje dvě po sobě jdoucí vítězství na jejím začátku. Dinamo rovněž vstřelilo v pěti zápasech 8 gólů, v defenzivě však bylo o něco efektivnější, když inkasovalo pouze 3 branky, což zvyšuje pravděpodobnost vyrovnaného utkání. V aktuální sezoně Skënderbeu remizovalo v úvodním zápase 2:2, zatímco Dinamo svůj úvodní duel prohrálo 0:1 a nevstřelilo v něm gól. Při velmi malém vzorku dat hovoří výhoda domácího prostředí a o něco vyšší bodový zisk z posledních pěti zápasů pro opatrný tip na domácí.
Zobrazit statistický přehledBTTS – skórují oba týmy?
Silnější signál ukazuje na BTTS ne, protože v posledních pěti zápasech Skënderbeu skórovaly oba týmy pouze ve 40 % utkání, zatímco u Dinama Tirana to bylo jen 20 %. Oba celky se zároveň těžko překonávají: domácí v této sérii inkasovali průměrně 0,8 gólu na zápas, hosté pouze 0,6, dohromady tedy obdrželi 7 branek v 10 vystoupeních. Poslední ofenzivní výsledky, kdy oba týmy dosahovaly 1,6 gólu na zápas, spolu s xG 1,12 u Skënderbeu a 1,23 u Dinama dávají důvod očekávat, že skóruje alespoň jeden tým, ale nepotvrzují góly na obou stranách. Ligový podíl BTTS navíc činí pouze 40 % při průměru 2,0 gólu na utkání, což nahrává výsledkům, kdy alespoň jeden z týmů udrží čisté konto. Nejpravděpodobnější je proto scénář, v němž alespoň jeden tým nevstřelí gól.
Zobrazit statistiky BTTSOver/Under – analýza gólů
V posledních pěti zápasech oba týmy vstřelily v průměru 1,6 gólu na utkání, jejich defenzivy však inkasovaly pouze 0,8, respektive 0,6 gólu. Průměrné xG za toto období ukazují na mírný ofenzivní potenciál: 1,12 na straně domácích a 1,23 na straně hostů, při celkové předpovědi přibližně 2,20 gólu. Pouze 40 % posledních pěti zápasů každého z týmů překonalo hranici 2,5 gólu, přičemž liga rovněž eviduje pouze 2,0 gólu na utkání a 40 % zápasů nad 2,5 gólu. Hosté navíc zaznamenali góly obou týmů pouze ve 20 % svých posledních pěti vystoupení, což snižuje riziko otevřeného utkání. Nejsilnější volbou je méně než 3,5 gólu, protože data jasně podporují scénář maximálně tří branek.
Zobrazit statistiky Over/UnderHT/FT – scénář poločasu a celého zápasu
Nejsilnějším scénářem je remíza v poločase a výhra Skënderbeu po zápase, protože domácí v 60 % z posledních pěti utkání o poločase remizovali a po 45 minutách ani jednou neprohrávali. Jejich obrana v tomto období před přestávkou neinkasovala ani jeden gól, zatímco Dinamo dostávalo v průměru 0,2 branky v prvním poločase. Po přestávce Skënderbeu střílí v průměru 1,0 gólu a zápasy tohoto týmu tehdy přinášejí 1,8 branky oproti 1,2 v utkáních Dinama. Domácí mají také příznivější bilanci posledních celých zápasů: prohráli 20 % z posledních pěti utkání, zatímco Dinamo 40 %. Oba týmy v posledních pěti zápasech skórují v průměru 1,6 gólu, ale výhoda domácího prostředí a větší aktivita domácích po změně stran prognózu mírně naklánějí v jejich prospěch.
Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasuPo poločasech
Statistiky zápasu
Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?
Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.
Statistiky týmů— kdo je efektivnější?
Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.
Kvalita střelby
| Skënderbeu Korçë | Dinamo Tirana | |
|---|---|---|
| Přesnost (střely na branku) | 57% | 22% |
| Kvalita šancí (xG na střelu) | 0.13 | 0.11 |
| Zakončení (góly na střelu na branku) | 0.25 | 0.00 |
xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.
* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.
Forma týmu— kdo je v lepší formě?
Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.
Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?
Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.
Dinamo Tirana je o 100% lepší v tématu inkasované góly na zápas.
2 góly / zápas - Skënderbeu Korçë · 1 góly / zápas - Dinamo Tirana
Skënderbeu Korçë skóruje v 100% zápasů (1 z 1 zápasů), zatímco Dinamo Tirana udrží Clean sheet v 0% (0 z 1 zápasů).
Dinamo Tirana skóruje v 0% zápasů (0 z 1 zápasů), zatímco Skënderbeu Korçë udrží Clean sheet v 0% (0 z 1 zápasů).
Jak často skórují alespoň...
Jak často inkasují alespoň...
* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.
Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?
Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.
Gólové vzorce
BTTS a počet gólů
Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?
Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.
Celý zápas – porovnání týmů (Over)
Over / Under - Skënderbeu Korçë
Over / Under - Dinamo Tirana
1. poločas
2. poločas
Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?
Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.
Před poločasem (1. poločas)
Po poločase (2. poločas)
Skënderbeu Korçë — výsledky druhých poločasů
Po poločase inkasuje o 2.0 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.
Dinamo Tirana — výsledky druhých poločasů
Obrana zůstává stabilní po celý zápas.
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 1.00 | 1.00 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.0 | 2.0 |
| Inkasované góly / zápas | 0.0 | 2.0 |
| Průměr gólů v zápase | 0.0 | 4.0 |
| 1 gól | 0% | 100% |
| 2 góly | 0% | 100% |
| 3 góly | 0% | 100% |
| Čisté konto | 100% | 0% |
| Bez gólu | 100% | 0% |
| Rozdíl gólů | 0 | 0 |
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 0.00 | 1.00 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.0 | 0.0 |
| Inkasované góly / zápas | 1.0 | 0.0 |
| Průměr gólů v zápase | 1.0 | 0.0 |
| 1 gól | 100% | 0% |
| 2 góly | 0% | 0% |
| 3 góly | 0% | 0% |
| Čisté konto | 0% | 100% |
| Bez gólu | 100% | 100% |
| Rozdíl gólů | -1 | 0 |
* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.
Góly podle minut— kdy padají góly?
Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.
Nejnebezpečnější minuty 46-60 (1 goal). Nejvíce inkasuje v 46-60 (2). Bilance pozdních gólů (76–90): 0.
Nejvíce inkasuje v 0-15 (1). Bilance pozdních gólů (76–90): 0.
* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.
Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?
Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.
Profil zápasu
Skënderbeu Korçë
Dinamo Tirana
* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.
Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?
Porovnání obou týmů s průměry ligy Superliga.
Týmy vs. liga
| Skënderbeu Korçë | Liga | Dinamo Tirana | |
|---|---|---|---|
| Průměr gólů v zápase | ▲ 4.00 | 2.56 | ▼ 1.00 |
| Skórovaly oba týmy | ▲ 100% | 67% | ▼ 0% |
| Min. 3 góly (Over 2,5) | ▲ 100% | 56% | ▼ 0% |
| Clean sheets | ▼ 0% | 22% | ▼ 0% |
| Gól před poločasem | ▼ 0% | 56% | ▲ 100% |
| Gól po poločase | ▲ 100% | 67% | ▼ 0% |
^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.
Sestavy a události hráčů
Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.
Domácí tým
Hostující tým
Ostatní zaznamenaní hráči
Časová osa zápasu
Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.
Rozhodčí a trenéři
Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.
FAQ
Jaký byl výsledek zápasu Skënderbeu Korçë vs Dinamo Tirana?
Zápas Superliga skončil Skënderbeu Korçë 0:1 Dinamo Tirana. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.
Co ukazují gólové statistiky před zápasem Skënderbeu Korçë vs Dinamo Tirana?
Skënderbeu Korçë střílí v průměru 2,00 gólu na zápas a Dinamo Tirana 0,00. Průměr ligy Superliga činí 2,56 gólu; Over 2.5 se objevuje v 56% utkání. BTTS nastává v 100% zápasů týmu Skënderbeu Korçë a v 0% zápasů týmu Dinamo Tirana.
Jaká je aktuální forma týmů Skënderbeu Korçë a Dinamo Tirana?
V posledních pěti zápasech má Skënderbeu Korçë 0 výher, 1 remíz a 0 porážek (1,00 bodu na zápas). Dinamo Tirana má 0 výher, 0 remíz a 1 porážek (0,00 bodu na zápas).
Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Skënderbeu Korçë vs Dinamo Tirana?
Statistiky zápasu jsou zde veřejné; kompletní sázková analýza a doporučený tip jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.


