Sokół Kolbuszowa Dolna vs Podlasie Biała Podlaska: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

Sokół Kolbuszowa Dolna hráli s Podlasie Biała Podlaska v soutěži 3 Liga Group 4 (Polsko). Zápas se hrál 14. března 2026. Konečné skóre: 0:0.

Aktuální forma

Sokół Kolbuszowa Dolna: 2-0-3, 1,20 bodů na zápas. Podlasie Biała Podlaska: 0-3-2, 0,60 bodů na zápas.

Gólové statistiky

Sokół Kolbuszowa Dolna dává 1,00 a inkasuje 2,05 gólů na zápas. Podlasie Biała Podlaska dává 1,67 a inkasuje 1,57. Průměr ligy: 3,27 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: Sokół Kolbuszowa Dolna 43 %, Podlasie Biała Podlaska 67 %. Over 2.5: Sokół Kolbuszowa Dolna 57 %, Podlasie Biała Podlaska 71 %. Liga: BTTS 60 %, Over 2.5 62 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: Sokół Kolbuszowa Dolna 1,17, Podlasie Biała Podlaska 1,29. Střely na zápas: Sokół Kolbuszowa Dolna 4,8, Podlasie Biała Podlaska 6,9. Průměrné držení míče: Sokół Kolbuszowa Dolna 31 %, Podlasie Biała Podlaska 30 %.

První a druhý poločas

Sokół Kolbuszowa Dolna: vedení v poločase 19 %, góly ve druhém poločase 0,48. Podlasie Biała Podlaska: vedení v poločase 24 %, góly ve druhém poločase 0,71.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u Sokół Kolbuszowa Dolna 76-90+ (8) a u Podlasie Biała Podlaska 0-15 (12). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

3 Liga Group 4: 3,27 gólů na zápas, BTTS 60 %, Over 2.5 62 %.

Vzájemná bilance

Před tímto zápasem bylo k dispozici 1 předchozích vzájemných utkání: 0-0-1. Průměr gólů 3,00, BTTS 0 %.

Po poločasech

0 : 0
1. poločas
0 : 0
2. poločas

Statistiky zápasu

-1Držení míče (%)-1
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
-1Střely-1
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
-1Střely na branku-1
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
0xG0
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
-1Rohy-1
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
0Nebezpečné útoky0
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
-1Fauly-1
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
-1Karty-1
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska

Předzápasový profilco říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
1Vstřelené góly / zápas1.67
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
2.05Inkasované góly / zápas1.57
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
31%Průměrné držení míče30%
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
1.48Střely na branku / zápas2.67
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska

Statistiky týmůkdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

4.76Střely na zápas6.9
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
1.48Střely na branku2.67
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
21%Proměňování střel24.1%
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
31%Držení míče30%
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
1.17xG týmu1.29
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
1.44xG soupeře1.55
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska

Kvalita střelby

Sokół Kolbuszowa Dolna: ProtiútokyPodlasie Biała Podlaska: Protiútoky
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
Přesnost (střely na branku)31%39%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.250.19
Zakončení (góly na střelu na branku)0.680.63

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmukdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

Sokół Kolbuszowa Dolna je o 100% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.

1.2 body / zápas - Sokół Kolbuszowa Dolna · 0.6 body / zápas - Podlasie Biała Podlaska

Sokół Kolbuszowa Dolna
WLLWL
Rozdělení sezónních výsledků
19% W10% R71% P
Sezóna (V-R-P)
4-2-15
0.67 body / zápas · rozdíl gólů -22
Posledních 5 (V-R-P)
2-0-3
1.20 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
3-1-6
Posledních 5 doma
2-0-3
LLWLW
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.4Inkasované góly: 2.2xG: 0.83xG soupeře: 1.34BTTS: 20%Over 2.5: 80%
Podlasie Biała Podlaska
LLDDD
Bez výhry v posledních 5 zápasech
Rozdělení sezónních výsledků
43% W24% R33% P
Sezóna (V-R-P)
9-5-7
1.52 body / zápas · rozdíl gólů +2
Posledních 5 (V-R-P)
0-3-2
0.60 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
5-2-2
Posledních 5 venku
2-1-2
WWLLD
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.2Inkasované góly: 1.8xG: 1.50xG soupeře: 1.71BTTS: 60%Over 2.5: 20%

Gólyjak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

Podlasie Biała Podlaska je o 67% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.

1 góly / zápas - Sokół Kolbuszowa Dolna · 1.67 góly / zápas - Podlasie Biała Podlaska

Podlasie Biała Podlaska je o 31% lepší v tématu inkasované góly na zápas.

2.05 góly / zápas - Sokół Kolbuszowa Dolna · 1.57 góly / zápas - Podlasie Biała Podlaska

Gólový profil týmu Sokół Kolbuszowa Dolna: silná

Sokół Kolbuszowa Dolna skóruje v 52% zápasů (11 z 21 zápasů), zatímco Podlasie Biała Podlaska udrží Clean sheet v 14% (3 z 21 zápasů).

Gólový profil týmu Podlasie Biała Podlaska: velmi silná

Podlasie Biała Podlaska skóruje v 81% zápasů (17 z 21 zápasů), zatímco Sokół Kolbuszowa Dolna udrží Clean sheet v 10% (2 z 21 zápasů).

21Vstřelené góly (sezóna)35
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
43Inkasované góly (sezóna)33
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
3.05Průměr gólů v zápase3.24
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
7Vstřelené góly (posledních 5)6
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
11Inkasované góly (posledních 5)9
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska

Jak často skórují alespoň...

52%1 gól81%
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
29%2 góly57%
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
14%3 góly19%
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
5%4 góly10%
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska

Jak často inkasují alespoň...

90%1 gól86%
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
62%2 góly48%
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
29%3 góly19%
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
14%4 góly5%
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

43%
Sokół Kolbuszowa Dolna - BTTSBTTS – procento zápasů, ve kterých skórovaly oba týmy.9 z 21 zápasů
67%
Podlasie Biała Podlaska - BTTSBTTS – procento zápasů, ve kterých skórovaly oba týmy.14 z 21 zápasů
60%
Ligový průměr

Gólové vzorce

14%BTTS v poločase24%
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
5%BTTS v obou poločasech5%
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
24%Skórovali v obou poločasech19%
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska

BTTS a počet gólů

38%Min. 3 góly a BTTS57%
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
19%Min. 3 góly bez BTTS14%
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
20%BTTS – posledních 560%
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska

Počet gólů (Over/Under)jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

Celý zápas – porovnání týmů (Over)

Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska

1. poločas

62%Min. 1 gól před poločasem62%
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
38%Min. 2 góly před poločasem43%
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
14%Min. 3 góly před poločasem19%
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska

2. poločas

57%Min. 1 gól po poločase67%
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
38%Min. 2 góly po poločase33%
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
10%Min. 3 góly po poločase14%
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska

Poločasy zápasukdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

Podlasie Biała Podlaska je o 20% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).

0.95 body / zápas - Sokół Kolbuszowa Dolna · 1.14 body / zápas - Podlasie Biała Podlaska

Sokół Kolbuszowa Dolna — stav v poločase
19% vedou38% remizují43% prohrávají
Podlasie Biała Podlaska — stav v poločase
24% vedou43% remizují33% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

0.95Body na zápas (1. poločas)1.14
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
0.43Vstřelené góly (1. poločas)0.57
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
0.76Inkasované góly (1. poločas)0.67
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
1.19Průměr gólů (1. poločas)1.24
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
52%Čisté konto před poločasem52%
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
71%Bez gólu před poločasem62%
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska

Po poločase (2. poločas)

1.05Body na zápas (2. poločas)1.38
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
0.48Vstřelené góly (2. poločas)0.71
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
0.62Inkasované góly (2. poločas)0.52
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
1.1Průměr gólů (2. poločas)1.24
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
57%Čisté konto po poločase62%
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska
62%Bez gólu po poločase57%
Sokół Kolbuszowa DolnaPodlasie Biała Podlaska

Sokół Kolbuszowa Dolna — výsledky druhých poločasů

14% W62% R24% P
20
Body v poločase
9
Góly v poločase
-7
Rozdíl gólů (1. poločas)
22
Body ve 2. poločase
-3
Rozdíl gólů (2. poločas)
0.95
PPG před poločasem
Udržení vedení100%

V poločase vede v 19% zápasů a vyhraje 19%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase-0.1

Obrana zůstává stabilní po celý zápas.

Podlasie Biała Podlaska — výsledky druhých poločasů

33% W38% R29% P
24
Body v poločase
12
Góly v poločase
-2
Rozdíl gólů (1. poločas)
29
Body ve 2. poločase
+4
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.14
PPG před poločasem
Udržení vedení179%

V poločase vede v 24% zápasů a vyhraje 43%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase-0.2

Obrana zůstává stabilní po celý zápas.

Sokół Kolbuszowa Dolna — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.601.80
Vstřelené góly / zápas0.80.6
Inkasované góly / zápas0.60.0
Průměr gólů v zápase1.40.6
1 gól60%40%
2 góly60%20%
3 góly20%0%
Čisté konto60%100%
Bez gólu60%60%
Rozdíl gólů+1+3
Poločas: 40% vedou - 40% remizují - 20% prohrávají
2. poločas: 40% výhry - 60% remizují - 0% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 20% - Celkem gólů v poločase: 4
Podlasie Biała Podlaska — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.600.80
Vstřelené góly / zápas0.60.6
Inkasované góly / zápas0.41.0
Průměr gólů v zápase1.01.6
1 gól60%80%
2 góly20%20%
3 góly20%20%
Čisté konto60%40%
Bez gólu60%60%
Rozdíl gólů+1-2
Poločas: 40% vedou - 40% remizují - 20% prohrávají
2. poločas: 20% výhry - 20% remizují - 60% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 20% - Celkem gólů v poločase: 3

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minutkdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

Sokół Kolbuszowa Dolna
SkórovalInkasoval
4
18
0-15
3
3
16-30
4
9
31-45
0
4
46-60
2
5
61-75
8
4
76-90

Nejnebezpečnější minuty 76-90 (8 goals). Nejvíce inkasuje v 0-15 (18). Bilance pozdních gólů (76–90): +4 - v pozdních fázích vítězí.

Podlasie Biała Podlaska
SkórovalInkasoval
12
11
0-15
4
9
16-30
4
2
31-45
4
2
46-60
5
4
61-75
6
5
76-90

Nejnebezpečnější minuty 0-15 (12 goals). Nejvíce inkasuje v 0-15 (11). Bilance pozdních gólů (76–90): +1 - v pozdních fázích vítězí.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazateleco ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

3.15
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
1.3 : 1.9
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
96%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
55%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
-5%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
42%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
9%
Riziko 0:0
přibližně 1 z 11 zápasů
2-3
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

Sokół Kolbuszowa Dolna

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.27
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.78
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
+1.9 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.17
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-0.61
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
57%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
134%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
+0.53
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.0
Pozdní góly
38% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 19% padá v úvodních 15 minutách.
38%

Podlasie Biała Podlaska

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.26
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
+0.36
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-1.4 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
+0.38
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-0.02
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
109%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
90%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
-0.92
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.1
Pozdní góly
17% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 34% padá v úvodních 15 minutách.
17%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligyjde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy 3 Liga Group 4.

Týmy vs. liga

Sokół Kolbuszowa DolnaLigaPodlasie Biała Podlaska
Průměr gólů v zápase 3.053.27 3.24
Skórovaly oba týmy 43%60% 67%
Min. 3 góly (Over 2,5) 57%62% 71%
Clean sheets 10%23% 14%
Gól před poločasem 62%54% 62%
Gól po poločase 57%53% 67%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

3.27
Průměr gólů na zápas
60%
Skórovaly oba týmy
62%
Min. 3 góly (Over 2,5)
23%
Clean sheets
1.74
Domácí góly / zápas
1.53
Góly hostů / zápas
+14%
Výhoda domácího útoku
+12%
Výhoda domácí obrany
+5%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
54%
1 gól
32%
2 góly
13%
3 góly
2%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
53%
1 gól
33%
2 góly
13%
3 góly
5%
4 góly

Vzájemné zápasy

Předchozí vzájemný zápas: Sokół Kolbuszowa Dolna 0 - 0 - 1 Podlasie Biała Podlaska. Průměr gólů 3.00, oba týmy skórovaly v 0% zápasů.

Podlasie Biała Podlaska
3 : 0
Sokół Kolbuszowa Dolna

FAQ

Jaký byl výsledek zápasu Sokół Kolbuszowa Dolna vs Podlasie Biała Podlaska?

Zápas 3 Liga Group 4 skončil Sokół Kolbuszowa Dolna 0:0 Podlasie Biała Podlaska. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem Sokół Kolbuszowa Dolna vs Podlasie Biała Podlaska?

Sokół Kolbuszowa Dolna střílí v průměru 1,00 gólu na zápas a Podlasie Biała Podlaska 1,67. Průměr ligy 3 Liga Group 4 činí 3,27 gólu; Over 2.5 se objevuje v 62% utkání. BTTS nastává v 43% zápasů týmu Sokół Kolbuszowa Dolna a v 67% zápasů týmu Podlasie Biała Podlaska.

Jaká je aktuální forma týmů Sokół Kolbuszowa Dolna a Podlasie Biała Podlaska?

V posledních pěti zápasech má Sokół Kolbuszowa Dolna 2 výher, 0 remíz a 3 porážek (1,20 bodu na zápas). Podlasie Biała Podlaska má 0 výher, 3 remíz a 2 porážek (0,60 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Sokół Kolbuszowa Dolna vs Podlasie Biała Podlaska?

Statistiky zápasu jsou zde veřejné; kompletní sázková analýza a doporučený tip jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.