Česko - First LeagueTC StrahovData aktuální k 31. srpna 2026

Sparta Praha - Slavia Praha: statistiky zápasu

Erb týmu Sparta Praha
Sparta Praha
0 : 3poločas 0:1
Erb týmu Slavia Praha
Slavia Praha

Sparta Praha vs Slavia Praha: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

Sparta Praha hráli s Slavia Praha v soutěži First League (Česko). Zápas se hrál 30. srpna 2026. Stadion: TC Strahov. Konečné skóre: 0:3.

Aktuální forma

Sparta Praha: 3-0-2, 1,80 bodů na zápas. Slavia Praha: 3-2-0, 2,20 bodů na zápas.

Gólové statistiky

Sparta Praha dává 2,40 a inkasuje 1,40 gólů na zápas. Slavia Praha dává 2,80 a inkasuje 1,00. Průměr ligy: 3,00 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: Sparta Praha 60 %, Slavia Praha 80 %. Over 2.5: Sparta Praha 80 %, Slavia Praha 80 %. Liga: BTTS 62 %, Over 2.5 55 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: Sparta Praha 1,89, Slavia Praha 2,08. Střely na zápas: Sparta Praha 15,8, Slavia Praha 19,4. Průměrné držení míče: Sparta Praha 64 %, Slavia Praha 59 %.

První a druhý poločas

Sparta Praha: vedení v poločase 60 %, góly ve druhém poločase 1,20. Slavia Praha: vedení v poločase 60 %, góly ve druhém poločase 1,00.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u Sparta Praha 0-15 (3) a u Slavia Praha 0-15 (4). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

First League: 3,00 gólů na zápas, BTTS 62 %, Over 2.5 55 %.

Vzájemná bilance

Před tímto zápasem bylo k dispozici 3 předchozích vzájemných utkání: 0-1-2. Průměr gólů 3,67, BTTS 100 %.

Archivovaná předzápasová analýza

Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.

Obecná analýza zápasu

Derby slibuje velmi vyrovnaný průběh: Slavia vede tabulku, po 5 zápasech zůstává neporažená (3 vítězství a 2 remízy) a v tomto období vstřelila 14 branek oproti 10 gólům Sparty. Domácí jsou však na vlastním hřišti perfektní, vyhráli oba dosavadní zápasy, střílejí tam v průměru 3,5 gólu a vytvářejí si šance v hodnotě 2,33 xG na utkání. Slavia má na venkovních hřištích výrazně solidnější obranu, inkasuje pouze 0,5 gólu na zápas při 1,24 xG soupeřů, zatímco Sparta inkasuje v průměru jeden gól a dosud ani jednou neudržela čisté konto. Sparta doma vysílá na branku výrazně více střel, 20 na zápas oproti 12 střelám Slavie venku, hosté jsou však efektivnější a proměňují 21 % pokusů v góly oproti 18 % soupeřů. Výhoda domácího prostředí Sparty vyvažuje stabilitu lídra a skutečnost, že Slavia remizovala v 50 % venkovních utkání, nahrává dělbě bodů.

Zobrazit statistický přehled
BTTS – skórují oba týmy?

Sparta v domácích zápasech eviduje BTTS ve 100 % utkání, střílí v průměru 3,0 gólu, ale dosud ani jednou neudržela čisté konto a inkasuje 1,33 branky na zápas. Slavia střílí v průměru 2,5 gólu, ani jednou neskončila zápas bez vstřelené branky a v posledních pěti vystoupeních skórovala průměrně 2,8krát při BTTS na úrovni 80 %. Domácí si vytvářejí velké množství šancí, což potvrzuje xG 2,55 a průměrně 7,33 střely na branku, zatímco venkovní obrana Slavie dovoluje soupeřům xG 1,24. Přestože má Slavia 50 % čistých kont a v sezoně inkasuje v průměru pouze 0,5 gólu, jejích posledních pět zápasů přineslo průměrně 1,0 inkasované branky a Sparta má dostatečnou ofenzivní sílu, aby toho využila. Nejpravděpodobnější je proto scénář, v němž skórují oba týmy.

Zobrazit statistiky BTTS
Over/Under – analýza gólů

Oba týmy překonaly hranici 1,5 gólu ve 100 % dosavadních ligových zápasů, což je velmi silný argument pro otevřený průběh utkání. Sparta v posledních pěti zápasech skórovala v průměru 2,0 gólu, zatímco Slavia dokonce 2,8, při ligovém průměru 3,08 gólu na zápas. Sparta si doma vytváří šance v hodnotě průměrně 2,55 xG a vysílá 7,33 střely na branku za zápas, zatímco Slavia v posledních pěti vystoupeních generovala 2,08 xG. Obrana hostů v této sezoně inkasuje pouze 0,50 gólu na zápas, proto je hranice 2,5 výrazně méně bezpečná než 1,5. Nejsilnější volbou zůstává over 1,5, protože profil obou útoků a stoprocentní bilance alespoň dvou gólů výrazně snižují riziko nízkého počtu branek.

Zobrazit statistiky Over/Under
HT/FT – scénář poločasu a celého zápasu

Slavia začíná utkání velmi silně: ve 2 ze 2 dosavadních venkovních zápasů vedla v poločase, před přestávkou neinkasovala a v průměru vstřelila 2,0 gólu. V posledních pěti vystoupeních byli hosté po 45 minutách ve vedení v 60 % zápasů a ani jednou neprohrávali, zatímco Sparta o poločase prohrávala v 60 % utkání. Obrana Slavie na hřištích soupeřů inkasuje v průměru pouze 0,5 gólu na zápas a tým zůstává neporažený, s bilancí 60 % vítězství a 40 % remíz v posledních pěti zápasech. Sparta má však velký ofenzivní potenciál, což potvrzují hodnoty xG 2,55 a průměrně 24,33 střel oproti 1,39 xG a 12,0 střelám Slavie, proto mají scénáře smazání náskoku stále významný podíl. Nejsilnější samostatnou variantou však zůstává vedení a výhra hostů, protože jejich převaha v prvních poločasech se spojuje s velmi pevnou obranou.

Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasu

Po poločasech

0 : 1
1. poločas
0 : 2
2. poločas

Statistiky zápasu

71Držení míče (%)29
Sparta PrahaSlavia Praha
22Střely9
Sparta PrahaSlavia Praha
5Střely na branku5
Sparta PrahaSlavia Praha
2.38xG1.22
Sparta PrahaSlavia Praha
13Rohy2
Sparta PrahaSlavia Praha
91Nebezpečné útoky42
Sparta PrahaSlavia Praha
13Fauly24
Sparta PrahaSlavia Praha
2Karty2
Sparta PrahaSlavia Praha

Předzápasový profilco říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

Sparta PrahaSlavia Praha
2.4Vstřelené góly / zápas2.8
Sparta PrahaSlavia Praha
1.4Inkasované góly / zápas1
Sparta PrahaSlavia Praha
64%Průměrné držení míče59%
Sparta PrahaSlavia Praha
6.4Střely na branku / zápas6.2
Sparta PrahaSlavia Praha

Statistiky týmůkdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

15.8Střely na zápas19.4
Sparta PrahaSlavia Praha
6.4Střely na branku6.2
Sparta PrahaSlavia Praha
15.2%Proměňování střel14.4%
Sparta PrahaSlavia Praha
64%Držení míče59%
Sparta PrahaSlavia Praha
1.89xG týmu2.08
Sparta PrahaSlavia Praha
1.27xG soupeře0.93
Sparta PrahaSlavia Praha

Kvalita střelby

Sparta Praha: DominantníSlavia Praha: Dominantní
Sparta PrahaSlavia Praha
Přesnost (střely na branku)41%32%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.120.11
Zakončení (góly na střelu na branku)0.370.45

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmukdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

Slavia Praha je o 22% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.

1.8 body / zápas - Sparta Praha · 2.2 body / zápas - Slavia Praha

Sparta Praha
LWLWW
Rozdělení sezónních výsledků
60% W0% R40% P
Sezóna (V-R-P)
3-0-2
1.80 body / zápas · rozdíl gólů +5
Posledních 5 (V-R-P)
3-0-2
1.80 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
2-0-0
Posledních 5 doma
2-0-0
WW
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 2.4Inkasované góly: 1.4xG: 1.89xG soupeře: 1.27BTTS: 60%Over 2.5: 80%
Slavia Praha
WWWDD
Bez porážky v posledních 5 zápasech
Rozdělení sezónních výsledků
60% W40% R0% P
Sezóna (V-R-P)
3-2-0
2.20 body / zápas · rozdíl gólů +9
Posledních 5 (V-R-P)
3-2-0
2.20 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
1-1-0
Posledních 5 venku
1-1-0
WD
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 2.8Inkasované góly: 1.0xG: 2.08xG soupeře: 0.93BTTS: 80%Over 2.5: 80%

Gólyjak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

Slavia Praha je o 17% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.

2.4 góly / zápas - Sparta Praha · 2.8 góly / zápas - Slavia Praha

Slavia Praha je o 40% lepší v tématu inkasované góly na zápas.

1.4 góly / zápas - Sparta Praha · 1 góly / zápas - Slavia Praha

Gólový profil týmu Sparta Praha: velmi silná

Sparta Praha skóruje v 80% zápasů (4 z 5 zápasů), zatímco Slavia Praha udrží Clean sheet v 20% (1 z 5 zápasů).

Gólový profil týmu Slavia Praha: velmi silná

Slavia Praha skóruje v 100% zápasů (5 z 5 zápasů), zatímco Sparta Praha udrží Clean sheet v 20% (1 z 5 zápasů).

12Vstřelené góly (sezóna)14
Sparta PrahaSlavia Praha
7Inkasované góly (sezóna)5
Sparta PrahaSlavia Praha
3.8Průměr gólů v zápase3.8
Sparta PrahaSlavia Praha
12Vstřelené góly (posledních 5)14
Sparta PrahaSlavia Praha
7Inkasované góly (posledních 5)5
Sparta PrahaSlavia Praha

Jak často skórují alespoň...

80%1 gól100%
Sparta PrahaSlavia Praha
60%2 góly80%
Sparta PrahaSlavia Praha
60%3 góly40%
Sparta PrahaSlavia Praha
40%4 góly40%
Sparta PrahaSlavia Praha

Jak často inkasují alespoň...

80%1 gól80%
Sparta PrahaSlavia Praha
40%2 góly20%
Sparta PrahaSlavia Praha
20%3 góly0%
Sparta PrahaSlavia Praha
0%4 góly0%
Sparta PrahaSlavia Praha

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

Gólové vzorce

20%BTTS v poločase40%
Sparta PrahaSlavia Praha
0%BTTS v obou poločasech20%
Sparta PrahaSlavia Praha
60%Skórovali v obou poločasech60%
Sparta PrahaSlavia Praha

BTTS a počet gólů

60%Min. 3 góly a BTTS60%
Sparta PrahaSlavia Praha
20%Min. 3 góly bez BTTS20%
Sparta PrahaSlavia Praha
60%BTTS – posledních 580%
Sparta PrahaSlavia Praha

Počet gólů (Over/Under)jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

1. poločas

100%Min. 1 gól před poločasem80%
Sparta PrahaSlavia Praha
60%Min. 2 góly před poločasem60%
Sparta PrahaSlavia Praha
20%Min. 3 góly před poločasem40%
Sparta PrahaSlavia Praha

2. poločas

80%Min. 1 gól po poločase100%
Sparta PrahaSlavia Praha
60%Min. 2 góly po poločase40%
Sparta PrahaSlavia Praha
40%Min. 3 góly po poločase20%
Sparta PrahaSlavia Praha

Poločasy zápasukdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

Slavia Praha je o 22% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).

1.8 body / zápas - Sparta Praha · 2.2 body / zápas - Slavia Praha

Sparta Praha — stav v poločase
60% vedou0% remizují40% prohrávají
Slavia Praha — stav v poločase
60% vedou40% remizují0% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

1.8Body na zápas (1. poločas)2.2
Sparta PrahaSlavia Praha
1.2Vstřelené góly (1. poločas)1.8
Sparta PrahaSlavia Praha
0.8Inkasované góly (1. poločas)0.4
Sparta PrahaSlavia Praha
2Průměr gólů (1. poločas)2.2
Sparta PrahaSlavia Praha
40%Čisté konto před poločasem60%
Sparta PrahaSlavia Praha
40%Bez gólu před poločasem20%
Sparta PrahaSlavia Praha

Po poločase (2. poločas)

2Body na zápas (2. poločas)2
Sparta PrahaSlavia Praha
1.2Vstřelené góly (2. poločas)1
Sparta PrahaSlavia Praha
0.6Inkasované góly (2. poločas)0.6
Sparta PrahaSlavia Praha
1.8Průměr gólů (2. poločas)1.6
Sparta PrahaSlavia Praha
60%Čisté konto po poločase40%
Sparta PrahaSlavia Praha
20%Bez gólu po poločase20%
Sparta PrahaSlavia Praha

Sparta Praha — výsledky druhých poločasů

60% W20% R20% P
9
Body v poločase
6
Góly v poločase
+2
Rozdíl gólů (1. poločas)
10
Body ve 2. poločase
+3
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.80
PPG před poločasem
Udržení vedení100%

V poločase vede v 60% zápasů a vyhraje 60%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase-0.2

Obrana zůstává stabilní po celý zápas.

Slavia Praha — výsledky druhých poločasů

60% W20% R20% P
11
Body v poločase
9
Góly v poločase
+7
Rozdíl gólů (1. poločas)
10
Body ve 2. poločase
+2
Rozdíl gólů (2. poločas)
2.20
PPG před poločasem
Udržení vedení100%

V poločase vede v 60% zápasů a vyhraje 60%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase+0.2

Po poločase inkasuje o 0.2 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

Sparta Praha — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.802.00
Vstřelené góly / zápas1.21.2
Inkasované góly / zápas0.80.6
Průměr gólů v zápase2.01.8
1 gól100%80%
2 góly60%60%
3 góly20%40%
Čisté konto40%60%
Bez gólu40%20%
Rozdíl gólů+2+3
Poločas: 60% vedou - 0% remizují - 40% prohrávají
2. poločas: 60% výhry - 20% remizují - 20% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 20% - Celkem gólů v poločase: 6
Slavia Praha — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas2.202.00
Vstřelené góly / zápas1.81.0
Inkasované góly / zápas0.40.6
Průměr gólů v zápase2.21.6
1 gól80%100%
2 góly60%40%
3 góly40%20%
Čisté konto60%40%
Bez gólu20%20%
Rozdíl gólů+7+2
Poločas: 60% vedou - 40% remizují - 0% prohrávají
2. poločas: 60% výhry - 20% remizují - 20% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 40% - Celkem gólů v poločase: 9

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minutkdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

Sparta Praha
SkórovalInkasoval
3
1
0-15
0
1
16-30
3
2
31-45
3
1
46-60
2
1
61-75
1
1
76-90

Nejnebezpečnější minuty 0-15 (3 goals). Nejvíce inkasuje v 31-45 (2). Bilance pozdních gólů (76–90): 0.

Slavia Praha
SkórovalInkasoval
4
1
0-15
2
1
16-30
3
0
31-45
1
1
46-60
2
1
61-75
2
1
76-90

Nejnebezpečnější minuty 0-15 (4 goals). Nejvíce inkasuje v 0-15 (1). Bilance pozdních gólů (76–90): +1 - v pozdních fázích vítězí.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazateleco ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

3.80
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
1.7 : 2.1
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
127%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
70%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
-3%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
80%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
0%
Riziko 0:0
prakticky nulové
4+
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

Sparta Praha

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+0.62
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
+0.38
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-2.2 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
+0.51
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-0.13
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
153%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
98%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
0.00
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
0.0
Pozdní góly
8% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 25% padá v úvodních 15 minutách.
8%

Slavia Praha

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+1.15
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
+0.65
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-2.3 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
+0.72
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-0.07
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
196%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
64%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
0.00
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
-0.8
Pozdní góly
14% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 29% padá v úvodních 15 minutách.
14%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligyjde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy First League.

Týmy vs. liga

Sparta PrahaLigaSlavia Praha
Průměr gólů v zápase 3.803.00 3.80
Skórovaly oba týmy 60%62% 80%
Min. 3 góly (Over 2,5) 80%55% 80%
Clean sheets 20%20% 20%
Gól před poločasem 100%76% 80%
Gól po poločase 80%88% 100%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

3.00
Průměr gólů na zápas
62%
Skórovaly oba týmy
55%
Min. 3 góly (Over 2,5)
20%
Clean sheets
1.57
Domácí góly / zápas
1.43
Góly hostů / zápas
+10%
Výhoda domácího útoku
+9%
Výhoda domácí obrany
+12%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
76%
1 gól
26%
2 góly
14%
3 góly
7%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
88%
1 gól
55%
2 góly
21%
3 góly
2%
4 góly

Sestavy a události hráčů

Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.

Časová osa zápasu

Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.

  1. Slavia PrahaGólWiktor Nowak
  2. Sparta PrahaŽlutá kartaJosimar Alcócer
  3. Slavia PrahaŽlutá kartaMichal Sadílek
  4. Slavia PrahaStřídáníPřišel: David MosesOdešel: Wiktor Nowak
  5. Sparta PrahaŽlutá kartaAdam Karabec
  6. Slavia PrahaGólDanijel ŠturmAsistence: David Moses
  7. Sparta PrahaStřídáníPřišel: Andrew IrvingOdešel: Santiago Bocari Eneme
  8. Slavia PrahaStřídáníPřišel: Ivan SchranzOdešel: Danijel Šturm
  9. Sparta PrahaStřídáníPřišel: Matěj JurásekOdešel: Adam Karabec
  10. Slavia PrahaStřídáníPřišel: Caumenan Ange Emmanu N'GuessanOdešel: Štěpán Chaloupek
  11. Slavia PrahaGólEmmanuel AyaosiAsistence: Michal Sadílek
  12. Slavia PrahaŽlutá kartaTomáš Chorý

Rozhodčí a trenéři

Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.

Vzájemné zápasy

Nedávná vzájemná utkání (3): Sparta Praha 0 - 1 - 2 Slavia Praha. Průměr gólů 3.67, oba týmy skórovaly v 100% zápasů.

FAQ

Jaký byl výsledek zápasu Sparta Praha vs Slavia Praha?

Zápas First League skončil Sparta Praha 0:3 Slavia Praha. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.

Jaká je bilance vzájemných zápasů Sparta Praha a Slavia Praha?

V posledních 3 vzájemných zápasech Sparta Praha vyhrál 0 utkání, Slavia Praha vyhrál 2 a 1 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 3,67 gólu a oba týmy skórovaly v 100% z nich.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem Sparta Praha vs Slavia Praha?

Sparta Praha střílí v průměru 2,40 gólu na zápas a Slavia Praha 2,80. Průměr ligy First League činí 3,00 gólu; Over 2.5 se objevuje v 55% utkání. BTTS nastává v 60% zápasů týmu Sparta Praha a v 80% zápasů týmu Slavia Praha.

Jaká je aktuální forma týmů Sparta Praha a Slavia Praha?

V posledních pěti zápasech má Sparta Praha 3 výher, 0 remíz a 2 porážek (1,80 bodu na zápas). Slavia Praha má 3 výher, 2 remíz a 0 porážek (2,20 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Sparta Praha vs Slavia Praha?

Statistiky zápasu jsou zde veřejné; kompletní sázková analýza a doporučený tip jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.