Anglie - ChampionshipSt. Mary's StadiumData aktuální k 03. září 2026

Southampton - Stoke City: statistiky zápasu

Erb týmu Southampton
Southampton
3 : 1poločas 1:1
Erb týmu Stoke City
Stoke City

Southampton vs Stoke City: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

Southampton hráli s Stoke City v soutěži Championship (Anglie). Zápas se hrál 22. srpna 2026. Stadion: St. Mary's Stadium. Konečné skóre: 3:1.

Aktuální forma

Southampton: 0-0-1, 0,00 bodů na zápas. Stoke City: 0-0-1, 0,00 bodů na zápas.

Gólové statistiky

Southampton dává 1,00 a inkasuje 2,00 gólů na zápas. Stoke City dává 1,00 a inkasuje 2,00. Průměr ligy: 3,00 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: Southampton 100 %, Stoke City 100 %. Over 2.5: Southampton 100 %, Stoke City 100 %. Liga: BTTS 80 %, Over 2.5 80 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: Southampton 1,70, Stoke City 0,75. Střely na zápas: Southampton 17,0, Stoke City 6,0. Průměrné držení míče: Southampton 66 %, Stoke City 41 %.

První a druhý poločas

Southampton: vedení v poločase 0 %, góly ve druhém poločase 1,00. Stoke City: vedení v poločase 0 %, góly ve druhém poločase 0,00.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u Southampton 46-60 (1) a u Stoke City 0-15 (1). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

Championship: 3,00 gólů na zápas, BTTS 80 %, Over 2.5 80 %.

Vzájemná bilance

Před tímto zápasem bylo k dispozici 2 předchozích vzájemných utkání: 1-0-1. Průměr gólů 2,50, BTTS 50 %.

Archivovaná předzápasová analýza

Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.

Obecná analýza zápasu

Oba týmy zahájily aktuální sezonu porážkou 1:2, takže po jednom ligovém zápase jsou rozdíly v tabulce minimální: Southampton je 21., zatímco Stoke City 22. Více vypovídá posledních pět utkání, v nichž Southampton čtyřikrát vyhrál, vstřelil 9 branek a inkasoval pouze 4, zatímco Stoke zaznamenalo 3 vítězství, remízu a porážku při skóre 6:3. Domácí jsou v ofenzivě výrazně efektivnější, když v tomto období stříleli v průměru 1,8 gólu, oproti 1,2 gólu Stoke. Stoke brání o něco pozorněji, inkasuje 0,6 gólu na zápas ve srovnání s 0,8 u Southamptonu, ale převaha domácích v počtu vítězství a střeleckém potenciálu hovoří pro jejich těsné vítězství. Absence podrobných údajů výhradně z domácích a venkovních zápasů zvyšuje riziko remízy, aktuální trend však dává Southamptonu mírnou výhodu.

Zobrazit statistický přehled
BTTS – skórují oba týmy?

Tip na BTTS: Ano je mírně favorizováno, protože Southampton měl góly na obou stranách v 60 % posledních 5 zápasů, zatímco Stoke ve 40 %, při velmi vysokém ligovém průměru 83 %. Southampton v této sérii vstřelil v průměru 1,8 gólu a generoval xG 1,75, zatímco Stoke skórovalo 1,2 gólu při xG 1,01, takže oba týmy mají důvody k tomu, aby se prosadily. Obrany však v posledních pěti zápasech působily solidně: domácí inkasovali 0,8 gólu na zápas a hosté 0,6, což výrazně oslabuje signál pro BTTS Ano. Ve prospěch varianty Ano hovoří také skutečnost, že Southampton měl podle sezonních domácích statistik 100 % zápasů, v nichž skórovaly oba týmy, přestože jde nejspíš o velmi malý vzorek. Výhoda sázky BTTS je tedy malá, ale ofenzivní forma domácích a úroveň xG obou týmů se nepatrně přiklánějí k výsledku, v němž každá strana skóruje alespoň jednou.

Zobrazit statistiky BTTS
Over/Under – analýza gólů

Southampton v posledních pěti zápasech skóroval v průměru 1,8 gólu a inkasoval 0,8, zatímco Stoke vstřelilo 1,2 branky a inkasovalo pouhých 0,6. Kvalita šancí rovněž ukazuje na umírněný počet gólů: průměrné xG Southamptonu činí 1,75 oproti 1,02 xG, které Stoke soupeřům dovoluje, zatímco Stoke vytváří 1,01 xG při 0,79 xG, které domácí umožňují. To dává predikci 2,30 gólu, tedy výrazně pod hranicí čtyř branek potřebných k prohře sázky na méně než 3,5 gólu. Přestože liga eviduje průměrně 2,83 gólu na zápas, pouze 20 % posledních pěti utkání Stoke a 60 % zápasů Southamptonu překonalo hranici 2,5 gólu a pevné obrany obou týmů podporují tip na under 3,5.

Zobrazit statistiky Over/Under
HT/FT – scénář poločasu a celého zápasu

Nejsilnějším scénářem je remíza v poločase a vítězství Southampton po utkání, protože Stoke remizovalo po prvním poločase v 80 % z posledních 5 zápasů, zatímco Southampton ve 40 %. Domácí vyhráli 4 z posledních 5 zápasů a v průměru vstřelili 1,8 gólu, zatímco Stoke má ve stejném období 3 vítězství a průměrně 1,2 branky. Southampton po přestávce v průměru vstřelilo 1,0 gólu a žádný neinkasovalo, zatímco Stoke vstřelilo 1,0 branky, ale dovolilo soupeřům skórovat 0,2 gólu. Vysoká efektivita domácích ve druhých poločasech, vyjádřená 80% úspěšností ve vyhrávání této části hry, hovoří pro prolomení vyrovnaného začátku a konečný úspěch Southampton.

Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasu

Po poločasech

1 : 1
1. poločas
2 : 0
2. poločas

Statistiky zápasu

58Držení míče (%)42
SouthamptonStoke City
18Střely15
SouthamptonStoke City
5Střely na branku2
SouthamptonStoke City
1.75xG1.33
SouthamptonStoke City
4Rohy2
SouthamptonStoke City
37Nebezpečné útoky33
SouthamptonStoke City
10Fauly21
SouthamptonStoke City
3Karty5
SouthamptonStoke City

Předzápasový profilco říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

1Vstřelené góly / zápas1
SouthamptonStoke City
2Inkasované góly / zápas2
SouthamptonStoke City
66%Průměrné držení míče41%
SouthamptonStoke City
3Střely na branku / zápas2
SouthamptonStoke City

Statistiky týmůkdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

17Střely na zápas6
SouthamptonStoke City
3Střely na branku2
SouthamptonStoke City
5.9%Proměňování střel16.7%
SouthamptonStoke City
66%Držení míče41%
SouthamptonStoke City
1.7xG týmu0.75
SouthamptonStoke City
1.37xG soupeře1.01
SouthamptonStoke City

Kvalita střelby

Southampton: DominantníStoke City: Protiútoky
SouthamptonStoke City
Přesnost (střely na branku)18%33%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.100.13
Zakončení (góly na střelu na branku)0.330.50

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmukdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

Southampton
L
Bez výhry v posledních 5 zápasech
Rozdělení sezónních výsledků
0% W0% R100% P
Sezóna (V-R-P)
0-0-1
0.00 body / zápas · rozdíl gólů -1
Posledních 5 (V-R-P)
0-0-1
0.00 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
0-0-0
Posledních 5 doma
0-0-0
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.0Inkasované góly: 2.0xG: 1.70xG soupeře: 1.37BTTS: 100%Over 2.5: 100%
Stoke City
L
Bez výhry v posledních 5 zápasech
Rozdělení sezónních výsledků
0% W0% R100% P
Sezóna (V-R-P)
0-0-1
0.00 body / zápas · rozdíl gólů -1
Posledních 5 (V-R-P)
0-0-1
0.00 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
0-0-0
Posledních 5 venku
0-0-0
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.0Inkasované góly: 2.0xG: 0.75xG soupeře: 1.01BTTS: 100%Over 2.5: 100%

Gólyjak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

Gólový profil týmu Southampton: velmi silná

Southampton skóruje v 100% zápasů (1 z 1 zápasů), zatímco Stoke City udrží Clean sheet v 0% (0 z 1 zápasů).

Gólový profil týmu Stoke City: velmi silná

Stoke City skóruje v 100% zápasů (1 z 1 zápasů), zatímco Southampton udrží Clean sheet v 0% (0 z 1 zápasů).

1Vstřelené góly (sezóna)1
SouthamptonStoke City
2Inkasované góly (sezóna)2
SouthamptonStoke City
3Průměr gólů v zápase3
SouthamptonStoke City
1Vstřelené góly (posledních 5)1
SouthamptonStoke City
2Inkasované góly (posledních 5)2
SouthamptonStoke City

Jak často skórují alespoň...

100%1 gól100%
SouthamptonStoke City
0%2 góly0%
SouthamptonStoke City
0%3 góly0%
SouthamptonStoke City
0%4 góly0%
SouthamptonStoke City

Jak často inkasují alespoň...

100%1 gól100%
SouthamptonStoke City
100%2 góly100%
SouthamptonStoke City
0%3 góly0%
SouthamptonStoke City
0%4 góly0%
SouthamptonStoke City

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

Gólové vzorce

0%BTTS v poločase100%
SouthamptonStoke City
0%BTTS v obou poločasech0%
SouthamptonStoke City
0%Skórovali v obou poločasech0%
SouthamptonStoke City

BTTS a počet gólů

100%Min. 3 góly a BTTS100%
SouthamptonStoke City
0%Min. 3 góly bez BTTS0%
SouthamptonStoke City
100%BTTS – posledních 5100%
SouthamptonStoke City

Počet gólů (Over/Under)jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

1. poločas

100%Min. 1 gól před poločasem100%
SouthamptonStoke City
100%Min. 2 góly před poločasem100%
SouthamptonStoke City
0%Min. 3 góly před poločasem0%
SouthamptonStoke City

2. poločas

100%Min. 1 gól po poločase100%
SouthamptonStoke City
0%Min. 2 góly po poločase0%
SouthamptonStoke City
0%Min. 3 góly po poločase0%
SouthamptonStoke City

Poločasy zápasukdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

Southampton — stav v poločase
0% vedou0% remizují100% prohrávají
Stoke City — stav v poločase
0% vedou100% remizují0% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

0Body na zápas (1. poločas)1
SouthamptonStoke City
0Vstřelené góly (1. poločas)1
SouthamptonStoke City
2Inkasované góly (1. poločas)1
SouthamptonStoke City
2Průměr gólů (1. poločas)2
SouthamptonStoke City
0%Čisté konto před poločasem0%
SouthamptonStoke City
100%Bez gólu před poločasem0%
SouthamptonStoke City

Po poločase (2. poločas)

3Body na zápas (2. poločas)0
SouthamptonStoke City
1Vstřelené góly (2. poločas)0
SouthamptonStoke City
0Inkasované góly (2. poločas)1
SouthamptonStoke City
1Průměr gólů (2. poločas)1
SouthamptonStoke City
100%Čisté konto po poločase0%
SouthamptonStoke City
0%Bez gólu po poločase100%
SouthamptonStoke City

Southampton — výsledky druhých poločasů

100% W0% R0% P
0
Body v poločase
0
Góly v poločase
-2
Rozdíl gólů (1. poločas)
3
Body ve 2. poločase
+1
Rozdíl gólů (2. poločas)
0.00
PPG před poločasem
Obrana po poločase-2.0

Obrana zůstává stabilní po celý zápas.

Stoke City — výsledky druhých poločasů

0% W0% R100% P
1
Body v poločase
1
Góly v poločase
0
Rozdíl gólů (1. poločas)
0
Body ve 2. poločase
-1
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.00
PPG před poločasem
Obrana po poločase0.0

Obrana zůstává stabilní po celý zápas.

Southampton — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas0.003.00
Vstřelené góly / zápas0.01.0
Inkasované góly / zápas2.00.0
Průměr gólů v zápase2.01.0
1 gól100%100%
2 góly100%0%
3 góly0%0%
Čisté konto0%100%
Bez gólu100%0%
Rozdíl gólů-2+1
Poločas: 0% vedou - 0% remizují - 100% prohrávají
2. poločas: 100% výhry - 0% remizují - 0% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 0% - Celkem gólů v poločase: 0
Stoke City — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.000.00
Vstřelené góly / zápas1.00.0
Inkasované góly / zápas1.01.0
Průměr gólů v zápase2.01.0
1 gól100%100%
2 góly100%0%
3 góly0%0%
Čisté konto0%0%
Bez gólu0%100%
Rozdíl gólů0-1
Poločas: 0% vedou - 100% remizují - 0% prohrávají
2. poločas: 0% výhry - 0% remizují - 100% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 100% - Celkem gólů v poločase: 1

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minutkdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

Southampton
SkórovalInkasoval
0
1
0-15
0
1
16-30
0
0
31-45
1
0
46-60
0
0
61-75
0
0
76-90

Nejnebezpečnější minuty 46-60 (1 goal). Nejvíce inkasuje v 0-15 (1). Bilance pozdních gólů (76–90): 0.

Stoke City
SkórovalInkasoval
1
0
0-15
0
1
16-30
0
0
31-45
0
0
46-60
0
1
61-75
0
0
76-90

Nejnebezpečnější minuty 0-15 (1 goal). Nejvíce inkasuje v 16-30 (1). Bilance pozdních gólů (76–90): 0.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazateleco ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

3.00
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
1.5 : 1.5
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
100%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
100%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
-17%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
100%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
0%
Riziko 0:0
prakticky nulové
2-3
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

Southampton

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+0.33
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-1.33
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-0.6 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.70
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-0.63
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
68%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
131%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
0.00
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+1.0
Pozdní góly
0% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 0% padá v úvodních 15 minutách.
0%

Stoke City

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.26
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.74
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-0.6 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
+0.25
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-0.99
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
65%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
136%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
0.00
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
-1.0
Pozdní góly
0% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 100% padá v úvodních 15 minutách.
0%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligyjde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy Championship.

Týmy vs. liga

SouthamptonLigaStoke City
Průměr gólů v zápase 3.003.00 3.00
Skórovaly oba týmy 100%80% 100%
Min. 3 góly (Over 2,5) 100%80% 100%
Clean sheets 0%13% 0%
Gól před poločasem 100%87% 100%
Gól po poločase 100%87% 100%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

3.00
Průměr gólů na zápas
80%
Skórovaly oba týmy
80%
Min. 3 góly (Over 2,5)
13%
Clean sheets
1.47
Domácí góly / zápas
1.53
Góly hostů / zápas
+-4%
Výhoda domácího útoku
+-4%
Výhoda domácí obrany
+0%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
87%
1 gól
47%
2 góly
13%
3 góly
7%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
87%
1 gól
47%
2 góly
13%
3 góly
0%
4 góly

Sestavy a události hráčů

Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.

Časová osa zápasu

Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.

  1. SouthamptonGólCyle Christopher LarinAsistence: Flynn Downes
  2. SouthamptonŽlutá kartaJames Bree
  3. Stoke CityŽlutá kartaSam Gallagher
  4. SouthamptonŽlutá kartaFlynn Downes
  5. SouthamptonŽlutá kartaRyan Manning
  6. Stoke CityŽlutá kartaEthan Stuart William Galbraith
  7. Stoke CityStřídáníPřišel: Róbert BoženíkOdešel: George Hirst
  8. Stoke CityStřídáníPřišel: Svante IngelssonOdešel: Sam Gallagher
  9. Stoke CityŽlutá kartaMaksym Talovierov
  10. Stoke CityŽlutá kartaSvante Ingelsson
  11. SouthamptonGólDivin MubamaAsistence: Finn Azaz
  12. Stoke CityŽlutá kartaSvante Ingelsson
  13. SouthamptonGólRyan Manning

Rozhodčí a trenéři

Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.

Vzájemné zápasy

Nedávná vzájemná utkání (2): Southampton 1 - 0 - 1 Stoke City. Průměr gólů 2.50, oba týmy skórovaly v 50% zápasů.

Stoke City FC
0 : 2
Southampton FC
Southampton FC
1 : 2
Stoke City FC

FAQ

Jaký byl výsledek zápasu Southampton vs Stoke City?

Zápas Championship skončil Southampton 3:1 Stoke City. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.

Jaká je bilance vzájemných zápasů Southampton a Stoke City?

V posledních 2 vzájemných zápasech Southampton vyhrál 1 utkání, Stoke City vyhrál 1 a 0 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 2,50 gólu a oba týmy skórovaly v 50% z nich.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem Southampton vs Stoke City?

Southampton střílí v průměru 1,00 gólu na zápas a Stoke City 1,00. Průměr ligy Championship činí 3,00 gólu; Over 2.5 se objevuje v 80% utkání. BTTS nastává v 100% zápasů týmu Southampton a v 100% zápasů týmu Stoke City.

Jaká je aktuální forma týmů Southampton a Stoke City?

V posledních pěti zápasech má Southampton 0 výher, 0 remíz a 1 porážek (0,00 bodu na zápas). Stoke City má 0 výher, 0 remíz a 1 porážek (0,00 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Southampton vs Stoke City?

Statistiky zápasu jsou zde veřejné; kompletní sázková analýza a doporučený tip jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.