Spartans - Forfar Athletic: statistiky zápasu
Spartans vs Forfar Athletic: forma, góly a klíčové statistiky
O čem tento zápas je
Spartans hráli s Forfar Athletic v soutěži League Two (Skotsko). Zápas se hrál 12. září 2026. Stadion: Ainslie Park Stadium. Konečné skóre: 5:1.
Aktuální forma
Spartans: 1-3-1, 1,20 bodů na zápas. Forfar Athletic: 1-2-2, 1,00 bodů na zápas.
Gólové statistiky
Spartans dává 2,33 a inkasuje 1,83 gólů na zápas. Forfar Athletic dává 1,00 a inkasuje 1,33. Průměr ligy: 3,20 gólů.
BTTS a Over/Under
BTTS: Spartans 67 %, Forfar Athletic 33 %. Over 2.5: Spartans 67 %, Forfar Athletic 50 %. Liga: BTTS 50 %, Over 2.5 63 %.
xG, střely a držení míče
xG na zápas: Spartans 1,22, Forfar Athletic 0,95. Střely na zápas: Spartans 8,0, Forfar Athletic 6,2. Průměrné držení míče: Spartans 57 %, Forfar Athletic 50 %.
První a druhý poločas
Spartans: vedení v poločase 17 %, góly ve druhém poločase 2,00. Forfar Athletic: vedení v poločase 33 %, góly ve druhém poločase 0,33.
Góly podle minut
Nejčastější historický interval skórování je u Spartans 76-90+ (10) a u Forfar Athletic 0-15 (2). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.
Kontext ligy
League Two: 3,20 gólů na zápas, BTTS 50 %, Over 2.5 63 %.
Vzájemná bilance
Před tímto zápasem bylo k dispozici 4 předchozích vzájemných utkání: 2-2-0. Průměr gólů 1,50, BTTS 50 %.
Archivovaná předzápasová analýza
Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.
Obecná analýza zápasu
Spartans jsou na 4. místě, zatímco Forfar Athletic zaujímají 6. příčku. V posledních pěti zápasech získali domácí 8 bodů oproti 4 bodům soupeře. Spartans v tomto období vstřelili 13 gólů, zatímco hosté pouze 4 a zároveň inkasovali hned 10 branek. Na domácím hřišti Spartans dosud všechny tři zápasy remizovali, vytvářejí si však více šancí: v průměru 8 střel, 5 na branku a xG 1,34, zatímco Forfar má venku jen 5,33 střely a xG 0,90. Domácí na svém hřišti skórují v průměru 2,67 gólu na zápas, kdežto Forfar Athletic venku pouze 0,67 a navíc ve 33 % venkovních zápasů neskórovali. Obrana Spartans sice doma dovoluje soupeřům vysoký průměr 2,67 inkasovaného gólu, ale slabá 13% efektivita hostů hovoří ve prospěch prolomení série domácích remíz a vítězství domácího týmu.
Zobrazit statistický přehledBTTS – skórují oba týmy?
Silnější signál ukazuje na BTTS ne, protože Spartans udrželi čisté konto v 67 % zápasů a jejich průměrné xGA činí pouhých 0,63. Forfar Athletic na hřištích skóruje jen 0,67 gólu na zápas při xG 0,90, zatímco v posledních pěti utkáních vstřelil v průměru 0,8 gólu a BTTS byl zaznamenán pouze ve 20 % zápasů. Domácí jsou v ofenzivě ve výrazně lepší formě – v posledních pěti kolech dávali v průměru 2,6 gólu a dosahovali 1,81 xG na zápas, zatímco Forfar v tomto období inkasoval průměrně 2,0 gólu. Hosté v sezoně ani jednou neudrželi čisté konto, takže gól Spartans je velmi pravděpodobný, ale nízká ofenzivní produktivita Forfaru zvyšuje šanci na výsledek, ve kterém alespoň jeden tým neskóruje. Také sezonní hodnota BTTS u Spartans činí 0 %, což je výrazně méně než ligový průměr 50 % a podporuje volbu scénáře, kdy neskórují oba týmy.
Zobrazit statistiky BTTSOver/Under – analýza gólů
Spartans jsou v ofenzivě ve výrazně lepší formě: v posledních 5 zápasech stříleli v průměru 2,6 gólu, zatímco Forfar v tomto období inkasoval 2,0 gólu na utkání. Domácí si také vytvářeli průměrně 1,81 xG, zatímco xG inkasované hosty činilo 1,47, což hovoří v jejich prospěch z hlediska gólové převahy. Zároveň Forfar dává ve venkovních zápasech v průměru pouze 0,67 gólu, zatímco Spartans mají velmi solidní obranu s pouhými 0,63 inkasovaného xG na zápas a 67 % utkání s čistým kontem. Navzdory zvýšenému potenciálu domácích ani jeden z týmů v sezoně neodehrál zápas s více než 3 góly a průměr druhých poločasů na obou stranách činí pouze 1,0 gólu. Nejsilnějším signálem je proto under 3,5, protože modelovaná celková hodnota 2,55 gólu ponechává výrazný odstup od čtyř branek.
Zobrazit statistiky Over/UnderHT/FT – scénář poločasu a celého zápasu
Spartans vyhráli 67 % domácích utkání, zatímco Forfar Athletic dosud venku nezvítězil a v 33 % těchto zápasů prohrál. Domácí vedli o poločase ve 2 ze 3 domácích utkání, když před přestávkou v průměru vstřelili 1,00 gólu a inkasovali pouze 0,33, zatímco hosté ani jednou nevedli a v této fázi průměrně inkasovali 1,00 gólu. Kvalitativní převaha je patrná také v xG: Spartans dovolují soupeřům pouhých 0,63 xG na zápas, zatímco defenziva Forfar Athletic v průměru připouští 1,25 xG. V posledních pěti zápasech domácí po přestávce vstřelili v průměru 1,6 gólu, zatímco hosté pouze 0,4, což podporuje scénář udržení nebo navýšení brzkého náskoku. Nejp pravděpodobnější je proto varianta, že Spartans povedou o poločase a po závěrečném hvizdu zvítězí.
Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasuPo poločasech
Statistiky zápasu
Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?
Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.
Statistiky týmů— kdo je efektivnější?
Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.
Kvalita střelby
| Spartans | Forfar Athletic | |
|---|---|---|
| Přesnost (střely na branku) | 56% | 62% |
| Kvalita šancí (xG na střelu) | 0.15 | 0.15 |
| Zakončení (góly na střelu na branku) | 0.52 | 0.26 |
xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.
* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.
Forma týmu— kdo je v lepší formě?
Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.
Spartans je o 20% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.
1.2 body / zápas - Spartans · 1 body / zápas - Forfar Athletic
Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?
Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.
Spartans je o 133% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.
2.33 góly / zápas - Spartans · 1 góly / zápas - Forfar Athletic
Forfar Athletic je o 38% lepší v tématu inkasované góly na zápas.
1.83 góly / zápas - Spartans · 1.33 góly / zápas - Forfar Athletic
Spartans skóruje v 83% zápasů (5 z 6 zápasů), zatímco Forfar Athletic udrží Clean sheet v 33% (2 z 6 zápasů).
Forfar Athletic skóruje v 67% zápasů (4 z 6 zápasů), zatímco Spartans udrží Clean sheet v 17% (1 z 6 zápasů).
Jak často skórují alespoň...
Jak často inkasují alespoň...
* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.
Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?
Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.
Gólové vzorce
BTTS a počet gólů
Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?
Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.
Celý zápas – porovnání týmů (Over)
Over / Under - Spartans
Over / Under - Forfar Athletic
1. poločas
2. poločas
Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?
Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.
Forfar Athletic je o 99% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).
0.67 body / zápas - Spartans · 1.33 body / zápas - Forfar Athletic
Před poločasem (1. poločas)
Po poločase (2. poločas)
Spartans — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 17% zápasů a vyhraje 33%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
Po poločase inkasuje o 0.2 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.
Forfar Athletic — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 33% zápasů a vyhraje 33%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
Obrana zůstává stabilní po celý zápas.
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 0.80 | 2.40 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.4 | 1.6 |
| Inkasované góly / zápas | 0.8 | 1.0 |
| Průměr gólů v zápase | 1.2 | 2.6 |
| 1 gól | 80% | 100% |
| 2 góly | 20% | 60% |
| 3 góly | 20% | 60% |
| Čisté konto | 40% | 20% |
| Bez gólu | 60% | 20% |
| Rozdíl gólů | -2 | +3 |
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 1.00 | 1.00 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.6 | 0.4 |
| Inkasované góly / zápas | 0.8 | 0.8 |
| Průměr gólů v zápase | 1.4 | 1.2 |
| 1 gól | 80% | 80% |
| 2 góly | 60% | 40% |
| 3 góly | 0% | 0% |
| Čisté konto | 40% | 40% |
| Bez gólu | 60% | 60% |
| Rozdíl gólů | -1 | -2 |
* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.
Góly podle minut— kdy padají góly?
Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.
Nejnebezpečnější minuty 76-90 (10 goals). Nejvíce inkasuje v 46-60 (4). Bilance pozdních gólů (76–90): +9 - v pozdních fázích vítězí.
Nejnebezpečnější minuty 0-15 (2 goals). Nejvíce inkasuje v 0-15 (2). Bilance pozdních gólů (76–90): -1 - pozdní fáze jsou slabinou.
* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.
Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?
Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.
Profil zápasu
Spartans
Forfar Athletic
* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.
Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?
Porovnání obou týmů s průměry ligy League Two.
Týmy vs. liga
| Spartans | Liga | Forfar Athletic | |
|---|---|---|---|
| Průměr gólů v zápase | ▲ 4.17 | 3.20 | ▼ 2.33 |
| Skórovaly oba týmy | ▲ 67% | 50% | ▼ 33% |
| Min. 3 góly (Over 2,5) | ▲ 67% | 63% | ▼ 50% |
| Clean sheets | ▼ 17% | 25% | ▲ 33% |
| Gól před poločasem | ▲ 83% | 80% | ▲ 83% |
| Gól po poločase | ▲ 100% | 87% | ▼ 67% |
^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.
Sestavy a události hráčů
Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.
Domácí tým
Základní sestava
Hostující tým
Základní sestava
Časová osa zápasu
Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.
Rozhodčí a trenéři
Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.
Vzájemné zápasy
Nedávná vzájemná utkání (4): Spartans 2 - 2 - 0 Forfar Athletic. Průměr gólů 1.50, oba týmy skórovaly v 50% zápasů.
FAQ
Jaký byl výsledek zápasu Spartans vs Forfar Athletic?
Zápas League Two skončil Spartans 5:1 Forfar Athletic. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.
Jaká je bilance vzájemných zápasů Spartans a Forfar Athletic?
V posledních 4 vzájemných zápasech Spartans vyhrál 2 utkání, Forfar Athletic vyhrál 0 a 2 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 1,50 gólu a oba týmy skórovaly v 50% z nich.
Co ukazují gólové statistiky před zápasem Spartans vs Forfar Athletic?
Spartans střílí v průměru 2,33 gólu na zápas a Forfar Athletic 1,00. Průměr ligy League Two činí 3,20 gólu; Over 2.5 se objevuje v 63% utkání. BTTS nastává v 67% zápasů týmu Spartans a v 33% zápasů týmu Forfar Athletic.
Jaká je aktuální forma týmů Spartans a Forfar Athletic?
V posledních pěti zápasech má Spartans 1 výher, 3 remíz a 1 porážek (1,20 bodu na zápas). Forfar Athletic má 1 výher, 2 remíz a 2 porážek (1,00 bodu na zápas).
Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Spartans vs Forfar Athletic?
Tato stránka vysvětluje statistický kontext: formu, bilanci vzájemných zápasů, góly, BTTS a Over/Under. Sázkový tip, Value Bet a kompletní zdůvodnění jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.


